Emise pro AP+ v app - všechny segmenty Emise pro AP+ v app - všechny segmenty

Norton

Zobrazit katalog
Cena
-
Hodnocení od zákazníků
Filtrovat
Norton AntiVirus

Norton – prvotřídní kybernetická ochrana

Norton, to je záruka komplexní kybernetické ochrany ověřená miliony spokojených uživatelů po celém světě. Rodina produktů Norton přináší zabezpečení proti virům a malwarům, bezpečné prohlížení webových stránek a portálů, ochranu soukromí a osobních údajů na veřejných i domácích sítích, VPN bez omezení, speciální péči pro profesionální či nadšené hráče a mnoho dalších nástrojů, díky kterým si můžete výhody internetu užívat bez starostí nejen doma, ale i na cestách.

Norton 360

Elektronické licence Norton pro každou domácnost

Norton AntiVirus a Norton 360 jsou výkonné multifunkční nástroje, se kterými budou i vaše nejcennější údaje v bezpečí. Díky ochraně v reálném čase a inteligentní bráně firewall můžete surfovat s naprostým klidem, jakákoliv kybernetická hrozba je totiž zastavena ještě před tím, než stihne napáchat škody. Vhod však přijde i správce hesel, bezpečná VPN či prostorné cloudové úložiště pro všechny důležité dokumenty a zálohy.

Norton Secure VPN – internetem bezpečně

Šifrování dat na bankovní úrovni, žádné protokoly, automatická ochrana, blokování programů pro měření reklam, nouzový vypínač nebo pokročilá technologie pro detekci ohrožených sítí – to je jen pár výjimečných funkcí, které přináší virtuální privátní síť Norton Secure VPN. Nedělejte si starosti z možných kybernetických rizik veřejných sítí a surfujte bezpečně a s klidem doma, ale i na cestách. Vsaďte na Norton Secure VPN.

Norton Cloud Backup
Norton Password Manager

Norton chrání i nejmenší milovníky internetu

Norton přináší pokročilé funkce rodičovské ochrany, díky kterým můžete sledovat a spravovat aktivity vašich dětí na internetu. Nemusíte se tak bát, že by zabrouzdaly na nevhodné stránky nebo se staly objetí kyberzločinu. Další ochrannou vrstvou, vhodnou pro děti, ale i dospělé, je funkce SafeCam, která pomáhá zjišťovat a blokovat neoprávněné přístupy k webkamerám.

17 položek
4,7 32×
Norton 360 Deluxe 50GB, VPN, 1 uživatel, 5 zařízení, 12 měsíců (elektronická licence)
Internet Security Norton 360 určený pro 5 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, angličtina, HU, DE, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
729,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: WZ668g
4,9 20×
Norton 360 Premium 75GB, VPN, 1 uživatel, 10 zařízení, 12 měsíců (elektronická licence)
Internet Security Norton 360 určený pro 10 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, angličtina, HU, DE, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
999,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: WZ668h
4,6
Norton 360 Standard 10GB, VPN, 1 uživatel, 1 zařízení, 12 měsíců (elektronická licence)
Internet Security Norton 360 určený pro 1 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, angličtina, HU, DE, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
499,-
Ihned ke stažení
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: WZ668e
4,8 24×
Norton 360 Deluxe 25GB, VPN, 1 uživatel, 3 zařízení, 12 měsíců (elektronická licence)
Internet Security Norton 360 určený pro 3 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, angličtina, HU, DE, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
699,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: WZ668f
4,5 17×
Norton Antivirus Plus, 1 uživatel, 1 zařízení, 12 měsíců (elektronická licence)
Antivirus určený pro 1 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, angličtina, HU, DE, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
398,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: WZ980c7e
4,9 12×
Norton 360 Deluxe 50GB, VPN, 1 uživatel, 5 zařízení, 36 měsíců (elektronická licence)
Internet Security Norton 360 určený pro 5 zařízení, délka předplatného: 36 měsíců, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
1 499,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: WZ668a7
4,2
Norton 360 Premium 75GB, VPN, 1 uživatel, 10 zařízení, 36 měsíců (elektronická licence)
Internet Security Norton 360 určený pro 10 zařízení, délka předplatného: 36 měsíců, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
1 999,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: WZ668a8
5,0
Norton 360 Standard 10GB, VPN, 1 uživatel, 1 zařízení, 36 měsíců (elektronická licence)
Internet Security Norton 360 určený pro 1 zařízení, délka předplatného: 36 měsíců, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
999,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: WZ668a5
4,4
Norton 360 Platinum 100GB, VPN, 1 uživatel, 20 zařízení, 12 měsíců (elektronická licence)
Internet Security Norton 360 určený pro 20 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy, pro školy a pro státní správu, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
1 190,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: WZ668o
4,4
Norton 360 Mobile, 1 uživatel, 1 zařízení, 12 měsíců (elektronická licence)
Internet Security Norton 360 určený pro 1 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy, pro školy a pro státní správu, určeno pro mobilní zařízení, kompatibilní s operačním systémem Android a iOS, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
249,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: WZ668p
4,8
Norton 360 Deluxe 25GB, VPN, 1 uživatel, 3 zařízení, 36 měsíců (elektronická licence)
Internet Security Norton 360 určený pro 3 zařízení, délka předplatného: 36 měsíců, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
1 399,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: WZ668a6
4,8
Norton 360 Deluxe 25GB, VPN, 1 uživatel, 3 zařízení, 24 měsíců (elektronická licence)
Internet Security Norton 360 určený pro 3 zařízení, délka předplatného: 24 měsíců, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
1 059,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: WZ668a2
5,0
Norton Secure VPN, 1 uživatel, 1 zařízení, 12 měsíců (elektronická licence)
Internet Security Norton 360 určený pro 1 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení, kompatibilní s operačním systémem Android a iOS, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
299,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: WZ668q
4,5
Norton 360 for gamers 50GB, VPN, 1 uživatel, 3 zařízení, 12 měsíců (elektronická licence)
Internet Security Norton 360 určený pro 3 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, angličtina, HU, DE, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy, pro školy a pro státní správu, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
699,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: WZ668l
4,7
Norton 360 Deluxe 50GB, VPN, 1 uživatel, 5 zařízení, 24 měsíců (elektronická licence)
Internet Security Norton 360 určený pro 5 zařízení, délka předplatného: 24 měsíců, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
1 159,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: WZ668a3
5,0
Norton 360 Standard 10GB, VPN, 1 uživatel, 1 zařízení, 24 měsíců (elektronická licence)
Internet Security Norton 360 určený pro 1 zařízení, délka předplatného: 24 měsíců, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
799,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: WZ668a1
4,0
Norton 360 Premium 75GB, VPN, 1 uživatel, 10 zařízení, 24 měsíců (elektronická licence)
Internet Security Norton 360 určený pro 10 zařízení, délka předplatného: 24 měsíců, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
1 559,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: WZ668a4

Norton

P-DC1-WEB02
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací