Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká
Zobrazit katalog
Alza - Novoroční předsevzetí

Novoroční předsevzetí 2018

Usnadněte si to!

Leden

Budu více cvičit

 

Tentokrát už to vyjde!

Tentokrát už to vyjde! Už žádná permanentka do fitcentra, kam půjdete jednou. Se sportovním vybavením od Alza.cz budete celý rok 2018 sportovat s větším zápalem než Tyrš. Takže se tohoto novoročního předsevzetí nemusíte bát. A nezapomeňte, že procvičovat se musí nejen tělo, ale i mozek! Takže si po hodince posilování dejte třeba hodinku studia. I s tím vám pomůžeme.

Naše tipy:

Běhej.com časopisy
51 Kč
bez DPH 42,-
Fitness
55 Kč
bez DPH 45,-
Kondice
23 Kč
bez DPH 19,17
Atraktivní tělo po celý rok
305 Kč
bez DPH 278,-
Koupit

Budu jíst zdravěji

 

Bylo to krásné a bylo toho moc

Teď už ale čas svátečního přejídání skončil, novoroční přání jsou poslána a nastává doba, kdy je zase třeba myslet na své tělo, cévy a vůbec své zdraví. Význam novoročních předsevzetí je přece v tom něco zlepšit. Ale nebojte, i zdravá strava může chutnat skvěle a díky našim spotřebičům ji i snadno připravíte.

Naše tipy:

Břicháč Tom
199 Kč
bez DPH 181,-
Koupit
Zdravé recepty
25 Kč
bez DPH 21,-
Apetit
47 Kč
bez DPH 39,-
Cukrfree
258 Kč
bez DPH 234,-
Koupit

Budu více s rodinou

 

Dost večerům věnovaným práci

Naprosto správné novoroční předsevzetí, rodina je přeci jen důležitější než nějaká práce. A můžete hned začít, zima totiž nabízí spoustu možností k rodinné zábavě. Co takové lyžování nebo bobovačka? Chce to samozřejmě myslet i na čtyřkolového miláčka, aby cestu na hory zvládnul a někde vás nenechal. Nezbytností je to všechno zdokumentovat do rodinného alba.

Naše tipy:

Lichožrouti
69 Kč
bez DPH 57,-
Koupit
Obr Dobr
69 Kč
bez DPH 57,-
Koupit
Já, kocour
69 Kč
bez DPH 57,-
Koupit
Králové hor
69 Kč
bez DPH 57,-
Koupit

Budu chodit včas

 

Už žádné pozdní příchody

Lidi, na kterých nám záleží, bychom skutečně neměli nechávat čekat. S novými hodinkami nejenže budete chodit včas, ale budete s nimi tak elegantní, že i když se přeci jen zpozdíte, všichni vám to odpustí. Hodinky prostě nejsou jen strojek na měření času. Je to doplněk, který mnohé napoví o vaší osobnosti a pomůže vám s předsevzetím dochvilnosti

Naše tipy:

Budu o sebe více dbát

 

Nastal čas zlepšit svou vizáž

Když se člověk dobře cítí, je najednou vše v životě mnohem snazší. Pro dobrý pocit sama ze sebe je ale občas potřeba něco udělat. Není přitom nutné hned myslet na nějaké dramatické změny nebo zásahy. Mnohdy úplně stačí zdůraznit váš přirozený půvab, více o sebe pečovat a výsledek se brzo dostaví. Uvidíte, že tohle předsevzetí splníte snadno.

Naše tipy:

Moje Psychologie
48 Kč
bez DPH 39,-
Dolce Vita
52 Kč
bez DPH 43,-
Top Class
63 Kč
bez DPH 52,-

Budu více uklízet

 

Mám uklidit, nemám uklidit...

Ne, uklízení fakt není posláním matek a manželek. A to, že se Ježíšek narodil v chlévě, neznamená, že je v pořádku mít doma chlívek po celý rok. Navíc ono to uklízení už není taková námaha jako kdysi. Moderní spotřebiče a vybavení udělají skoro všechnu práci za vás.

Budu více odpočívat

 

Je nejvyšší čas trochu zvolnit

To je ale krásné předsevzetí! Bez toho, aby si člověk občas odfrknul a vypustil z hlavy všechny pracovní záležitosti a vůbec vše, co jej trápí, se dlouhodobě fungovat nedá. A na odreagování máme přesně to pravé. Bude to nová televize a parádní film, knížka nebo třeba herní konzole?

0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB18