Obecné podmínky kampaní

Zobrazit katalog
Aktualizováno

1. Organizátorem marketingové kampaně (dále jen „Kampaň“) je obchodní společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440, DIČ CZ27082440, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1522/53, PSČ 170 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8573 (dále jen „Alza“). 

2. Alza upozorňuje na skutečnost, že na Kampaň se vztahují také podmínky pro reklamní sdělení, které Alza uvádí na internetové stránce www.alza.cz/reklama.

3. Z Kampaně budou vyloučeni ti, kteří:

  • Nesplní podmínky Kampaně;
  • K platbě použijí platební kartu, které nejsou oprávnění držitelé;
  • Budou jednat v rozporu se zákonem a/nebo s dobrými mravy a/nebo se dopustí podvodného jednání v souvislosti s Kampaní.

4. V případě vyloučení účastníka z Kampaně nemá takový účastník právo na náhradu nákladů či škody, která by mu mohla vzniknout.

5. Na poskytnutí výhry nemá účastník Kampaně právní nárok.

6. Správcem osobních údajů účastníka je Alza. Kontakt na Alzu je na www.alza.cz/kontakt.

7. Účelem zpracování osobních údajů účastníka je řádná účast v Kampani a s tím související činnosti jako jsou např. vyhodnocení účastníků, kontrola a vyhodnocení splnění podmínek Kampaně ze strany účastníků, veřejné vyhlášení výherce výhry (zejména na webových stránkách a sociálních sítích Alzy) a kontaktování výherce výhry.

8. Právním základem zpracování je oprávněný zájem Alzy na tom, aby osobními údaji účastníka za výše uvedenými účely disponovala, neboť každý účastník se Kampaně účastní dobrovolně a pokud by Alza osobní údaje účastníka nemohla za výše uvedenými způsoby zpracovávat, tak by Kampaň nevyhlašovala. Proti zpracování osobních údajů tímto způsobem je možné vznést námitku prostřednictvím tohoto kontaktního formuláře (alza.cz/kontakt > ostatní > osobní údaje > vznesení námitky).

9. Další podmínky zpracování osobních údajů jsou uvedeny na www.alza.cz/privacy-policy

10. Alza prohlašuje, že není odpovědná za chyby způsobené při přenosu elektronických zpráv.

11. Alza si vyhrazuje právo měnit podmínky Kampaně, nahradit ceny v Kampani za ceny podobného typu nebo odpovídající hodnotě, případně Kampaň zcela zrušit.

12. Účastník nemá právo na náhradu nákladů spojenou s účastí v Kampani.

13. Každý Účastník svým zařazením do Kampaně vyjadřuje souhlas s těmito pravidly.

14. Veškeré případné spory, které vyplývají z této Kampaně nebo vzniklé v souvislosti s ní, řeší výhradně Alza.

V Praze, dne 9. 8. 2019

Vytisknout
P-DC1-WEB07
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací