Všechny dárky jako na dlani Philips - Pro bezpečnější jízdu

Ochraňte ta nejdůležitější data s antiviry Kaspersky Lab

Zobrazit katalog

Článek

Aktualizováno

Produkty společnosti Kaspersky Lab chrání před počítačovými viry a dalšími kybernetickými hrozbami více než 400 miliónů uživatelů ve 200 zemích světa. Neberte ani vy kybernetickou kriminalitu na lehkou váhu a ochraňte ta nejcitlivější data ve svých elektronických zařízeních. V čem se liší programy Kaspersky Anti-Virus 2018, Kaspersky Internet Security 2018, Kaspersky Internet Security pro Android a Kaspersky Total Security 2018? A která verze je vhodná pro právě pro vás? Nejen to se dozvíte v našem článku!

Ochraňte ta nejdůležitější data s antiviry Kaspersky Lab – OBSAH

 1. Kaspersky Lab – na poli IT bezpečnosti už 20 let
 2. Srovnání: Kaspersky Anti-Virus, Internet Security a Total Security
 3. Kaspersky Anti-Virus 2018 – základní ochrana pro váš počítač
 4. Kaspersky Internet Security 2018 (Multi-Device) – kompletní antivirová ochrana
 5. Kaspersky Internet Security pro Android
 6. Kaspersky Total Security 2018 (Multi-Device) – komplexní řešení pro celou domácnost
 7. Vyzkoušejte Kaspersky antiviry na 30 dní zdarma!

Kaspersky Lab – na poli IT bezpečnosti už 20 let

Společnost Kaspersky Lab patří mezi největší a nejrychleji rostoucí společnosti zabývající se zabezpečením na poli IT. Založena byla v roce 1997 jedním z předních světových expertů na bezpečnost informačních technologií Jevgenijem Valentinovičem Kasperským, který momentálně působí jako CEO společnosti. Antivirové programy, firewally a další produkty z dílny Kaspersky Lab jsou vyhledávány domácnostmi, ale také velkými společnostmi po celém světě.

Srovnání: Kaspersky Anti-Virus, Internet Security a Total Security

Jak se liší verze Kaspersky Anti-Virus, Kaspersky Internet Security a Kaspersky Total Security?

Vrstvy ochrany Kaspersky Anti-Virus Kaspersky Internet Security Kaspersky Total Security
Antivirová ochrana
Optimalizováno pro výkon
Správa zařízení
Windows, Mac nebo mobilní zařízení
Ochrana osobních údajů
Zabezpečené finance
Rodičovská kontrola
Safe kids
Password Manager
Ochrana souborů

Kaspersky Anti-Virus 2018 – základní ochrana pro váš počítač

Kaspersky Anti-Virus poskytne vašemu zařízení kompletní ochranu před všemi nejnovějšími hrozbami v podobě počítačových virů, trojských koní, spywaru a dalších nebezpečných kódů. Jelikož útočníci prakticky každý den nacházejí nové a nové způsoby, jak vás připravit o citlivá data nebo znehodnotit váš počítač, je důležité téměř neustále antivirový software aktualizovat. Kaspersky Anti-Virus toto řeší velice efektivně – díky rozsáhlé cloudové síti nepřetržitě shromažďuje informace o nových hrozbách, a vy tak následně máte obranné prvky k dispozici prakticky ihned v momentě, kdy vzniknou.

kaspersky anti-virus 2018, kaspersky lab
Přívětivé uživatelské prostředí Kaspersky Anti-Virus 2018.

Další velkou předností antivirového programu Kaspersky Anti-Virus 2018 je bezpochyby jeho jednoduchost a nenáročnost. Celý bezpečnostní software byl vyvinut tak, aby co nejméně zatížil váš počítač a nenarušil plynulost systému při práci nebo zábavě. Kompletní výčet funkcí bezpečnostního softwaru Kaspersky Anti-Virus 2018 naleznete v roletce níže.

Kaspersky Anti-Virus 2018 – funkce

Ochrana v reálném čase

Na vašem počítači se nachází celá řada důvěrných a citlivých dat, která antivirový software s podporou rozsáhlé cloudové sítě neustále chrání před nejnovějším malwarem.

Výkon na prvním místě

Účinné zabezpečení je spojeno s minimálními nároky na výkon vašeho počítače. Bezpečnostní software Kaspersky umožňuje naprostou plynulost systému při práci, prohlížení internetu, instalaci aplikací nebo hraní her.

Jednoduchost a online technická podpora

Kaspersky Anti-Virus 2018 nabízí intuitivní a přehledné uživatelské prostředí. V případě jakýchkoliv problémů či dotazů můžete jediným kliknutím kontaktovat online odbornou technickou podporu.

Anti-Blocker – ochrana proti Ransomwaru

Ransomware neboli vyděračský program je druh škodlivého kódu, který může kompletně zablokovat nebo zašifrovat přístup k vašemu počítači. Kaspersky Anti-Virus 2018 dokáže ransomware zlikvidovat již na procesní úrovni – o svá data se tak nemusíte bát!  

Ochrana před phishingem a krádeží

Pokročilá ochrana před phishingem pomáhá zabránit škodlivým webům při snaze o získání vašich osobních informací, krádeži identity nebo odcizení peněz. Phishing bývá nejčastěji realizován formou podvodných e-mailů.

Technologie System Watcher

System Watcher aktivně sleduje chod vašeho počítače, a pokud zjistí jakýkoliv náznak škodlivé činnosti, může počítač kdykoliv vrátit do stavu před poškozením.

Kontrola linků při vyhledávání na internetu

Kdykoliv procházíte internet, Kaspersky Anti-Virus sleduje všechny odkazy, na které narazíte, a varuje vás před těmi potencionálně nebezpečnými. Funkce v prohlížeči barevně rozlišuje mezi důvěryhodnými, podezřelými nebo nebezpečnými odkazy.

Gamer Mode pro nerušené hraní her

Pokud si rádi zahrajete náročnější hry, můžete tak učinit i s aktivním antivirovým programem. Gaming Mode omezí veškeré neesenciální funkce a převede větší část výkonu počítače na hraní, díky čemuž si naplno (a stále bezpečně) vychutnáte herní zážitek.

Minimální systémové požadavky

 • Připojení k internetu
 • Systém Windows®: IE 9+; .Net 4+; Windows 10/8.1/8/7 a Windows Vista® SP2+
 • 800 MB volného místa, procesor 1 GHz, operační paměť 2 GB

Některé funkce nejsou u určitých verzí operačních systémů k dispozici. Kompletní podrobnosti týkající se systémových požadavků najdete na stránce: www.kaspersky.cz.

i

Co je to antivirus a jak antivirové programy fungují? V našem článu Nejlepší antivirus pro Windows či mobil: Poradíme, jak vybrat se dozvíte vše, co o antivirech potřebujete vědět!

Kaspersky Internet Security 2018 (Multi-Device) – kompletní antivirová ochrana

Očekáváte od bezpečnostního softwaru více než základní ochranu počítače? Tak právě pro vás je tady Kaspersky Internet Security 2018, který představuje důmyslnější metodu ochrany všech aktivit v digitálním prostředí. Kromě toho, že přebírá veškeré funkce od výše zmíněného řešení Kaspersky Anti-Virus 2018, přináší tento kompletní antivirový software také mnoho pokročilých funkcionalit, a to nejen pro váš laptop nebo počítač.

kaspersky internet security 2018, kaspersky lab
Kompletní antivirová ochrana a nízké požadavky na výkon? To je Kaspersky Internet Security 2018!

Mezi pokročilé funkce se řadí například vylepšená ochrana před phishingem, zabezpečené internetové bankovnictví a nákupy, ochrana identity, dat a komunikace na veřejných WiFi sítích, ochrana před keyloggery nebo systém rodičovské kontroly a vzdálená správa zařízení v případě jeho odcizení.

i Chcete o škodlivém softwaru zjistit více? Přečtěte si náš článek, jenž vám poradí, zda zvolit antivirus, nebo internet security.

Kaspersky Internet Security 2018 podporuje kromě počítačů se systémem Windows také novější verze MacOS a mobilní zařízení se systémem Android. Pokud tedy zvolíte licenci pro větší počet zařízení, můžete za zvýhodněnou cenu bezproblémově zabezpečit všechna zařízení v domácnosti (stolní počítač, laptop, MacBook, chytrý telefon či tablet s OS Android). Všechny funkce antivirového softwaru Kaspersky Internet Security 2018 najdete opět v roletce níže.

Kaspersky Internet Security 2018 – funkce

Zabezpečené internetové bankovnictví a nákupy

Při nákupech či vyřizování internetového bankovnictví online přidává Kaspersky Internet Security další vrstvy zabezpečení, které znemožní zlodějům ukrást vaše peníze.

Maximální ochrana soukromí

Kaspersky Internet Security zabraňuje sledování vašich internetových aktivit a zároveň znemožňuje vzdáleně používat vaši webkameru, pořizovat snímky obrazovky apod. Pro telefony se systémem Android je možné k jednotlivým aplikacím přidat zámky s bezpečnostním kódem.

Bezpečné připojení k internetu kdekoliv

Při každém připojení na internet, zejména pak na veřejné WiFi síti, Kaspersky Internet Security maximálně chrání vaši komunikaci, data a identitu. Kdekoliv pohodlně navštěvujte sociální sítě a přehrávejte videa, zatímco antivirový software ochrání vaše soukromí.

Anti-Banner

Nástroj Anti-Banner blokuje obtěžující reklamy a bannery na webech.

Počítače s MacOS a mobilní zařízení s Androidem

Ať už používáte jakoukoliv kombinaci počítačů a zařízení, Kaspersky Internet Security chrání zařízení s Windows, MacOS i Androidem. Navíc během licenčního období můžete licence mezi zařízeními libovolně přesouvat.

Ochrana před keyloggery

Keylogger je škodlivý software, který snímá stisky jednotlivých kláves na klávesnici. Technologie virtuální klávesnice vás před ním ochrání, a vy tak nevědomky neprozradíte důležitá hesla a další údaje.

Pokročilá rodičovská kontrola

Internet je pro děti místem plným hrozeb. S Kaspersky Internet Security můžete zablokovat nevhodné webové stránky a spravovat používání sociálních sítí.

Anti-Theft

Díky dálkovému ovládání je možné odcizené nebo ztracené zařízení dohledat, uzamknout a zablokovat, nebo dokonce pořídit snímky z webkamery či obrazovky.

Pomoc při správě aplikací

Nástroj Software Updater skenuje počítač a průběžně instaluje nové aktualizace aplikací. Zrychlit chod svého zařízení můžete s využitím Software Cleaner, který vyhledává aplikace, nástrojové lišty, adware a další nežádoucí software, který zařízení zpomaluje.

Installation Assistant

Installation Assistant pomáhá blokovat instalační okna, která se snaží nainstalovat software na váš počítač nebo na něm provádět jakékoliv zásadní změny.

Ochrana v reálném čase

Ve vašem počítači se nachází celá řada důvěrných a citlivých dat, která antivirový software s podporou rozsáhlé cloudové sítě neustále chrání před nejnovějším malwarem.

Výkon na prvním místě

Učinné zabezpečení je spojeno s minimálními nároky na výkon vašeho počítače. Bezpečnostní software Kaspersky umožňuje naprostou plynulost systému při práci, prohlížení internetu, instalaci aplikací nebo hraní her.

Jednoduchost a online technická podpora

Kaspersky Internet 2018 nabízí intuitivní a přehledné uživatelské prostředí. V případě jakýchkoliv problémů či dotazů můžete jediným kliknutím kontaktovat online odbornou technickou podporu.

Anti-Blocker – ochrana proti Ransomwaru

Ransomware neboli vyděračský program je druh škodlivého kódu, který může kompletně zablokovat nebo zašifrovat přístup k vašemu počítači. Kaspersky Internet Security 2018 dokáže ransomware zlikvidovat již na procesní úrovni – o svá data se tak nemusíte bát!  

Ochrana před phishingem a krádeží

Pokročilá ochrana před phishingem pomáhá zabránit škodlivým webům při snaze o získání vašich osobních informací, krádeži identity nebo odcizení peněz. Phishing bývá nejčastěji realizován formou podvodných e-mailů.

Technologie System Watcher

System Watcher aktivně sleduje chod vašeho počítače, a pokud zjistí jakýkoliv náznak škodlivé činnosti, může počítač kdykoliv vrátit do stavu před poškozením.

Kontrola linků při vyhledávání na internetu

Kdykoliv procházíte internet, Kaspersky Anti-Virus sleduje všechny odkazy, na které narazíte, a varuje vás před těmi potencionálně nebezpečnými. Funkce v prohlížeči barevně rozlišuje mezi důvěryhodnými, podezřelými nebo nebezpečnými odkazy.

Minimální systémové požadavky

 • Připojení k internetu
 • Systém Windows®: IE 9+; .Net 4+; Windows 10/8.1/8/7 a Windows Vista® SP2+
 • Systém Mac: OS X 10.11 – macOS 10.12
 • 1 GB volného místa, procesor 1 GHz, operační paměť 2 GB
 • Mobilní zařízení: Android™ 4.1+, iOS® 9.0+

Některé funkce nejsou u určitých verzí části operačních systémů k dispozici. Kompletní podrobnosti týkající se systémových požadavků najdete na stránce: www.kaspersky.cz.

Kaspersky Internet Security pro Android

Chytrý telefon nebo tablet dnes denně využívá téměř každý – jejich prostřednictvím uchováváme fotografie, odesíláme a přijímáme elektronickou poštu, spravujeme internetové bankovnictví, nakupujeme, pracujeme a mnoho dalšího. Přesto však stále mnoho uživatelů nepřikládá antivirové ochraně těchto zařízení velkou váhu. Změnit to můžete s aplikací Kaspersky Internet Security pro Android, která bude udržovat váš telefon či tablet vždy v bezpečí a chránit jej i před těmi nejnovějšími hrozbami na internetu.

kaspersky internet security pro android, aplikace  kaspersky internet security pro android, aplikace  kaspersky internet security pro android, aplikace  kaspersky internet security pro android, aplikace
Prostředí aplikace Kaspersky Internet Security pro Android.

Kaspersky Internet Security pro Android kontroluje a blokuje všechny nebezpečné odkazy na webu, ale také v přijatých textových zprávách. Zároveň se můžete spolehnout na antivirovou ochranu v reálném čase, která ke svému chodu využívá nejmodernější cloudové technologie, a neustále tak chrání vaše zařízení před všemi druhy škodlivého malware. Vaše data nepřestávají být chráněna ani v případě odcizení či ztráty zařízení – aplikace se postará o to, aby byl váš telefon či tablet vzdáleně zablokován a v krajním případě dokonce zcela vymazán. Uživatelé, pro něž je chytrý telefon hlavním pracovním nástrojem, pak zajisté ocení jednoduchý filtr nežádoucích hovorů i zpráv a plnou kontrolu nad soukromou komunikací.

i Důkladné zabezpečení bez kompromisů! Celá aplikace Kaspersky Internet Security pro Android je speciálně optimalizována tak, aby měla minimální dopad na výkon vašeho Android zařízení.

Kaspersky Total Security 2018 (Multi-Device) – komplexní řešení pro domácnost

Přestože úplnou ochranu v digitálním světě vám neposkytne žádné ze současných antivirových řešení, sada bezpečnostních nástrojů Kaspersky Total Security 2018 k tomu má opravdu hodně blízko! Jak by také ne – Kaspersky Total Security 2018 totiž představuje to vůbec nejkomplexnější a nejchytřejší bezpečnostní řešení, které v portfoliu Kaspersky Lab najdete. S pouhou jednou licencí tak budete moci ochránit nejen svůj stolní počítač, ale rovněž celou řadu přenosných zařízení, jako je notebook, tablet nebo chytrý telefon!

Tohle je nějaký popisek obrázku

Jaké konkrétní funkce ale Kaspersky Total Security 2018 nabízí navíc ve srovnání se softwarem Kaspersky Internet Security 2018? V prvé řadě je to šikovná aplikace Safe Kids (iOS a Android), která je na rozdíl od funkce Rodičovská kontrola určena pro mobilní zařízení vašich dětí. Umožní vám tak například vyhradit přesný čas, kdy bude možné chytrá zařízení (nebo i konkrétní aplikace) používat, nastavit bezpečné zóny pohybu s pomocí GPS a bude vás pravidelně zásobovat notifikacemi o podezřelých/nebezpečných online aktivitách vašich ratolestí.

iJak na bezpečnější procházení internetu? S nástrojem zvaným VPN je veškerá vaše webová komunikace šifrovaná a navíc probíhá vždy pouze mezi vámi a navštívenými stránkami. Co je VPN a jak ji využít i na vašem zařízení, se dozvíte v našem článku.

Další velice užitečnou součástí Kaspersky Total Security 2018 je takzvaný Password Manager neboli správce hesel. S tímto nástrojem můžete ukládat veškerá svá hesla nebo čísla kreditních karet, adresy a uživatelská jména bezpečně a zároveň dostupně. Stačí pouze, aby každý člen rodiny znal své hlavní heslo, s nímž se prostřednictvím aplikace rychle dostane k požadovaným údajům, a to jak na počítači, tak i na chytrém telefonu nebo tabletu. Kromě toho nabízí balíček Total Security ještě pokročilou ochranu souborů a fotografií. Všechny důležité soubory lze skrze uživatelské rozhraní bezpečně a jednoduše zálohovat – nemusíte se proto bát, že byste o své vzácné vzpomínky třeba jen nešťastnou náhodou přišli. Vybrané soubory je pak dokonce možné i zašifrovat, díky čemuž budou pro potencionálního útočníka nečitelné, a tím pádem bezcenné.

Minimální systémové požadavky

 • Připojení k internetu
 • Systém Windows®: IE 9+; .Net 4+; Windows 10/8.1/8/7 a Windows Vista® SP2+
 • Systém Mac: OS X 10.11 – macOS 10.12
 • 1150 MB volného místa, procesor 1 GHz, operační paměť 2 GB
 • Mobilní zařízení: Android™ 4.1+, iOS® 9.0+

Některé funkce nejsou u určitých verzí operačních systémů k dispozici. Kompletní podrobnosti týkající se systémových požadavků najdete na stránce: www.kaspersky.cz.

Vyzkoušejte Kaspersky antiviry na 30 dní zdarma!

Stále váháte nad tím, který z Kaspersky antivirových programů je pro vás tou nejlepší volbou? Jednoduše si na stránkách Kaspersky Lab stáhněte zkušební verzi některého z programů a získejte 30 dní bezplatného používání. Jakmile se rozhodnete, stačí si už jen vybrat z několika variant elektronických licencí – v případě Kaspersky Anti-Virus 2018 a Kaspersky Total Security 2018 vybíráte licenci pro 1 až 5 počítačů, zatímco pro Kaspersky Internet Security lze navíc zvolit ještě variantu pro 10 zařízení (v obou případech je možná 12měsíční nebo 24měsíční varianta). Pro Kaspersky Internet Security je k dispozici elektronická licence pro 1 nebo 3 zařízení, a to vždy pouze na 12 měsíců.

0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB03
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi