Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Optické kabely

0
UPSUPS Eaton nabízí spolehlivou ochranu elektroniky Máme pro vás tipy na správný výběr záložního zdroje UPS nebo přepěťové ochrany. Stačí totiž jedna bouřka a...

Nejprodávanější

1.
Optický kabel - optický
239,-

2.
Optický kabel - optický
319,-

DATACOM LC-LC 09/125 SM 1m duplex
Optický kabel - optický
Duplexní optický kabel s konektory LC se hodí k propojení pasivního optického prvku (např. optická vana, optický rozvaděč,…) s aktivním...

239,- bez DPH 198,-
Koupit
Skladem 2 ks
Objednací kód: MN411a3
DATACOM LC-SC 09/125 SM 1m duplex
Optický kabel - optický
DATACOM LC-SC 09/125 SM 1m duplex

319,- bez DPH 264,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Objednací kód: MN410a1
DATACOM LC-SC 09/125 SM 2m duplex
Optický kabel - optický
Optický kabel pro propojení multimediálních zařízení. Oproti metalickým kabelům není ovlivňován elektromagnetickým rušením, způsobujícím chyby v...

349,- bez DPH 288,-
Koupit
Skladem > 10 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
Objednací kód: MN410a2
DATACOM LC-SC 09/125 SM 1m duplex
Optický kabel - optický
DATACOM LC-SC 09/125 SM 1m duplex

DATACOM LC-SC 09/125 SM 1m duplex - Optický kabel
-7%
-7% 319,-
296,- bez DPH 245,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Objednací kód: MN410a1
DATACOM LC-SC 09/125 SM 20m duplex
Optický kabel - optický
Optický kabel sloužící k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem o délce 20 metrů.Parametry a...

1 823,- bez DPH 1 507,-
Info
Není dostupné
Objednací kód: MN410a20
DATACOM LC-LC 09/125 SM 3m duplex
Optický kabel - optický
Duplexní optický kabel s konektory LC se hodí k propojení pasivního optického prvku (např. optická vana, optický rozvaděč,…) s aktivním...

346,- bez DPH 286,-
Info
Není dostupné
Objednací kód: MN411a5
DATACOM LC-LC 09/125 SM 2m duplex
Optický kabel - optický
Duplexní optický kabel s konektory LC se hodí k propojení pasivního optického prvku (např. optická vana, optický rozvaděč,…) s aktivním...

299,- bez DPH 247,-
Info
Není dostupné
Objednací kód: MN411a2
DATACOM LC-ST 62.5/125 MM 2m duplex
Optický kabel - optický
Optický patch cord sloužící k propojení pasivního optického prvku (optická vana, optický rozvaděč, ...) s aktivním optickým prvkem (switch,...

319,- bez DPH 264,-
Info
Není dostupné
Objednací kód: MN412a2
 

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):


Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB8