Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.
Mastercard Obchodník roku 2021 Křišťálová lupa 2021

Pandemic Express – Zombie Escape (OZNÁMENÍ) – odstartuje boj o přežití už v květnu

Zobrazit katalog

Již brzy

Aktualizováno

Žánr titulů zaměřených na přežití prošel v posledních letech slušným vývojem, díky němuž se spektrum her, jež jej zastupují, rapidně zvýšilo. Slovo dokonce dostávají oblíbené režimy, které se někteří vývojáři rozhodli transformovat do plnohodnotných projektů. V našem dnešní oznámení vám představíme MMO akci Pandemic Express – Zombie Escape od společnosti tinyBuild, již si lze spojit třeba s povedeným simulátorem Graveyard Keeper.

Oznámení

Pandemic Express – Zombie Escape; wallpaper: obklíčení

• Žánr: MMO akce • Multiplayer: Ano • Vývojář: TALLBOYS, tinyBuild • Vydavatel: tinyBuild • Platformy a Datum vydání: PC (2. května 2019 – early access) • Homepage: www.pandemicexpress.com • Čeština: Ne


Pandemic Express – Zombie Escape – Novinky

  1. V Pandemic Express – Zombie Escape budete muset pro přežití udělat maximum
  2. HW nároky pro Pandemic Express – Zombie Escape PC

V Pandemic Express – Zombie Escape budete muset pro přežití udělat maximum

• Oznámení: 10. 5. 2019 • Autor: Ondřej Zeman

Elementární koncept Pandemic Express – Zombie Escape je založen na starém dobrém režimu Zombie Escape, jež jsme měli možnost vidět poprvé v kultovním Counter-Strike. V úvodu tohoto módu se na mapě objevila skupinka hráčů, z nichž po několika sekundách byl jeden vyvolen k tomu, aby zastával roli infikovaného, snažícího se nakazit zbývající zúčastněné, kteří se naopak musí dostat do únikového bodu dříve, než jsou do jednoho přeměněni v monstra. V Pandemic Express – Zombie Escape funguje známý systém prakticky stejně jako v minulosti, jen se tentokrát jedná o samostatnou hru, kde se střetávají přeživší s náhodně vybraným nakaženým.

Pandemic Express – Zombie Escape – gameplay

Pandemic Express – Zombie Escape je hrou, v níž bude primárním úkolem přežít ve světě, který dokáže proměnit vašeho nejlepšího přítele v krvelačnou zombie.

V případě, že se z vás hned na startu nestane infekcí postižený vyvolený, bude vašim cílem se co nejrychleji dopravit k vlaku, který je vaší jedinou jízdenkou ze zóny, v níž se začíná počet příšer rychle navyšovat. Pohybovat se budete po otevřeném světě, takže možností, jak se k evakuačnímu bodu dostat, bude samozřejmě více. Přítomna mají být dokonce i vozidla, která vám pomohou rychle zmizet z dosahu středně agilních nakažených, s nimiž se půjde dočasně vypořádat za pomoci pěstí a rozsáhlé palety palných zbraní. Ty naleznete buď při průzkumu různě rozmístěných struktur v otevřené krajině, nebo na předem určených pozicích, kam budou dopadat zásobovací krabice s municí a unikátní výstrojí.

Háček má být samozřejmě v tom, že jakmile se k takovému bodu vydáte, nebudete o něm vědět jen vy jakožto přeživší, ale také monstra, která si na vás mohou počíhat a zmasakrovat většinu z vás dříve, než se stačíte vyzbrojit. Infikovaní budou představovat velkou hrozbu už od samého počátku, kdy se v jednoho z nich promění člen startovní skupiny. Čím více jich však bude, tím větší problémy vám budou působit. Jednomu nepříteli uniknete relativně snadno, když jich však bude větší počet, vaše šance na přežití budou hodně nízké, k vlaku se totiž nakonec došourají jen ti, jimž se povede projít rojnicí tvořenou stabilně kooperujícími příšerami.

Pandemic Express – Zombie Escape; wallpaper: zombie

Zombie budou v Pandemic Express – Zombie Escape představovat nepřátele, jejichž síla poroste s tím, jak bude narůstat jejich počet.

Ani v momentu, kdy se přeživší dostanou k vlaku, nebudou mít podle informací od vývojářů úplně vyhráno. Nakažení se totiž začnou oživovat v bodech nepříliš vzdálených únikovému dopravnímu prostředku, takže jim budou muset nenakažení jedinci neustále čelit až do okamžiku, než zcela opustí mapu. Když se jim podaří dosáhnout cílové rovinky, nakažená monstra, která po nich celou dobu šla, automaticky prohrají. Abych byl upřímný, elementární koncept Pandemic Express – Zombie Escape vypadá v aktuálně prezentovaných záběrech hodně chytlavě, rozhodně lze počítat s tím, že si získá nemalou hráčskou komunitu už v rámci předběžného přístupu, do nějž dorazí na PC už 2. května. Pokud nepatříte mezi fanoušky Early Access projektů, budete si muset na plnou verzi počkat minimálně do konce tohoto roku, kdy by mělo vývojářské studio tinyBuild celek vypustit.

• Zdroje: YouTube (tinyBuildGAMES)

HW nároky pro Pandemic Express – Zombie Escape PC


Minimální HW požadavky Doporučené HW požadavky
Operační systém Windows 7/8/10 64bit
Procesor Intel i5-2400 / AMD FX-6300
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 550Ti / AMD Radeon HD 7750
DirectX DirectX 11.0
Operační paměť 8 GB
Pevný disk 9 GB
i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství můžete sledovat také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

Pandemic Express – Zombie Escape vychází 2. května 2019 v předběžném přístupu na PC. O novinkách vás budeme informovat.

0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB14
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi