AD homeoffice AD homeoffice
Zobrazit katalog

Sponzorovaný článek

Aktualizováno

MARKETINGOVÁ KAMPAŇ 

„Kup si foťák nebo kameru a vyhraj 10 000 Kč na Alze“

1. ÚVODNÍ USTANOVENÍ

1.1. Obchodní společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440, DIČ CZ27082440, se sídlem Jankovcova 1522/53, Holešovice, Praha 7, PSČ 170 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8573, (dále jen „Alza“) organizuje v termínu od 8:00 hodin dne 2. 3. 2020 do 23:59 hodin dne 29. 3. 2020 (dále jen „Doba konání“) marketingovou kampaň zvanou „Kup si foťák nebo kameru a vyhraj 10 000 Kč na Alze“ (dále jen „Kampaň“) a tímto stanoví pravidla a podmínky Kampaně, které jsou k dispozici na internetové stránce https://www.alza.cz/kup-si-fotak-nebo-kameru-a-vyhraj

1.2. Alza upozorňuje na skutečnost, že i na tuto Kampaň se vztahují podmínky pro reklamní sdělení, které Alza uvádí na internetové stránce www.alza.cz/reklama.

2. ZÁKLADNÍ PODMÍNKY KAMPANĚ

2.1. Vybraný zákazník z České republiky, fyzická osoba, spotřebitel (dále jen „Účastník“), pokud splní podmínky Kampaně uvedené v těchto pravidlech v Době konání, může získat Výhru, zejména nikoliv však výlučně:

2.1.1. Zakoupit v internetovém obchodě Alzy v Době konání soutěže jakýkoli fotoaparát z kategorie „Digitální fotoaparáty“ nebo kameru z kategorie „Digitální kamery“ (dále též „Zboží“);

2.1.2. Zaplatit kupní cenu Zboží v plné výši; 

2.2. Z Kampaně budou vyloučeni ti, kteří:

2.2.1. Nesplní podmínky Kampaně uvedené v těchto pravidlech;

2.2.2. K platbě použijí platební kartu, které nejsou oprávnění držitelé;

2.2.3. Budou jednat v rozporu se zákonem a/nebo s dobrými mravy a/nebo se dopustí podvodného jednání v souvislosti s Kampaní;

2.2.4. Uvedou v Kampani nepravdivé nebo neúplné informace;

2.2.5. Jsou v pracovním nebo obdobném poměru ve vztahu k Alze, jakož i k osobám s Alzou personálně a majetkově spjatými, včetně jejich příbuzných a osob jim blízkých.

2.3. V případě vyloučení Účastníka nemá takový Účastník právo na náhradu nákladů či škody, která by mu mohla vzniknout.

3. DALŠÍ INFORMACE O KAMPANI

3.1. Nutnou podmínkou pro účast v Kampani je zaplacení kupní ceny Zboží v plné výši, přičemž objednávka, na základě které se Účastník účastní kampaně, nesmí být po dobu trvání Kampaně ani po jejím skončení zrušena, stornována ani vrácena, a to pod sankcí vyloučení z Kampaně. V případě výhry Účastníka má Alza v takovém případě právo odstoupit od darovací smlouvy, na základě které nabyl výherce vlastnické právo k Výhře. 

3.2. Předání Zboží Alze k reklamaci není překážkou k účastni v Kampani. 

3.3. Objednávky, které neobsahují žádný digitální fotoaparát nebo digitální kameru budou z Kampaně vyřazeny.

3.4. Výhrou, kterou lze v Kampani získat je elektronický poukaz na nákup v internetovém obchodě Alzy v hodnotě 1x 10.000,- Kč (dále jen „Výhra“). 

3.5. Výherce bude vybrán ze všech Účastníků, kteří splní pravidla pro účast v Kampani, losem.

3.6. Výhra bude výherci zaslána na e-mail, který Účastník uvede v objednávce Zboží.

3.7. Na poskytnutí Výhry nemá Účastník garantovaný nárok.

4. VYHLÁŠENÍ VÝHERCE

4.1. Vyhlášení výherce proběhne dne 13. 4. 2020 na facebookovém profilu Alzy dostupném na adrese https://www.facebook.com/alza.cz/.

5. OSOBNÍ ÚDAJE

5.1. Správcem osobních údajů Účastníka je Alza. Kontakt na Alzu je na www.alza.cz/kontakt

5.2. Účelem zpracování osobních údajů Účastníka je řádná účast v Kampani a s tím související činnosti jako jsou např. vyhodnocení Účastníků, kontrola a vyhodnocení splnění podmínek Kampaně ze strany Účastníků, veřejné vyhlášení výherce Výhry (zejména na webových stránkách a sociálních sítích Alzy) a kontaktování výherce Výhry.

5.3. Právním základem zpracování je oprávněný zájem Alzy na tom, aby osobními údaji Účastníka za výše uvedenými účely disponovala, neboť každý Účastník se Kampaně účastní dobrovolně a pokud by Alza osobní údaje údaje Účastníka nemohla za výše uvedenými způsoby zpracovávat, tak by Kampaň nevyhlašovala. Proti zpracování osobních údajů tímto způsobem je možné vznést námitku prostřednictvím tohoto kontaktního formuláře (alza.cz/kontakt > ostatní > osobní údaje > vznesení námitky).

5.4. Další podmínky zpracování osobních údajů jsou uvedeny na www.alza.cz/privacy-policy 

6. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

6.1. Alza prohlašuje, že není odpovědná za chyby způsobené při přenosu elektronických zpráv.

6.2. Alza si vyhrazuje právo měnit podmínky Kampaně, nahradit ceny v Kampani za ceny podobného typu nebo odpovídající hodnotě, případně Kampaň zcela zrušit.

6.3. Účastník nemá právo na náhradu nákladů spojenou s účastí v Kampani.

6.4. Tato pravidla Kampaně nabývají účinnosti dnem jejich vyhlášení, přičemž každý Účastník svým zařazením do Kampaně vyjadřuje souhlas s těmito pravidly.

6.5. Veškeré případné spory, které vyplývají z této Kampaně nebo vzniklé v souvislosti s ní, řeší výhradně Alza.


V Praze, dne 19.2.2020

Vytisknout
P-DC1-WEB02
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací