PoE switche jsou klíčovou součástí moderních sítí, poskytující napájení a data přes jeden ethernetový kabel. Tyto switche se dělí na desktopové a rackové modely a disponují funkcemi jako QoS, VLAN či L3. Důležité jsou také rychlosti další parametry. Nevíte si rady s výběrem? Čtěte dále.
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše. Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.
Switch - do racku, managed, 24× RJ-45, 4× SFP, 24× 10/100/1000Base-T, DHCP, PoE a zrcadlení portů, QoS (Quality of Service), Statický routing, podporuje 802,3at (PoE+), celkový výkon 250 W, 24 portů s rychlostí 1 Gbit, rozměry 260 × 44 × 440 mm (V׊×H), hmotnost 3441 g
Switch - do racku, managed, 48× RJ-45, 4× SFP+, 48× 10/100/1000Base-T, PoE, QoS (Quality of Service), podporuje 802,3at (PoE+), celkový výkon 740 W, přepínací kapacita 176 Gb/s, 4 porty s rychlostí 10 Gbit, 48 portů s rychlostí 1 Gbit, rozměry 310 × 44 × 440 mm (V׊×H), hmotnost 4707 g
Switch - desktop, managed, 48× RJ-45, 4× SFP, 48× 10/100/1000Base-T, IGMP a DHCP, PoE, VLAN, podporuje 802,3at (PoE+), 4 porty s rychlostí 10 Gbit, 48 portů s rychlostí 1 Gbit, rozměry 260 × 44 × 440 mm (V׊×H), hmotnost 3468 g
Switch - do racku, managed, 24× RJ-45, 4× SFP+, 24× 10/100/1000Base-T, PoE, QoS (Quality of Service), Statický routing, IPv6 ready, podporuje 802,3at (PoE+), přepínací kapacita 128 Gb/s, 4 porty s rychlostí 10 Gbit, 24 portů s rychlostí 1 Gbit, rozměry 257 × 44 × 440 mm (V׊×H), hmotnost 3798 g
Switch - desktop, managed, 8× RJ-45, 2× SFP, 8× 10/100/1000Base-T, DHCP, PoE, QoS (Quality of Service), Statický routing, IPv6 ready, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), celkový výkon 110 W, přepínací kapacita 0,16 Gb/s, 8 portů s rychlostí 1 Gbit, maximální provozní teplota 40 °C, rozměry 105 × 27 × 240 mm (V׊×H), hmotnost 640 g
Switch firemní - do racku, managed, 24× RJ-45, 2× SFP, 24× 10/100/1000Base-T, PoE, QoS (Quality of Service) a VLAN, Statický routing, IPv6 ready, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 24 PoE vstupů (PoE budget 500 W), přepínací kapacita 52 Gb/s, 26 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od -5 do 40 °C, rozměry 44 × 485 × 286 mm (V׊×H), hmotnost 4800 g
Switch domácí - desktop, centrálně řízený kontrolerem, 10× RJ-45, 10× 10/100/1000Base-T, IGMP a DHCP, PoE, QoS (Quality of Service), VLAN a LACP agregace linek, Statický routing, podporuje 802,3af (PoE), 802,3at (PoE+) a 803,3bt (PoE++), 8 PoE vstupů (PoE budget 430 W), přepínací kapacita 20 Gb/s, 10 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od -40 do 50 °C, rozměry 60 × 235 × 254 mm (V׊×H), hmotnost 3900 g
Switch firemní - desktop, managed, 8× RJ-45, 2× SFP, 8× 10/100/1000Base-T, DHCP, PoE, QoS (Quality of Service), VLAN a LACP agregace linek, Statický routing, IPv6 ready, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 8 PoE vstupů (PoE budget 150 W), 10 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od -25 do 45 °C, rozměry 44 × 204 × 235 mm (V׊×H), hmotnost 2650 g
Switch domácí - do racku, managed, 48× RJ-45, 4× SFP, 48× 10/100/1000Base-T, 4× dual personality, IGMP, PoE, QoS (Quality of Service), VLAN, statická agregace linek a LACP agregace linek, priority mode, extended mode , isolation mode a PoE Auto recovery, Statický routing, IPv6 ready, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 48 PoE vstupů (PoE budget 370 W), přepínací kapacita 176 Gb/s, 4 porty s rychlostí 10 Gbit, 48 portů s rychlostí 1 Gbit, 48 portů s rychlostí 100 Mbit, maximální provozní teplota 40 °C, rozměry 43,9 × 43,9 × 322,6 mm (V׊×H), hmotnost 4590 g
Switch domácí - desktop, unmanaged, 9× RJ-45, 9× 10/100Base-T, PoE, VLAN, extended mode , IPv6 ready, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 8 PoE vstupů (PoE budget 58 W), přepínací kapacita 1,8 Gb/s, 9 portů s rychlostí 100 Mbit, provozní teplota od 0 do 45 °C, rozměry 26 × 177,5 × 104 mm (V׊×H), hmotnost 2000 g
Switch firemní - do racku, managed, 16× RJ-45, 2× SFP, DHCP, PoE, QoS (Quality of Service), VLAN a LACP agregace linek, Statický routing, IPv6 ready, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 16 PoE vstupů (PoE budget 150 W), přepínací kapacita 36 Gb/s, 18 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od -5 do 40 °C, rozměry 43 × 443 × 221 mm (V׊×H), hmotnost 2890 g
Switch firemní - do racku, managed, 8× RJ-45, 2× SFP, 8× 10/100/1000Base-T, DHCP, PoE a zrcadlení portů, QoS (Quality of Service), VLAN a LACP agregace linek, Statický routing, IPv6 ready, podporuje 802,3af (PoE), celkový výkon 24 W, přepínací kapacita 20 Gb/s, 10 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od -10 do 50 °C, rozměry 31,1 × 207 × 90 mm (V׊×H), hmotnost 500 g
Switch firemní - desktop, managed, 48× RJ-45, 2× SFP, IGMP a DHCP, PoE, QoS (Quality of Service), VLAN a LACP agregace linek, Statický routing, IPv6 ready, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 24 PoE vstupů (PoE budget 686 W), přepínací kapacita 140 Gb/s, 2 porty s rychlostí 10 Gbit, 50 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od -5 do 40 °C, rozměry 43,7 × 485 × 374,6 mm (V׊×H), hmotnost 6500 g
Switch firemní - managed, 5× RJ-45, 1× USB 2.0, PoE, VLAN, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 5 PoE vstupů, 5 portů s rychlostí 1 Gbit, provozní teplota od -25 do 55 °C, rozměry 27,3 × 197 × 87,5 mm (V׊×H)
Switch firemní - do racku, managed, 8× RJ-45, 1× USB 2.0, 2× SFP, IGMP, Auto-MDI/MDIX a PoE, VLAN, IPv6 ready, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 8 PoE vstupů (PoE budget 60 W), přepínací kapacita 20 Gb/s, 10 portů s rychlostí 10 Gbit, provozní teplota od -5 do 50 °C, rozměry 44 × 268 × 185 mm (V׊×H), hmotnost 1530 g
Switch firemní - do racku, managed, 8× RJ-45, 1× USB 2.0, 2× SFP, IGMP a DHCP, plug and Play a PoE, QoS (Quality of Service) a VLAN, IPv6 ready, podporuje 802,3af (PoE) a 802,3at (PoE+), 8 PoE vstupů (PoE budget 240 W), přepínací kapacita 80 Gb/s, 2 porty s rychlostí 10 Gbit, 8 portů s rychlostí 2,5 Gbit, maximální provozní teplota 45 °C, rozměry 44 × 344 × 252 mm (V׊×H), hmotnost 2740 g
Zkuste naše cookiesMy, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies a další údaje k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci reklamy a obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a dalších údajů vč. jejich předání pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Na našem webu používáme:
Technické cookies
Ty jsou nezbytně nutné pro fungování webu a jeho funkcí, které se rozhodnete využívat. Bez nich by náš web nefungoval, např. by nebylo možné se přihlásit k uživatelskému účtu.
Funkční cookies
Tyto cookies nám umožňují zapamatovat si Vaše základní volby a vylepšují uživatelský komfort. Jde například o zapamatování si jazyka či umožnění zůstat trvale přihlášen.
Cookies sociálních sítí
Tyto cookies nám umožňují komfortně Vás propojit s Vaším profilem na sociálních sítích a například Vám umožnit sdílet produkty a služby s přáteli a rodinou.
Personalizace obsahu
Tyto cookies nám umožní zobrazit Vám obsah a reklamy dle údajů, které jsou o Vás dostupné tak, abychom se co nejlépe strefili do Vašich potřeb. Jde zejména o to, jaký obsah jste si zobrazili, či na jakém zařízení na naše stránky přicházíte.
Nepersonalizovaná reklama
Tyto cookies nám umožňují zobrazovat Vám obecnou reklamu na produkty a služby.
Personalizovaná reklama
Díky těmto cookies Vám my a ?naši partneři? můžeme nabídnout relevantní produkty a služby na míru a to na základě Vašich nákupů, Vašeho chování a Vašich preferencí.
Měření publika
Tyto cookies nám umožňují optimalizovat naše stránky pro Vaše komfortní používání a to na základě toho, jak je používáte. Cílem je zapamatovat si či předpokládat Vaše volby. Jde například o využívání funkcí, jejich umístění, chování na stránce.
Udělením souhlasu se zpracováním cookies budou na Váš přístroj, který k prohlížení webu používáte, nainstalovány výše uvedené cookies (kliknutím na tlačítko "Rozumím" obě kategorie, případně si můžete vybrat jen jednu z kategorií kliknutím na tlačítko "Nastavení"). Technické cookies instalujeme na Vaše zařízení vždy, tedy i bez Vašeho souhlasu, protože bez nich by náš web nefungoval.
Svůj souhlas se zpracováním cookies můžete odvolat. V souvislosti se zpracováním cookies ze strany naší společnosti máte dále práva na: přístup ke cookies, výmaz cookies, úpravu, doplnění a opravu cookies, omezení zpracování a právo podat stížnost k ÚOOÚ. Více o Vašich právech.