Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká
Zobrazit katalog
PubleroiconAlza Media

Publero se mění na Alza Media

Nebojte se, vaše časopisy nyní můžete číst v Alza Media

Níže

Zadejte svůj Publero přihlašovací e-mail

Heslo:Potvrzeni hesla:

Časté dotazy

Jak bezproblémově převést své časopisy? Jaký email vyplnit?

Vyplňte do políčka výše svůj email pod kterým jste se dříve přihlašoval(a) na Publero.com.
 

Časopisy  a předplatná tam již máte připravené.
 

Pro převod na slovenský účet prosím pokračujte na tuto stránku.

Proč Publero končí a stává se z něj Alza Media?

Společnost Publero ukončí činnost ke 31. 12. Nemusíte se bát, o zakoupené časopisy a předplatná nepřijdete, čekají na vás již nyní ve vaší knihovně na Alza.cz.  
 

Na Alza.cz můžete zakoupit nejen časopisy, ale i další obsah jako e-knihy, audioknihy, filmy i hudbu, které můžete číst a poslouchat v aplikaci Alza Media. Aplikaci Alza Média neustále zlepšujeme a doplňujeme o nové funkce. Navíc každý zákazník Publero.com získává při přechodu na Alza.cz elektronický uvítací balíček. 

Kde najdu aplikace Alza Media a pro jaké platformy?

Aplikace Alza Media je k dispozici pro iOS, Android a Windows Phone. Více o našich aplikacích.  Každý zákazník Publero.com získává na Alza.cz zdarma uvítací elektronický balíček. 

Co se stane s mým přednabitým Publero kreditem?

Rozhodně o něj nepřijdete. Z účetních důvodů dojde k převodu vašeho Publero kreditu do Alza kreditu v průběhu 29. 12. 2015. V okamžiku aktivace kreditu vás budeme o převodu informovat e-mailem. Více informací o Alza Kreditu.

Jakým způsobem nyní mohu číst své časopisy?

Po přihlášení ke svému účtu najdete časopisy v knihovně časopisů ve svém účtu. Časopisy můžete číst v on-line čtečce na vašem PC a v aplikacích pro iOS, Android a Windows Phone. Více o čtení časopisů.

Jak se do Alza Media bezproblémově přihlásit?

Zadejte váš Publero účet (email na který jste měli registraci na Publero.com) zde na www.alza.cz/publero. V případě slovenských účtů přejděte na www.alza.sk/publero
 

V případě, že jste již registrovaný zákazník na Alza.cz, tak budete vyzváni k vložení vašeho hesla (můžete zažádat o nové, pokud jste jej zapoměli).
 

V případě, že ještě nejste zákazníkem Alza.cz, vytvořili jsme vám vaší knihovnu a budete vyzváni k vytvoření hesla k vašemu novému účtu. 

Nevíte si rady? Zeptejte se

V případě jakýchkoli nejasností se prosím obraťte na naše kontaktní centrum. Ve formuláři prosím vyberte odkaz "Publero - přechod zákazníků".
 

Vaše dotazy obratem zodpovíme. 

Nevíte si rady? Zeptejte se

 

0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB5