Philips OneBlade Pro (RECENZE)

Zobrazit katalog
Aktualizováno • Autor: Jakub Beránek

Převezměte kontrolu nad pravidelnou údržbou svého zevnějšku pomocí velmi přesného zastřihovače Philips OneBlade Pro 360 QP6651/61. Funguje nasucho, namokro a lze jej využít nejen na úpravu vousů všech délek, ale rovněž i chloupků po celém těle. Je opravdu tou správnou volbou? Jaké máme dojmy z jeho používání?

hilips OneBlade Pro 360

Philips OneBlade Pro 360 (RECENZE) – OBSAH

 1. Philips sází na technologii OneBlade 360
 2. Obsah balení Philips OneBlade Pro 360 QP6651/61
 3. Představení Philips OneBlade Pro 360 QP6651/61
 4. Naše dojmy z používání zastřihovače Philips OneBlade Pro 360 QP6651/61
 5. Celkové hodnocení Philips OneBlade Pro 360 QP6651/61
 6. Philips OneBlade Pro QP6651/61

Philips sází na technologii OneBlade 360

Možná právě řešíte nákup nového strojku na holení, ale klasické žiletky již nechcete z mnoha důvodů používat (typicky nepříjemně podrážděná pokožka, ale i neustálé dokupování výměnných břitů). V tom případě máte ty správné podmínky pro vyzkoušení hybridního zastřihovače Philips OneBlade Pro 360 QP6651/61 od světoznámé společnosti Philips.

Philips OneBlade Pro 360 na tvář a tělo QP6651/61
OneBlade nestříhá tak blízko pokožce jako tradiční žiletka, takže vám nepodráždí pokožku.

Philips OneBlade je totiž revoluční způsob péče o vzhled navržený pro muže, kteří rádi mění styl svých vousů a celkově se chtějí snadno, ale přitom pohodlně starat o svůj zevnějšek. Bez nutnosti pravidelných návštěv drahých barber shopů. OneBlade zastřihuje, tvaruje a holí vousy jakékoliv délky. Jedinečná holicí technologie OneBlade 360 kombinuje rychle se pohybující ostří (12 000 pohybů za minutu) se systémem dvojí ochrany a poskytuje vám účinné a pohodlné holení delších vousů. OneBlade neholí příliš nakrátko, takže nedráždí vaši pokožku.

Philips OneBlade Pro QP6651/61; zastřihovač; na vousy a na tělo;
Kompletní balení Philips OneBlade Pro QP6651/61, výrobce navíc přidává i jeden náhradní břit.

Obsah balení Philips OneBlade Pro 360 QP6651/61

Jakmile dostanete vkusný box s Philips OneBlade Pro 360 QP6651/6 do rukou, potěší vás využití každého centimetru balení. Další body pak výrobce získává za mimořádně kvalitní provedení samotného přístroje. Tělo je lehké, hladké, příjemné na dotek a jeho ergonomický tvar přesně a přirozeně padne do vaší dlaně. V praxi rovněž oceníte nepřehlédnutelný displej se zobrazením stavu baterie v procentech. Díky pogumovanému povrchu se navíc Philips OneBlade Pro 360 QP6651/61 velmi dobře drží a neklouže, ani pokud strojek používáte ve sprše. Ano, odolnost vůči vodě je naprostou samozřejmostí, můžete se tedy bez problémů holit na sucho, ale i na mokro. A mimochodem, originální design s mimořádným využitím zelené barvy zapůsobí na úplně každého. K zabudovanému zapínacímu tlačítku nelze povědět více, než že funguje opravdu tak jednoduše, jak si jen dokážete představit. Prvním stiskem spustíte holicí hlavu, druhým stiskem strojek vypnete.

Philips OneBlade Pro QP6651/61 Philips OneBlade Pro QP6651/61, detail balení

Elegantní balení obsahuje vše potřebné včetně nabíječky, náhradního břitu, cestovního pouzdra. K dispozici je i hřebenový nástavec s 14délkami (0,4–10 mm), nasazovací ochranný nástavec a nasazovací hřeben na tělo.

Na těle strojku však najdete ještě jedno tlačítko, které se nachází těsně pod holicí hlavou. Jakmile zmáčknete zvýrazněnou zelenou šipku, tak v ten okamžik bude možné jednoduchým pohybem vyměnit celý břit. Jeho nasazení je velmi jednoduché a nezabere vám více času než výměna břitu u běžné žiletky.

Philips OneBlade Pro QP6651/61, detail hlavy Philips OneBlade Pro QP6651/61, multifunkční hřeben

Detail nového břitu, který díky naklápění lépe a přesněji kopíruje obrysy vaší tváře.

Součástí balení Philips OneBlade Pro 360 QP6651/61 je kromě zastřihovače kvalitní cestovní pouzdro a tři hřebenové nástavce. K dispozici tak dostanete multifunkční hřeben se 14 délkami v rozmezí 0,4–10 mm (budeme se mu věnovat dále v textu), nasazovací ochranný nástavec pro holení na citlivých partiích a konečně nasazovací hřeben na tělo, který rovnoměrně zkracuje na délku 3 mm. V příslušenství rovněž naleznete jeden samostatně zabalený náhradní břit. Posledním, ale důležitým prvkem výbavy je nabíječka řešená formou stojánku. K dispozici tak budete mít adaptér s kabelem, který lze zapojit rovnou do těla Philips OneBlade Pro 360 QP6651/61, nebo použít již zmíněný stojánek.

Philips OneBlade Pro QP6651/61, detail hlavy Philips OneBlade Pro QP6651/61, multifunkční hřeben

Nasazený multifunkční hřeben nabízí nastavení délky od 0,4 do 10 mm. Díky tomu poskytuje rovnoměrné zastřižení přesně na požadovanou délku.

Představení Philips OneBlade Pro 360 QP6651/61

Klíčovým stavebním kamenem Philips OneBlade Pro 360 QP6651/61 jsou mimořádně kvalitní a především bezpečné břity ze 100% nerezové oceli. Jsou vybaveny revoluční technologií pro styling tváře a péči o vzhled. Dokáží zkrátit, vytvarovat, ale i oholit vousy prakticky všech délek, a to bez nepříjemného tahání. Díky systému dvojité ochrany, který kombinuje klouzavý potah v kombinaci se zaoblenými špičkami, je holení snazší a mnohem pohodlnější než s obyčejnými holicími strojky v podobné cenové hladině.

Philips OneBlade Pro 360 na tvář a tělo QP6651/61
Součástí balení je i kvalitní cestovní pouzdro.

Technologii holení zastupuje rychle se pohybující ostří (až 12 000 pohybů za minutu), které je účinné i pro dlouhé vousy. Břity OneBlade 360 jsou vybavené otočným kloubem, díky kterému dokáží ještě lépe kopírovat jedinečné tvary vaší tváře a zůstávají v optimálním kontaktu s pokožkou pro mnohem komfortnější úpravu tváře na mnohem méně tahů. Břity jsou oboustranné a lze jimi pohybovat v kterémkoli směru, díky čemuž vytvoříte čisté linie. Navíc bez poranění a podráždění. To je ohromná výhoda, protože na rozdíl od sebelepšího žiletkového holicího strojku se při použití Philips OneBlade Pro 360 QP6651/61 nemůžete nešetrným pohybem pořezat. Všechny přístroje OneBlade jsou kompatibilní s klasickými břity OneBlade i s vylepšenými břity OneBlade 360 s otočným kloubem.

Philips OneBlade Pro 360 na tvář a tělo QP6651/61
Philips OneBlade Pro na tvář a tělo zastřihuje, tvaruje a holí vousy všech délek.

Jedinou nevýhodou je fakt, že takto kvalitní břit jednoduše nemůže být fyzicky nesmrtelný. Výrobce tak udává jeho životnost v průměru 4 měsíce. Samozřejmě v závislosti na způsobu a četnosti používání. Takto dlouho dobu Philips OneBlade Pro 360 QP6651/61 netestujeme, proto nemůžeme sloužit s reálnou výdrží, ale bude nutné se smířit s pravidelnou investicí do nových břitů. Aktuálně máme k dispozici balení 2 břitů, 3 břitů nebo 4 břitů. A pokud využijete množstevní slevy, lze se dostat na cenovou hladinu kolem 250 Kč za jeden břit. Nově lze navíc použít i speciální břity Philips OneBlade 360 se speciálně navrženým otočným kloubem, díky kterému může břit lépe kopírovat jedinečné tvary vaší tváře a umožňuje tvář kompletně upravit s ještě větším pohodlím a na méně tahů.

*Ve videu je použit starší model Philips OneBlade bez technologie 360.

Ve výčtu funkcí Philips OneBlade Pro 360 QP6651/61 určitě nesmíme opomenout jeden z největších benefitů v podobě výdrže baterie. Ta se pohybuje na nadprůměrné úrovni kolem 120 minut, což je naprosto fantastická hodnota. Pokud se budete holit každé ráno na tváři několik málo minut, budete dobíjet klidně jen jednou za měsíc. Nebo použijete dodávaný stojánek, do kterého strojek po každém nabíjení postavíte. Samotné nabíjení na 100 % trvá 60 minut.

Klíčové parametry Philips OneBlade Pro 360 QP6651/61

Typ Philips OneBlade Pro 360 QP6651/61
Materiál čepele nerezová ocel
Počet rychlostí 1
Systém zastřihování technologie kopírování obrysů
Holicí systém technologie kopírování obrysů + systém dvojí ochrany
Počet nastavení délky zastřižení 14
Rozsah nastavení délky zastřižení 0,4 až 10
Způsob použití provoz pouze na baterii
Další příslušenství hřeben se 14 délkami (0,4–10 mm), nasazovací ochranný nástavec, nasazovací hřeben na tělo, nabíjecí stojánek, adaptér, cestovní pouzdro a náhradní břit
Voděodolný
Displej
Baterie s rychlým dobitím
Doba provozu 120 min
Cena 2 999 Kč

Naše dojmy z používání zastřihovače Philips OneBlade Pro 360 QP6651/61

Pravděpodobně nyní k holení používáte elektrický strojek, případně nějaký žiletkový systém, takže vám přechod na Philips OneBlade Pro 360 QP6651/61 způsobí mírný šok. Rychle totiž zjistíte, že jde o mnohem pohodlnější a šetrnější systém. Proč? Jednoduše proto, že se nikdy nebudete holit úplně do hladka, což způsobuje nejvíce problémů. I pokud se budete holit přímo břitem OneBlade 360 bez dodaných nástavců, tak nejen že se nepořežete, ale docílíte skvělého výsledku v podobě velmi mírného jednodenního strniště.

A od toho se můžete odrazit k prakticky libovolnému tvarování vašich vousů. Již jsme zmínili, že v příslušenství najdete zcela mimořádný multifunkční hřeben s otočným voličem délky. Má hned 14 nastavení, díky čemuž si opravdu vyhrajete. Například i směrem k blížící se charitativní akci Movember. Knírek udržíte snadno, ale díky přesnému ohraničení holené části se zcela bez zábran můžete pustit do mnohem nápaditějších stylů.

Philips OneBlade Pro 360 na tvář a tělo QP6651/61
Inovativní břit 360 s otočným kloubem se snadno přizpůsobí každé křivce vašeho obličeje. Zajistí tak snadnější a rychlejší oholení než kdy dříve.

Philips OneBlade Pro 360 QP6651/61 je zcela vodotěsný, takže holení může probíhat nejen nasucho, ale klidně i s použitím pěny nebo gelu. Samozřejmostí je dokonalá vodotěsnost v oblasti výměnné hlavy, proto lze bez obav strojek čistit i pod tekoucí vodou. Díky tomu lze pochopitelně využít i tzv. mokré holení, což je metoda holení vousů velmi blízko mokré pokožky. Pleť může být mokrá jen od teplé vody (sprchování je vždy dobrý nápad před holením, protože vaše pokožka i vousy změknou) nebo od holicí pěny či gelu.

A výhody tohoto způsobu holení? Především mokré holení znamená hladší pleť, protože vousy se zkracují extrémně blízko pokožky, takže takové oholení rovněž déle vydrží.

Dříve nebo později jistě nastane situace, kdy bude nutné oholit další partie těla. V ten okamžik jednoduchým pohybem odepnete multifunkční hřeben a nasadíte na břit speciální plastový hřeben s délkou střihu 3 mm. Pokud však budete chtít zkrátit ochlupení na minimum, stačí nasadit ochranný nástavec, který je v jedné rovině s břitem. Ve výsledku se tak nemusíte obávat žádného poškození. Ani při holení v intimních partiích. Jde tak o jednoznačně nepostradatelnou pomůcku pro moderního muže. Drobnou výtku snad máme k integrovanému displeji, který sice skvěle ukazuje stav nabití baterie v procentech, my bychom však raději viděli zbývající čas v minutách, kdy se lépe odhaduje, zda se oholení stihne před vyčerpáním energie.

Philips OneBlade Pro QP6650/61; zastřihovač; na vous y a na tělo;
S Philips OneBlade Pro QP6651/61 převezmete kontrolu nad chlupy po celém těle.

Celkové hodnocení Philips OneBlade Pro 360 QP6651/61

Hned na začátku našeho finální hodnocení musíme konstatovat, že Philips OneBlade Pro 360 QP6651/61 je neskutečný doplněk, který by neměl chybět ve výbavě moderního muže, který dbá o svůj vzhled. Díky technologii Philips OneBlade 360 dokáže zastřihovat a holit vousy jakékoliv délky na tváři a těle. Jedinečný oboustranný břit, se kterým vytvoříte čisté linie a přesné tvary vašich vousů, funguje naprosto parádně. A díky speciální sadě nástavců lze Philips OneBlade Pro 360 QP6651/61 využít ve spojení se speciálním hřebenem na tělo a nástavci pro citlivé oblasti, na sucho i na mokro. Díky nastavitelnému hřebenu o 14 délkách rovnoměrně zastřihnete a vyladíte vousy i delší strniště. S čistým svědomím můžeme konstatovat, že místo několika různých přístrojů budete do budoucna potřebovat jen jeden. A to Philips OneBlade Pro 360 QP6651/61.

Philips OneBlade Pro 360 QP6651/61

Philips OneBlade Pro QP6650/61

Philips OneBlade Pro 360 QP6651/61

Zastřihovač vousů

Musíme uznat, že Philips OneBlade Pro 360 QP6651/61 se skutečně povedl. Je totiž vynikající pomůckou pro muže, kteří dbají po všech stránkách o svůj vzhled.

Zaujala nás skvělá výdrž na baterii, která společně s multifunkčním nástavcem dává pestrou škálu možností ve tvarování a délce vousů.

Už po prvním vyzkoušení ocení většina mužů chybějící podrážděnou pokožku, což vidíme jako jeden z největších benefitů Philips OneBlade Pro 360 QP6651/61.

Klady

 • Oholí vaši tvář i tělo
 • Přesný hřeben pro zastřihování má 14 nastavení délky (0,4 až 10 mm)
 • V balení dále 3mm nástavec a ochranný nástavec proti pořezání v citlivých oblastech
 • Nijak nedráždí pokožku tváře
 • Voděodolná konstrukce
 • Praktické cestovní pouzdro
 • Výdrž na baterii 120 minut

Zápory

 • Není vhodný pro velmi hladké oholení
 • Vyšší pořizovací a provozní náklady (nutno měnit každé 4 měsíce břit)
4,6 126×
Philips OneBlade Pro 360 na tvář a tělo QP6651/61
Zastřihovač - na vousy, tělo, pánský, omyvatelné nástavce, voděodolný, digitální displej, rychlé nabití, LED indikátor nabíjení, vodotěsný, nastavení délky a ergonomická protiskluzová rukojeť, 3 nástavce, materiál čepelí ocel, min. délka střihu 0,4 mm, max. délka střihu 10 mm, na akumulátor, ovládání pomocí tlačítek
Zlevněno -10 %
2 499,- 2 799,-
Skladem
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PHIZA124
4,8 163×
Philips OneBlade Pro 360 na tvář a tělo QP6551/30
Zastřihovač - na vousy, tělo, pánský, omyvatelné nástavce, voděodolný, digitální displej, rychlé nabití, LED indikátor nabíjení, vodotěsný, nastavení délky a ergonomická protiskluzová rukojeť, 3 nástavce, materiál čepelí ocel, min. délka střihu 0,4 mm, max. délka střihu 10 mm, síťové napájení, na akumulátor, ovládání pomocí tlačítek
2 499,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PHIZA193
4,6 222×
Philips OneBlade Pro 360 na tvář a tělo QP6541/15
Zastřihovač - na vousy, tělo, pánský, omyvatelné nástavce, voděodolný, rychlé nabití, LED indikátor nabíjení, vodotěsný, nastavení délky a ergonomická protiskluzová rukojeť, 3 nástavce, materiál čepelí ocel, min. délka střihu 0,5 mm, max. délka střihu 9 mm, na akumulátor
1 799,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PHIZA3100
4,8 712×
Philips OneBlade QP420/50 Náhradní břity 360 2 ks
Pánské náhradní hlavice s 2 břity pro hladké oholení - od 262,16 Kč/ks
od  524,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PHIPR153
Vytisknout
P-DC1-WEB12
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací