Porsche Design BOOK ONE (PODROBNÁ RECENZE)

Zobrazit katalog
Porsche Design BOOK ONE (PODROBNÁ RECENZE)

Do redakce se k nám dostal jeden kus výjimečného hardwaru. Notebook a tablet v jednom s cejchem Porsche Design. Dříve, než jsme vůbec otevřeli krabici, nás zaujala cenovka atakující 80 tisíc. Za takové peníze lze od notebooku očekávat přinejmenším to samé, co od vozidel značky Porsche – ty nejlepší výkonnostní parametry, do poslední křivky promyšlený design, punc luxusu, špičkové dílenské zpracování a zážitek z používání stroje. Jaké pocity v nás notebook Porsche Design BOOK ONE vyvolal po dvou dnech používání? Dozvíte se v naší recenzi.

Recenze Porsche Design BOOK ONE – Obsah

Porsche Design BOOK ONE: luxus už podle balení

Hned při prvním pohledu na elegantní černý box je zřetelné, že se jedná o prémiové zařízení. Následný omak tento dojem jen potvrzuje. Vnitřek krabice je poctivě vystlán tvrdou pěnou tak, aby byl v bezpečí notebook i jeho příslušenství. Pod víkem krabice nacházíme samotný BOOK ONE, zabalený v tmavé semišové látce, a stylus. Vše je pevně umístěno v pěnové vložce, pod níž leží příručka a box s příslušenstvím. Uvnitř boxu najdeme nezbytný napájecí adaptér s USB-C konektorem, redukci z USB-C na HDMI a rovněž AAA baterii do stylusu.

Výrobce si s balením rozhodně vyhrál a podařilo se mu vytvořit patřičný dojem exkluzivity. A jak to bude vypadat se samotným notebookem?

Porsche Design BOOK One ultrabook 2v1

Porsche Design BOOK One ultrabook 2v1 Porsche Design BOOK One ultrabook 2v1 Porsche Design BOOK One ultrabook 2v1

Design a zpracování notebooku BOOK ONE je špičkové

Porsche Design BOOK ONE je notebook 2 v 1, jehož displej je možné odpojit a používat jako tablet. Tabletová část pak nese veškerý hardware.

BOOK ONE se zároveň pyšní kompletním hliníkovým zpracováním s příjemným pískovaným finišem, na kterém téměř vůbec neulpívají otisky prstů. Jak na základně s klávesnicí, tak i na odpojitelném displeji bychom jen těžko hledali plastové díly. Obě části jsou navíc velmi pevné a odolají pokusům o kroucení či ohýbání.

Porsche Design BOOK One ultrabook 2v1 Porsche Design BOOK One ultrabook 2v1 Porsche Design BOOK One ultrabook 2v1

Výrazné hrany BOOK ONE odkazují na agresivní design Porsche. Díky lehkému opracování však do rukou neřežou ani při delším používání. Hliníkový rám kolem displeje hladce přechází v krycí sklo Gorilla Glass 4. Vše perfektně doléhá a nikde nic nevrže. Tak si představujeme špičkové zpracování.

Ani váha BOOK ONE není vzhledem k 13" úhlopříčce vůbec špatná. Celková hmotnost činí 1 580 g, z toho tabletová část váží 758 g. To je srovnatelné s obdobným zařízením od Microsoftu, notebookem 2 v 1 Surface Book, který dohromady váží 1 515 g. Dalším konkurentem by mohl být tablet PC Microsoft Surface Pro s váhou 768 g. Ten se ale nemůže pochlubit plnohodnotnou konverzí na notebook, jako základna s klávesnicí mu slouží pouze krycí obal, tzv. type cover. Srovnáme-li pouze tabletové části, pak vychází BOOK ONE o 10 g lehčí.

BOOK ONE: pevná konstrukce 2 v 1

Jedním z nejvýraznějších designových prvků notebooku BOOK ONE jsou bezesporu kovové panty, které připomínají převodovku sportovního vozu a umožňují pohyb v rozsahu až 360°. Konverze na tablet je tedy možná nejen oddělením displeje, ale i jeho pouhým otočením nazad.
 

Panty Porsche Design BOOK One notebook 2v1

Panty jsou velmi pevné a v momentě, kdy notebook Porsche Design otevřete, nebudete mít v celém 360° rozsahu problém s jakoukoliv vůlí, ani se samovolným otevíráním či zavíráním.

K samotnému rozevření notebooku je ale potřeba poměrně značného úsilí a jednou rukou, aniž byste si základnu BOOK ONE podrželi, to nezvládnete. Takže tuhost pantů vítáme, občas však může překážet.

Porsche Design BOOK One notebook 2v1 Porsche Design BOOK One notebook 2v1 Porsche Design BOOK One notebook 2v1

Aniž bychom otevřeli příručku, pokusili jsme oddělit displejovou část od klávesnice. K jejímu uvolnění slouží tlačítko s obrázkem zámku na pravé straně klávesnicové části. Delší podržení tlačítka rozsvítí bílý piktogram zámku pod displejem a vrchní část notebooku Porsche Design je tak přibližně na 5 sekund připravena k uvolnění.

Několik minut jsme bádali nad tím, zda existuje ještě nějaký doplňkový mechanismus či chvat k uvolnění displeje, protože přirozenou silou (resp. s opatrností, se kterou jsme k tak drahému zařízení přistupovali) to nešlo. Nakonec jsme zjistili, že je třeba silně táhnout za jednu z horních stran displeje a přitom přidržovat spodní část. Magnety v uchycení drží obě části notebooku od Porsche Design velmi statečně. Pokud klávesnici a displej po stisknutí tlačítka neoddělíte, mechanismus se opět uzamkne a vše bezpečně drží pohromadě.

Porsche Design BOOK One ultrabook 2v1 Porsche Design BOOK One ultrabook 2v1 Porsche Design BOOK One ultrabook 2v1

Porsche Design BOOK One ultrabook 2v1 Porsche Design BOOK One ultrabook 2v1Porsche Design BOOK One ultrabook 2v1

Zmíněná síla úchytu má však jednu velkou výhodu: výrazně snižuje častý neduh zařízení 2 v 1, tedy viklající se, případně klepající se displej. Větší část váhy zařízení 2 v 1 je totiž na straně displeje, což některé konstrukce nedokážou dostatečně kompenzovat – tabletová část se pak nepříjemně viklá. Uchycení Porsche Design BOOK ONE se však svou pevností přibližuje klasickým notebookům, což je velké plus.

Parametry Porsche Design BOOK ONE

Hardwarové parametry Porsche Design BOOK ONE jsou na zařízení 2 v 1 úctyhodné a mohou se měřit i s výkonnými notebooky. Základem je procesor Intel Core i7-7500U Kaby Lake, který oplývá dvěma fyzickými jádry (4 logická) s vysokými takty 2,7 až 3,5 GHz. Součástí procesoru je integrovaný grafický čip Intel HD Graphics 620. Operační paměť má velikost 16 GB. Rychlé zpracování a uložení uživatelských dat má v režii 512GB SSD modul.

ParametrPorsche Design BOOK ONE
ProcesorIntel® Core™ i7-7500U, 2 jádra, 4 vlákna, frekvence 2,7–3,5 GHz
Operační paměť (RAM)16 GB LPDDR3 1 866 MHz (max 16 GB)
ÚložištěPCIe SSD Intel® 512 GB
Grafický čipIntel® HD Graphics 620 (integrovaný v CPU)
DisplejDotykový IPS, 13,3", Gorilla Glass 4, antireflexní vrstva
RozlišeníQHD+ (3 200 × 1 800 px), jemnost 276 PPI
KameraPřední 5 Mpx (s rozeznáním obličeje Windows Hello)
KonektivitaDual Band WiFi ac (2,4/5 GHz), Bluetooth 4.1
Konektory1× USB-C 3.1, 1× USB-C 3.1 Thunderbolt, 2× USB 3.0, microSD slot, audio jack
Reproduktory2× 2 W
Baterie70 Wh (tablet + základna), výdrž až 14 h
Rozměry tabletu311,4 x 209,5 x 7,7 mm
Celkové rozměry311,4 x 226,5 x 15,9 mm
Váha tabletu758 g
Celková váha1 580 g

Porsche Design BOOK ONE není herní stroj

Mřížky na bocích displejové části nepatří reproduktorům, jak bychom na první pohled odhadovali. Jedná se o výdechy chlazení, skrze které vychází horký vzduch z větráčků. Ty se nám povedlo roztočit na vysoké otáčky roztočit pouhým sledováním 1080p videa na YouTube (v prohlížeči Microsoft Edge). Především levá horní část se následně začala výrazně zahřívat a bylo nepříjemné držet zařízení v ruce.

Porsche Design BOOK One ultrabook 2v1 Porsche Design BOOK One ultrabook 2v1 Porsche Design BOOK One ultrabook 2v1

Abychom otestovali schopnosti Porsche Design BOOK ONE naplno, zkusili jsme spustit 3 hry různé grafické náročnosti. Náročná Forza Motorsport 6: Apex byla hratelná pouze v HD rozlišení na nejnižší detaily (25–29 fps). Počítač si neporadil ani s graficky méně náročným titulem Trine 1 (18 fps při Full HD na nejvyšší detaily).

Překvapilo nás, že ani Asphalt 8: Airbone jakožto hra dostupná na obchodě Windows Store a primárně stvořena pro mobilní zařízení nebyla hratelná. Přičítáme to vysokému rozlišení displeje, které integrovaná karta nestíhá vykreslovat. Ve všech případech jsme zaznamenali citelné zahřívání displejové části. Jsme si ale vědomi toho, že se nejedná o herní stroj a jeho kvality jsou jinde. 

Stylus Porsche Design BOOK One notebook

BOOK ONE se honosí mimořádně jemným displejem

U Porsche Design vsadili na 13" IPS panel s vysokým rozlišením 3 200 × 1 800 obrazových bodů (poměr stran 16 : 9). Obsahuje samozřejmě dotykovou vrstvu, která rozezná 10 souběžných dotyků. Vše kryje odolné sklo Gorilla Glass 4. Displej je perfektně jemný a prohlížení fotek nebo Ultra HD videí bude vždy tak trochu zážitkem.

Porsche Design BOOK One ultrabook 2v1

Porsche Design BOOK One ultrabook 2v1 Porsche Design BOOK One ultrabook 2v1 Porsche Design BOOK One ultrabook 2v1

Panel nabízí výborný rozsah jasu, především pak jeho maximální hodnotu. Bílá je tak skutečně zářivá, navíc bez známek zažloutnutí. Černá však není dokonale černá, zejména při pohledu ze strany. To je ale charakteristickou vlastností IPS panelu. Barvy jsou přirozené a celkově je na displej radost koukat. Vzhledem k věrnosti barev a vysokému kontrastu působí povrchová úprava jako lesklá, displej nicméně obsahuje i antireflexní vrstvu a i za jasného dne je tak dobře čitelný i při nižší úrovni jasu. 

Porsche Desing BOOK ONE: klávesnice a touchpad

BOOK ONE má odpojitelnou klávesnici, která ukrývá 45 Wh akumulátor. Počet kláves je standardní a vše je snadno dosažitelné. Vadil nám pouze malý Enter, ale to je asi otázkou zvyku. Mezi jednotlivými klávesami jsou optimálně velké mezery, a i když je zdvih nízký, výborně se píše i „po slepu“. Psaní je navíc velmi tiché. Klávesnice je v absolutní rovině s deskou stolu (nebo jiným podkladem) a při psaní si lze pohodlně položit dlaně na plochy po stranách touchpadu. Podsvícení má 3 úrovně a po několika sekundách vaší nečinnosti se automaticky vypíná. Bohužel jsou jednotlivé klávesy podsvíceny nerovnoměrně – svítí v krajích, ale v jejich středu je „tmavý flek“.

Porsche Design BOOK One ultrabook 2v1 Porsche Design BOOK One ultrabook 2v1 Porsche Design BOOK One ultrabook 2v1

Porsche Design BOOK One ultrabook 2v1 Porsche Design BOOK One ultrabook 2v1 Porsche Design BOOK One ultrabook 2v1

Touchpad je prostrorný a jeho plocha je, stejně jako zbytek notebooku, naprosto hladká. Díky technologii Microsoft Precision je perfektně responzivní a práce s ním je přirozená. Nastavit si můžete velké množství gest a efektivně jimi BOOK ONE ovládat.

BOOK ONE lze ovládat i stylusem

Zmínit musíme také precizně vyvedený stylus, který otevírá možnosti zejména kreativcům a tvůrcům grafického obsahu. Ostatně především jim je toto zařízení určeno. Tlačítka stylusu slouží stejně jako tlačítka běžné počítačové myši. Kontextovou nabídku vyvoláte také zhruba sekundovým podržením hrotu na displeji, ťuknutím klasicky simulujete klik. Dotyková vrstva registruje stylus od výšky zhruba 15 mm nad sklem, díky čemuž lze napodobit prostý pohyb kurzoru po ploše pohybem nad plochou displeje. Stylus lze magneticky připnout k boku displeje, uvítali bychom však, kdyby ho bylo možné zastrčit do těla notebooku.

Porsche Design BOOK One ultrabook 2v1

Reproduktory Porsche Design BOOK ONE

Reproduktory se nacházejí v černém pruhu nad displejem a na to, jak tenké jsou jejich průduchy je zvuk relativně hlasitý. V porovnání běžným notebookem je ale vskutku průměrný, především je velmi plochý a plechový – naprosto chybí podání basové složky a při vyšší hlasitosti výšky „trhají uši“. Pochválit naopak musíme zvukový výstup po připojení sluchátek (v našem případě špuntová JAYS a-JAYS Three). Kvalita přednesu je perfektní a maximální hlasitost je opravdu vysoká – otrlejší z nás vydrželi krátkodobě poslouchat na 50 %, většině pak stačilo 15 ze 100 % hlasitosti.

Výdrž baterie notebooku Porsche Design je úctyhodná

Baterie mají v součtu kapacitu 70 Wh (tabletová část 25 Wh, klávesnicový dok 45 Wh). Plné nabití obou trvá dohromady zhruba 2,5 hodiny. Nabíječku můžete připojit do libovolného z USB-C portů na levém boku notebooku. Nabíjet se začnou současně oba akumulátory. Porsche Design udává celkovou výdrž při plném nabití až 14 hodin.

Obsah balení Porsche Design BOOK One

Udělali jsme v redakci malý zátěžový test. Při maximálním jasu jsme na YouTube pustili 1,5hodinové video v rozlišení 1080p a odpojili napájení. Těchto 90 minut ukrojilo z plného nabití baterie ultrabooku Porsche přesných 20 %, přičemž energie byla čerpána z obou akumulátorů. Jednoduchou matematikou tedy vychází zhruba 7,5hodinová výdrž při stejném použití. Při méně náročném je tedy hodnota 14 hodin reálná.

Srovnání: BOOK ONE vs Microsoft Surface Book vs Surface Pro

Přímý konkurentem BOOK ONE je řada notebooků 2 v 1 Microsoft Surface, konkrétně modely Book a Pro. Jedná se o podobně vybavené konvertibilní tablety s výkonnými procesory, dotykovým displejem a podporou stylusu.

Nejblíže je notebooku od Porsche Design model Surface Book, který má podobně řešené uchycení displejové části k základně. Jako celek tak rovněž tvoří plnohodnotný notebook. Displej má úhlopříčku 13,5" a jeho rozlišení dosahuje 3 000 x 2 000 px. Poměr stran je atypický 3 : 2, což by mohlo lépe oslovit tvůrce obsahu.

Velkou výhodou Microsoft Surface Book je možnost konfigurace s diskrétní grafickou kartou NVIDIA, která je osazena v základně s klávesnicí. Porsche Design BOOK ONE takovou možností nedisponuje. Na český trh se však řada Surface Book od Microsoftu zatím nedostala, tudíž neznáme přesné parametry ani cenu tohoto řešení.

Další alternativou BOOK ONE je Microsoft Surface Pro. Se svým 12,3" displejem s rozlišením 2 736 × 1 824 nabízí taktéž velmi detailní zobrazení, ačkoli na menší ploše. V nejvyšší konfiguraci za podobnou cenu nabídne mírně výkonnější procesor, větší disk a výkonnější grafický čip Iris. Na druhou stranu nemá plnohodnotnou základnu. Jako klávesnice mu slouží pouze magneticky připojitelný obal.

ModelPorsche Design BOOK ONEMicrosoft Surface BookMicrosoft Surface Pro
DisplejIPS 13,3"IPS 13,5"IPS 12,3"
Rozlišení3 200 × 1 8003 000 × 2 0002 736 × 1 824
ProcesorIntel Core i7-7500U Kaby LakeIntel Core SkylakeIntel Core i7-7660U Kaby Lake
GPUIntel HD Graphics 620integrované Intel / NVIDIAIntel Iris Plus Graphics 640
RAM16 GB16 GB
ÚložištěSSD 512 GB-SSD 1 TB
Rozměry311,4 x 209,5 x 7,7 mm / 311,4 x 226,5 x 15,9 mm312,3 × 232,1 × 13 mm / 312,3 × 232,1 × 22,8 mm292 × 201 × 8,5 mm
Hmotnost758 g / 1 580 g728 g / 1 515 g768 g
Baterievýdrž až 14 hvýdrž až 11,5 hvýdrž až 13,5 h
SystémMS Windows 10 ProMS Windows 10 ProMS Windows 10 Pro
Cena77 995 Kčdosud neznámá79 990 Kč

Obhájil si notebook Porsche Desing BOOK ONE svou cenu?

Co se týče konstrukce, použitých materiálů a zpracování, jednoznačně se jedná o to nejlepší, co lze na trhu s notebooky 2 v 1 najít. Reprezentovat vás tak BOOK ONE bude skvěle. Výkon je dostatečný nejen pro běžnou práci (tvorba dokumentů, prohlížení webu, fotek a videí), ale podrží vás také při zpracování audiovizuálního materiálu v programech typu Adobe Photoshop a Premiere. Zpracování 3D grafiky bohužel pokulhává. V tak drahém stroji bychom očekávali alespoň výkonnější grafický čip typu Iris (jako má třeba Microsoft Surface Pro nebo Apple MacBook Pro). Výdrž při použití klávesnicového modulu je výborná. S kombinací dotykové plochy, stylusu a dotykových funkcí Windows 10 lze „kouzlit“, a proto jako potencionálního majitele notebooku Porsche vidíme náročného grafika nebo manažera, který potřebuje efektivně prezentovat výstupy všeho druhu.

Závěrečné hodnocení Porsche Design BOOK ONE

Hodnocení83% Alza.cz

Hlavní parametry

Design a zpracování

100 %

Výkon a výbava

60 %

Výdrž baterie

90 %

Notebook Porsche Desing BOOK ONE recenze

Klady

  • Špičkové dílenské zpracování
  • Tuhé a stabilní panty
  • Úžasně jemný displej
  • Vysoká výdrž baterie
  • Konstrukce 2 v 1 a praktický stylus

Zápory

  • Slabá integrovaná grafická karta
  • Horší zvuk z reproduktorů
  • Zahřívání při běžné zátěži
  • Vyšší cenová kategorie

Prémiová značka Porsche Design ukázala své první zařízení typu 2v1. Kombinace sofistikovaného designu a výkonného hardwaru představuje splněný sen řady uživatelů. Při letmém pohledu na cenu však již víme, že tato novinka bude, stejně jako ikonické vozy Porsche, parkovat jen v nemnoha „garážích“. Porsche Design BOOK ONE zakoupíte exkluzivně v prodejní síti Alza.cz a v obchodech Porsche Design.

Pouze k předobjednávkám rozdáváme stylový externí disk Porsche Design zdarma!

Notebook 2v1 od Porsche Design

Německým inženýrům se povedl husarský kousek. Tento model totiž jako jeden z mála na trhu nabízí konvertibilní provedení a odpojitelný displej zároveň. Novým pojetím zařízení 2v1 tak překračuje dosavadní výkonnostní mantinely své kategorie. Míří dokonce i proti novému MacBooku Pro s Touch Barem, který slaví celosvětový úspěch. Jak je to možné? Zkušenějším čtenářům napoví už následující tabulka s výčtem hardwarových parametrů. Pro snadné porovnání vám navíc přidáváme právě i notebook od Applu ve stejné cenové relaci.

Porsche Design BOOK ONE versus MacBook Pro

TypPorsche Design 3v1MacBook Pro
Displej13,3"13,3"
Typ displejeDotykový + multifunkční peroPouze dotykový Touch Bar
Rozlišení displeje3 200 × 1800 (276 ppi)2 560 × 1 600 (227 ppi)
CPUIntel Core i7 Kaby Lake (7. generace)Intel Core i7 Skylake (6. generace)
GPUIntel HD Graphics 620Intel Iris Graphics 550
RAM16 GB16 GB
Disk512 GB SSD (PCIe)512 GB SSD (PCIe)
Rozměry226,5 × 311,4 × 15,9 mm212 × 304 × 14,9 mm
Hmotnost1 580 g1 370 g
SystémWindows 10 PromacOS
Porty2× USB-C (1× Thunderbolt), 2× USB 3.0, audio jack4× USB-C
Konektivita802.11 ac802.11 ac
Baterie70 Wh, výdrž až 14 hodin49,2 Wh, výdrž až 10 hodin
Doporučená cena77 995 Kč77 990 Kč

Hardwarové parametry jsou bez jakékoliv zjevné slabiny. Výrobce si je dobře vědom nároků, které milovníci značky Porsche mají. Ať již se jedná o notebook, nebo sportovní limuzínu.
 

Porsche Design, otočený displej

Konektory, které potřebuje opravdu každý

Těší nás, že co se konektorů týče, výrobce nenásledoval příkladu společnosti Apple. Nejnovější MacBook nabízí totiž pouze USB-C bez možnosti volby. Takové řešení často nutí uživatele k nákupu nevzhledné a překážející redukce jen proto, aby si mohli přetáhnout fotky ze své zrcadlovky. Porsche Design má dva porty USB-C (z toho 1 s podporou Thunderbolt), k tomu ale stále nabízí i dvojici USB 3.0, přitom je jen o milimetr tlustší než MacBook Pro. Toto řešení se nám líbí mnohem více.

Porsche Design, boční porty

Až 14hodinová výdrž baterie

A chválit budeme i nadále. Jen o pár neznatelných milimetrů větší rozměry oproti MacBooku Pro mají blahodárný vliv na kapacitu baterie. Zatímco konkurent ze stáje Apple vydrží méně než 10 hodin, Porsche Design BOOK ONE jede naplno vydatných 14 hodin.

Notebook, nebo tablet?

Nyní přejděme k dalším praktickým záležitostem, zejména kolem používání odpojitelného displeje. Ten je totiž kompletně multidotykový a nabízí mimořádně jemné rozlišení 3 200 × 1 800 bodů. Stačí využít pevné panty VarioHinge z nerez oceli a pouhým překlopením o 360 stupňů získáte ve vteřině tablet. To však není vše, displej je totiž možné jednoduše vycvaknout a používat i zcela samostatně. V tom spatřujeme značnou konkurenční výhodu, neboť většina podobných zařízení nabízí buď překlopitelný, nebo odpojitelný displej, ale nikoli obojí současně. V balení pak nechybí ani mimořádně přesné (až 2 048 úrovní přítlaku) dotykové pero vyrobené ve spolupráci se společností Wacom.

Porsche Design, tabletový režim

Jako OS slouží Windows 10 

V podstatě jediné, ale poměrně velké mínus od nás tento stříbrný kousek získává za to, že není snadno a ideálně propojitelný s chytrým telefonem. Operační systém Windows 10 totiž ani vzdáleně v tomto směru nepřipomíná propracovaný ekosystém společnosti Apple. Pokud však pro vás není kompletní synchronizace s telefonem úplně důležitá, v ostatních ohledech běhá prostředí Windows 10 velmi dobře a spolehlivě.

Jaké jsou první reakce na novinku od Porsche Design?

Většina odborných serverů zaregistrovala, že Porsche Design BOOK ONE je skutečně něco mimořádného. My jsme sáhli po srovnání s novým MacBookem Pro, ale ve světě ho spíše poměřují se zařízením Surface Book od Microsoftu. To však v přímém duelu prohrává vinnou nižšího výkonu a kratší výdrže na baterii.

Server Pcworld.com vychvaluje dílenské zpracování, které je sice navržené inženýry v Německu, ale výroba probíhá na Tchaj-wanu. Možná by si takto prémiový kousek zasloužil kompletní výrobní péči v některé ze západních zemí. Uživatelsky přívětivé je, že hliníkový stylus drží na pravé straně displeje pomocí magnetů.

The Verge pak považuje design přímo za ohromující a všímá si i přítomnosti důležitých portů v rámci kompatibility s širokou škálou dnešního příslušenství. Trošku zklamání má být výdrž baterie v režimu tabletu, kde se sotva vyšplháte na 3 hodiny, což skutečně není mnoho. Uvidíme, jak Porsche Design BOOK ONE dopadne v nezávislých testech. Za naši redakci vám jeden takový můžeme určitě slíbit.

Prémiová DNA tohoto multifunkčního zařízení z dílny Porsche Design je patrná ve všech směrech. Nekompromisní výbava v prakticky dokonalém těle boduje. Ferdinand Porsche by byl na své následovníky jistě maximálně pyšný.

Vytisknout
P-DC1-WEB13
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací