Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Naše pobočky jsou otevřeny od pondělí do soboty jen pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 399 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny, od pondělí do soboty.

Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Alza.cz 👍🏻.

Black Friday Mmm, tady voní Vánoce

Společnost HP to s ochranou životního prostředí myslí vážně

Sponzorovaný článek

• Autor: Redakce

Máte doma tiskárnu a není vám cizí téma třídění odpadu a recyklace? Víte, že používáním originálního spotřebního materiálu přispíváte ke zlepšení životního prostředí?
Společnost HP vyvinula program HP Planet Partners speciálně pro tyto účely. Buďte jeho součástí i vy.

Program je zaměřen na recyklování originálních inkoustových a tonerových kazet HP, a také tonerových kazet Samsung. Plasty z těchto kazet jsou znovu použity na výrobu nového originálního spotřebního materiálu HP.

Recyklační program HP Planet Partners

Staňte se součástí recyklačního programu HP Planet Partners – OBSAH ČLÁNKU

  1. Jak to celé probíhá
  2. Uzavřete koloběh s programem HP Planet Partners
  3. Jak se tedy zúčastnit?
  4. Podívejme se na pár zajímavostí

Jak to celé probíhá

Uživateli vrácené kazety jsou recyklovány společně s plastovými lahvemi a dalšími materiály posbíranými na Haiti a v dalších zemích. Vrácený materiál prochází uzavřeným procesem, který má více fází, a při kterém jsou jednotlivé suroviny separovány, a následně využity při výrobě nových originálních inkoustových a tonerových kazet HP. Chcete se o tomto procesu dozvědět více? Podívejte se na video.

Uzavřete koloběh s programem HP Planet Partners

Ujistěte se, že používáte originální spotřební materiál HP, a následně využijte snadné a bezplatné vrácení originálních kazet HP, uzavřete koloběh a snižte plýtvání. Vyberte si v programu HP Planet Partners z různých možností vrácení a omezte svou ekologickou stopu.
Originální tonerová či inkoustová kazeta znamenají jistotu kvality a z toho vyplývá méně přetisků a odpadu. Využíváním originálních náplní také chráníte svou tiskárnu před napadením, a hlavně prodlužujete její životnost.

i Od roku 2000 společnost HP při výrobě originálních tonerů a inkoustů využila již přes 90 milionů kilogramů recyklovaných materiálů, které díky tomu neskončily v oceánech a na skládkách.

Jak se tedy zúčastnit?

Součástí tohoto příběhu může být každý. Ať už jste student, rodič, manager nebo zaměstnanec malé, střední či velké firmy, stačí navštívit stránky HP Planet Partners a nebát se začít.
Vyberete svůj program, vyplníte krátký formulář a do pár dnů obdržíte poštou obálku nebo krabici, do které vložíte použité originální tonery a inkousty HP, a jednoduše odešlete zpět.

Tato služba je zdarma. Vše, co si objednáte pro účely vrácení materiálu hradí společnost HP. Zároveň zaručuje, že žádná z těchto kazet neskončí na skládce, a že plast získaný při likvidaci bude použit k výrobě nových originálních kazet HP se stejnou kvalitou tisku a spolehlivostí, jakou očekáváte od originálního spotřebního materiálu HP.

Recyklační program HP Planet Partners

Podívejme se na pár zajímavostí

  • HP usiluje o nulové odlesňování: Od roku 2021 budou mít všechny papíry značky HP a papírové obaly certifikaci FSC nebo PEFC. Více zde.
  • 20 000 stromů a stále přibývají: V partnerském lese v Německu vysazuje HP spolu se svými partnery stromy, které pomáhaji chránit životní prostředí a místní půdu, a přispívají k zdravemu ovzduší. Více zde.
  • Mezi cíle HP také patří od roku 2015 umožnit lepší přístup ke vzdělání pro 100 milionu lidí. Více zde.
  • Pomáhá udržovat čisté oceány: Například v březnu 2019 zpracovalo HP 325 tun plastu vyloveného z oceánů. Více zde.
  • HP zařízení splňují přísna kritéria ekoznačky BLUE ANGEL a firma HP tak přispívá k ochraně životního prostředí. Více zde.

Recyklační program HP Planet Partners

i Mohlo by vás zajímat

Společnost HP přichází s recyklačním programem HP Planet Partners, díky kterému výrazně ulevuje životnímu prostředi. Nebuďte lhostejní k planetě a staňte se součástí. Recyklujte využitý spotřební materiál a používejte originální tonérové a inkoustové kazety. Díky tomu přispíváte k udržitelnosti, využitelnosti a chráníte svoji tiskárnu.


0
Vytisknout

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
Tipy na vánoční dárky Zobrazit
P-DC1-WEB24
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi