Results for: Far Cry 6

294 Results
4.7 190×
Watch Price/Availability
Bialetti New Venus 6 servings
Moka Pot - material: stainless steel, heating source: gas, electric, glass-ceramic and induction, makes 6 cups, colour: black and silver
  849,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BIAMK929
BOSCH WNG254A0BY Series 6 - Washer Dryer
Energy efficiency class
Energy efficiency class
Discount
Free delivery
to Alza branch
4.5 6×
Watch Price/Availability
BOSCH WNG254A0BY Series 6 + záruka 10 let na motor
Washer Dryer - front loading, main functions: automatic weighing, delayed start, automatic Dosing and steam laundry treatment, special technologies: i-DOS, 84,8 × 59,8 × 63,5cm (H × W × D)
Discounted -10 % 21,590,- 23,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: BOPS015
4.5 29×
Watch Price/Availability
Sony Bravia Theatre Bar 6
Sound Bar - 3.1.2 channel with power of 350W, active wireless subwoofer, HDMI (1× out), optical digital audio (out), Bluetooth, eARC, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, DTS: X, display, remote control
  9,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: GS579th4
5.0 11×
Watch Price/Availability
AVON Far Away Original EdP 50 ml
Eau de Parfum women´s - 1,036 Kč/100 ml
  518,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: AVOpar0004
4.2 6×
Watch Price/Availability
Yate Kettlebell Soft 6 kg
Kettlebell , weight 6 kg
  559,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTyaci011
4.4 28×
Watch Price/Availability
BOSCH MAFS2671B Series 6 - 7,2 l
Hot Air Fryer - digital controls, temperature range from 40 to 200 °C, non-stick surface, display, overheat protection, interior light, timer, temperature maintenance, automatic shutdown, temperature regulation and automatic programs, 7 programs, power consumption 1800 W, 7.2 l capacity, container with non-stick coating, 1 frying basket, cable length 0,9 m, weight 5.9 kg, dimensions 31.4 × 30.9 × 38.8 cm (H×W×D)
  3,498,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BOSHF651
4.0 11×
Watch Price/Availability
TomTom GO Professional 6" 2nd gen
GPS Navigation - designed for cars, lorries, 6" display, 1280 × 720 resolution, maps of Czech Republic + Europe, RDS TMC (traffic updates), lane guidance, can be mounted on dashboard, radar database, coordinates and lifetime map updates, features: touch display, traffic info reception over mobile phone, battery life 1 h, internal memory 32000 MB, does not support memory cards, Android and iOS OS compatible, connectivity over Bluetooth, WiFi and USB, cable and holder included in package, black case colour, dimensions 165 × 106 × 21 mm (H×W×D), weight 200 g
  7,299,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PP585u57
4.9 66×
Watch Price/Availability
Fitmin For Life Biscuits for dogs multipack 6 × 200 g
Dog Biscuits - suitable for breeds of all sizes, package weight of 1,2 kg
Great price 269,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMpa0188
4.6 10×
Watch Price/Availability
Intime Ovulation DipStick 6 pcs
Home Test -
  159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTintm003
4.7 116×
Watch Price/Availability
Rehabiq Yellow hedgehog massage ball, 6 cm
Massage Ball diameter: 6cm, colour: yellow
  from  84,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTrhq001
5.0 2×
Watch Price/Availability
BOSCH CMA585GB1 Series 6
Microwave recessed, input power 3350W, volume 44l, number of power levels: 5, microwave heating performance 900W, grill performance 1750W, hot air, defrosting and grille
  14,990,-
Buy
On the way 5 pcs
Expected 31/10/2026
Order Code: BOMIKRO35
4.4 3×
Watch Price/Availability
AVON Far Away Shine EdP Set 175 ml
Perfume Gift Set - edp 50 ml, Body Lotion 125 ml, pink pepper, musk, damask rose
  489,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KPFE1136
4.8 146×
Watch Price/Availability
STABILO Point 88 6 pcs Case
Fineliner Pens - watery ink, black, blue, red, purple and green colour, ergonomic grip, suitable for for right-handed users and for left-handed users, 6piece(s) in package, material: plastic, mark width: 0.4 mm, with cap
  from  134,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAbz16602
5.0 2×
Watch Price/Availability
BOSCH PPP6A6I10 Series 6
Cooktop - gas, number of hotplates 4, burner safety element and gas leakage protection, rounded, without frame, appearance: black glass, surface glass, connection NATURAL GAS and PROPANE-BUTANE, Rozměry 4,5 x 59 x 52 cm (V׊×H)
  8,119,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BOVD156
4.8 140×
Watch Price/Availability
ANGELCARE Replacement cartridges 6 pcs
Nappy Bags for Angelcare nappy baskets - 178 Kč/1 pc(s)
  1,069,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BABY13843
4.9 134×
Watch Price/Availability
Acuvue Oasys with Hydraclear Plus (6 lenses)
Contact Lenses Acuvue - 14-day, spherical, prescription, UV filter, can be worn while sleeping and tinted for easier handling, 147 DK/t oxygen permeability, 38% water content, 14 mm diameter, material senofilcon A, 6 pcs included, this product is restricted to persons aged 15 and older - 100 Kč/1 pc(s)
  from  599,-
In stock according to variant
Order Code: cocky0008nad
4.7 94×
Watch Price/Availability
TESCOMA Decorating bag DELICIA 35cm, 6 nozzles 630487.00
Cake Decorating Tool - Excellent for decorating and filling food. Made of high-quality non-leaking cotton cloth and resistant plastic. The nozzles are dishwasher-safe.
Buy with code TST926 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 247,-
  309,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TECMA169
4.5 181×
Xiaomi Redmi Buds 6 Pro Space Black
Wireless Headphones - with microphone, True Wireless, in-ear, active noise cancellation (ANC), closed construction, Bluetooth 5.3, track shuffle, call handling, volume control, IP54 rating, frequency range 20-40000 Hz, sensitivity 55 dB/mW, 11 mm driver size, battery life up to 36 h
Discontinued
Order Code: XIAhe76
4.5 32×
Watch Price/Availability
Xiaomi REDMI Watch 6 NFC Obsidian Black
Smart Watch with control in English language, touch display, NFC payments via Mi Pay, heart rate monitoring, sleep monitoring, pedometer, oximeter, suitable for: running, cycling, yoga, waterproof 50 m (5 ATM)
  2,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: XIredW6Nob
4.8 38×
Watch Price/Availability
TESCOMA Chopsticks with pad NIKKO, 6 sets
Chopsticks - bamboo chopsticks (12 pcs) and placemats (6 pcs) with durable finish and original decor, not dishwasher safe
Buy with code TST926 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 191,-
  239,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TESSI720
4.6 205×
Watch Price/Availability
PAPER WISE Mousetrap wood 6 pcs
Mouse Trap for trapping and disposal of rodents and mice, wooden, 6 pcs
  from  85,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OSV669
4.9 1,860×
Watch Price/Availability
Philips Sonicare Optimal White HX6066/87 6 pcs
Toothbrush Replacement Head - for Philips Sonicare, sonic type, 6 pc(s) in package - 167 Kč/1 pc(s)
  999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PHINH89
5.0 26×
Watch Price/Availability
Xiaomi REDMI Watch 6 Obsidian Black
Smart Watch with control in English language, touch display, heart rate monitoring, sleep monitoring, pedometer, oximeter, suitable for: running, cycling, yoga, waterproof 50 m (5 ATM)
  2,399,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: XIredW6ob
Barum Polaris 6 205/60 R16 92H Winter - Winter tyre Free
delivery
4.8 141×
Watch Price/Availability
Barum Polaris 6 205/60 R16 92H Winter
Winter tyre - for passenger cars, tubeless (TL) and developed for EV, winter designation 3PMSF and M+S, wet grip C, fuel efficiency B, noise level 72 dB (class 2), load index 92 (up to 630 kg), speed index H (do 210 km/h), DOT max. 2 years old, 95% under one year
  1,755,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: AUPR87603