Results for: Moaan InkPalm 5

No exact result was found for "Moaan InkPalm 5" .
4.9 10×
Watch Price/Availability
Google Pixel Watch 5 45mm Obsidian
Smart Watch , heart rate monitoring, pedometer, barometer, suitable for: running, cycling, waterproof 50 m (5 ATM) and IP68, case material: aluminium
New arrival 10,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: GPXW5o45
Lenovo ThinkCentre Neo 50q Gen 5 - Mini PC Free delivery
Alzaboxes and stores
4.5 2×
Watch Price/Availability
Lenovo ThinkCentre Neo 50q Gen 5 (záruka 3 roky on-site)
Mini PC , Intel Core 5 210H 4,8 GHz, Intel Graphics, RAM 16GB DDR5, SSD 512GB, Without Optical Drive, Wi-Fi, HDMI and DisplayPort, 4× USB 3.1, 2× USB 2.0, Case Type: Mini ITX, Windows 11 Pro
  25,890,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TI025a3i8g
5.0 5×
Watch Price/Availability
Campgo ProGrip 5
Camping Mat sleeping mat, thickness: 5cm, dimensions 180 × 52cm, dimensions when packed 27 × 10cm, weight 710g
Great price 799,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CAMP_SP_04
4.9 631×
Watch Price/Availability
AMD Ryzen 5 5600
CPU - 6-core, 12 threads, 3.5GHz (TDP 65W), Boost 4.4 GHz, 32MB L3 cache, Without integrated graphics chip, socket AMD AM4 , Vermeer, box cooler, AMD Wraith Stealth
  3,190,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BD740h22b
4.9 130×
Watch Price/Availability
PRONTO Duster (5 pcs)
Duster - Refill
Amazing Deal 99,- Save 71,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UKL019
4.7 227×
Watch Price/Availability
AlzaEco Liquid Soap Aloe Antibacterial 5 l
Liquid Soap - glycerine, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, antibacterial, cleaning and moisturising, active substances include aloe vera, alcohol-free, no artificial colours, paraben-free and allergen-free, vegan, aloe vera fragrance, unisex, volume 5000 ml - 4.98 Kč/100 ml
Great price 249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MYD808
4.8 264×
Watch Price/Availability
Siguro Essentials, Wooden, Black, 5 pcs
Hanger - from eucalyptus wood, load capacity: 5kg, swivel metal hook, trouser bar, dimensions: 230x12x445mm, weight: 110g
Great price 159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGRHG102
5.0 3×
Watch Price/Availability
HAIER HD70-D357TU1-S X Series 5 Slim - 20 let záruka na motor po registraci
Clothes Dryer - narrow, condensation, freestanding, energy efficiency class D, drying efficiency C, max. laundry capacity 7 kg, noise level 62 dB, energy consumption 1,09 kWh/100 cycles, 3DScan, FragranceDos, delayed start, heat pump, display and child protection, connection options via Wi-Fi, compatible with hOn, remote control, status information and mobile application, dimensions 84,5 × 59,5 × 51,7 cm (H×W×D), weight 37 kg, condensation container & wastewater connection kit included
  10,890,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: HAISU018
75" Sony Bravia 5 (K75XR55BP.CEI) - Television
Energy efficiency class
Free
delivery
4.8 5×
Watch Price/Availability
75" Sony Bravia 5 (K75XR55BP.CEI)
Television - SMART, 191cm, 4K Ultra HD, 100 / 120Hz (100Hz), Mini LED, HDR10, Dolby Vision and HLG, local dimming, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 2× USB, CI+, USB recording, WiFi, DLNA, game mode, Google Assistant, Apple Airplay 2, Google TV, VESA 300×300, 40 W speaker(s), DTS Digital Surround and Dolby Atmos, D
+Gift Subscription Sony BRAVIA CORE for 24 months with a value of 3,290,-
Buy with code 2026ALZAEXTRA20 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 37,592,-
  46,990,-
Buy
In stock 5 pcs
Order Code: WS79120c
4.4 867×
Watch Price/Availability
PlayStation Store - Credit 2000 CZK - CZ Digital
Prepaid Card - for PS3, PS4, PS5, license: downloadable, key for CZ PS Store, coupon value of 2000 Kč
  2,000,-
Buy
Available for download
Order Code: MSXESD008b
4.6 422×
Watch Price/Availability
SteelSeries Arctis Nova 5
Gaming Headphones - wireless, with microphone, headset, full‑size (over-ear), closed construction, Bluetooth, radio frequency connection, game mode, 7.1 surround sound, call handling, volume control, frequency range: 20 Hz-22000 Hz, sensitivity: 93 dB/mW, impedance: 36 Ohm, converter: 40mm
  3,749,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MX0601m
4.8 589×
Watch Price/Availability
GILLETTE Fusion 5 + Replacement Heads, 2pcs
Razor - with replaceable heads, men's, 5 blades, moisturising strip and non-slip handle - 165 Kč/pcs
Amazing Deal 329,- Save 70,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HOL213
4.7 227×
Watch Price/Availability
AlzaEco Liquid soap Lavender 5 l
Liquid Soap - glycerine, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and moisturising, alcohol-free, no artificial colours, paraben-free and allergen-free, vegan, lavender fragrance, unisex, volume 5000 ml - 3.58 Kč/100 ml
Great price 179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MYD809
4.6 163×
Tefal EY245H10 Easy Fry Max 5 l Grey
Hot Air Fryer - digital controls, non-stick surface, display, dishwasher safe parts, timer and automatic programs, 10 programs, comes with removable container, power consumption 1500 W, 5 l capacity with non-stick coating, 1 frying basket, weight 3.65 kg, dimensions 32.5 × 27.3 × 37.5 cm (H×W×D)
Discontinued
Order Code: TEFHF29
4.4 5×
Watch Price/Availability
Tineco iFloor 5 Breeze
Hard Floor Cleaner
  5,999,-
Buy
In stock 2 pcs at the supplier's
Order Code: TINPM03
4.5 50×
Watch Price/Availability
Rottner HOME STAR GUN SAFE 5
Safe - freestanding, gun safe, external dimensions: 150×37×26cm, weight 16kg, keyed lock, colour: green
Amazing Deal 4,239,- Save 611,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: ROTSE064
4.8 53×
Watch Price/Availability
JBL GO 5 Black
Bluetooth Speaker - active, with power performance of 4,8W, frequency range from 100 Hz to 19000 Hz, Bluetooth 6.0, true Wireless Stereo, USB charging, lighting, IP68 protection level, supports A2DP, AAC, AVRCP, SBC and LC3, control via device with iOS or Android, battery life of 10 h
Buy with code 2026ALZAEXTRA10 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 1,161,-
  1,290,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JJ0911e1
4.8 5×
Lenovo IdeaPad Slim 5 16AKP10 Luna Grey all-metal (záruka na 3 roky po registraci)
Laptop - AMD Ryzen AI 5 330, 16" IPS anti-glare 1920 × 1200, RAM 16GB DDR5, Radeon Graphics 820M, SSD 512GB, numeric keypad, backlit keyboard, webcam, USB 3.2 Gen 1, USB-C, Windows 11 Home
+Gift Gift Lenovo warranty extension for 3 years, register within 14 days with a value of 1,499,-
Discontinued
Order Code: NT389i97
4.9 221×
Watch Price/Availability
AMD Ryzen 5 9600X
CPU - 6-core, 12 threads, 3.9GHz (TDP 65W), Turboboost 5.4GHz, Boost 5.4 GHz, 32MB L3 cache, AMD Radeon Graphics, socket AMD AM5, Granite Ridge AM5, cooler not included
  4,790,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BD750m5b
4.4 867×
Watch Price/Availability
PlayStation Store - Credit 1000 CZK - CZ Digital
Prepaid Card - for PS3, PS4, PS5, license: downloadable, key for CZ PS Store, coupon value of 1,000 CZK
  1,000,-
Buy
Available for download
Order Code: MSXESD007
4.5 231×
Watch Price/Availability
Garmin Vivoactive 5 Cream Gold/Ivory Band
Smart Watch - women's,, NFC payments via Garmin Pay, heart rate monitoring, sleep monitoring, pedometer, oximeter, suitable for: running, cycling, waterproof 50 m (5 ATM) , case material: plastic
  4,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPvact5a2
4.8 2,101×
Watch Price/Availability
AlzaPower extension cord 230V 5 sockets switch 2m white
Extension Cable - length 2 m, 5 drawers, switch, E type forks, current load 16 A, voltage 230 VAC, plastic insulation, curved ending
Great price 209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APLV00070
4.8 4,323×
Watch Price/Availability
PlayStation 5 DualSense Wireless Controller - White
Gamepad - for PS5, wireless connection, 3,5mm Jack (on controller), USB-C (on controller), integrated batteries, vibration, backlighting, analogue stick, speaker, microphone, haptic response, white colour
  1,699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MSX005DS1
4.8 145×
Watch Price/Availability
Siguro Sugoi knife set 5 pcs + wooden block with sharpener
Knife Set - includes a paring knife (8.9 cm), a utility knife (12.5 cm), a slicing knife (20 cm), a serrated bread knife (20 cm) and a versatile chef’s knife (20 cm), a block made from certified acacia wood, blades made from durable 3Cr13 stainless steel, balanced construction, ergonomic ABS handles, block with integrated sharpener and non-slip feet, block dimensions 132 × 225 × 160 mm, grinding angle 16°, 3-year warranty
Great price 1,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_KS_W650DW