Results for: Nilfisk ONE PET CARE

No exact result was found for "Nilfisk ONE PET CARE" .
5.0 12×
Watch Price/Availability
Perfect Love 01 For healthy teeth and gums of dogs 30 ml
Dental Care - oil for tooth and gum care, anti-inflammatory
  559,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPhk0798
4.9 248×
Watch Price/Availability
Purina ONE Sterilised pouches for cats, beef, chicken, salmon, turkey in gravy 40x85g
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, fat (chicken,poultry,beef and salmon ) 3.6%, without conservants - 14.68 Kč/100 g
Discounted -21 % 499,- 639,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMK0586
4.7 18×
Watch Price/Availability
Siguro DW-F603DS Profi Care - AquaStop + 12 let záruka na motor
Dishwasher - energy efficiency class A, noise level 43 dB,, overheat protection, child safety lock, overflow protection and AquaStop, end-of-cycle chime, touch control, interior lighting and dry AutoOpen, cutlery storage in drawer, display, removable top cover, adjustable dish racks and glass/bottle washing nozzles, dimensions 84.5 × 59.8 × 60 cm (H×W×D)
Great price 14,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: SGR_DW_F603DS
4.1 870×
Watch Price/Availability
TrueLife Care Q10 BT
Thermometer - contactless in ear and on forehead, measurement speed 1s, with mobile app
Amazing Deal 1,029,- Save 250,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TRLTE915
4.9 11×
HP 24-cr0905nc Black
All In One PC 23,8" 1920 × 1080, AMD Ryzen 5 7520U 4,3 GHz, AMD Radeon Graphics, RAM 16GB LPDDR5, SSD 512GB, Without Optical Drive, Wi-Fi, HDMI, 2× USB 3.1, 2× USB 2.0, Case Type: All In One, Windows 11 Home
Discontinued
Order Code: HPCD3021c28
5.0 12×
Watch Price/Availability
Perfect Love 01 For healthy teeth and gums of dogs 50 ml
Dental Care - oil for tooth and gum care, anti-inflammatory
Great price 689,- Save 40,-
Buy
In stock 3 pcs at the supplier's
Order Code: CHPhk0799
3.5 2×
Watch Price/Availability
Pet Health Care Fyto pipette Ultra for dogs up to 10 kg and cats, 1 × 15 ml PHC
Antiparasitic Pipette - for dogs cats, efficacy: fleas and ticks
  319,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPan0185
4.8 805×
Watch Price/Availability
Foresto 4,50 g + 2,03 g collar for dogs > 8 kg/70 cm
Antiparasitic Collar - for large dogs treatment: lice, Water-Resistant, colar size 70cm
Great price from  761,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: VETrk0019
4.9 32×
Watch Price/Availability
TraumaPet Gel Ag wound gel 15 ml
Leather Care Product - wound healing support, suitable for treating and promoting healing of all types of wounds, including infected wounds, contains nanosilver
  259,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPhk0748
4.2 18×
Watch Price/Availability
TICKLESS® PET Ultrasonic tick repellent for dogs pink
Ultrasonic Repellent -contains chemicals, is completely safe for humans and pets, especially suitable for pets, veterinary technical device, Thanks to ultrasound, it keeps parasites as far away from pets as possible, 94% effectiveness against ticks without the use of any chemicals, works for 6-12 months after activation, Built-in Li-Ion battery, operating range 1.5 m, IP13 certification (moisture will not damage the device, but the device is not waterproof), available in different colours
  749,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPan0177
4.8 805×
Watch Price/Availability
Foresto 1,25 g + 0,56 g collar for cats and dogs < 8 kg/38 cm
Antiparasitic Collar - for small dogs cats, efficacy: fleas and ticks, Water-Resistant, colar size 38cm
Great price 699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: VETrk0018
4.9 371×
Watch Price/Availability
Brit Care Salmon Oil 1000 ml
Oil for Dogs , salmon food supplement, for all dogs, source of Omega 3 fatty acids (EPA + DHA + DPA).
Discounted -23 % 349,- 459,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPrk3699
3.0 3×
Watch Price/Availability
ALAVIS™ Hemagel 5 g
Leather Care Product - hydrophilic gel, shortens healing time of minor injuries and larger chronic wounds, suitable for large and small pets and exotic animals, brings easy and quick wound treatment with immediate relief
  189,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPhk0881
4.9 3,236×
Watch Price/Availability
De'Longhi DLSC500 Decalk Care 500ml
Descaler - descaling, natural and high-quality raw materials, biodegradable, 500 ml, 4 descaling cycles - 598 Kč/1 l
  299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: EAN3001c2
4.2 18×
Watch Price/Availability
TICKLESS® PET Ultrasonic tick repellent for dogs black
Ultrasonic Repellent -contains chemicals, is completely safe for humans and pets, especially suitable for pets, veterinary technical device, Thanks to ultrasound, it keeps parasites as far away from pets as possible, 94% effectiveness against ticks without the use of any chemicals, works for 6-12 months after activation, Built-in Li-Ion battery, operating range 1.5 m, IP13 certification (moisture will not damage the device, but the device is not waterproof), available in different colours
  749,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTtick003
4.6 174×
Watch Price/Availability
COLGATE Max White One 500 ml
Mouthwash - against tooth decay and whitening effect, volume 500 ml - 178 Kč/1 l
Amazing Deal 89,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB124
4.8 106×
Watch Price/Availability
Brit Care Dog Grain-free with salmon Adult 12 kg
Dog Kibble for all breeds with low with normal activity, fat (chicken) 15%, with Joint Nutrition, grain-free, hypoallergenic - 107 Kč/1 kg
  1,289,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMP1261
4.1 870×
Watch Price/Availability
TrueLife Care Q6
Thermometer - contactless on forehead, measurement speed 1s
  428,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TRLTE892
4.2 18×
Watch Price/Availability
TICKLESS® PET Ultrasonic tick repellent for dogs beige
Ultrasonic Repellent -contains chemicals, is completely safe for humans and pets, especially suitable for pets, veterinary technical device, Thanks to ultrasound, it keeps parasites as far away from pets as possible, 94% effectiveness against ticks without the use of any chemicals, works for 6-12 months after activation, Built-in Li-Ion battery, operating range 1.5 m, IP13 certification (moisture will not damage the device, but the device is not waterproof), available in different colours
  749,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPan0176
4.9 134×
Watch Price/Availability
PAMPERS Premium Care Pants size 4 (58 pcs)
Nappies for children 9 – 15 kg, size 4, elastic Band - 8.95 Kč/1 pc(s)
Amazing Deal 519,- Save 80,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BABY169290
Watch Price/Availability
PetsToGo ONE - GPS Tracker for Dogs
Pet GPS Tracker GPS pet tracker – always know where your dog is. Live tracking every 10 seconds with an accuracy of approx. 5m, safe zones with instant escape alerts, English app and support, built-in SIM with data in 30+ European countries, IP67 protection rating, weight 41g, first month's subscription free.
  1,190,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: PTG26001
4.1 14×
Siguro DW-B607S Profi Care - AquaStop + 12 let záruka na motor
Built-in Dishwasher - standard (60 cm), built-in and fully integrated, Energy class A, washes up to 16 sets of dishes per cycle, noise emissions B, 9 programs, variable cutlery drawer, delayed start, extra drying, zone washing, automatic door opening, overflow protection, 2× internal LED lighting, adjustable top basket even when loaded, maximum height of dishes 28 cm, touch panel with LED display, water sensor, screening of the programme, AquaStop, complete stainless steel internal design, suitable for the IKEA METOD system, 3 years warranty on the dishwasher and 12 years on the inverter motor, Dimensions 81.4 × 59.8 × 55.4 cm (H×W×D), length of the supply cable 160 cm, front panel on the door not included
Discontinued
Order Code: SGR_DW_B607S
4.7 3×
Watch Price/Availability
MOVit PET Kidney Care, 100 meat-flavoured tablets
Food Supplement for Dogs - and cats, suitable for breeds of all sizes, type: tablet, 100 tablets in pack, weight: 50g, specific use: for kidneys and urinary tract - 3.29 Kč/pcs - from 6,580 Kč/1 kg
  329,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMds0388
4.9 70×
Watch Price/Availability
Brit Care Cat Grain-Free Sterilized Weight Control, 7 kg
Cat Kibble for all neutered breeds with low, grain-free, without conservants, free of GMOs, hypoallergenic and diet - 118 Kč/1 kg
  829,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMK033