Results for: G51Jx

300 Results
4.6 313×
Watch Price/Availability
Xiaomi Vacuum Cleaner G20 Lite EU
Upright Vacuum Cleaner - animal hair and antibacterial, for all types of floors, battery type: Li-ion, battery capacity: 2200 mAh, power input: 215W, operating time: 40 min, hepa, noise level: 70 dB, container capacity: 0,5l, white and orange colour
  2,399,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: XIARV921
4.2 17×
ELLECI C02 G51 Avena
Tap - sink, stand, levered control type, material: granite, classic style, with aerator, ceramic cartridge, pull-out mixer and 360° rotation, beige colour
Discontinued
Order Code: ELLBA008
4.4 138×
Watch Price/Availability
34" Samsung Odyssey G5
Monitor - VA, curved, Ultra Wide QHD 3440 × 1440 (21:9), 165 Hz, matte display, 1 ms, FreeSync, HDMI and DisplayPort, VESA
  6,490,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: WH605G5b
4.5 8×
Watch Price/Availability
CANDY EY 27SB7G-S Slim ProWash 100 - 15 let záruka na motor po registraci
Narrow Washing Machine - with front loading, energy efficiency class A, washing capacity 7 kg, weighted energy consumption 38 kWh/100 cycles, weighted water consumption per cycle 37 l, main functions delayed start, program length setting and steam laundry treatment, special technology Antioverflow, size 60 × 85 × 46,7 cm (W × H × D)
  6,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: CANPR227
4.9 100×
Watch Price/Availability
Bery Jones Pine nuts 250g
Nuts - natural pine nuts, 250 g - 1,396 Kč/1 kg
Great price 349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery172
4.7 1,154×
Watch Price/Availability
Logitech G502 Hero
Gaming Mouse up to 25,600dpi, 400IPS, memory for storing profiles, 11 programmable buttons, HERO 25k sensor, Omron buttons, backlit (G lightsync RGB)
Discounted -8 % 1,099,- 1,199,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MG137a6d3
4.7 1,526×
Watch Price/Availability
Logitech G305 white
Gaming Mouse - wireless, optical, 12000DPI, 6 buttons, user profiles and miniature sensor, lightspeed, white
Discounted -10 % 899,- 999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MG137a8f02
HP ProBook 4 G1i 16 - Laptop
Power adapter included
Adapter power: 65 - 90 W
Free delivery
Alzaboxes and stores
4.0 2×
Watch Price/Availability
HP ProBook 4 G1i 16 (3 roky servis)
Laptop - Intel Core 7 150U, 16" IPS anti-glare 1920 × 1200, RAM 32GB DDR5-SDRAM, Graphics, SSD 1000GB, numeric keypad, backlit keyboard, webcam, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi, Bluetooth, 3-cell battery, Windows 11 Home
  22,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HPBN1013w18
4.7 210×
Watch Price/Availability
GymBeam Protein Just Whey 2000 g, chocolate milkshake
Protein - whey multi-ingredient, protein: 75 % 66 portions, chocolate flavour - 27 Kč/portion - from 895 Kč/1 kg
Amazing Deal 1,790,- Save 209,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgym033
4.3 169×
Watch Price/Availability
AlzaCafé Brazil Cerrado, 4x250g (na espresso)
Coffee - whole bean, select, 100% Arabica, variety: Mundo Novo, Bourbon, and Catuai, origin: Brazil, altitude: 750–1,100m above sea level, roasted in the Czech Republic, medium roast, low acidity, flavour profile: chocolate, hazelnut and caramel, suitable for espresso, weight 4×250 g - 899 Kč/1 kg
Great price 899,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AC_SB_25B01bun
4.6 66×
Watch Price/Availability
Silicon Power Mobile C51 64GB
Flash Drive - USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), USB-A and USB-C, capacity of 64GB, read speed up to 120MB/s, OTG, durable, metal and rubber, black and silver colour
  579,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JU253f1a
5.0 24×
Watch Price/Availability
Shimano SMSH51 SPD unidirectional release without plate
Bookends - one-way release, easy pedaling, the trunks themselves without the sheet metal, firm attachment, turning the heel out, compatible Shimano PD-M980, 780, 540, 520, 505, 424,
  179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTshim319
4.0 1×
HP ProStudio 4 G1i (3 roky ON-SITE servis)
All In One PC 23,8" 1920 × 1080, Intel Core Ultra 7 265T 5,3 GHz, Intel Graphics, RAM 32GB DDR5-SDRAM, SSD 1000GB, Wi-Fi, HDMI, 2× USB 3.1, Case Type: All In One, Windows 11 Pro
Discontinued
Order Code: HPBD6030a01
4.0 22×
Watch Price/Availability
Bery Jones Beef Jerky classic 100g
Dried Meat Beef - 1,790 Kč/1 kg
Great price 179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_DM_00B10
4.9 7×
Watch Price/Availability
INTEX Air Bed Prime Comfort 152 × 203 × 51 Queen
Air Mattress - 203 × 152 cm (L × W), Thickness 51 cm, for 2 persons, year-round, material vinyl, weight 12000 g, load capacity 272 kg, beige and grey colour
  2,175,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: INTmat07
4.7 44×
Watch Price/Availability
FIELDMANN AKU drill 12V with accessories FDV 10205-51AR (2x1,3 Ah)
Cordless Drill without hammer, 12 V, Li-Ion, maximum torque: 18 Nm, motor type: carbon, chuck range: 10 mm, with carrying case
  1,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RETMUL020
Acer Aspire 17 Steel Gray Metallic (A17-51M-96TM) - Laptop
Power adapter included
Adapter power: 65 - 65 W
Free delivery
Alzaboxes and stores
5.0 1×
Watch Price/Availability
Acer Aspire 17 Steel Gray Metallic (A17-51M-96TM) + prodloužená záruka na 3 roky po registraci na www.acer.cz
Laptop - Intel Core i9 13900H Raptor Lake, 17.3" IPS anti-glare 1920 × 1080, RAM 16GB LPDDR5, Intel UHD Graphics, SSD 1000GB, numeric keypad, copilot, backlit keyboard, webcam, USB 3.2 Gen 1, fingerprint reader, WiFi, Bluetooth, 3-cell battery, without Operating System
+Gift Electronic License Acer warranty extension for 3 years - registration required at www.acer.cz with a value of 1,490,-
  21,790,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NC039q0g24
4.8 265×
Watch Price/Availability
Bery Jones Freeze-Dried Fruit Mix – Strawberry, Banana and Blueberry 100g
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 2,090 Kč/1 kg
Great price 209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery085
4.4 179×
Watch Price/Availability
32" Samsung Odyssey G65B
Monitor - VA, curved, Quad HD 2560 × 1440 (16:9), 240 Hz, matte display, 1 ms, FreeSync, adjustable height, pivot, SMART, automatic brightness adjustment, HDMI and DisplayPort, RJ-45 (LAN) data interface, VESA
  7,490,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: WH605G5ac
4.8 310×
Watch Price/Availability
Bery Jones Mixed freeze-dried fruit - strawberry, raspberry and mango 90 g
Freeze-Dried Fruit -, 90 g - 2,433 Kč/1 kg
Great price 219,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery190
5.0 18×
Watch Price/Availability
OUTIN Nano OTEM-01-5G
Travel Coffee Maker - electric, powered via battery, compatible with capsules, compatible capsules Nespresso Original, power consumption 90 W, pump pressure 20 bar, water tank volume 0.08 l, body material steel, grey colour, coffee scoop and mug included, dimensions: 23 × 6 × 6 cm (H×W×D), weight 0.67 kg
  3,666,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OUTCK6413
5.0 9×
Watch Price/Availability
Shimano XT PD-M8100 calipers SM-SH51
Pedals for mountain and cross country bikes, foot with SPD locks, weight: 342g
  2,079,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SHIM302
4.7 285×
Watch Price/Availability
LOCTITE Super Bond gel 2g
Superglue - for wood, plastic, metal, rubber, skin, textile, ceramics, for paper and cork, hard connection type, contents 2 ml
Great price 65,- Save 4.90
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DOMA055
4.7 167×
Watch Price/Availability
Bery Jones Kerman California Roasted Salted Pistachios 500g
Nuts - roasted and salted pistachios, 500 g - 558 Kč/1 kg
Great price 279,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_RN_500B03
24 more... Top
1 ... 56789 ... 13