AlzaBoxy Q1 AP+ plus nový vizuál

Sklenice na víno

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Hodnocení od zákazníků
Účel použití
Bílé víno
(111)
Červené víno
(127)
Šampaňské
(89)
Dezertní víno
(4)
Gin
(1)
Typ sklenice
Se džbánem / karafou
(2)
Nízká sklenice
(2)
Vysoká sklenice
(7)
Na stopce
(316)
Sada různých velikostí
(1)
Nejnovější objednávky
Filtrovat

Správně zvolená sklenice na víno je pro maximální zážitek z jeho pití naprosto zásadní. Každé víno totiž potřebuje trochu jiný tvar a velikost sklenice, aby dokázalo plně rozvinout své aroma a předvést svou jedinečnou barvu a chuť. Jaké skleničky se hodí na červené, bílé a šumivé víno? Čtěte dále.

Pokračovat

Správně zvolená sklenice na víno vám umožní vychutnat si tento nápoj naplno

Ať už zvolíte jakékoliv víno, mělo by mít nejen ideální teplotu, ale také byste jej měli popíjet ze správné sklenice. Pokud je totiž zvolena správná sklenice na víno, vychutnáte si jej skutečně se vším všudy a všemi smysly. Perfektně ucítíte jeho vůni, uvidíte jeho typickou barvu a okusíte specifickou chuť. Sklenice na víno jsou nejen praktickým nádobím, ale také symbolizují kulturu spojenou s vínařstvím a jsou nedílnou součástí stolu při slavnostních příležitostech.

Sklenice na víno sada

Pokud hledáte perfektní dárek pro každou ženu, pak jsou ideální právě sklenice na víno. Pro učitelku, kamarádku, mámu i známou – věříme, že nešlápnete vedle. Skleničky na víno se perfektní hodí jako svatební dar nebo při kolaudaci.

3 tipy, jak poznat kvalitní skleničky na víno

Při výběru skleničky na víno byste se měli zaměřit na několik parametrů, které vám se správnou volbou pomohou.

Materiál skleničky na víno

Materiál je čirý a transparentní, aby nezkresloval barevnost vína, a vy tak můžete ocenit jeho odstíny. Vyvarujte se jakýchkoliv ozdob, výbrusů či barevných motivů, které uzemňují barvu a čistotu vína. V tomto případě rozhodně platí, že v jednoduchosti je krása a není třeba to měnit.

Tloušťka stěn a sklenice na víno

Tenké stěny umožňují lépe probádat viskozitu vína a celkově zvyšují požitek. Kromě toho vám tenké stěny také pomohou lépe vidět barvu vína, kterou mohou silnostěnné a levné skleničky na víno zkreslovat. Tenké stěny sklenice na víno umožňují snadněji cítit teplotu vína skrze sklenici. To může být důležité, protože teplota má vliv na chutě a aroma vína, a tak můžete lépe kontrolovat teplotu vína při pití.

Má mít sklenice na víno stopku?

Vysoká stopka zabraňuje ohřívání vína dlaní a zašpinění od otisků prstů. Kromě toho díky ní můžete lépe degustovat (prohlédnout barvu, zakroužit) a udržovat teplotu vína. Ovšem existují i sklenice bez stopek určené pro specifické druhy vína, které se liší svým tvarem a designem. Například také na zahradu či cestování je lepší variantou model bez stopky. Sklenice na víno s stopkou jsou standardní volbou pro servírování vína a mají několik výhod.

Skleničky na víno se liší – jiné se hodí na červené, jiné zase na bílé

Zde je potřeba se zamyslet, jaké víno máte nejraději – je to bílé, červené, růžové, nebo šumivé?

Sklenice na bílé víno

Sklenice na bílé víno jsou speciálně navrženy tak, aby podpořily a zdůraznily charakteristické vlastnosti bílých vín. Mají nejčastěji tvar tulipánu – jelikož jsou bílá vína podávána při nižší teplotě, je tvar sklenice důležitý – jsou menší, užší a protáhlejší. Jejich zužující se hrdlo umožňuje vínu plně rozvinout svou vůni. Sladká bílá vína se podávají v menších sklenicích (cca 200 ml) a naopak suchá a růžová ocení objem kolem 300 ml.

i

Do jaké výšky plnit skleničky na víno?

Bílá vína nalévejte maximálně do 2/3 skleničky na víno, aby měl nápoj prostor plně rozvinout své aroma. Kromě toho jsou bílá vína často chlazena, a tímto způsobem se zabrání přehřátí vína, které zkazí zážitek.

Skleničky na červené víno

Sklenice na červené víno mívají většinou tvar takového balonu, tedy kulatý tvar a otevřené hrdlo. Právě pro červená vína jsou typické velké sklenice s co nejširší hladinou, které umožňují víno provzdušnit a rozvinout vůni. Tyto sklenice na víno dosahují 1 l – pro mladá vína se hodí objem kolem 400 ml, zralá vína ocení objem kolem 600 ml a vysoce aromatická červená vína můžete podávat klidně v 800–1 000ml sklenicích.

Sklenice na šampaňské/sekt

Sklenice na šampaňské a šumivé víno jsou speciálně navrženy tak, aby podpořily zážitek z pití těchto šumivých vín. Vypadají jako flétna – mají úzké štíhlé tělo. Tento typ skleničky na víno nejlépe ukazuje zobrazení perlení a díky zúženému hrdlu se aroma shromažďuje v ideálním bodě. Co se týče objemu, doporučuje se přibližně 150–350 ml a sklenici stačí naplnit pouze do 1/3. Sklenice na šampaňské jsou spojovány s oslavami a slavnostními příležitostmi.

Sklenice na víno červené
Skleničky na červené víno

Sklenice na víno bílé
Skleničky na bílé víno

Skleničky na víno šumivé
Skleničky na šumivé víno

Šampaňské a šumivá vína se často podávají také v klasických, širokých a otevřených skleničkách, které však nejsou vhodné. Víno totiž ihned ztrácí perlivost i vůni. Správný design zdůrazňuje krásu šumivých vín a přispívá k celkovému luxusnímu zážitku.

Existují univerzální skleničky na víno?

Pokud pijete různé druhy vín, nebo k vám zavítá občas návštěva s jinými preferencemi ohledně pití a nechce se vám kvůli tomu kupovat několik různých sklenic, zkuste univerzální skleničky na víno. Jedná se o středně velké sklenice určené pro červené i bílé víno. Mají dostatek prostoru, který umožňuje vínu dýchat. Tyto sklenice na víno jsou praktické a vhodné pro širokou škálu vína, což usnadňuje jejich používání a udržování.

i

Jak vypadá okraj sklenice na víno?

U sklenice na víno je důležitý i okraj. Ten může být uzavřený nebo rovný, který vínu pomáhá lehce stékat na jazyk, nebo otevřený a více zaoblený, jenž zajišťuje plynulý tok a zvýrazňuje kyselost a ostrost vína.

Sada sklenic na vino je nejlepší volbou

Co se týče počtu sklenicí, nemyslete jen na to, že víno doma pijete jen vy. Lepší volbou je vždy sada sklenic na víno, která většinou obsahuje šest kusů. Díky setu můžete mít v případě návštěvy u stolu vždy všichni stejné sklenice, což působí lépe, než byste donesli něco, co doma najdete. Sada sklenic na víno může obsahovat i více kusů s různými objemy. Můžete pořídit také sady sklenic a karafy, které působí luxusním dojmem.

Jak je to s materiálem, ze kterého se vyrábí sklenice na víno?

Sklenice na víno se nejčastěji vyrábějí z několika druhů skel. V čem se liší?

  • Sodnovápenaté sklo je nejběžnějším materiálem pro výrobu běžných sklenic na víno. Je odolné, relativně levné a má dobré vlastnosti pro pití vína. Sodnovápenaté sklo neobsahuje olovo a je obvykle bezpečné pro použití. Jedná se o levné sklenice na víno.
  • Bezolovnatý křišťál je vysoce kvalitním materiálem, který se používá pro výrobu luxusních sklenic na víno. Má výjimečný lesk a jas, což přispívá k estetickému dojmu. Je bezpečný pro pití a neobsahuje olovo.
  • Olovnatý křišťál je luxusním materiálem, který obsahuje určité množství olova. To mu dává zvláštní těžkost a lesk. Sklenice z olovnatého křišťálu jsou oblíbené pro servírování luxusního vína. Je však třeba poznamenat, že v některých zemích může být olovnatý křišťál regulován.
  • Křišťálové sklo je lesklé a tvrdé. Z tohoto materiálu jsou skutečně luxusní sklenice na víno, které mají obvykle výjimečný lesk a kvalitu.

Bezolovnatý křišťál sklenice na víno
Bezolovnatý křišťál

Sklenička na víno sklo
Sklo

Skleničky na víno olovnatý křišťál
Olovnatý křišťál

Plastová sklenice na víno
Plast

Další možností je také plast. Sklenice na víno z tohoto materiálu jsou vhodné na zahradní párty, grilovačky, pikniky či jako cestovní varianta. Plastové skleničky na víno na první pohled už ani od těch skleněných nepoznáte (dokud je nevezmete do ruky).

A co údržba? Skleničky na víno se nejčastěji myjí v myčce

Možná se vám to zdá zvláštní, ale skleničky na víno by se nejčastěji měli mýt v myčce (samozřejmě dbejte na doporučení výrobce). A proč? Protože sklenice na víno jsou většinou tenkostěnné a ručním mytím by mohli jednoduše prasknout (stačí víc přitlačit nebo vám vyklouznou z ruky). Aby se sklo nepoškrábalo, nesmí být pohár v myčce na volno nebo se dotýkat jiného skla či kovu.

Originální sklenice na víno s vlastním nápisem potěší leckoho

Hledáte originální dárek? Pak vyzkoušejte skleničky na víno s potiskem. Můžete do nich vyrýt prakticky cokoliv, co vás napadne, a tím dárek můžete dát prakticky komukoliv – budou to vtipné sklenice na víno pro kamarádku, nebo designové sklenice na víno se jménem pro rodiče? Fantazii se meze rozhodně nekladou. Tyto skleničky na víno mohou sloužit také jako připomínka různých životních událostí, které si chceme pamatovat.

Sklenička na víno nemusí leckomu ke správné degustaci stačit

Rádi byste k degustaci i potřebné vybavení? Sommelierské a barmanské potřeby nabízí vše od chladičů, regálů či stojanů přes otvíráky a sady po knihy o víně. S potřebným vybavením dostane degustace úplně jiný rozměr.

i

Zajímají názory ostatních zákazníků? Pak si přečtěte, co říkají na skleničky na víno recenze. Pokud hledáte spíše nižší cenu, možná vás zaujme sklenice na víno ve výprodeji nebo v bazaru, kde najdete skvělé kousky.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Sklenice - na bílé víno, foukané sklo, materiál krystalín bez příměsi těžkých kovů, s obsahem titanu pro vysokou pevnost a odolnost, leštěné plamenem pro vysoký lesk, perfektní optické vlastnosti, vysoká pevnost spoje kalichu a stopky, vhodné do myčky, objem 250 ml, rozměry 73 × 73 × 202 mm, v balení 6 kusů, vyrobeno v ČR - 54,83 Kč/ks
329,-

2.
Sklenice - na prosecco, foukané sklo, materiál krystalín bez příměsi těžkých kovů, s obsahem titanu pro vysokou pevnost a odolnost, leštěné plamenem pro vysoký lesk, perfektní optické vlastnosti, vysoká pevnost spoje kalichu a stopky, vhodné do myčky, objem 470 ml, rozměry 89 × 89 × 263 mm, v balení 6 kusů, vyrobeno v ČR - 83,17 Kč/ks
499,-

3.
Sklenice - na šampaňské, na stopce, 6 kusů v balení, objem sklenice 230 ml, materiál bezolovnatý křišťál - 76,50 Kč/ks
459,-

Další nejprodávanější
328 položek
Naše značka TOP kvalita za super cenu
Siguro Sada sklenic na bílé víno Locus, 250 ml, 6 ks  - Sklenice Varianty
4,7 57×
Siguro Sada sklenic na bílé víno Locus, 250 ml, 6 ks
Sklenice - na bílé víno, foukané sklo, materiál krystalín bez příměsi těžkých kovů, s obsahem titanu pro vysokou pevnost a odolnost, leštěné plamenem pro vysoký lesk, perfektní optické vlastnosti, vysoká pevnost spoje kalichu a stopky, vhodné do myčky, objem 250 ml, rozměry 73 × 73 × 202 mm, v balení 6 kusů, vyrobeno v ČR - 54,83 Kč/ks
Super cena
329,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SGR_GW_C250Z
Lidovka Levné, ale dobře hodnocené
4,6
RONA Sklenice na sekt/prosecco 230 ml 6 ks UNIVERSAL
Sklenice - na šampaňské, na stopce, 6 kusů v balení, objem sklenice 230 ml, materiál bezolovnatý křišťál - 76,50 Kč/ks
459,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RONSS366
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
3,0
RCR Sklenice na sekt 160 ml Melodia 6 ks
Sklenice - na šampaňské, na stopce, 6 kusů v balení, objem sklenice 160 ml, materiál sklo - 166,50 Kč/ks
999,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JTFSK088
Pro náročné Kvalita bez kompromisů
Rona Sada sklenic 18 ks FAVOURITE
Sklenice - na bílé víno, na stopce, 18 kusů v balení, objem sklenice 430 ml, materiál bezolovnatý křišťál - 94,39 Kč/ks
1 699,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RONSS4901
5,0
RONA Sklenice na víno 400 ml VISTA 6 ks
Sklenice - na bílé víno, na stopce, 6 kusů v balení, objem sklenice 400 ml, materiál sklo - 79,83 Kč/ks
479,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JTFSK026
4,5
RONA Sklenice na prosecco 320 ml SWAN 6 ks
Sklenice - na šumivé víno (prosecco), na stopce, 6 kusů v balení, objem sklenice 320 ml, materiál sklo - 109,83 Kč/ks
659,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JTFSK022
Siguro Sada sklenic na prosecco Locus, 470 ml, 6 ks - Sklenice Varianty
4,3
Siguro Sada sklenic na prosecco Locus, 470 ml, 6 ks
Sklenice - na prosecco, foukané sklo, materiál krystalín bez příměsi těžkých kovů, s obsahem titanu pro vysokou pevnost a odolnost, leštěné plamenem pro vysoký lesk, perfektní optické vlastnosti, vysoká pevnost spoje kalichu a stopky, vhodné do myčky, objem 470 ml, rozměry 89 × 89 × 263 mm, v balení 6 kusů, vyrobeno v ČR - 83,17 Kč/ks
Super cena
499,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SGR_GW_C470Z
Siguro Sada sklenic na bílé víno Locus, 360 ml, 6 ks - Sklenice Varianty
4,7 57×
Siguro Sada sklenic na bílé víno Locus, 360 ml, 6 ks
Sklenice - na bílé víno, foukané sklo, materiál krystalín bez příměsi těžkých kovů, s obsahem titanu pro vysokou pevnost a odolnost, leštěné plamenem pro vysoký lesk, perfektní optické vlastnosti, vysoká pevnost spoje kalichu a stopky, vhodné do myčky, objem 360 ml, rozměry 83 × 83 × 220 mm, v balení 6 kusů, vyrobeno v ČR - 54,83 Kč/ks
Super cena
329,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SGR_GW_C360Z
4,8
RONA Sklenice na víno 650 ml VISTA 6 ks
Sklenice - na červené víno, na stopce, 6 kusů v balení, objem sklenice 650 ml, materiál sklo - 91,50 Kč/ks
549,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JTFSK028
Siguro Sada sklenic na sekt Locus, 200 ml, 6 ks - Sklenice Varianty
4,7 57×
Siguro Sada sklenic na sekt Locus, 200 ml, 6 ks
Sklenice - na šampaňské, foukané sklo, materiál krystalín bez příměsi těžkých kovů, s obsahem titanu pro vysokou pevnost a odolnost, leštěné plamenem pro vysoký lesk, perfektní optické vlastnosti, vysoká pevnost spoje kalichu a stopky, vhodné do myčky, objem 200 ml, rozměry 66 × 66 × 244 mm, v balení 6 kusů, vyrobeno v ČR - 58,17 Kč/ks
Super cena
349,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SGR_GW_C200Z
4,7 14×
RONA Sklenice na víno Burgundy 950 ml GRACE 2 ks
Sklenice - na červené víno, na stopce, 2 kusy v balení, objem sklenice 950 ml, materiál sklo - 194,50 Kč/ks
389,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JTFSK032
5,0 17×
Crystalex sklenice na šampaňské REBECCA 195ml 6ks
Sklenice - na šampaňské, na stopce, 6 kusů v balení, objem sklenice 195 ml, materiál sklo - 73,17 Kč/ks
439,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: CRYRE010
4,8 56×
Crystalex Sklenice na víno LARA 250ml 6ks
Sklenice - na bílé víno, na stopce, 6 kusů v balení, objem sklenice 250 ml, materiál sklo - 56,50 Kč/ks
339,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: CRYLA040
4,8 56×
Crystalex Sklenice na víno LARA 350ml 6ks
Sklenice - na bílé víno, na stopce, 6 kusů v balení, objem sklenice 350 ml, materiál sklo - 56,50 Kč/ks
339,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: CRYLA050
Siguro Sada sklenic na červené víno Locus, 580 ml, 6 ks - Sklenice Varianty
4,7 57×
Siguro Sada sklenic na červené víno Locus, 580 ml, 6 ks
Sklenice - na červené víno, foukané sklo, materiál krystalín bez příměsi těžkých kovů, s obsahem titanu pro vysokou pevnost a odolnost, leštěné plamenem pro vysoký lesk, perfektní optické vlastnosti, vysoká pevnost spoje kalichu a stopky, vhodné do myčky, objem 580 ml, rozměry 99 × 99 × 230 mm, v balení 6 kusů, vyrobeno v ČR - 63,17 Kč/ks
Super cena
379,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SGR_GW_C580Z
4,6 16×
Crystalex Sklenice na sekt LARA 220ml 6ks
Sklenice - na šampaňské, na stopce, 6 kusů v balení, objem sklenice 220 ml, materiál sklo - 51,50 Kč/ks
309,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: CRYLA030
4,8 56×
Bohemia Crystal Lara Sklenice na víno 0,45 l, 6 ks
Sada - 6 ks vinných sklenic LARA, objem 0,45 l, vyrobeno z českého skla značky Bohemia Crystal - 74,83 Kč/ks
449,-
Skladem 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: CRYLA080
5,0
RONA Sklenice na sekt/prosecco 4 ks 310 ml BALLET
Sklenice - na šumivé víno (prosecco), na stopce, 4 kusy v balení, objem sklenice 310 ml, materiál bezolovnatý křišťál - 109,75 Kč/ks
439,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RONSS208
4,8
RONA Sklenice na víno 360 ml CELEBRATION 6 ks
Sklenice - na bílé víno, na stopce, 6 kusů v balení, objem sklenice 360 ml, materiál sklo - 81,50 Kč/ks
489,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JTFSK040
4,0
Siguro Sada sklenic na gin & tonic, 570 ml, 4 ks
Sklenice - na gin & tonic, foukané sklo, materiál krystalín bez příměsi těžkých kovů, s obsahem titanu pro vysokou pevnost a odolnost, leštěné plamenem pro vysoký lesk, perfektní optické vlastnosti, vysoká pevnost spoje kalichu a stopky, vhodné do myčky, objem 570 ml, rozměry 105 × 104 × 206 mm, v balení 4 kusy, vyrobeno v ČR - 87,25 Kč/ks
Super cena
349,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SGR_GW_C570Z
5,0
B.BOHEMIAN Svatební skleničky na sekt 210 ml HEARTS 2 ks
Sklenice - na šampaňské, na stopce, 2 kusy v balení, objem sklenice 210 ml, materiál sklo - 339,50 Kč/ks
679,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JTFSK099
5,0
RONA Sklenice na sekt 280 ml GRACE 2 ks
Sklenice - na šampaňské, na stopce, 2 kusy v balení, objem sklenice 280 ml, materiál sklo - 124,50 Kč/ks
249,-
Skladem 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JTFSK033
5,0
B.BOHEMIAN Sklenice na víno 470 ml GRAVITY 2 ks
Sklenice - na červené víno, na stopce, 2 kusy v balení, objem sklenice 470 ml, materiál sklo - 349,50 Kč/ks
699,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JTFSK098
5,0
Bohemia Royal Crystal Sada sklenic na šumivé víno (prosecco) 6 ks 290 ml LOUVRE
Sklenice - na šumivé víno (prosecco), na stopce, 6 kusů v balení, objem sklenice 290 ml, materiál bezolovnatý křišťál
739,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BHMskl97

Sklenice na víno

Sklenice na víno

V kategorii Sklenice na víno máme právě teď na Alza.cz celkem 328 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné sklenice na víno Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší sklenice na víno Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší sklenice na víno Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v sklenice na víno recenze
P-DC1-WEB17
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací