Soutěž o Galaxy S20 (PODMÍNKY)

Zobrazit katalog

1.    ÚVODNÍ USTANOVENÍ

1.1. Obchodní společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440, DIČ CZ27082440, se sídlem Jankovcova 1522/53, Holešovice, Praha 7, PSČ 170 00, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 8573, (dále jen „Alza“) organizuje v termínu od 14 hodin dne 12. 2. 2020 do 17 hodin dne 20. 02. 2020 (dále jen „Doba konání“) marketingovou kampaň zvanou „Soutěž o Galaxy S20“ (dále jen „Kampaň“) a tímto stanoví pravidla a podmínky Kampaně, které jsou k dispozici na internetové stránce https://www.alza.cz/soutez-o-samsung-galaxy-s20

1.2. Alza upozorňuje na skutečnost, že i na tuto Kampaň se vztahují podmínky pro reklamní sdělení, které Alza uvádí na internetové stránce www.alza.cz/reklama.

2.    ZÁKLADNÍ PODMÍNKY KAMPANĚ

2.1. Vybraný zákazník z České republiky, fyzická osoba starší 18 let, spotřebitel (dále jen „Účastník“), pokud splní podmínky Kampaně uvedené v těchto pravidlech v Době konání, může získat Výhru, zejména nikoliv však výlučně:

2.1.1. Pod označený příspěvek na facebookové stránce „Alza.cz“ dostupné na adrese https://www.facebook.com/alza.cz/ (dále též „facebook Alzy“) uvést komentář ve znění "Galaxy S20".

2.2. Z Kampaně budou vyloučeni ti, kteří:

2.2.1. Nesplní podmínky Kampaně uvedené v těchto pravidlech;

2.2.2. Budou jednat v rozporu se zákonem a/nebo s dobrými mravy a/nebo se dopustí podvodného jednání v souvislosti s Kampaní;

2.2.3. Uvedou v Kampani nepravdivé nebo neúplné informace;

2.2.4. Jsou v pracovním nebo obdobném poměru ve vztahu k Alze, jakož i k osobám s Alzou personálně a majetkově spjatými, včetně jejich příbuzných a osob jim blízkých;

2.2.5. Nemají doručovací adresu na území České republiky.

2.3. V případě vyloučení Účastníka nemá takový Účastník právo na náhradu nákladů či škody, která by mu mohla vzniknout.

2.4. Alza výslovně zákazníky upozorňuje, že tato Kampaň není určena pro podnikatele, tedy v souladu s všeobecnými obchodními podmínkami Alzy není určená mj. pro kupující, kteří mají ve své registraci vyplněné své identifikační číslo.

3. DALŠÍ INFORMACE O KAMPANI

3.1. Výhrami, které lze v Kampani získat jsou:

3.1.1. 5 ks slevového poukazu na nákup mobilního telefonu Samsung Galaxy S20 v internetovém obchodě www.alza.cz, ve výši kupní ceny telefonu; 

3.1.2. 3 ks slevového poukazu na nákup mobilního telefonu Samsung Galaxy S20 v internetovém obchodě www.alza.sk, ve výši kupní ceny telefonu;

3.1.3. 1 ks slevového poukazu na nákup mobilního telefonu Samsung Galaxy S20 v internetovém obchodě www.alza.hu, ve výši kupní ceny telefonu (dále jen „Výhra“). 

3.2. Výherce vybere Alza náhodným výběrem ze všech komentářů u příslušného příspěvku na facebooku Alzy.

3.3. Výhry budou výhercům předány buď v sídle Alzy nebo budou zaslány poštou na výhercem uvedenou poštovní adresu v České republice. Při vrácení zásilky, bude výherce kontaktován a proběhne jeden další pokus o doručení. Pokud ani opakovaný pokus o doručení nebude úspěšný, propadá výhra ve prospěch Alzy, a to bez náhrady. Na poskytnutí Výhry nemá Účastník garantovaný nárok.

3.4. Alza neposkytuje na výhru žádnou záruku, nicméně v případě poškození jednotlivé výhry přímo z výroby provede výměnu předmětné ceny.

3.5. Alza nemusí uchovávat dotazy účastníků a nemá povinnost na dotazy odpovídat.

4. VYHLÁŠENÍ VÝHERCE

4.1. Každý výherce bude informován o výhře skrze facebookový profil, ze kterého odeslal soutěžní komentář, nejpozději do 14 dní od skončení soutěže. Pokud výherce neodpoví do 7 dnů způsobem stanoveným ve vyhlášení výherců, výhra propadá ve prospěch Alzy, a to bez náhrady.

5. OSOBNÍ ÚDAJE

5.1. Správcem osobních údajů Účastníka je Alza. Kontakt na Alzu je na www.alza.cz/kontakt 

5.2. Účelem zpracování osobních údajů Účastníka je řádná účast v Kampani a s tím související činnosti jako jsou např. vyhodnocení Účastníků, kontrola a vyhodnocení splnění podmínek Kampaně ze strany Účastníků, veřejné vyhlášení výherce Výhry (zejména na webových stránkách a sociálních sítích Alzy) a kontaktování výherce Výhry.

5.3. Právním základem zpracování je oprávněný zájem Alzy na tom, aby osobními údaji Účastníka za výše uvedenými účely disponovala, neboť každý Účastník se Kampaně účastní dobrovolně a pokud by Alza osobní údaje údaje Účastníka nemohla za výše uvedenými způsoby zpracovávat, tak by Kampaň nevyhlašovala. Proti zpracování osobních údajů tímto způsobem je možné vznést námitku prostřednictvím tohoto kontaktního formuláře (alza.cz/kontakt > ostatní > osobní údaje > vznesení námitky).

5.4. Další podmínky zpracování osobních údajů jsou uvedeny na www.alza.cz/privacy-policy 

6. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

6.1. Alza prohlašuje, že není odpovědná za chyby způsobené při přenosu elektronických zpráv.

6.2. Alza si vyhrazuje právo měnit podmínky Kampaně, nahradit ceny v Kampani za ceny podobného typu nebo odpovídající hodnotě, případně Kampaň zcela zrušit.

6.3. Účastník nemá právo na náhradu nákladů spojenou s účastí v Kampani.

6.4. Tato pravidla Kampaně nabývají účinnosti dnem jejich vyhlášení, přičemž každý Účastník svým zařazením do Kampaně vyjadřuje souhlas s těmito pravidly.

6.5. Veškeré případné spory, které vyplývají z této Kampaně nebo vzniklé v souvislosti s ní, řeší výhradně Alza.

V Praze, dne 11. 2. 2020

Vytisknout
P-DC1-WEB13
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací