AlzaPlus+ sport AP+ plus nový vizuál

Klarfit – vše pro vaše efektivní cvičení doma

Zobrazit katalog

Sponzorovaný článek

Aktualizováno

Chcete být fit? Cvičte s Klarfit! Váš životní styl bude mnohem aktivnější s tím správným vybavením. Moderní značka Klarfit nabízí cvičební pomůcky a vybavení pro všechny věkové kategorie i úrovně fitness. Ať už hledáte rotopedy, běžící pásy, trampolíny či nářadí a cvičební stroje pro váš silový trénink, jste na správné adrese. Získejte skvělou formu cvičením s kvalitním zařízením Klarfit pro cvičení doma i trénink venku.

Klarfit – vše pro vaše efektivní cvičení doma

Cvičení doma s Klarfit – OBSAH

 1. Co je to Klarfit?
 2. Výhody cvičení doma
 3. Kardio trénink – kondice, vytrvalost, redukce váhy
 4. Silové cvičení – zpevnění postavy, posílení a vyrýsování svalů
 5. Vibrační plošiny Klarfit
 6. Trampolíny Klarfit – zábava a pohyb pro celou rodinu

Co je to Klarfit?

Klarfit je moderní značka fitness pro celou rodinu. Nabízí široké spektrum produktů pro váš pravidelný pohyb a zdravý životní styl. V jejím portfoliu najdete kvalitní fitness stroje, činky, běžecké pásy, rotopedy, vibrační plošiny, ale také pomůcky pro outdoorový trénink i rodinnou zábavu (trampolíny, švihadla, sportovní sety pro děti). Moderní tréninková zařízení a cvičební pomůcky Klarfit vám umožní kondiční i silový trénink kdekoli a kdykoli. Využijte i vy široké možnosti, které vám Klarfit nabízí pro váš domácí trénink a dejte si pořádně do těla.

Klarfit – fitness stroje a pomůcky Klarfit – fitness stroje a pomůcky Klarfit – fitness stroje a pomůcky Klarfit – fitness stroje a pomůcky
iKlarfit jsou vysoce kvalitní cvičební zařízení a pomůcky určené pro všechny věkové kategorie a úrovně obtížnosti. Produkty Klarfit představují první volbu zákazníků v celé Evropě, kteří chtějí žít aktivně a rádi cvičí doma nebo na čerstvém vzduchu.

Výhody cvičení doma

I vy patříte k lidem, kteří nemají čas chodit do fitness centra nebo se jednoduše stydí? Necítíte se dobře mezi vysportovanými muži či štíhlými fitnesskami? Cvičte doma! Nemusíte se s nikým porovnávat a můžete se soustředit jen na své vlastní výkony. A to není vše. Cvičení doma má mnoho dalších výhod, které vám ulehčí cestu k vašemu aktivnímu životnímu stylu.

 1. Úspora času
 2. Pokud máte cvičební stroje či nářadí ve své vlastní domácnosti, jednoduše ušetříte čas každého přesunu do posilovny. Už při pravidelném cvičení 3× týdne ušetříte i 3 hodiny času na přesuny. Představte si, že tento čas byste mohli využít úplně jinak než cestováním. Třeba relaxací nebo s přáteli. To nezní špatně, že?

  Klarfit posilovací věž Klarfit domácí cyklotrenažér
  Fitness stroje a zařízení Klarfit si zamilujete na první pohled
 3. Úspora peněz
 4. Při cvičení doma ušetříte ročně až tisíce korun za vstup či permanentky do fitness centra. Vstupní investice pro nákup vlastního cvičebního zařízení může být sice vyšší, ale již po několika měsících se vám tato investice vrátí. A to nejen finanční. I vy se budete cítit mnohem líp.

 5. Časová flexibilita
 6. Přesně daný rozvrh společných lekcí v posilovně vás už nemusí trápit. Že vám nevyhovuje ranní termín jógy nebo večerní jumping? Cvičte tehdy, když máte prostě čas a chuť.

 7. Čisté prostředí
 8. Každý to tuší, ale nikdo na to nechce raději ani pomyslet – veřejné posilovny, kde cvičí desítky až stovky zpocených lidí, nebývají zrovna nejčistějším prostředím. Vy se ale doma o náčiní s nikým dělit nemusíte, a tak vás nepřekvapí činka mokrá od potu nebo zatuchlá podložka na cvičení.

  Klarfit činky Klarfit vybrační plošina
  Fitness zařízení Klarfit je pro vás připraveno, kdykoliv budete mít chuť dát si do těla
 9. Vždy volné nářadí
 10. Obsazené kardio či posilovací stroje a čekání na uvolnění může být někdy pěkně otravné. Vy se zrovna potřebujete rozehřát či vyběhat po konci tréninku, ale musíte čekat. Nebo naopak někdo vám netrpělivě „stepuje” za zády a čeká, až mu uvolníte stroj. To se vám doma nestane. Jste pánem nejen svého času, ale i cvičebního příslušenství. A to je k dispozici jen a jen pro vás.

 11. Klid na cvičení
 12. Chcete si na běžícím páse urovnat své myšlenky po náročném dni, ale vedle vás neustále někdo hlasitě povídá až je to otravné? Ať už při cvičení ráno nebo večer, soustřeďte se jen a jen na sebe. Dopřejte si čas, kdy se budete moci koncentrovat na své myšlenky a své tělo.

Kardio trénink – kondice, vytrvalost, redukce váhy

Klarfit běžecké pásy Klarfit rotopedy Klarfit minibike Klarfit steppery
Klarfit vám umožní být neustále v pohybu

Kardio trénink vám pomůže tělo před cvičením důkladně rozehřát, zlepší vaší celkovou kondici a vytrvalost, ale především je neoddělitelnou součástí při hubnutí a redukci tuku. Na kardio strojích Klarfit můžete vyrazit na několika kilometrovou procházku, jít si zaběhat za jakéhokoliv počasí, projet se na kole nebo si vyšlapat třeba sto schodů. Nemusíte se starat o to, co máte na sobě a jak v tom vypadáte. Můžete se u toho dívat na svůj oblíbený program v televizi, poslouchat hudbu nebo třeba dělat úkoly se svým dítětem.

Běžecké pásy Klarfit

Profesionální běžecké pásy Klarfit s mnoha užitečnými funkcemi vám umožní aktivní odpočinek ve formě chůze i trénink při kterém se pořádně zapotíte. Díky LCD displeji budete mít přehled o čase, vzdálenosti, výkonu, měřeném pulsu i spotřebě kalorií. Několik tréninkových programů a nastavení rychlosti i zátěže vás povede k neustálému zlepšování svých výkonů. Běžecké pásy Klarfit vám dokonce aktivně pomáhají redukovat celulitidu, neboť jejich pomocí důkladně prokrvíte kůži a pojivové tkáně.

Klarfit běžecké pásy Klarfit běžecké pásy Klarfit běžecké pásy
Běžecký pás Klarfit Pacemaker FX5

Nadstandardní funkce některých běžeckých pásů Klarfit vám vaše sportování maximálně zpříjemní. Přes Bluetooth můžete běžecký pás Klarfit propojit se svým smartphonem a ze zabudovaných reproduktorů poslouchat svojí oblíbenou hudbu. Držák na tablet vám umožní přístup do multimediálního světa. Masážní zařízení vám pomůže zregenerovat namáhané svaly.

Klarfit běžecké pásy Klarfit běžecké pásy Klarfit běžecké pásy Klarfit běžecké pásy
Běžecký pás Klarfit Runtasy SE

Běžecké pásy Klarfit

Rotopedy Klarfit

Rotopedy Klarfit vás nenechají sedět na gauči. Představují produktivní a šetrný trénink v jednom zařízení. Nastavitelné sedlo a polstrované rukojeti vám zajistí pohodlí a správnou polohu, kvalitní řemenový pohon zaručí plynulé a tiché šlapání, integrovaný počítač umožní přesné nastavení tréninku i funkcí. S rotopedy Klarfit si dopřejete nejen dostatek pohybu, ale vybudujete i pevné svalstvo a důkladně prokrvíte kůži, čímž přispějete k redukci celulitidy. Navíc si můžete vybrat design, který nejlépe zapadne do vašeho interiéru, a tak se nemusíte bát umístit rotoped Klarfit třeba do obývacího pokoje.

Klarfit rotoped Aeris
Fitness zařízení Klarfit je pro vás připraveno kdykoliv budete mít chuť dát si do těla

Rotopedy Klarfit

Steppery Klarfit

Perfektní domácí trenažéry pro zvýšení vaší kondice, které zaberou minimum místa, ale zajistí efektivní trénink celého těla. Do formy dostane nohy, hýždě i břicho a zrychluje spalování tuků. Díky posilovacím lanům můžete posilovat zároveň i svaly paží a hrudníku. LCD displej tréninkového počítače vám poskytne přehled o vašem výkonu, spotřebě kalorií a časovač vás podpoří, abyste dokončili trénink v předem nastaveném čase. Hydraulické tlumení nárazů chrání klouby a šlachy a velké protiskluzové nášlapné plochy jsou vhodné pro všechny druhy bot.

Klarfit steppery
Pomocí stepperu Klarfit posílíte celé tělo

Steppery Klarfit

Minibike Klarfit

Kompaktní rotopedy Klarfit nezaberou sice téměř žádné místo, ale pomohou vám důkladně posilovat nohy i ruce. Při cvičení se o ně můžete doslova opřít, protože mají výbornou stabilitu. Díky držákům na pedálech a protiskluzovým podložkám je cvičení bezpečné a pohodlné. Integrovaný počítač a LCD displej vám umožní nastavení svých cílů a poskytne přehled o vašem výkonu. Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti je veškerá manipulace a přenášení minibiků Klarfit velmi snadná.

Klarfit minibike Klarfit minibike
Kompaktní minibike Klarfit je ideální na doma i do kanceláře. Buďte v pohybu, i když nemáte čas na cvičení!

Minibike Klarfit

Silové cvičení – zpevnění postavy, posílení a vyrýsování svalů

Klarfit posilovací stanice Klarfit hrazdy Klarfit posilovací lavice
Multifunkční posilovací zařízení Klarfit pro váš intenzivní posilovací trénink

Posilovací stroje, nářadí a lavice Klarfit posunou váš silový trénink na vyšší úroveň. Pomohou vám dosáhnout vašich osobních cílů, ať už jste začátečník či dlouhodobý nadšenec do posilování. Umožní vám všestranné cviky pro posílení celého těla. Klarfit posilovací stroje jsou vhodné pro muže i ženy. Vyznačují se masivní konstrukcí a stabilitou, kvalitně provedenou mechanikou, a především komfortem při cvičení díky širokým možnostem nastavení. Vybudujte si svoji vlastní posilovnu doma a zacvičte si kdykoliv budete mít chuť a sílu.

Posilovací věže Klarfit

Hledáte kvalitní zařízení pro maximálně všestranné posilování? Posilovací věže Klarfit vám umožní desítky různých cviků pro svalstvo celého těla. Některé modely jsou disponibilní až pro 50 i 100 různých cviků. Robustní a pevná konstrukce a kvalitní provedení zajistí plynulý pohyb kladek a závaží a zaručí vysokou bezpečnost. Měkká a snadno ovladatelná sedadla i opěrky vám poskytnou maximální pohodlí při cvičení. Posilovací věže jsou ideální jak pro začátečníky, tak pro pokročilé, neboť zátěž jednotlivých cviků můžete regulovat v malých krocích.

Klarfit posilovací stanice Klarfit posilovací stanice
Vybudujte si svou vlastní posilovnu s Klarfit

Posilovací věže Klarfit

Posilovací lavice Klarfit

Domácí posilovací lavice Klarfit jsou vhodné pro cvičení s činkami i pro trénink břišních svalů. Jsou polohovací a dovolují tak nastavit různou obtížnost cvičení. Příjemné polstrování z umělé kůže vám bude nejen pohodlné, ale snadno se čistí a rychle schne. Robustní rámy a protiskluzové podložky vám zajistí stabilitu a vy se tak můžete soustředit pouze a jenom na své výkony. Po tréninku můžete lavici Klarfit jednoduše složit a uložit na místo, kde nebude překážet.

Klarfit posilovací lavice Klarfit posilovací lavice
Víceúčelové posilovací lavice Klarfit

Posilovací lavice Klarfit

Posilovací hrazdy Klarfit

Hrazdy Klarfit vám pomohou vytrénovat vaše paže, ramena, břicho i záda. Pomohou vám při správném cvičení, abyste nepřetěžovali páteř, na kterou je vyvíjený tlak především při posilování ve stoje. Při cvičení na posilovacích hrazdách lépe zapojíte i hluboké svalstvo. Hrazdy jsou v úchytových místech opatřeny měkkým polstrováním, které je velmi nenáročné na údržbu.

Klarfit hrazdy Klarfit hrazdy
Posilovací hrazdy se po připevnění na zeď či na strop stanou ideálním tréninkovým partnerem

Posilovací hrazdy Klarfit 

Fitness pomůcky Klarfit

Chcete si dát pořádně do těla? S činkami, kettlebelly či zátěžovou vestou Klarfit si můžete dopřát skutečně náročný trénink. Cvičíte rádi s váhou vlastního těla? Cvičební bradla Klarfit vám poskytnou pestrý seznam různých poloh pro váš CORE trénink.

I jednoduchá fitness pomůcka vám umožní všestranné posilování

Fitness pomůcky Klarfit 

Vibrační plošiny Klarfit

Klarfit – fitness stroje a pomůcky Klarfit – fitness stroje a pomůcky Klarfit – fitness stroje a pomůcky
S vibrační plošinou Klarfit bude vaše cvičení ještě více efektivnější

S vibračními plošinami Klarfit Vibe bude váš trénink zábavnější a účinnější. Pomocí tréninku na vibrační podložce Klarfit Vibe můžete trénovat celé tělo způsobem, který aktivuje maximum vašich svalů. Zapojíte a posílíte především hluboké svalstvo, prokrvíte kůži i pojivovou tkáň, čímž účinně bojujete proti celulitidě. Cvičení na vibrační desce vám může zlepšit také koordinaci a rovnováhu. Výběr z několika programů umožní přizpůsobit cvičení vašim potřebám. Vibrační plošina Klarfit promasíruje a zahřeje různé části těla a poslouží i jako účinná regenerace svalů po tréninku. Můžete cvičit ve stoje, vsedě nebo vleže.

Vibrační plošiny Klarfit

Trampolíny Klarfit – zábava a pohyb pro celou rodinu

Klarfit trampolíny Klarfit trampolíny
Že náročný fitness trénink a zábava nejdou dohromady? Trampolíny Klarfit jsou důkazem, že to jde!

Trampolíny Klarfit jsou dokonalým spojením trénování koordinace, velmi účinného spalování tuků a skvělé zábavy. Využít můžete fitness trampolíny pro cvičení v interiéru nebo venkovní trampolíny, které budou skvělou zábavou na čerstvém vzduchu i pro vaše děti. Velmi měkké pružení je šetrné k vašim kloubům a stabilní rám i kvalitní polstrování zajišťují vysokou bezpečnost trampolín Klarfit. A díky odolným pružinám nezpůsobují žádné rušivé zvuky.

Trampolíny Klarfit

Klarfit fitness stroje a nářadí
Dopřejte si pohyb, kdykoliv máte chuť a energii. S fitness zařízením Klarfit si to vždy užijete.

Vyberte si z cvičebních zařízení a pomůcek Klarfit ty, které vám vyhovují nejvíce pro dosažení vašich cílů. Ať už chcete redukovat váhu, posilovat svalstvo nebo se udržovat v kondici, Klarfit je skvělou volbou pro váš domácí i outdoorový trénink.

Vytisknout
P-DC1-WEB02
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací