AlzaPlus+ sport Nákupy pod palcem s aplikací Alza

Outdoor stany

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Hodnocení od zákazníků
Typ
Outdoorový
(249)
Ultralehký
(56)
Rodinný
(49)
Expediční
(30)
Cyklostan
(21)
Maximální počet osob
1
10
-
Tvar
Tunelové
(75)
Iglů
(148)
Áčko
(17)
Týpí
(2)
Kompozice stanu
S apsidou
(45)
S předsíňkou
(89)
S dvěma ložnicemi
(14)
S jedním vchodem
(159)
Se dvěma vchody
(52)
Se třemi ložnicemi
(4)
Hmotnost
0,21 kg
44,7 kg
-
Počet plášťů
Jednoplášťové
(89)
Dvouplášťové
(154)
Hloubka
85 cm
600 cm
-
Šířka
80 cm
650 cm
-
Výška
65 cm
300 cm
-
Nejnovější objednávky
Filtrovat

Hledáte ten pravý outdoor stan pro vaše dobrodružství? Ať už preferujete kempingový stan, turistický, nebo jste rodina hledající prostorný stan pro 4 osoby, u nás najdete to, co potřebujete. Pokračujte ve čtení a dozvíte se, jak na výběr stanu a jaký typ je pro vás nejlepší.

Pokračovat

Outdoor stany pro cestovatele i celou rodinu

Outdoorové stany jsou ideální volbou pro milovníky všechny přírody. Outdoor znamená „venku”, a právě tato slova přesně vystihují, co outdoor kempingový stan nabízí. Jde o útulný příbytek, který vám poskytne úkryt a pohodlí v kempu, u vody, ale i uprostřed divoké přírody. Jaké jsou základní rysy stanů?

 • Kempingový stan je skvělým společníkem pro dobrodružství na čerstvém vzduchu. Stanování vám dá možnost prozkoumat nová místa a být v bezprostředním kontaktu s přírodou. Ať už se vydáváte na hory či do lesa za městem, kempingový stan vám zajistí bezpečné a útulné útočiště.
 • Outdoor stany nabízí vynikajícím způsob, jak se ochránit před vlivy, které mohou vaše dobrodružství značně znepříjemnit. Díky odolné konstrukci a kvalitním materiálům vás stany outdoor ochrání před deštěm, větrem, sněhovými vánicemi a dalšími nepříznivými podmínkami.
 • Outdoor turistické stany můžete vybrat v mnoho podobách. Můžete si vybrat z velkých stanů, které jsou ideální pro celé rodiny a nabídnou dostatek prostoru pro pohodlný pobyt na přírodě. Na druhé straně jsou k dispozici také odolné varianty, které jsou připraveny čelit náročným podmínkám.

Zajímá vás i názor našich zákazníků? Podívejte se na turistické stany podle hodnocení.

Camping stan
Kempingový stan zepředu

Kempingový stan
Kempingový stan ze strany

Stan outdoor
Kempingový stan zezadu

i

Kempingový stan a jeho kompozice

Kempingový stan může být navržen s různými prvky, které zvyšují jeho funkcionalitu a pohodlí. Kempingový stan může mít třeba apsidu, předsíňku, dvě ložnice nebo dva vchody. Pamatujte, že více prvků obvykle značí větší rozměry a hmotnost.

Jak velké turistické stany nabízíme

Pro turistické stany je velikost klíčovým parametrem. Je důležité zvolit stan, který poskytne dostatečný prostor, a zároveň splní vaše specifické požadavky. V nabídce proto naleznete širokou škálu stanů, od jednoosobových až po čtyřosobové, které jsou ideální pro rodinné výlety nebo skupinová dobrodružství.

 • Jednoosobový outdoor stan je skvělým řešením pro všechny, kteří cestují sami a potřebují kompaktní a lehký stan, který snadno unesou. Tento typ stanu je navržen tak, aby poskytoval ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami a zajišťoval pohodlný spánek a relaxaci.
 • Dvoumístný kempingový stan je ideální volbou pro páry nebo dva přátele. Camping stan pro dva nabízí dostatek prostoru pro pohodlný spánek a také uskladnění vybavení. Dvoumístné stany bývají lehké a snadno přenosné, což z nich činí výbornou volbu pro různé outdoorové aktivity.
 • Třímístný camping stan se hodí pro menší skupiny dobrodruhů nebo pro tříčlenné rodinky. Třímístný outdoorový stan je navržen tak, aby poskytoval dostatek místa pro spaní a zároveň zachovával pohodlný pocit soukromí. Je už trochu větší než stan pro 2, čtyři lidé se do něj ale vejdou horko těžko.
 • Rodinný stan pro 4 osoby je určen pro středně velké rodiny nebo skupiny přátel, kteří chtějí sdílet dobrodružství v přírodě. Tento typ stanu nabízí dostatek prostoru pro spaní a relaxaci pro všechny. Rodinné stany jsou obvykle vybaveny oddělenými místnostmi pro větší soukromí a komfort.

Rodinný stan pro 5 osob na našem internetovém obchodě najdete taky. Podívejte se.

Stany outdoor
Stan pro jednoho

Stany outdoor
Stan pro čtyři

Camping stan podle typu

Camping stan je u nás dostupný v mnoha provedeních. Ty se liší nejen účelem, ale také designem a funkčností. Od outdoorových stanů přes ultralehké stany až po velké rodinné stany, moskytiéry, samorozkládací stany nebo expediční stan – na výběr je mnoho variant. Podívejte se na některé z nich blíže.

 • Camping stan je tradiční volbou pro ty, kteří si užívají pobyt v přírodě a táborování. Tyto stany jsou obvykle snadno postavitelné a mají základní vybavení, které zahrnuje spací prostor a ochranu před povětrnostními podmínkami. Jsou ideální pro jednoduchý a relaxační pobyt ve volné přírodě.
 • Rodinný outdoorový stan je stavěný nejen na rodinné výlety, ale také na pobyty v přírodě s větší skupinou přátel. Tyto stany mají často oddělené místnosti pro soukromí a různé komfortní funkce, jako jsou větrací otvory a velké vstupy. Jsou ideální pro dovolené a táboření ve více lidech.
 • Expediční stan je navržen pro extrémní podmínky a náročné výpravy. Stany jsou z odolných materiálů a obvykle dokáží odolat extrémním povětrnostním podmínkám, sněhu a chladnému počasí. Jsou vhodné pro horolezce, polární dobrodruhy a ty, kteří se vydávají do extrémních prostředí.
 • Cyklostan je speciálně navržený pro cyklisty, kteří chtějí mít lehký a kompaktní stan, který lze snadno připevnit k jízdnímu kole. Tyto turistické stany jsou ideální pro všechny, kteří chtějí kombinovat cyklovýlety s nocováním v přírodě.

i

Jaké další outdoor stany můžete najít?

Výše popsané outdoor stany nejsou tím jediným, co najdete. Můžete si vybrat dále i ze stanů s moskytiérou, nafukovacích stanů a dalších. Některé vlastnosti se mohou skrze kategorie překrývat (rodinný stan může mít moskytiéru a podobně).

 1. Samorozkládací stan nabízí snadnou montáž, což je výhodou pro začátečníky i zkušené kempaře. Zapomeňte na zdlouhavé skládání a rychle se zabydlete. Myslete ale na to, že tradiční stany jsou robustnější a lépe odolávají počasí.
 2. Kempingový stan s moskytiérou je navržený tak, aby poskytoval dostatečnou ochranu proti komárům a dalšímu hmyzu. Stany s moskytiérou jsou vhodné zejména do léta nebo do oblastí, kde je hmyz široce rozšířený.
 3. Ultralehký outdoor stan je oblíbený mezi cestovateli a dobrodruhy, kteří hledají způsob, jak ušetřit na hmotnosti veškerého svého vybavení. Zejména na trekové výpravy jsou ultralehké turistické stany naprosto ideální.

Outdoorové stany a dostupné tvary

Tvary, ve kterých můžete outdoorové stany najít, ovlivňují řadu vlastností daného stanu. Mezi ty nejdůležitější proměnné patří stabilita, prostor uvnitř samotného stanu a také jeho celková hmotnost. V jakých tvarech se turistické stany vyrábějí? A jaké jsou přednosti a nevýhody jednotlivých tvarů?

 • Tunelový stan outdoor má charakteristický tvar tunelu, kde jsou dva boční oblouky spojeny podélnou středovou tyčí. Tento design dává střeše stanu dobrý sklon, což zlepšuje odvádění vody a sněhu. Tunelové turistické stany jsou obvykle lehké a stabilní a jsou vhodné pro různě velké skupiny.
 • Kempingový stan iglú je obvykle zaobleného tvaru. Tento tvar je efektivní při odvádění sněhu a větru. Bývají vhodné na expedice do chladných a větrných oblastí. Mohou být někdy složitější na postavení kvůli jejich specifické konstrukci. Obvykle tedy vyžadují určitou dovednost a praxi.
 • Outdoorový stan týpí je tradičním tvarem indiánských stanů, které byly využívány původními obyvateli Severní Ameriky. Týpí stany jsou prostorné a nabízejí spoustu místa uvnitř. Týpí stany mají tradiční konstrukci, kterou může postavit jedna osoba. Jsou jednoduché na postavení a rozkládání.
 • Camping stan áčko je klasický, dlouho zažitý tvar připomínající písmeno A. Jde o jednoduchý a stabilní design, který poskytuje dobrou ochranu před větrem a deštěm. Áčkové stany bývají lehké a snadno se staví. Jsou ideální pro jedno nebo dvě osoby a jsou oblíbené mezi turisty a pěšími turisty.

Nový camping stan si můžete pořídit i za zlomek původní ceny. Prohlédněte si outdoor stany v akci.

Outdoorový stan
Tunel

Stan outdoor
Iglú

Stany outdoor
Týpí

Camping stan
Áčko

Outdoor stany a jejich materiál

Při výběru je velmi důležité posoudit také použitý materiál, ze kterého jsou dané outdoor stany, respektive jejich pláště, vyrobeny. Materiál pláště je klíčovým faktorem pro jeho odolnost a funkčnost. Různé materiály nabízejí odlišné výhody. Najdete u nás turistické stany zejména ze dvou materiálů.

 • Nylonové pláště jsou častou volbou těch, kteří potřebují lehký, ale zároveň odolný kempingový stan. Nylon je známý pro svoji odolnost vůči vlhkosti, což z něj činí skvělou volbu do deštivých nebo vlhkých podmínek. Nylonové stany jsou také obvykle lehčí než stany vyrobené z jiných materiálů.
 • Polyesterové pláště jsou známé svou odolností proti UV záření. To znamená, že jsou vhodnější pro použití na slunci. Stany jsou také odolnější proti poškrábání a obvykle mají delší životnost. Jako povlak nylonu i polyesteru se často používá polyuretan ke zvýšení odolnosti proti vodě.

Kolika plášťový kempingový stan koupit?

Počet plášťů, kterým daný kempingový stan disponuje, je velmi důležitým parametrem, na který byte během výběru rozhodně neměli zapomenout. V naší nabídce najdete buď jednoplášťové, nebo naopak dvouplášťové turistické stany. Jaký je mezi nimi rozdíl a komu se který typ stanu bude hodit?

 1. Jednoplášťový outdoorový stan má jednu vrstvu, která slouží jako vnější plášť i strop stanu. Jednoplášťové stany obvykle váží méně než dvouplášťové stany díky menšímu množství materiálu. Jsou méně izolované, což znamená, že mohou být chladnější v chladném počasí a horké v létě.
 2. Dvouplášťový outdoorový stan má vnější plášť a vnitřní plášť oddělené od sebe. To znamená, že vnitřní plášť slouží k zachování teploty a snižování kondenzace. Nabídne tak lepší ochranu před větrem a kondenzací vody. Pochopitelně ale dvouplášťový kempingový stan váží víc a více za něj zaplatíte.

Konstrukce turistické stany ovlivní z hlediska odolnosti, hmotnosti a životnosti

Materiál konstrukce je klíčovým faktorem ovlivňujícím odolnost a trvanlivost, jakou turistické stany disponují. Při výběru byste měli brát v úvahu účel, pro který má stan sloužit. Mezi nejčastěji používané materiály patří dural, který se často uplatňuje při konstrukci lehčích stanů, zároveň by měl být relativně odolný. Kromě toho lze vybrat třeba i lehký a pružný durawrap nebo pevný a stabilní sklolaminát. Ten sice více unese, na druhou stranu ale i více váží.

i

Kempingový stan z bazaru v excelentním stavu

Pokud hledáte kempingový stan a zároveň byste rádi ušetřili, máme pro vás skvělý tip. Zvažte možnost využití bazaru, kde najdete různé stany, které byly používány jen velmi krátce. Chcete camping stan za méně? Vyzkoušejte bazar outdoor stanů.

Jakou odolnost proti vodě by měl outdoorový stan mít?

Voděodolnost, kterou outdoorový stan disponuje, vypovídá o jeho způsobilosti v deštivém a proměnlivém počasí. Vlastnost je udávána vodním sloupcem. Kvalitní stan by měl mít sloupec vysoký, aby vás udržel v suchu i v náročných podmínkách. Vyšší hodnoty v mm značí lepší odolnost proti průniku vody.

 • Tropiko, tedy vnější vrstva stanu, hraje důležitou roli při ochraně před nepříznivým počasím. Pro běžné kempování by mělo tropiko mít vodní sloupec alespoň 2 000 mm, jinak riskujete promoknutí vašeho stanu. Kempingový stan s vyšším vodním sloupcem je tedy odolnější vůči dešti a vlhkosti.
 • Podlážka je voděodolná textilie, která pokrývá obytnou část stanu ze spodní strany a chrání před průnikem vlhkosti od země. Je-li podlážka kvalitní, bude mít hodnotu vodního sloupce nad 3 000 mm. Vyšší hodnota vodního sloupce u podlážky zajišťuje suché a pohodlné spaní uvnitř stanu.
Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Ratikon Trivor 3 Skladem > 5 ks
Stan outdoorový, tvar: iglů s předsíňkou, pro 3 osoby, laminátová konstrukce, dvouplášťový, nepromokavý, vodní sloupec 3000 mm, hmotnost 3,6 kg
999,-

2.
Husky Bird 3 Classic Skladem > 5 ks
Stan outdoorový, tvar: iglů s předsíňkou, pro 3 osoby, sklolaminátová konstrukce, dvouplášťový, nepromokavý, vodní sloupec 3000 mm, hmotnost 3,5 kg
2 549,-

3.
Ratikon Jannu 2 Skladem > 5 ks
Stan outdoorový, tvar: iglů s předsíňkou, pro 2 osoby, laminátová konstrukce, dvouplášťový, nepromokavý, vodní sloupec 3000 mm, hmotnost 3,2 kg
1 019,-

Další nejprodávanější
249 položek
Naše značka TOP kvalita za super cenu
4,1
Campgo One-Layer Pop Up 3P
Stan outdoorový a samorozkládací, tvar: tunel s jedním vchodem, pro 3 osoby, sklolaminátová konstrukce, jednoplášťový, vodní sloupec 1500 mm, samonosný, hmotnost 1,8 kg
Super cena
939,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SPTtss0012
Lidovka Levné, ale dobře hodnocené
Husky Bane 4 Classic - Stan Varianty
4,6 34×
Husky Bane 4 Classic
Stan outdoorový, tvar: iglů s apsidou, pro 4 osoby, sklolaminátová konstrukce, dvouplášťový, nepromokavý, vodní sloupec 3000 mm, hmotnost 5,7 kg
2 395,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPThusk0007
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
4,8
Waterfall Double UL
Stan outdoorový a ultralehký, tvar: iglů s předsíňkou a s jedním vchodem, pro 2 osoby, duralová konstrukce, dvouplášťový, nepromokavý, vodní sloupec 4000 mm, samonosný, hmotnost 1,45 kg
4 589,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTelt01
Pro náročné Kvalita bez kompromisů
MSR Elixir 3 green - Stan Varianty
5,0
MSR Elixir 3 green
Stan outdoorový a ultralehký, tvar: iglů s předsíňkou a se dvěma vchody, pro 3 osoby, duralová konstrukce, dvouplášťový, nepromokavý, vodní sloupec 1500 mm, samonosný, hmotnost 3,2 kg
10 190,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTmsr0068
4,8 16×
Ratikon Trivor 3
Stan outdoorový, tvar: iglů s předsíňkou, pro 3 osoby, laminátová konstrukce, dvouplášťový, nepromokavý, vodní sloupec 3000 mm, hmotnost 3,6 kg
Super cena
999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTrat011
MSR Mutha Hubba NX Green - Stan Varianty
5,0
MSR Mutha Hubba NX Green
Stan outdoorový a ultralehký, tvar: iglů s předsíňkou a se dvěma vchody, pro 3 osoby, duralová konstrukce, dvouplášťový, nepromokavý, vodní sloupec 1200 mm, samonosný, hmotnost 1,957 kg
14 790,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTmsr0055
4,4 10×
Ratikon Jannu 2
Stan outdoorový, tvar: iglů s předsíňkou, pro 2 osoby, laminátová konstrukce, dvouplášťový, nepromokavý, vodní sloupec 3000 mm, hmotnost 3,2 kg
Super cena
1 019,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTrat007
4,6 34×
Husky Bizon 4 Classic zelený
Stan outdoorový, tvar: iglů s předsíňkou, pro 4 osoby, dvouplášťový, vodní sloupec 3000 mm, hmotnost 5,7 kg
3 829,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPT12171
4,7 102×
Husky Breaker 3 Classic
Stan outdoorový, tvar: iglů s apsidou, pro 3 osoby, sklolaminátová konstrukce, dvouplášťový, nepromokavý, vodní sloupec 3000 mm, hmotnost 3,45 kg
2 499,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPT14901SMU
4,8 45×
Husky Brody 4 Classic
Stan outdoorový, tvar: iglů s předsíňkou, pro 4 osoby, sklolaminátová konstrukce, dvouplášťový, nepromokavý, vodní sloupec 3000 mm, hmotnost 4,3 kg
2 499,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTsc788
4,0
Hannah Covert 3 Ws Thyme/Dark Shadow
Stan outdoorový a ultralehký, tvar: tunel s apsidou a se dvěma vchody, pro 3 osoby, duralová konstrukce, jednoplášťový, nepromokavý, vodní sloupec 4000 mm, hmotnost 3,5 kg
Super cena
4 439,- Ušetříte 99,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTzah046
5,0
Jurek NANO 1
Stan cyklistický, tvar: áčko, pro 1 osobu, duralová konstrukce, dvouplášťový, nepromokavý, vodní sloupec 3000 mm, hmotnost 1,75 kg
Zlevněno -1 %
3 499,- 3 549,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTjur1011
5,0
Coleman Darwin 2 šedý
Stan outdoorový, tvar: iglů s apsidou a s jedním vchodem, pro 2 osoby, sklolaminátová konstrukce, dvouplášťový, vodní sloupec 3000 mm, hmotnost 2,8 kg
2 199,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTcmg0131
4,4
KingCamp Rimini XL
Stanová plachta , 500×300 cm ×150 cm, vodní sloupec 3000 mm
1 690,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTking11
4,0 11×
Cattara Army PU 2000 mm 200×120×100 cm
Stan cyklistický, tvar: iglů s jedním vchodem, pro 2 osoby, sklolaminátová konstrukce, jednoplášťový, nepromokavý, vodní sloupec 2000 mm, hmotnost 1,4 kg
659,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTsc1697
4,4
KingCamp Rimini L
Stanová plachta , 300×400 cm ×150 cm, vodní sloupec 3000 mm
1 399,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTking10
4,5
Campgo Dome 3P
Stan outdoorový, tvar: iglů s jedním vchodem, pro 3 osoby, sklolaminátová konstrukce, dvouplášťový, vodní sloupec 1500 mm, hmotnost 3 kg
Super cena
999,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SPTtss0014
MSR Elixir 3 gray - Stan Varianty
5,0
MSR Elixir 3 gray
Stan outdoorový a ultralehký, tvar: iglů s předsíňkou a se dvěma vchody, pro 3 osoby, duralová konstrukce, dvouplášťový, nepromokavý, vodní sloupec 1500 mm, samonosný, hmotnost 3,2 kg
Zlevněno -2 %
10 190,- 10 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTmsr0059
5,0
Ferrino Lightent 2 PRO - olive green
Stan outdoorový a ultralehký, tvar: tunel s apsidou a s jedním vchodem, pro 2 osoby, duralová konstrukce, dvouplášťový, nepromokavý, vodní sloupec 4500 mm, hmotnost 2,2 kg
6 229,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTferr0237
Husky Bird 3 Classic
Stan outdoorový, tvar: iglů s předsíňkou, pro 3 osoby, sklolaminátová konstrukce, dvouplášťový, nepromokavý, vodní sloupec 3000 mm, hmotnost 3,5 kg
2 549,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPThusk0062
5,0
Jurek MIDI 4 DUO
Stan outdoorový, tvar: iglů s apsidou, pro 4 osoby, duralová konstrukce, dvouplášťový, nepromokavý, vodní sloupec 5000 mm, hmotnost 4,5 kg
8 659,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTjur1008
4,7
Ferrino Lightent 3 PRO - olive green
Stan outdoorový a ultralehký, tvar: tunel s apsidou a se dvěma vchody, pro 3 osoby, duralová konstrukce, dvouplášťový, nepromokavý, vodní sloupec 4500 mm, hmotnost 2,6 kg
7 449,-
Skladem 4 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTferr0239
Spokey Stratus bílo-modrý - Plážový stan Varianty
4,0 26×
Spokey Stratus bílo-modrý
Plážový stan - samorozkládací, tunel, maximálně pro 2 osoby, s jedním vchodem, materiál konstrukce sklolaminát, jednoplášťový, hmotnost 0,9 kg, rozměr v rozloženém stavu 100 × 195 × 85 cm (v × š × h), rozměr ve složeném stavu 63 × 63 × 5 cm (v × š × h)
629,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SPTspo0172
5,0
Yate TRAMP šedý
Stan outdoorový, tvar: iglů s jedním vchodem, pro 3 osoby, sklolaminátová konstrukce, dvouplášťový, vodní sloupec 1000 mm, hmotnost 2,45 kg
1 331,-
Skladem 5 ks u dodavatele
Objednací kód: SPTyats0080

Outdoor stany

článekCo s sebou pod stan? (TIPY A TRIKY) Jak se sbalit pod stan? Co s sebou pod stan s dětmi? Co s sebou na vandr? Máme pro vás seznam věcí, na co nezapomenout ať už jedete pod stan s dětmi, na vandr či na kola. Doporučíme vám, jaké kempy jsou vhodné pro rodiny s dětmi a zároveň poradíme, kam pod stan mimo...
Dobrá baterka se vždycky hodí. Ty od čínské společnosti Wuben představují technologickou špičku, která nabízí kombinaci vysoké odolnosti, vysokého jasu a dlouhého dosvitu s dalšími praktickými vlastnostmi.
Obliba kempování v posledních letech vzrůstá a pokud vás stejně jako tisíce dalších nadšenců láká volnost a nezávislost kempování, vyrazte s chutí do přírody. Nezapomeňte však na kvalitní kempingovou výbavu, jejíž základem je prostorný stan, pohodlná matrace a funkční...
kempováníKempování s dětmi – jak správně naplánovat výlet? Každému správnému výletu předchází trocha plánování! Na co nezapomenout, když plánujete kempování nebo výlet s dětmi? Poradíme v našem článku!
Karimatka je nezbytnou součástí výbavy pro kempování. V našem průvodci poradíme, jakou vybrat, aby vaše noci v přírodě byly co nejpohodlnější.
Ať plánujete víkendový výlet, nebo letní dovolenou, vyrazit někam po Česku je vždy dobrý nápad. Budete ale potřebovat výbavu – pořádný batoh a při vícedenním putování i karimatku, spacák a stan. A právě to má v nabídce známý český výrobce Husky.
Více článků Všechny články

Outdoor stany

V kategorii Outdoor stany máme právě teď na Alza.cz celkem 249 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné outdoor stany Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší outdoor stany Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší outdoor stany Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v outdoor stany recenze
P-DC1-WEB17
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací