Zimní spacáky

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Hodnocení od zákazníků
Určení
Unisex
(111)
Dámský
(4)
Období
Třísezonní
(8)
Letní
(5)
Zimní
(115)
Dvousezonní
(1)
Výplň
Duté vlákno
(15)
Mikrovlákno
(7)
Peří
(16)
Duté mikrovlákno
(75)
PolyPlus Extreme
(1)
100% polyester
(1)
Syntetika
(1)
Max. výška postavy
155 cm
210 cm
-
Komfortní teplota
-50 °C
18 °C
-
Tvar
Mumie
(110)
Dekový
(2)
Ovál
(2)
Zapínání
Levé zapínání
(13)
Pravé zapínání
(17)
Zapínání uprostřed
(5)
Hmotnost
730 g
3450 g
-
Délka (rozbaleno)
23 cm
230 cm
-
Šířka (rozbaleno)
8 cm
168 cm
-
Průměr (sbaleno)
7 cm
30 cm
-
Délka (sbaleno)
10,5 cm
56 cm
-
Nejnovější objednávky
Filtrovat

Zimní spacák je povinnou výbavou každého, kdo rád v přírodě přespí i během chladných měsíců. Kvalitní zimní spacák vám poskytne teplý a suchý spánek, i když teploty klesnou pod bod mrazu. Chcete si nějaký pořídit, ale nevíte, jaký materiál zvolit, co znamenají jednotlivé teplotní rozsahy a jak vlastně správný zimní spací pytel zvolit? Zjistěte, který materiál je nejvhodnější a proč záleží i na určení.

Pokračovat

Jak na kvalitní zimní spacák?

Vybrat ideální zimní spacák není jen tak. Musí na něj být 100% spolehnutí, protože potřebujete teplo i v extrémních mrazech. Při vaší výpravě nesmíte nic podcenit. Obzvláště ne spacák. Mějte však na paměti, že běžní turisté zimní spací pytel téměř nevyužijí. Své místo si najde u skialpinistů a horolezců. Zimní spacáky jsou klíčem k pohodlnému a bezpečnému spaní v zimě. Při výběru je důležité zvážit izolační vlastnosti, materiál a hmotnost spacáku.

  • Nejvyšší tepelný komfort.
  • Nabízí dobrý poměr mezi komfortem a velikostí.
  • Zimní spacák nemusí být těžký.

  • Vyšší pořizovací cena.
  • U péřové výplně náročnější údržba.

Zimní spací pytel vybírejte i podle pohlaví

I přesto, že se může zdát, že zimní spací pytel je vždy určen všem, není to úplně pravda. Unisex spacáky se liší hlavně délkou. Běžně se pohybují okolo 210 cm, což závisí na výrobci a modelu. Dámské spacáky jsou kratší. Většinou najdeme dámský zimní spacák do 175 cm. Zimní spacáky se liší podle pohlaví zejména střihem a izolačními vlastnostmi. Dámské modely jsou často navrženy užší v ramenou a širší v oblasti boků, s extra izolací v oblastech citlivých na chlad, jako jsou nohy a trup. Pánské spacáky jsou obvykle širší a delší. Při výběru tento faktor rozhodně nepodceňujte.

Pokud chcete v zimě brát s sebou i své děti, pořiďte jim rovnou dětský zimní spacák. Některé z nich lze dokonce prodloužit či zkrátit podle výšky dítěte pro maximální teplotní komfort. Vyrazte s vašimi ratolestmi na pořádnou zimní výpravu.

Zimní spacák hlavně do zimy

Samozřejmě, že zimní spacák využijete primárně v zimě. Můžete zvolit ale také dvousezónní či dokonce třísezónní varianty. Hlavní rozdíl mezi dvousezónní či třísezónní variantou je teplota, kdy se vyspíte komfortně. Zimní spacáky najdete i klidně do -50 °C. Naproti tomu dvousezónní spacáky jsou určeny typicky na jaro a na podzim. Počítejte tedy s menšími teplotními rozsahy. A třísezónní spací pytel vám vystačí pouze okolo 0 °C.

!

Hledejte zimní spacák podle limitní teploty

Pokud chcete najít spacáky podle limitní teploty, podívejte se na naši nabídku. Najdete zde třeba spacák do -20 °C, -10 °C atd. Teplotní rozsahy zimních spacáků jsou určeny pro různé klimatické podmínky.

Zimní spacák vybírejte podle výplně

Od výplně se odvíjí, jak kvalitní zimní spacák bude. Obecně rozlišujeme mezi syntetickými materiálypeřím. Syntetická výplň dobře izoluje i ve vlhkém prostředí a je snadnější na údržbu. Peřová výplň poskytuje lepší poměr tepla k hmotnosti a je kompaktnější, ale vyžaduje pečlivější údržbu a není vhodná do vlhkých podmínek. Pojďme se společně podívat, v čem jednotlivé výplně vynikají a v čem se liší.

  • Mezi syntetické materiály patří duté vláknomikrovlákna. Většina je vyrobených z plastového recyklátu a najdeme je ve dvou a třísezónních spacácích. Jsou méně náročné na údržbu a levnější.
  • Duté vlákno je vhodné pro každého, kdo neočekává užití v náročnějších podmínkách a záleží mu spíše na ceně. Výplň z dutého vlákna je syntetická, poskytuje dobré tepelné izolační vlastnosti a je odolná vůči vlhkosti. Tato výplň je lehčí než tradiční syntetika a snadno se komprimuje.
  • Mikrovlákno je pro zimní spací pytel vhodnější. Mikrovlákno je jemnější forma syntetické výplně, která poskytuje vynikající tepelnou izolaci s menší hmotností. Je měkká, pohodlná a dobře se stlačí, což ji činí ideální pro cestování v chladném počasí.
  • Nejkvalitnější je bezesporu peří. Jedná se o nejskladnější variantu a nabízí až dvojnásobnou životnost oproti syntetice. Tepelné izolační vlastnosti jsou rovněž bezkonkurenční. Zároveň je však nejdražší.

Zimní spací pytel
Zimní spacák deka

Zimní spací pytel
Zimní spacák mumie

Zimní spací pytel
Zimní spacák oválný

Zimní spací pytel vybírejte jednoznačně také podle rozměrů a hmotnosti. Kompaktní rozměry oceníte zejména pokud vyrážíte na dlouhé výpravy a potřebujete ušetřit místo. Pokud to není váš problém, klidně zvolte rozměrnější variantu.

Teplotní rozsahy jsou pro zimní spací pytel klíčové

Zimní spací pytel vybíráte zejména proto, abyste se co nejlépe zahřáli. Proto při výběru dávejte pozor na různé teplotní rozsahy. Obecně rozlišujeme tři rozsahy: komfortní, limitní a extrémní teplotu. Teplotní rozsahy zimních spacáků jsou určeny pro různé úrovně chladu, se zaměřením na zachování tepla v extrémních podmínkách. Obvykle se pohybují od mírného chladu (okolo 0 °C) až po velmi nízké teploty (pod -20 °C).

Komfortní teplota zahrne spacák klidně i do -50 °C

Komfortní teplota označuje stav, kdy by se za ideálních podmínek měla 25letá žena o 60 kg vyspat bez větších problémů. V uvedeném rozsahu tedy s jistotou neucítíte žádný chlad, i když nebudete navlečení. Tato teplota je ideální pro nejvíce lidí v daném prostředí. Tato hodnota je klíčová pro zajištění pohodlí během spánku v chladném prostředí a obvykle se pohybuje nad bodem mrazu. Ideální pro běžné využití v mírně chladných nočních podmínkách.

!

Potřebujete zimní spací pytel pro miminko?

Zimní spací pytel pro miminko je speciálně navržený spacák, který poskytuje bezpečné a teplé prostředí pro spánek kojenců a batolat v chladnějším počasí. Tyto spacáky jsou vyrobeny z měkkých, ale izolačně účinných materiálů, které zajišťují teplo.

Limitní teplota napoví, kdy vám ještě bude dobře

Limitní teplota zimního spacáku označuje nejnižší teplotu, při které ještě může uživatel spacáku spát bez přerušení, i když už může cítit mírný chlad. Tato teplota je nižší než komfortní teplota a určuje hranici, za kterou již není spacák považován za dostatečně teplý pro průměrného uživatele. Limitní teplota se vztahuje na teplotu, při které je uživatel spacáku na hranici pocitu chladu, ale stále ještě ve stavu, kdy může spát nepřetržitě.

Hledáte zimní spacák výprodej? Podívejte se, jestli zrovna nějaké modely nenabízíme. U všech zimních spacích pytlů ve výprodeji garantujeme maximální kvalitu. Možná se jen tento spacák zrovna někomu nelíbil, a tak nám ho vrátil.

Extrémní teplota označuje maximální možností zimního spacáku

Extrémní teplota je nejnižší teplota, při které je možné přežít v spacáku, ale bez pohodlí. Při této teplotě je riziko hypotermie výrazné, a proto se doporučuje použít spacák jen v krajní nouzi. Extrémní teplota u zimního spacáku označuje absolutní minimum, při kterém může uživatel přežít, ale už není zajištěno pohodlí nebo dostatečná tepelná ochrana. Je to kritická hranice, při které je riziko podchlazení výrazné.

Zimní spací pytel do -30 Hannah
Zimní spací pytel do -30 °C

Zimní spacák do -20 Husky
Zimní spacák do -20 °C

!

Nevybírejte zimní spacák podle extrémní teploty

Zimní spacák si opravdu nevybírejte podle extrémní teploty. Při volbě teploty se také zamyslete nad tím, jestli jste náchylní k onemocnění a zda zimu snášíte obecně hůř. To vám napoví, pro jaký zimní spacák se rozhodnout.

Zimní spacáky mají různé tvary a barvy

Zimní spacáky se nabízejí v různých tvarech a barvách, aby vyhovovaly osobním preferencím a potřebám. Nejčastější tvary jsou mumiový spacák pro maximální tepelnou efektivitu a obdélníkový pro větší pohodlí. Barvy sahají od klasických černých, modrých a zelených po jasnější odstíny jako červená nebo žlutá, které jsou viditelné v zimním prostředí. Některé modely nabízejí i kombinace barev nebo vzory pro individuální styl.

Zimní spací pytel s rukávy je unikátní varianta tradičního spacáku, navržená pro zvýšení flexibility a pohyblivosti. Tyto spacáky jsou vybaveny rukávy, což umožňuje uživateli provádět různé činnosti bez opuštění tepla a pohodlí spacáku.

Lehký spacák do zimy je vhodný na dlouhé výlety

Lehký spacák do zimy určitě oceníte, pokud potřebujete snížit hmotnost vašeho nákladu na minimum. Jestli například vyrážíte na několika denní výlet a víte, že ujdete hodně kilometrů, chcete snížit vaši hmotnost na minimum. Díky své nízké hmotnosti jsou snadno přenosné, což je zásadní pro dlouhé pěší výlety nebo cestování s omezenou kapacitou zavazadel. Přestože jsou lehké, kvalitní zimní spacáky jsou navrženy tak, aby udržely dostatečné teplo i v chladnějších podmínkách, často za použití moderních izolačních materiálů, které poskytují vynikající tepelný výkon při nízké hmotnosti.

!

Zajímají vás nejlepší zimní spacáky?

Hledáte nejlepší zimní spacáky? Možná si taky nejste jisti, jaký má vámi vybraný zimní spacák recenze. Jednoduše tak zjistíte, co si o vaší variantě myslí ostatní zákazníci a jaké s tímto spacákem mají zkušenosti.

Zimní spacák pro dva vám ušetří místo

Pokud často vyrážíte v zimě do přírody ve dvou, určitě oceníte zimní spacák pro dva. Jedná se o velmi zajímavou variantu zimního spacího pytle. Vhod přijde také těm, kteří mají rádi opravdu hodně prostoru a vadí jim svíravý pocit v klasickém spacáku. Díky jednomu spacáku navíc ušetříte místo a můžete s sebou sbalit celou řadu dalších nezbytností. Zajímavý je zimní spacák pro dva, který se dá úplně rozepnout a vzniknou tak dvě samostatné přikrývky.

Chcete do přírody brát i vaše nejmenší? Zvažte zimní spací pytel pro děti. Kromě velikosti se od klasických zimních spacáků příliš neliší. Můžete tedy očekávat dostatečný tepelný komfort, izolaci a jednoduché skladování. Vaše děti si zaslouží to nejlepší.

Jak sbalit zimní spacák a jak se o něj starat?

Sbalit zimní spacák může být někdy docela oříšek. Možná vás překvapí, že spacák máte do obalu napěchovat. Pečlivé skládání totiž může škodit izolačním vláknům a snižuje se tak životnost zimního spacího pytle. Nejlepší je tedy spacák do obalu nacpat a doma ho okamžitě rozložit. Zimní spacák by pak měl být v obalu co nejméně. Pokud chcete, aby vydržel opravdu dlouho, pověste ho doma na ramínko nebo někde rozložte a nechte být.

!

Hledáte zimní spacáky do mrazu?

Zimní spacáky do mrazu patří mezi speciální typ spacích pytlů. Díky vyspělým technologiím jsou schopny zaručit dostatečný komfort i při teplotách okolo -30 °C. V náplni těchto spacáků zpravidla najdete pravé peří nebo tzv. duté vlákno, které zajišťuje výbornou izolaci a prodyšnost. Pokud plánujete cestu do opravdu tvrdých podmínek, určitě spacák do mrazu zvažte.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.
115 položek
5,0
Loap Massif černý
Spací pytel - mumie, zimní, unisex, výplň PolyPlus Extreme, komfortní teplota -10 °C, maximální výška postavy 195 cm, délka zabaleného spacáku 46 cm, průměr zabaleného spacáku 27 cm, černá a červená barva, hmotnost 2100 g
Cenová bomba
1 889,- Ušetříte 270,-
Skladem dle varianty
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTloa0210nad
5,0
Ferrino Lightec 1400 DUVET
Spací pytel - mumie, zimní, unisex, výplň peří, komfortní teplota -9 °C, maximální výška postavy 200 cm, délka zabaleného spacáku 42 cm, průměr zabaleného spacáku 22 cm, žlutá barva, hmotnost 1480 g
Zlevněno -13 %
7 849,- 9 079,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTferr14704
4,8
Hannah Bike Pro 120 Midnight Navy/Lime Green Ii 190L
Spací pytel - mumie, letní a zimní, unisex, výplň duté vlákno, komfortní teplota 10 °C, maximální výška postavy 190 cm, délka zabaleného spacáku 30 cm, průměr zabaleného spacáku 18 cm, modrá barva, hmotnost 1100 g
Koupit s kódem ALZADNY10 944,-
1 049,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPThann0914
Boll Quark+ black levý - Spací pytel
Varianty
5,0
Boll Quark+ black levý
Spací pytel - mumie, třísezonní, letní a zimní, unisex, výplň duté vlákno, komfortní teplota -5 °C, maximální výška postavy 192 cm, délka zabaleného spacáku 45 cm, průměr zabaleného spacáku 26 cm, černá barva, hmotnost 1890 g
3 069,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTboll014
4,8
Husky Drape -20°C 2020
Spací pytel - mumie, zimní, unisex, výplň peří, komfortní teplota 2 °C, maximální výška postavy 195 cm, délka zabaleného spacáku 35 cm, průměr zabaleného spacáku 20 cm, černá a modrá barva, hmotnost 1250 g
5 219,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: HuskSpa001
5,0
Therm-A-Rest Questar -18 °C Long
Spací pytel - mumie, třísezonní, letní, zimní a dvousezonní, unisex, pro dvě osoby, výplň peří, komfortní teplota -10 °C, maximální výška postavy 198 cm, délka zabaleného spacáku 20 cm, průměr zabaleného spacáku 25 cm, modrá barva, hmotnost 1380 g
9 929,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTtar0178
4,7
Trimm Balance 195 Lemon/Lagoon
Spací pytel - mumie, třísezonní a zimní, unisex, výplň duté vlákno, komfortní teplota -2 °C, maximální výška postavy 195 cm, délka zabaleného spacáku 34 cm, průměr zabaleného spacáku 18 cm, žlutá barva, hmotnost 1550 g
1 429,-
Skladem dle varianty
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTif2024nad
KEENFLEX Čtyřsezónní zimní spací pytel -23,4 °C - Spací pytel Varianty
4,0
KEENFLEX Čtyřsezónní zimní spací pytel -23,4 °C
Spací pytel - mumie, zimní, unisex, výplň mikrovlákno, komfortní teplota 0 °C, maximální výška postavy 190 cm, délka zabaleného spacáku 30 cm, průměr zabaleného spacáku 27 cm, červená barva, hmotnost 2150 g
1 599,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTaaa0296
KingCamp Protector 400 yellow - Spací pytel Varianty
5,0
KingCamp Protector 400 yellow
Spací pytel - ovál, zimní, unisex, výplň peří, komfortní teplota 8 °C, maximální výška postavy 195 cm, délka zabaleného spacáku 30 cm, průměr zabaleného spacáku 18 cm, žlutá barva, hmotnost 1000 g
Koupit s kódem ALZADNY10 2 591,-
2 879,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTking34
5,0
Trimm Highlander 185 Blue sea
Spací pytel - mumie, třísezonní a zimní, unisex, výplň duté vlákno, komfortní teplota 2 °C, maximální výška postavy 185 cm, délka zabaleného spacáku 34 cm, průměr zabaleného spacáku 24 cm, modrá barva, hmotnost 1400 g
Zlevněno -4 %
1 419,- 1 479,-
Skladem dle varianty
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPT5302nad
KingCamp Favourer 400
Spací pytel - mumie, zimní, unisex, výplň duté vlákno, komfortní teplota 7 °C, maximální výška postavy 200 cm, délka zabaleného spacáku 35 cm, průměr zabaleného spacáku 16 cm, červená barva, hmotnost 1100 g
2 999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTking35
Ferrino HighLab Mystic
Spací pytel - mumie, zimní, unisex, výplň mikrovlákno, komfortní teplota -10 °C, maximální výška postavy 190 cm, délka zabaleného spacáku 44 cm, průměr zabaleného spacáku 24 cm, oranžová barva, hmotnost 1500 g
Koupit s kódem ALZADNY10 4 310,-
4 789,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTferr0215
Ferrino Nightec 800 red
Spací pytel - mumie, zimní, unisex, výplň mikrovlákno, komfortní teplota -15 °C, maximální výška postavy 205 cm, červená barva, hmotnost 2200 g
Super cena
4 169,- Ušetříte 240,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTferr14729
Ferrino Lightec 1200 DUVET
Spací pytel - mumie, zimní, unisex, výplň peří, komfortní teplota -4 °C, maximální výška postavy 200 cm, délka zabaleného spacáku 39 cm, průměr zabaleného spacáku 20 cm, žlutá barva, hmotnost 1150 g
Koupit s kódem ALZADNY10 6 479,-
Zlevněno -4 %
7 199,- 7 549,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTferr14703
High Peak Hyperion -5
Spací pytel - mumie, zimní, unisex, výplň duté vlákno, komfortní teplota 1 °C, maximální výška postavy 205 cm, délka zabaleného spacáku 38 cm, průměr zabaleného spacáku 24 cm, červená barva, hmotnost 1700 g
Koupit s kódem ALZADNY10 2 852,-
3 169,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPThip005
Ferrino Nightec 600 Lite PRO L
Spací pytel - mumie, zimní, unisex, výplň mikrovlákno, komfortní teplota 18 °C, maximální výška postavy 205 cm, červená barva, hmotnost 1450 g
3 299,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTferr14730
Hannah Polar 700 Legion Blue/Ebony 185
Spací pytel - mumie, zimní, unisex, výplň peří, komfortní teplota -7 °C, maximální výška postavy 185 cm, délka zabaleného spacáku 25 cm, průměr zabaleného spacáku 28 cm, modrá barva, hmotnost 1180 g
Zlevněno -10 %
7 969,- 8 869,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPThann0891
Pinguin Comfort PFM blue 195
Spací pytel - mumie, zimní, unisex, výplň duté vlákno, komfortní teplota -1 °C, maximální výška postavy 195 cm, délka zabaleného spacáku 44 cm, průměr zabaleného spacáku 24 cm, modrá barva, hmotnost 2050 g
2 099,-
Skladem dle varianty
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTping069nad
Pinguin Comfort Lady PFM blue 175
Spací pytel - mumie, zimní, dámský, výplň duté vlákno, komfortní teplota -1 °C, maximální výška postavy 175 cm, délka zabaleného spacáku 44 cm, průměr zabaleného spacáku 24 cm, modrá barva, hmotnost 2000 g
2 099,-
Skladem dle varianty
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTping061nad
Pinguin Spirit CCS petrol 185
Spací pytel - mumie, zimní, unisex, výplň mikrovlákno, komfortní teplota -5 °C, maximální výška postavy 205 cm, délka zabaleného spacáku 41 cm, průměr zabaleného spacáku 24 cm, modrá barva, hmotnost 1750 g
3 079,-
Skladem dle varianty
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTping037nad
Pinguin Comfort PFM khaki 185
Spací pytel - mumie, zimní, unisex, výplň duté vlákno, komfortní teplota -1 °C, maximální výška postavy 185 cm, délka zabaleného spacáku 44 cm, průměr zabaleného spacáku 24 cm, zelená barva, hmotnost 2050 g
2 099,-
Skladem dle varianty
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTping073nad
Prima spacák Everest 220/90, černý, L
Spací pytel - mumie, zimní, unisex, výplň duté mikrovlákno, komfortní teplota -17 °C, maximální výška postavy 195 cm, délka zabaleného spacáku 56 cm, průměr zabaleného spacáku 30 cm, černá barva, hmotnost 2700 g
Novinka
7 011,-
Skladem 3 ks u dodavatele
Objednací kód: SPTprisp197
Prima spacák Lhotse 200/80, modrý, P
Spací pytel - mumie, zimní, unisex, výplň duté mikrovlákno, komfortní teplota -14 °C, maximální výška postavy 175 cm, délka zabaleného spacáku 49 cm, průměr zabaleného spacáku 26 cm, modrá barva, hmotnost 2000 g
Novinka
5 481,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: SPTprisp066
Prima spacák Everest 200/90, černý, P
Spací pytel - mumie, zimní, unisex, výplň duté mikrovlákno, komfortní teplota -17 °C, maximální výška postavy 175 cm, délka zabaleného spacáku 56 cm, průměr zabaleného spacáku 30 cm, černá barva, hmotnost 2600 g
Novinka
6 651,-
Skladem 1 ks u dodavatele
Objednací kód: SPTprisp062
campingCo do kufru na prázdniny Pokud si nejste jistí, co svému potomkovi sbalit na letní tábor, jste na správném místě. V tomto článku se dozvíte o všech nezbytnostech, které by mu v batohu či kufru rozhodně neměly chybět. 
Co znamená u spacích pytlů (nejen) Hannah komfortní teplota? Limitní teplota? A extrémní teplota? Jak probíhá certifikace spacáků? Více informací v článku.
 

Již neprodáváme

Zimní spacáky

V kategorii Zimní spacáky máme právě teď na Alza.cz celkem 115 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné zimní spacáky Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší zimní spacáky Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší zimní spacáky Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v zimní spacáky recenze
P-DC1-WEB07
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací