Stropní ventilátory se světlem

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Hodnocení od zákazníků
Maximální hlučnost
55 dB
65 dB
-
Barva
Bílá
(18)
Černá
(10)
Červená
(1)
Čirá
(2)
Hnědá
(12)
Chrom
(2)
Stříbrná
(4)
Šedá
(2)
Styl
Moderní
(40)
Klasický
(5)
Rustikální
(1)
Barva
Béžová
(1)
Bílá
(18)
Černá
(12)
Červená
(1)
Čirá
(1)
Materiál
Dřevo
(2)
Kov
(41)
Ocel
(2)
Plast
(12)
Sklo
(2)
Místnost
Do kuchyně
(17)
Do dětského pokoje
(5)
Do koupelny
(3)
Do ložnice
(37)
Do obývacího pokoje
(44)
Typ světla
Stropní
(24)
Lustr
(1)
Stropní s ventilátorem
(43)
Další vlastnosti
Stmívatelnost
(4)
SMART
(2)
Nastavení chromatičnosti
(5)
Mobilní aplikace
(2)
Hlasové ovládání
(2)
Patice
E14
(6)
E27
(18)
GU10
(1)
GU10 - AR111
(1)
Zdroj světla je integrován
(9)
Světelný tok
800 lm
2100 lm
-
Barevná teplota světla
Teplá bílá
(11)
Neutrální bílá
(7)
Studená bílá
(7)
Příkon
2,4 W
79 W
-
Nejnovější objednávky
Filtrovat

Stropní ventilátory se světlem představují skvělý způsob, jak skloubit potřebu osvětlení a ochlazení místnosti. Mohou být využity jak v kuchyni či koupelně, tak v kanceláři nebo na chodbě, zkrátka kdekoli potřebujete. Stropní ventilátory se světlem vybíráme podle několika parametrů. Čtěte dále.

Pokračovat

Jaké výhody vám přinese stropní ventilátor se světlem?

Stropní ventilátor se světlem má hned několik skvělých výhod. V prvé řadě jeho zakoupením vyřešíte rovnou dva problémy najednou, poskytuje totiž světlo a zároveň se postará o lepší proudění vzduchu v dané místnosti. Zabijete tak doslova dvě mouchy jednou ranou a ušetříte i trochu místa. Designový stropní ventilátor se světlem navíc vypadá velice moderně a z estetického hlediska udělá impozantní dojem nejen v obývacím pokoji.

  • Stropní ventilátor se světlem představuje praktickou kombinaci větracího systému a osvětlení.
  • Jeho koupí si pořídíte dva přístroje v jednom.
  • Zdrojem světla jsou zpravidla úsporné žárovky.
  • Designový ventilátor je plně funkčním a zároveň zajímavým dekorativním prvkem.
  • Nízká pořizovací cena ve srovnání s klimatizací.
  • Světlo s ventilátorem se velmi snadno instaluje a jednoduchá je i jeho údržba.

stropni ventilator se svetlem

Stropní světlo s ventilátorem pomáhá rozptýlit horký nebo nepříjemný vzduch v místnosti, čímž vytváří příjemnější klima.

Vybíráme stropní ventilátor se světlem

Poradíme vám, jak vybrat stropní ventilátor se světlem s ohledem na vaše individuální požadavky. Než se rozhodnete pro konkrétní model a značku, měli byste pečlivě zvážit následující technické parametry: počet otáček, respektive lopatek ventilátoru, výšku stropu a velikost dané místnosti, spotřebu energie, způsob ovládáníinstalace. Správným výběrem zajistíte optimální cirkulaci vzduchu v místnosti při minimální spotřebě energie.

Jak vysoko ventilátor se světlem přimontovat?

V popise nebo parametrech produktu se dozvíte, jak nízko ventilátor se světlem visí, respektive jak daleko je od stropu. Kromě estetické stránky to pochopitelně hraje roli v případě, že máte netradičně vysoký strop. Některé stropní ventilátory se světlem poskytují možnost úpravy výšky. V běžné místnosti se stropní ventilátor umísťuje tak, aby jeho lopatky byly ve výšce 2,3 m. Toto je nejnižší bezpečná výška pro vysoké osoby a rodiny s dětmi.

Víte, jak správně nainstalovat lustr s větrákem na vysoký strop?

Lustr s větrákem můžete přimontovat i na nadstandardně vysoký strop. Nicméně, aby daný spotřebič fungoval tak, jak má, budete muset k instalaci využít prodlužovací tyč. Ta nahrazuje původní tyč, která je ale vzhledem k výšce stropu nedostatečně dlouhá. Některé modely mají specifický způsob instalace, proto si možnost prodloužení s pomocí prodlužovací tyče předem ověřte u prodejce. Tabulka níže vám pomůže určit délku tyče v závislosti na výšce stropu:

Výška stropu Prodlužovací tyč
2,7 m 30 cm
3 m 40 cm
3,3 m 50 cm

Stropní ventilátor se světlem bez znalosti elektrických instalací a praxe sami nepřimontujete. Doporučujeme nechat montáž provést zkušeným odborníkem, aby byla zajištěna nejen naprosto správná instalace, ale hlavně bezpečnost.

Průtok vzduchu je pro světlo s větrákem důležitý

Průtok vzduchu je pro světlo s větrákem důležitým parametrem, který uvádíme v metrech krychlových za hodinu (m³/h). Jde o množství vzduchu, které ventilátorem proteče. Vyšší číslo tedy označuje výkonnější ventilátor. Chcete-li ochladit rozlehlejší místnost, na průtok vzduchu se určitě zaměřte. Obecně platí, že obytné místnosti vyžadují 1 až 2 výměny vzduchu za hodinu. V koupelně je nutné vzduch vyměnit 6 až 8krát/h, v kuchyni až 10krát/h.

Stropní světlo s ventilátorem vybírejte s ohledem na velikost místnosti

Světlo s ventilátorem musí mít odpovídající velikost. Platí jednoduché pravidlo, čím větší místnost, tím větší ventilátor. Jen tak dosáhnete optimální cirkulace vzduchu. Do nadstandardně velkých pokojů, síní nebo chodeb je nutné nainstalovat více kusů ventilátorů. Výběr správné velikosti je obzvlášť důležitý při výběru ventilátorů se zpětným chodem. V případě, že spotřebič fouká vzduch jen směrem dolů, nemá velikost vliv na jeho funkci.

Velikost místnosti Průměr ventilátoru
Do velikosti 12 m² (3 × 4 m) 107 cm
Do velikosti 18 m² (4,5 × 4 m) 107 až 132 cm
Nad 18 m² Od 132 cm

LED světlo s ventilátorem, nebo klasická žárovka?

Další významnou funkcí je osvětlení. Stropní ventilátory se světlem mají zabudované osvětlovací prvky, obvykle svítidla s více žárovkami nebo LED diodami. Zdroj energie je pochopitelně zásadní. Obyčejná žárovka nabízí osvědčené řešení, naopak stropní ventilátor s LED světlem navozuje dojem moderní doby. Výhodou běžné žárovky je nižší pořizovací cena a vyšší kvalita světla. Integrované LED osvětlení zaujme nižšími náklady a delší životností.

Kvalitní ventilátor se světlem umožňuje změnu teploty chromatičnosti

Nastavení chromatičnosti je užitečná funkce, díky které si můžete nastavit tón světla. Ventilátor se světlem, které umožňuje změnu teploty barvy, tak můžete bez problému umístit do jakékoliv místnosti v bytě. Teplotu světla si upravíte s ohledem na činnost, kterou právě vykonáváte. Barevná teplota se udává v Kelvinech. Dle prováděné činnosti si můžete zvolit teplé, dennístudené bílé světlo (od 1 000 až po 10 000 K).

i

Má ventilátor integrovaný zdroj světla?

Pozor, pokud není zdroj světla integrován, žárovka často nebývá součástí balení. Ověřte si, jaký typ světelného zdroje má vybraný ventilátor. S výběrem vhodné žárovky vám pomůže náš článek: Žárovky: jak se v nich vyznat?.

Světelný tok udává, jak silně bude světlo s větrákem svítit

Světlený tok je pro světlo s větrákem podstatná veličina, jež vyjadřuje jeho jas. Její jednotkou je lumen (lm) a pro vás je důležité vědět, že vyšší číslo zde znamená vyšší svítivost a jasnější světlo. Rozhodujte se převážně podle vašich preferencí a dle činností, které v dané místnosti vykonáváte nejčastěji. Pro někoho může být například hodně jasné světlo příliš ostré. Pro podrobnější informace navštivte článek: Svítivost žárovek (světlený tok).

V případě, že už v místnosti máte optimální světelný zdroj, nebo potřebujete kvalitní světelný zdroj zacílit na určitou část pokoje, nekupujte ventilátor se světlem. V konkrétních případech je lepší pořídit si jen stropní ventilátory bez světla.

Je stropní ventilátor se světlem hlučný?

Jaké hlučnosti dosahuje stropní ventilátor se světlem? Udáváme ji v decibelech (dB) a většinou se nachází v rozmezí od 50 do 60 dB, najdete u nás ale i tišší produkty. Taková hlučnost se dá přirovnat například k mírnému dešti. Konverzaci ani televizi vám tedy stropní ventilátor se světlem nepřehluší. Ventilátor navíc můžete samozřejmě vypnout. Pokud máte zájem o opravdu tichý stropní ventilátor, držte se kolem 40 dB.

i

Je světlo s ventilátorem energeticky náročné?

Světlo s ventilátorem má určitý příkon, což je veličina, která vypovídá o jeho energetické náročnosti. Uvádí se ve wattech (W). Tento spotřebič má zpravidla v nejvyšších otáčkách výkon okolo 60 W (nejnovější modely okolo 30 W).

Stropní světlo s ventilátorem můžete umístit do každé místnosti

Vzhledem k široké nabídce si u nás můžete vybrat stropní světlo s ventilátorem, které bude zcela vyhovovat vašim individuálním požadavkům, včetně těch estetických. Světlo s ventilátorem lze využít v každé místnosti, záleží jen na vás, kam si ho nainstalujete. Nabízíme ho v moderním, klasickém, rustikálnímindustriálním provedení, což umožňuje vybrat si takový, který dokonale ladí s celkovým vzhledem interiéru.

stropní světlo s ventilátorem
Klasický větrák se světlem

led světlo s ventilátorem
Moderní větrák se světlem

větrák na strop se světlem
Rustikální větrák se světlem

ventilator se svetlem
Industriální větrák se světlem

Zaujal vás konkrétní model, ale nejste si jistí, zda je právě tento stropní ventilátor se světlem správná volba? Recenze ostatních zákazníků jsou užitečným zdrojem informací, který vám pomůže vybrat optimální produkt právě pro vás.

Stropní ventilátor se světlem může mít více rychlostí

Hlavní funkcí tohoto spotřebiče je zajištění vzduchové cirkulace a větrání v místnosti. Vyšší počet rychlostí má vliv na to, jak jednoduché a praktické pro vás bude ovládat stropní ventilátor se světlem. Předem si nastavíte, o jaké rychlosti máte zájem, a následně už jen pohodlně přepínáte podle toho, jak se vám to zrovna hodí. Stropní ventilátor se světlem zpravidla nabízí 3 až 6 rychlostí. Dočtete se v parametrech produktu.

i

Stropní ventilátor se světlem a dálkovým ovládáním

Chcete-li praktičnost ovládání posunout ještě o kousek dál, stropní ventilátor se světlem a dálkovým ovládáním je optimálním řešením. Dálkové ovládání je součástí balení a usnadňuje nastavení z pohodlí vašeho gauče.

Stropní větrák se vyrábí z různých materiálů

Jak již bylo zmíněno, stropní větrák se světlem může vypadat různě. Se čtyřmi základními styly jsme se již seznámili, nyní se podívejme na materiály. Opět je důležité zvážit design, do kuchyně se zkrátka hodí jiný stropní větrák se světlem než do pracovny. V případě materiálu nás ale zajímá i funkční stránka, a to především bytelnost. Zatímco skleněný větrák moc bytelný není, kovový se hned tak nerozbije. Jaké jsou vlastnosti jednotlivých materiálů?

Kovový stropní ventilátor se světlem

Kovový stropní ventilátor se světlem se vyznačuje vysokou odolností proti mechanickému poškození. Zvolit si můžete moderní minimalistický nebo aktuálně velmi populární industriální styl, který je často zajímavou kombinací mosazi a mědi. Stropní větrák z nerezové oceli je levnější než měděný nebo mosazný větrák se světlem. Obecně kovové větráky nevyžadují náročnou údržbu. Kovové tělo spotřebiče má velmi dlouhou životnost.

Sháníte spotřebič ve specifickém provedení a barvě, nebo chcete pořídit levné světlo s ventilátorem? Bazar je ideální místo, kde můžete nakoupit s výraznou slevou pouze rozbalené, zánovní nebo použité ventilátory se světlem.

Dřevěný stropní ventilátor se světlem

Dřevěný stropní ventilátor je nadčasová klasika, která dodá danému prostoru punc výjimečnosti. Kvalitní dřevo je spolehlivý materiál, který je odolný a má dlouhou životnost. Konstrukce dřevěného ventilátoru se světlem je zpravidla lehčí než kovového. Designový dřevěný ventilátor je zajímavým interiérovým prvkem, který na sebe dokáže strhnout veškerou pozornost. Skvěle vynikne především v obývacím pokoji, pracovně nebo ložnici.

Plastové světlo s ventilátorem

Plastové světlo s ventilátorem představuje ekonomickou variantu. Spotřebič s plastovými lopatkami je ideální volbou pro umístění do místností s vysokou vzdušnou vlhkostí (koupelny, kuchyně). Plast se velmi snadno udržuje, což oceníte především v kuchyni, kde se na lopatkách často usazuje nejen prach a běžné nečistoty, ale také mastnota. Plastové lopatky stačí v pravidelných intervalech důkladně vyčistit běžným odmašťovačem.

stropní ventilátor se světlem
Kovový ventilátor se světlem

stropní světlo s ventilátorem
Dřevěný ventilátor se světlem

větrák na strop se světlem
Plastový ventilátor se světlem

Jaké další funkce stropní ventilátory se světlem nabízí?

Stropní ventilátory se světlem mohou být doplněny o další užitečné vlastnosti a funkce, které zvyšují komfort spotřebitele. Skvělým příkladem je ochrana před přehřátím, což je důležitá bezpečnostní funkce u mnoha elektrických zařízení, včetně ventilátorů. Zajišťuje, že zařízení se samo vypne, pokud se začne přehřívat, což může zabránit požárům nebo poškození zařízení. Spotřebič může dále disponovat těmito šikovnými funkcemi:

  • Stmívatelnost znamená, že se daná žárovka dá plynule stmívat. Můžete tedy regulovat její intenzitu.
  • Časovač vám dovolí předem nastavit čas, kdy se stropní ventilátor se světlem zapne či vypne.
  • Nastavitelný úhel sklonu se hodí, chcete-li si světlo s ventilátorem namířit podle svých potřeb.
  • Ochrana před přehřátím chrání motor ventilátoru před zničením v důsledku vysoké teploty.

Může světlo s ventilátorem také oscilovat?

Co je to oscilace a proč je pro světlo s ventilátorem důležitá? Oscilace znamená kruhový pohyb ventilátoru tam a zpět, čímž dochází k lepšímu a rovnoměrnějšímu víření vzduchu po místnosti. Doporučuje se především do větších místností. Zda je světlo s větrákem vybaveno oscilací, zjistíte v popise nebo parametrech produktu. Pokud máte větrák v blízkosti postele a potřebujete klidný spánek, oscilace může být rušivá.

Každý stropní ventilátor se světlem vyžaduje údržbu

Nezapomínejte na to, že stropní ventilátor se světlem vyžaduje pravidelnou údržbu. Jedná se především o důkladné odstraňování prachu a různých nečistot či periodické mazání u kloubů a ložisek, aby bylo zajištěno jeho správné fungování a dlouhá životnost. Pozor! Čisticí prostředky vybírejte s ohledem na materiál, ze kterého je světlo s ventilátorem vyrobeno. Na čištění měděných a mosazných částí si pořiďte speciální čističe.

Chcete si pořídit zbrusu nový kvalitní spotřebič, ale máte omezený rozpočet, nebo potřebujete koupit více kusů najednou? Žádný problém, máme pro vás levné stropní ventilátory se světlem. Vybírejte z naší široké nabídky ekonomicky výhodných produktů.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.
47 položek
3,6
Rabalux 6710 - LED Stmívatelné stropní svítidlo s ventilátorem DALFON LED/36W/23
Ventilátor s osvětlením - stropní, do kuchyně, do koupelny, do ložnice, do obývacího pokoje, do chodby, do pracovny a do jídelny, ochlazuje vzduch, dálkové ovládání součástí balení, bílá barva, hlučnost 55 dB, příkon 36 W, 3 rychlosti, 1 integrovaná LED žárovka, teplé bílé světlo, neutrální bílé světlo, studené bílé světlo, světelný tok 2100 lm, stmívatelné osvětlení s chromatičností 6000 K
3 490,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: RBLUX036
5,0
FARO 33425 - Stropní ventilátor JUSTFAN
Ventilátor s osvětlením - stropní, do ložnice a do obývacího pokoje, ochlazuje vzduch, dálkové ovládání součástí balení, černá barva, průměr lopatek 91 cm, 6 rychlostí zdrojem světla je žárovka (není součástí)
8 690,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: DN21CC7627
FARO 33548 - LED Stropní ventilátor COCO s dálkovým ovladačem LED/20W/230V
Ventilátor s osvětlením - stropní, do ložnice, do obývacího pokoje a do jídelny, dálkové ovládání součástí balení, bílá barva, průměr lopatek 137 cm, příkon 20 W, průtok vzduchu 9 m³/h, 6 rychlostí, 1 integrovaná LED žárovka, teplé bílé světlo, světelný tok 1600 lm, s chromatičností 3000 K, výška od stropu 26 cm
Zlevněno -1 %
11 990,- 12 220,-
Skladem 3 ks u dodavatele
Objednací kód: DN21DD0322
FARO 33725 - LED Stropní ventilátor HYDRA LED/20W/230V + dálkové ovládání
Ventilátor s osvětlením - stropní, do ložnice, do obývacího pokoje, do pracovny a do jídelny, dálkové ovládání součástí balení, hnědá barva, průměr lopatek 132 cm, příkon 36 W, 6 rychlostí, 1 integrovaná LED žárovka, teplé bílé světlo, světelný tok 1100 lm, s chromatičností 3000 K, pravý / levý chod, výška od stropu 34 cm
Zlevněno -3 %
7 390,- 7 639,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: Donoci22_1575
FARO 33346 - LED Stropní ventilátor POLARIS LED/18W/230V bílá
Stropní světlo - LED, příkon 18 W, světelný tok 1500 lm, teplé světlo (2700 K), výška 27,5 cm, šířka 132 cm, materiál kov a plast, IP20,
7 789,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: DN21CC14855
FARO 33803 - LED Stropní ventilátor SAONA LED/24W/230V bílá
Ventilátor s osvětlením - stropní, do ložnice a do obývacího pokoje, dálkové ovládání součástí balení, bílá barva, průměr lopatek 132 cm, příkon 24 W, 5 rychlostí, 1 integrovaná LED žárovka, teplé bílé světlo, neutrální bílé světlo, studené bílé světlo, světelný tok 1540 lm, s nastavitelnou chromatičností od 3000 do 6000 K, výška od stropu 33 cm
7 290,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: DN21DD3028
Globo - Stropní ventilátor
Ventilátor s osvětlením - stropní, do kuchyně, do ložnice a do obývacího pokoje, ochlazuje vzduch, nástěnné ovládání součástí balení, bílá barva, průměr lopatek 142 cm, příkon 12 W, 3 rychlosti, výška od stropu 58 cm
3 319,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: DN21CC7022
Eglo - LED Stropní ventilátor LED/15W/230V + DO
Ventilátor s osvětlením - stropní, do ložnice, do obývacího pokoje, do chodby, do pracovny a do jídelny, bílá barva, průměr lopatek 132 cm, příkon 15 W, 1 integrovaná LED žárovka, teplé bílé světlo, neutrální bílé světlo, studené bílé světlo, světelný tok 2000 lm, s chromatičností 6000 K, s časovačem, pravý / levý chod, výška od stropu 33,3 cm
14 790,-
Skladem 3 ks u dodavatele
Objednací kód: Donoci22_1191
Rabalux 71016 Faustine
Ventilátor s osvětlením - stropní, hnědá a stříbrná barva, průměr lopatek 47 cm, hlučnost 59 dB, příkon 40 W, integrovaná LED žárovka, teplé bílé světlo, neutrální bílé světlo, studené bílé světlo, světelný tok 1000 lm, stmívatelné osvětlení s chromatičností 6500 K, s časovačem, výška od stropu 13 cm
4 790,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: Rbx23_25
Sulion 072208 MUSTANG, stropní ventilátor se světlem - Ventilátor Varianty
Sulion 072208 MUSTANG, stropní ventilátor se světlem
Ventilátor s osvětlením - stropní, do obývacího pokoje, nastavitelná výška a LED indikace, ochlazuje vzduch, dálkové ovládání součástí balení, nastavitelná výška od 40 do 50 cm, stříbrná barva, průměr lopatek 127 cm, příkon 79 W, průtok vzduchu 142 m³/h, 3 rychlosti, horizontální oscilace 25°, 1 integrovaná LED žárovka, světelný tok 1900 lm, výška od stropu 50 cm
5 889,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: GAV2608P309
FARO 33803 - LED Stropní ventilátor SAONA LED/24W/230V bílá
Ventilátor s osvětlením - stropní, do ložnice a do obývacího pokoje, dálkové ovládání součástí balení, bílá barva, průměr lopatek 132 cm, příkon 24 W, 5 rychlostí, 1 integrovaná LED žárovka, teplé bílé světlo, neutrální bílé světlo, studené bílé světlo, světelný tok 1540 lm, s nastavitelnou chromatičností od 3000 do 6000 K, výška od stropu 33 cm
6 929,-
Rozbaleno
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: DN21DD3028
Globo - Stropní ventilátor
Ventilátor s osvětlením - stropní, do kuchyně, do ložnice a do obývacího pokoje, ochlazuje vzduch, nástěnné ovládání součástí balení, bílá barva, průměr lopatek 142 cm, příkon 12 W, 3 rychlosti, výška od stropu 58 cm
3 149,-
Rozbaleno
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: DN21CC7022
FARO 33186 - Stropní ventilátor PALAO 1xE14/40W/230V - Ventilátor
Varianty
4,0
FARO 33186 - Stropní ventilátor PALAO 1xE14/40W/230V
Ventilátor s osvětlením - stropní, do kuchyně, do obývacího pokoje a do pracovny, ochlazuje vzduch, bílá barva, průměr lopatek 81 cm, příkon 46 W, 3 rychlosti, zdrojem světla je 1 žárovka (není součástí), s vypínačem, výška od stropu 39 cm
2 170,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: DN21DD3464
4,0
FARO 33183 - Stropní ventilátor PALAO 1xE14/40W/230V
Ventilátor s osvětlením - stropní, do kuchyně, do dětského pokoje, do obývacího pokoje a do jídelny, bílá barva, průměr lopatek 81 cm, příkon 46 W, 3 rychlosti, zdrojem světla je 1 žárovka (není součástí), s vypínačem, výška od stropu 39 cm
2 170,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: DN21DD3462
FARO 33179 - Stropní ventilátor PALAO 1xE14/40W/230V - Ventilátor
Varianty
4,0
FARO 33179 - Stropní ventilátor PALAO 1xE14/40W/230V
Ventilátor s osvětlením - stropní, do dětského pokoje a do obývacího pokoje, dálkové ovládání součástí balení, bílá barva, průměr lopatek 81 cm, příkon 46 W, 3 rychlosti, zdrojem světla je 1 žárovka (není součástí), s vypínačem, výška od stropu 39 cm
2 290,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: DN21DD3467
FARO 33703 - Stropní ventilátor CHICAGO 1xE27/15W/230V
Ventilátor s osvětlením - stropní, do dětského pokoje, do ložnice, do obývacího pokoje, do pracovny a do jídelny, ochlazuje vzduch, dálkové ovládání součástí balení, černá barva, průměr lopatek 91,5 cm, průtok vzduchu 4 m³/h, 3 rychlosti, zdrojem světla je 1 žárovka (není součástí), výška od stropu 47,5 cm
4 170,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: DN21DD3990
5,0
SHUMEE Ozdobný stropní ventilátor se světlem 128 cm bílý
Ventilátor s osvětlením - stropní, do obývacího pokoje, dálkové ovládání součástí balení, výška 43 cm, bílá barva, průměr lopatek 128 cm, hlučnost 65 dB, příkon 60 W, 3 rychlosti, zdrojem světla je 1 žárovka (není součástí), pravý / levý chod, výška od stropu 43 cm
3 729,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: SHUVE854
Globo - Stropní ventilátor 1xE27/60W/230V
Ventilátor s osvětlením - stropní, do obývacího pokoje, tahový spínač, ochlazuje vzduch, hnědá barva, průměr lopatek 76 cm, příkon 60 W, 4 rychlosti, zdrojem světla je 1 žárovka (není součástí), výška od stropu 28 cm
2 560,-
Skladem 3 ks u dodavatele
Objednací kód: DN21DD0548
Globo - Stropní ventilátor 1xE27/60W/230V
Ventilátor s osvětlením - stropní, do obývacího pokoje, ochlazuje vzduch, hnědá barva, průměr lopatek 106,6 cm, příkon 60 W, 4 rychlosti, zdrojem světla je 1 žárovka (není součástí), výška od stropu 41 cm
2 490,-
Skladem 4 ks u dodavatele
Objednací kód: DN21DD0550
FARO 33608 - Stropní ventilátor PANAY 2xE14/8W/230V
Ventilátor s osvětlením - stropní, do ložnice a do obývacího pokoje, dálkové ovládání součástí balení, hnědá a stříbrná barva, průměr lopatek 122 cm, příkon 58 W, 3 rychlosti, zdrojem světla jsou 2 žárovky (nejsou součástí), výška od stropu 18 cm
4 949,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: DN21DD3988
IMMAX NEO LITE FRESH Smart LED stropní svítidlo s ventilátorem 18W/40W Tuya WiFi černé - Ventilátor Varianty
IMMAX NEO LITE FRESH Smart LED stropní svítidlo s ventilátorem 18W/40W Tuya WiFi černé
Ventilátor s osvětlením - stropní, do kuchyně, do dětského pokoje, do ložnice, do obývacího pokoje, do chodby, do pracovny, do jídelny a do sklepa, černá barva, integrovaná LED žárovka, teplé bílé světlo, neutrální bílé světlo, studené bílé světlo, světelný tok 1500 lm, stmívatelné osvětlení s nastavitelnou chromatičností od 3000 do 6000 K, ovládání mobilní aplikací, nevyžaduje bridge, s časovačem, SMART, hlasové ovládání
Zlevněno -10 %
6 299,- 6 999,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: IMXX21353
IMMAX NEO LITE FRESH Smart LED stropní svítidlo s ventilátorem 18W/40W Tuya WiFi stříbrné - Ventilátor Varianty
IMMAX NEO LITE FRESH Smart LED stropní svítidlo s ventilátorem 18W/40W Tuya WiFi stříbrné
Ventilátor s osvětlením - stropní, do kuchyně, do dětského pokoje, do ložnice, do obývacího pokoje, do chodby, do pracovny, do jídelny a do sklepa, stříbrná barva, integrovaná LED žárovka, teplé bílé světlo, neutrální bílé světlo, studené bílé světlo, světelný tok 1500 lm, stmívatelné osvětlení s nastavitelnou chromatičností od 3000 do 6000 K, ovládání mobilní aplikací, nevyžaduje bridge, s časovačem, SMART, hlasové ovládání
6 299,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: IMXX21354
FARO 33496 - LED Stropní ventilátor MANHATTAN LED/16W/230V - Ventilátor Doručení na
prodejnu zdarma
FARO 33496 - LED Stropní ventilátor MANHATTAN LED/16W/230V
Ventilátor s osvětlením - stropní, do ložnice, do obývacího pokoje, do pracovny a do jídelny, šedá barva, průměr lopatek 244 cm, příkon 16 W, 6 rychlostí, 1 integrovaná LED žárovka, teplé bílé světlo, světelný tok 800 lm chromatičností 3000 K, pravý / levý chod, výška od stropu 36 cm
20 690,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: Donoci22_1275
FARO 33507 - Stropní ventilátor LAMA s dálkovým ovladačem
Ventilátor s osvětlením - stropní, do kuchyně, do ložnice, do obývacího pokoje, do chodby, do pracovny a do jídelny, dálkové ovládání součástí balení, hnědá barva, průměr lopatek 143 cm, 3 rychlosti,
12 990,-
Momentálně nedostupné
Objednací kód: DN21CC16924
 

Již neprodáváme

Stropní ventilátory se světlem

V kategorii Stropní ventilátory se světlem máme právě teď na Alza.cz celkem 47 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné stropní ventilátory se světlem Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší stropní ventilátory se světlem Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší stropní ventilátory se světlem Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v stropní ventilátory se světlem recenze
P-DC1-WEB04
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací