Alzaboxy Stormred

Bezdrátový vysavač Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 XC8349/01 (RECENZE)

Zobrazit katalog

Recenze

Aktualizováno

Domácímu testování jsme tentokrát podrobili bezdrátový tyčový vysavač Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 XC8349/01, který dokáže vysávat i vytírat jedním tahem. Disponuje širokou sadou příslušenství a díky 360° sací hubici by měl zachytit až 99,7 % všech nečistot. Nyní navíc společnost Philips poskytuje až 45 dní na vyzkoušení zakoupeného modelu se zárukou vrácení peněz. Zajímá vás, jak zatěžkávací zkouška probíhala? Nakolik si vysavač poradil s komplexním úklidem celé domácnosti, kterou obývají i domácí mazlíčci a skutečně obstál i při údržbě vozidla? To vše si přečtěte v naší recenzi.

Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 XC8349/01

Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 XC8349/01 (RECENZE) – OBSAH

 1. Parametry a funkce bezdrátového vysavače Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1
 2. Obsah balení vysavače Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1
 3. Sestavení vysavače Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1
 4. Ovládání a displej tyčového vysavače Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1
 5. Příslušenství vysavače Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 a jeho využití
 6. Jak Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 vysává?
 7. Jak Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 vytírá?
 8. Výdrž baterie a nabíjení vysavače Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1
 9. Údržba tyčového vysavače Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1
 10. Kvalita úklidu a spokojenost s vysavačem Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1
 11. Hodnocení vysavače Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1


Parametry a funkce bezdrátového vysavače Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1

Parametry vysavače Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 napoví, že jde o výkonného pomocníka pro úklid. Má solidní výdrž baterie a kombinuje v sobě plnohodnotný tyčový a ruční vysavač, a dokonce i mop. Jedním tahem zvládne vysávat i vytírat, a to v každém směru. Disponuje bezsáčkovou technologií PowerCyclone 10 a digitální motorem PowerBlade, který vytváří extrémní rychlost proudění vzduchu (>1 100 l/min).

Velkou předností je široká sada příslušenství, která se hodí na úklid pohovek, křesel a nejrůznějších zákoutí domácnosti. Snadno s ním uklidíte jak pod nízkým nábytkem, tak i pavučiny pod stropy. Skvěle si však poradí i se zvířecími chlupy a skrze bezdrátové provedení je vskutku důmyslnou pomůckou i pro úklid vozidla.

Parametry Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 XC8349/01
Vysává i vytírá
Proud vzduchu 1 100 l/min
Doba provozu Až 80 min
Doba provozu v režimu Turbo výkonu Až 28 min
Doba nabíjení 4–5 hodin
Typ baterie Lithium-iontová
Kapacita nádoby na prach 0,6 l
Filtrace Trojitý filtrační systém
Omyvatelný filtr
Úroveň síly zvuku 84 dB

Obsah balení vysavače Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1

Vysavač dorazil v poměrně velkém balíčku, a tak jsem věděla, že se mám na co těšit. Po rozbalení krabice na mě čekal vysavač a skutečně pestrá sada příslušenství. Balení obsahuje:

 • Ruční vysavač s nádobou na nečistoty,
 • dlouhá kovová trubice,
 • flexibilní ohebná trubice,
 • 360° podlahová hubice s turbokartáčem a LED diodami,
 • adaptivní hubice Aqua na vytírání,
 • 2 ks mopovacích hadříků s antibakteriální úpravou,
 • mini turbo kartáč,
 • štěrbinový nástavec,
 • integrovaný kartáč a nástavec s měkkými štětinami,
 • 2 ks filtrů,
 • adaptér pro nabíjení,
 • držák pro upevnění vysavače na zeď,
 • manuály a dokumentace.
Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 - obsah balení Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 - obsah balení
Balení obsahovalo všechno potřebné vybavení pro vysávání i vytírání.

Sestavení vysavače Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1

Po vybalení a prozkoumání veškerého příslušenství jsem se pustila do sestavování. Rovnou jsem otevřela obrázkový manuál, který mne sestavením provedl krok za krokem. Zároveň jsem si díky němu mohla ověřit, že balení obsahovalo skutečně vše, co mělo společně s vysavačem dorazit.

Filtr již byl v odpadní nádobce nainstalovaný, a tak stačilo jen nacvaknout kovovou trubici, na ni nasadit 360° hubici a vše bylo připraveno k vysávání. Pro zprovoznění vysavače jsem nepotřebovala žádné nářadí, celá akce trvala jen několik málo minut. Součástí balení je i dokovací stanice v podobě držáku na zeď, který jsem ale u nás doma neinstalovala – v tomto případě bych už se bez nářadí neobešla.

Ovládání a displej tyčového vysavače Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1

Ovládání vysavače je umístěno prakticky v blízkosti úchopu. Na konstrukci se nachází jedno manuálně posuvné tlačítko, které slouží pro zapnutí, přepínání režimů výkonu i vypnutí. Vysavač nabízí celkem 3 režimy výkonu, a to:

 • režim Eco,
 • režim Normal,
 • režim Turbo.

i

Při vysávání ani vytírání tlačítko na vysavači není třeba přidržovat, a to ani v režimu Turbo výkonu.

Displej

Kromě tlačítka ovládání na konstrukci vysavače najdete také integrovaný digitální displej. Na něm se zobrazuje stav nabití baterie vyjádřený v % velkými číslicemi, a to v rozsahu hodnot od 0 do 100. Kromě stavu baterie displej dále informuje o potřebě vyčištění filtru a zobrazují se na něm také chybové kódy, prostřednictvím kterých upozorňuje na nejrůznější situace, jež mohou v průběhu používání nastat. Jde například o nesprávnou teplotu skladování, zablokovanou hubici/turbokartáč či potíže s napájecím adaptérem.

Ovládání tyčového vysavače Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1
Bezdrátový vysavač se ovládá jednoduše pomocí jediného tlačítka. Hned nad ním je umístěný digitální displej.

Příslušenství vysavače Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 a jeho využití

Příslušenství bylo v balení opravdu spousta, a tak si na něj pojďme podrobněji posvítit. Než se dostanu k popisu jednotlivých dílů, musím vyzdvihnout fakt, že manipulace s příslušenstvím je obecně velmi komfortní a nenáročná. Potěšilo mne, že veškeré díly k vysavači se díky zacvakávacímu systému snadno upevňují. Každý prvek má navíc své tlačítko, pomocí kterého jej jedním stisknutím zase vycvaknete. Výměna všech nástavců je tak i během úklidu rychlá a nijak vás nezdržuje od práce.

360° podlahová sací hubice

Podlahová hubice určená na suché vysávání je vybavena patentovanou sací technologií, která zachycuje nečistoty ze všech stran. Ve spojení s 360° provedením tak můžete zúročit všechny vaše pohyby a zachytit až 99,7 % prachu a nečistot. Na hubici se navíc nachází světelné LED diody, které osvětlují podlahu a zviditelňují tak dříve skrytou špínu. Ačkoliv se tento prvek může zdát nadbytečný, vězte, že pohled na prach, chmýří, vlasy a drobky mizející do útrob vysavače je docela uspokojivý.

osvětlení tyčového vysavače Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 osvětlení tyčového vysavače Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1
LED diody oceníte při úklidu pod nábytkem a kdekoliv, kde zkrátka potřebujete světlo navíc.

Adaptivní hubice Aqua

Bytelná adaptivní Aqua hubice je pak určená pro vysávání a vytírání jedním tahem. Díky důmyslnému zpracování vždy nejprve vysaje a až pak vytře, a to dokonce i při pohybu vzad. Vysavač ale skrze to není možné používat na úklid tekutin. Hubice dále zaujme patentovanými rozvody vody a chytrými sacími komorami, pomocí kterých směřuje sání na místo, kde je to pro maximální zvýšení výkonu potřeba. Při porovnání s předchozím modelem je hubice dokonce 2× efektivnější.

Součástí Aqua hubice je samozřejmě i vyjímatelná nádržka na vodu, na kterou se pomocí suchých zipů připevňuje polštářek z mikrovlákna. Polštářky jsou v balení celkem 2 a disponují speciální antibakteriální úpravou, která je chrání proti množení bakterií po úklidu. A pokud do nádržky s vodou přidáte i trochu saponátu, zvládnete s Aqua hubicí odstranit až 99 % bakterií* z tvrdých podlah vaší domácnosti.


Pozn.: * Hadřík mopu obsahuje pyrithion zinečnatý s antibakteriálním stupněm >99 % 24 hodin po použití. Testováno certifikovanou laboratoří dle norem GB 21551.2-2010 a ISO20743:2013 na bakterie E. coli a S. aureus.

Aqua hubice tyčového vysavače Philips 8000 Series Aqua 3v1
Aqua hubice s naplněnou nádržkou na vodu – připravena k úklidu.

Měkký kartáč se štětinami

Zajímavým a rovněž velmi užitečným doplňkem je nástavec se štětinami. Využití u nás doma našel nejen na vysávání prachu z obrazových rámů, ale také k údržbě závěsů, na jejichž horní části se prach velice rád usazuje. Prach s ním ale můžete vysávat i rovnou z nábytku, ke kterému je díky jemným štětinám nadmíru šetrný. Jako vynikající pomocník se pak kartáč osvědčil také při údržbě auta, kdy se s ním dobře dostanete do ventilace a drobných zákoutí palubní desky.

Miniturbo kartáč

Miniturbo kartáč je v kombinaci s ručním vysavačem velmi užitečný pomocník pro údržbu čalouněného nábytku. S jeho pomocí zvládnete dokonale odstranit vlasy a chlupy z pohovek i křesel, jejichž potah pak zůstane krásně načechraný. Přestože náš pes na pohovku nesmí, občas toho v nestřežených chvílích využije, a tak se mi vysavač při úklidu krátkých psích chlupů nesmírně osvědčil.

Miniturbo kartáč se také perfektně zhostí údržby potahů ve vozidle – spolu s dalším příslušenstvím tak tvoří praktickou autosadu. Stejně jako z podlahové hubice z něj můžete rotační váleček snadno vyjmout a vyčistit, a tak ani z hlediska údržby na tom tento prvek není vůbec špatně.

Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 - Miniturbo kartáč Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 - Miniturbo kartáč
Miniturbo kartáč - Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1
Miniturbo kartáč zastane perfektní službu při údržbě čalouněného nábytku, matrací či potahů v autě. Stiskem tlačítka z něj navíc lze snadno vyjmout rotační váleček.

Integrovaná štěrbinová hubice

Integrovaná štěrbinová hubice označuje celou tyč vysavače po sundání hlavice. Zakončení má totiž poměrně úzké, a tak se s ní snadno dostanete do těsných zákoutí domácnosti, například do záhybů v pohovce, mezi matrace či mezi členitý nábytek. Na zúženém konci této hubice se dále nachází praktický kartáček, který se dá v případě potřeby vysunout. Využít se dá pro vysávání prachu z nábytku nebo závěsů.

Klasická štěrbinová hubice

Součástí příslušenství je také klasická štěrbinová hubice, která je o dost uzší než předchozí uvedená. Najdete ji u většiny vysavačů a její zpracování se kus od kusu příliš neliší. Po jejím nasazení na tyč vysavače se snáze dostanete i vysoko ke stropu, kde ji můžete využít pro úklid pavučin z garnýží a jejich okolí. Hubici je ale možné nasadit i rovnou na ruční vysavač, což se skvěle hodí při vysávání útrob topení.

Jak Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 vysává?

U nás doma jsem měla možnost vysavač vyzkoušet na koberci, dlažbě, linu i dřevěných parketách. Nejčastěji jsem jej používala v režimu Turbo výkonu. Jeho sací síla mě hned mile překvapila, dokonce s ním ani nebylo možné vysát malé rohožky a kusové koberce bez toho, aniž by se nadzvedávaly.

V oblasti úklidu na koberci, ze kterého jsem měla největší obavu, předčil klasický sáčkový vysavač. S málokterým vysavačem jdou totiž malé chlupy našeho mazlíčka dobře vyluxovat, Philips si však s nimi díky hubici s 360° sáním dokonale poradil. 360° sací hubice totiž zachytí až 99,7 % prachu a nečistot při každém pohybu.

Nadšená jsem byla z osvětlení, které u podlahové hubice zajišťují LED diody na přední straně. Ocenila jsem je při úklidu pod nábytkem a v temných zákoutích chodby. Pozitivně pak musím ohodnotit i 80minutovou výdrž baterie, kdy jsem s vysavačem zvládla na jedno nabití uklidit celý byt a pak ještě i auto. Co se týče hlučnosti, v režimu Normal a Eco výkonu není nijak závratná. Při Turbo výkonu je vysavač už docela hlučný, ale to je zkrátka daň za onen skvělý výkon.

vysávání - Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 Vysávání s Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1
Doplňkové nástavce rozšiřují využití tyčového vysavače v domácnosti. Kromě nečistot na zemi s ním uklidíte i pavučiny a usazující se prach na nábytku, obrazech či závěsech.

Jak Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 vytírá?

Funkci vytírání je v tomto případě skutečně možné označit za vytírání, a nikoliv pouze mopování a přebytečné zvlhčování podlahy, jako tomu bývá u konkurenčních výrobků. Za pomoci Aqua hubice je možné v jednom tahu vysávat i vytírat současně, takže před použitím nemusíte podlahu zametat. Hubice se skládá ze dvou částí, jedna se nacvakne na trubici a druhou část tvoří odnímatelná nádržka na vodu o objemu 200 ml.

Podlahu vysavač zvlhčuje naprosto optimálně, bez obav jsem jej mohla použít i na dřevěné parkety. Voda mi vždy vystačila na vytření podlahy ve třech místnostech, po úklidu jsem ještě obvykle část vylévala. Dle informací v manuálu jsem používala málo pěnivý prostředek, kterého i tak stačilo přidat jen opravdu maličko. Ve srovnání s tím, kolik prostředku spotřebuji při klasickém mopování, bych s pravidelným používáním vysavače k vytírání rozhodně ušetřila. Navíc díky použití čisticího prostředku dokáže vysavač odstranit až 99 % bakterií* z tvrdých podlah v domácnosti.


Pozn.: * Hadřík mopu obsahuje pyrithion zinečnatý s antibakteriálním stupněm >99 % 24 hodin po použití. Testováno certifikovanou laboratoří dle norem GB 21551.2-2010 a ISO20743:2013 na bakterie E. coli a S. aureus.

Celková manipulace s Aqua hubicí je stejně komfortní jako s tou podlahovou. Stírá poměrně velkou plochu, takže je úklid rychlý a jde hezky od ruky. Je super, že si vysavač poradí s různými druhy nečistot. Dobře uklidí zaschlé stopy od bláta na chodbě i lepkavé skvrny v kuchyni.

Vytírání s Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 Vytírání s Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1
Vytírání s Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1
Příprava Aqua hubice na vytírání.

Výdrž baterie a nabíjení vysavače Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1

Krátká výdrž baterie je u mnoha konkurenčních výrobků zásadním problémem a pro spoustu lidí také důvodem, proč nakonec koupi aku vysavače zamítnout. Z hlediska výdrže baterie si však vysavač Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 vede velice dobře. Na jedno nabití vydrží až 80 minut provozu, což je dostačující čas i pro úklid rodinného domu. Vše se ale pochopitelně odvíjí od zvoleného režimu výkonu:

 • V režimu Eco výkonu vydrží až 80 minut.
 • V režimu Normal výkonu vydrží až 35 minut.
 • V režimu Turbo výkonu vydrží až 28 minut.

Nabíjení

Napájení zajišťuje lithium iontová 25,2V baterie a její nabití do 100 % trvá zhruba 4 až 5 hodin. K nabíjení výrobce přibalil akorát dlouhý kabel a také dokovací stanici v podobě minimalistického držáku na zeď. Já jsem jej sice doma instalovat odmítla, ale z praktického pohledu jde o šikovnou pomůcku pro skladování a nabíjení současně. Vysavač totiž nemá parkovací pozici, takže po skončení úklidu jej můžete buďto schovat například pod postel, nebo jednoduše zavěsit zpět do držáku, ve kterém se během uložení zároveň i nabije.

i

Tyto bezdrátové vysavače s technologií PowerCyclone 10 patří mezi dosud nejvýkonnější vysavače značky Philips. V porovnání s konkurenčními vysavači vydrží v Turbo režimu vysávat delší dobu, přičemž vyčistíte více jak 125 m2.

Údržba tyčového vysavače Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1

Údržba vysavače zahrnuje především pravidelné vysypávání nádobky na nečistoty a čištění kartáčů. Nádoba na odpad má objem 0,6 litru, a tak při běžném nepořádku pár dní vydrží. Při zaplnění ji stiskem tlačítka na těle vysavače jednoduše uvolníte a vyjmete. Pak už jen stačí sejmout víko a vysypat obsah do koše. S nečistotami se během toho vůbec nedostanete do styku.

Zhruba jednou za měsíc je vhodné se údržbě věnovat trochu důkladněji. Ve spodní části nádobky se totiž nachází filtr, který by se měl občas vyjmout a vyklepat. Výhodou je, že je filtr z části omyvatelný, takže se dá relativně snadno udržovat. Stejně tak je vhodné i celou nádržku čas od času umýt vodou a nechat uschnout, díky tomu zamezíte usazování prachu v jejich rozích.

Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 - nádoba na odpad Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 - nádoba na odpad
Údržba tyčového vysavače Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1
Nádobu na odpad uvolníte snadno stiskem tlačítka. Lze ji kompletně rozebrat a některé části je možné umývat pod tekoucí vodou.

U hubic i turbo kartáče výrobce rovněž myslel i na ty nejmenší detaily. Rotační válečky se štětinami lze z podlahové hubice i mini turbo kartáče snadno vyjmout. Kdykoliv tak můžete jednoduše odstranit namotané vlasy a chlupy.

Údržba Aqua hubice pak spočívá v pravidelném čištění prostorů mezi gumovými stěrkami na spodní straně a bočních zachytávacích kanálků, které jsou naopak přístupné ze strany vrchní. Po každém vytírání je zároveň potřeba vylít nádržku na vodu a nechat ji vyschnout. Jednou měsíčně by se pak měla vyčistit pomocí octa. Co se týče mopovací utěrky, je možné ji prát v pračce a po třech měsících je výrobcem doporučeno vyměnit ji za novou.

Philips 8000 Series Aqua 3v1 - Údržba Philips 8000 Series Aqua 3v1 - Údržba
Rutina po každém vytírání.

Kvalita úklidu a spokojenost s vysavačem Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1

Během bezmála měsíčního testování jsem vysavač Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 vystavila zatěžkávací zkoušce v podobě každodenního úklidu domácnosti. Nejvíce jsem za tu dobu využila klasickou podlahovou hubici pro vysávání koberce a Aqua hubici pro údržbu zbývajících tvrdých povrchů. U obou jsem si pochvalovala skvělý sací výkon, který je v porovnání s konkurenčními tyčovými vysavači doslova strhující.

Dále mě potěšilo, že se s vysavačem díky jeho flexibilitě dobře manipuluje. Skrze důmyslně zpracovanou konstrukci jsem jej mohla použít jak pro vysávání pod nízkým nábytkem, tak i pro vysávání vysoko u stropu. Výsledky úklidu byly jak na koberci, tak i na podlahách excelentní a na výbornou můžu ohodnotit i práci s mini turbo kartáčem. Plusové body pak vysavač získal i za svou bezkonkurenční výdrž baterie na jedno nabití.

Za nevýhodu můžu naopak označit absenci parkovací polohy, která by se při úklidu docela hodila. Osobně bych parkovací polohu využila i při skladování, každopádně pro tyto účely výrobce přibalil držák na zeď (skrze zapůjčení jsem jej ale doma instalovat nechtěla). Hodit by se mohl také přenosný vak, například při přenášení vysavače do vozidla, ten ale bohužel balení nezahrnuje. Jako poslední zde zmíním vyšší cenu, kterou si však přístroj svými výsledky a bytelným zpracováním jednoznačně obhájil.

Hodnocení vysavače Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1

 Bezdrátový tyčový vysavač Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1

Bezdrátový tyčový vysavač Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1

Tyčové aku vysavače

Bezdrátový tyčový vysavač Philips nabízí úctyhodný výkon a flexibilní konstrukci 3v1, se kterou domácnost uklidíte od podlahy až po strop. Své konkurenty v mnohém předčí, za což mluví jeho výsledky úklidu tvrdých podlah i koberců. Není třeba mít doma více vysavačů, Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 bez obav nahradí klasický sáčkový model i variantu do ruky. Navíc zvládne vysávat i vytírat v jednom tahu a jeho součástí je praktická sada příslušenství pro údržbu čalouněného nábytku nebo úklid automobilu.

Klady

 • Tyčový vysavač, ruční vysavač a mop v jednom
 • Vysoký sací výkon
 • 360° sací hubice
 • LED diody pro osvětlení podlahy
 • Skvělé výsledky na koberci i tvrdých podlahách
 • Vysává a vytírá v jednom tahu
 • Spousta praktického příslušenství
 • Uklidí i pod nízkým nábytkem
 • Odstraní různé typy nečistot
 • Dostatečná výdrž baterie na úklid celého domu
 • Komfortní manipulace
 • Snadná údržba

Zápory

 • Nemá parkovací pozici
Iva Koňaříková

Iva Koňaříková

Ve světě onlinu se pohybuji již několik let. Věnuji se tvorbě a editaci webového obsahu a ze všeho nejradši mám recenze domácích spotřebičů, filmů a knih. Vystudovala jsem cestovní ruch, miluju gastronomii, nepohrdnu dobrou kávou a ve svém volném čase hledám rozptýlení v přírodě.

Philips 8000 Series Aqua Plus 3v1 XC8349/01
Tyčový vysavač aku, 3v1, doba nabíjení 5 h, doba provozu 80 min, s mopem, na čištění koberců, na suché a mokré čištění a na zvířecí chlupy, na všechny druhy podlah, omyvatelný filtr, hlučnost 84 dB, objem nádržky 0,6 l, adaptér, čisticí kartáček, držák na zeď, kartáčová hubice, krátký a dlouhý zúžený nástavec, led osvětlení, nabíjecí základna, štěrbinová hubice, utěrka z mikrovlákna a zásobník na vodu, barva černá

16 999,-
Koupit
Můžete mít ihned na 5 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: PHIBV691
Philips PowerPro Aqua 3v1 FC6409/01
Tyčový vysavač aku, 3v1, doba nabíjení 5 h, doba provozu 60 min, s mopem a na suché a mokré čištění, Na koberce, omyvatelný filtr, hlučnost 83 dB, objem nádržky 0,6 l, adaptér, mini turbo kartáč, mopovací modul s mopovací tkaninou a mopovací utěrky z mikrovlákna, barva zelená

5 999,-
Koupit
Můžete mít ihned na 21 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: PHITV010
Philips 8000 Series XC8049/01
Tyčový vysavač aku, 2v1, doba nabíjení 5 h, doba provozu 70 min, na čištění koberců, na zvířecí chlupy a na suché čištění, na všechny druhy podlah, omyvatelný filtr, hlučnost 84 dB, objem nádržky 0,6 l, držák na zeď, kartáč, kartáčový nástavec, led osvětlení, mini turbo kartáč, podlahová hubice a štěrbinová hubice, barva černá a modrá

14 499,-
Koupit
Můžete mít zítra od 8:30
Skladem > 5 ks
Objednací kód: PHIBV107
Philips SpeedPro FC6726/01
Tyčový vysavač aku, 2v1, doba nabíjení 5 h, doba provozu 40 min, kapacita baterie 2000 mAh, pro alergiky, na zvířecí chlupy a na suché čištění, na všechny druhy podlah, omyvatelný filtr, objem nádržky 0,4 l, držák na zeď, kartáč pet na zvířecí chlupy a štěrbinová hubice, barva černá

7 999,-
Koupit
Můžete mít zítra od 8:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: PHITV822
0
Vytisknout
P-DC1-WEB30
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací