Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny
Vánoční trháky UniCredit Bank

Amazfit GTR 2 (RECENZE) – pohledný krasavec za minimum peněz

Zobrazit katalog

Recenze

Aktualizováno • Autor: Daniel Hlas

Rok po uvedení úspěšných chytrých hodinek Amazfit GTR přichází druhá generace, která láká nejenom novým hardwarem a inovovaným designem, ale i rozšířenou nabídkou funkcí a podporou češtiny. Bude to ale stačit na zopakování úspěchů první řady?

Xiaomi; Amazfit; Amazfit GTR 2; smartwatch; nositelná elektronika; chytré hodinky; wearables;

Amazfit GTR 2 – OBSAH

 1. Vylepšená konstrukce se shodným displejem
 2. Přehledný systém se slušnou výdrží baterie
 3. Široká škála funkcí
 4. Pro zdravý životní styl
 5. Amazfit GTR 2 – varianty, dostupnost a cena

Vylepšená konstrukce se shodným displejem

Už na první pohled je patrné, že chytré hodinky Amazfit GTR 2 se od první generace poněkud liší. Místo vyčnívající lunety zde nacházíme zcela zarovnanou přední stranu, což vytváří jednotný vzhled a usnadňuje i celkové ovládání. Veškerá gesta totiž fungují táhnutím ze stran, což předchozí luneta do určité míry přece jen komplikovala.

Mě osobně zprvu překvapila nemalá velikost 46,4 mm, která pro drobnější zápěstí rozhodně není ideální. Amazfit GTR 2 přitom na rozdíl od první generace nenabízí menší velikost, což může být pro řadu zákazníků nezanedbatelný minus. Zhruba po týdnu jsem ale s velikostí již neměl sebemenší problém, a zdá se tedy, že jde čistě o záležitost zvyku. Špatný zajisté není ani vyměnitelný 22mm řemínek, který je příjemný a pohodlný, zpracováním se ale silikonovým páskům Garminu přece jen nevyrovná.

Displej dosahoval špičkových hodnot již u první série, a není proto velkým překvapením, že jej výrobce u Amazfit GTR 2 nikterak neměnil. I tentokrát se na 1,39 palce rozprostírá 454 × 454 pixelů a výsledná jemnost dosahuje vysoce nadprůměrných 326 PPI. Stejně jako u většiny chytrých hodinek, i zde máme tu čest s AMOLED panelem oplývajícím věrnou černou, parádními barvami i bezkonkurenčními pozorovacím úhly. Celkově vzato tak displeji není co vytknout a ve srovnání s konkurencí se vyrovná i několikanásobně dražším modelům. Ochranu přední plochy pak zajišťuje tvrzené sklíčko s povrchovou úpravou proti otiskům prstů, která, zdá se, funguje opravdu dobře.

… … …
Pohled na konstrukci chytrých hodinek Amazfit GTR 2.

K dispozici je také celá řada různorodých ciferníků, přičemž u některých lze dokonce vybrat, která konkrétní data se mají zobrazit. V nabídce nalezneme designy sportovní, tradiční, moderní, minimalistické a mnohé další. Vytvořit můžeme rovněž ciferník vlastní, na jehož pozadí umístíme jakoukoliv vlastní fotografii. Přítomna je také funkce Always On nabízející nepřetržité zobrazení nejdůležitějších informací i bez samotné aktivace displeje. Vedle univerzálního digitálního nebo analogového vzhledu je k dispozici také design znázorňující zjednodušenou verzi aktuálně používaného ciferníku. Always On může být aktivní nepřetržitě, a to ve stanoveném časovém úseku nebo v chytrém režimu, kdy se samostatně vypne při spánku či při sejmutí hodinek ze zápěstí.

Přehledný systém se slušnou výdrží baterie

Chytré hodinky vykazují značné rozdíly i v rámci operačního systému. Modely značky Amazfit sází na maximální jednoduchost, z čehož pramení vysoce přehledný a srozumitelný systém. Vyřešena přitom byla i jedna z největších bolístek této značky a novější produkty se tak konečně mohou těšit z podpory českého jazyka. Jedinou výjimkou jsou snad jen ciferníky, na kterých stále zůstávají anglická slovíčka. Další výhodou jsou i užitečné vysvětlivky, které najdeme na mnoha místech a zejména novým uživatelům citelně usnadní počáteční orientaci. A zatímco první generace trpěla občasným trháním, Amazfit GTR 2 nabízí téměř dokonale plynulý chod celého systému (byť například kompas se občas zadrhával).

…
Ukázka mobilní aplikace Zepp včetně nabídky ciferníků (vpravo).

Chytrým hodinkám Amazfit GTR 2 pochopitelně sekunduje i mobilní aplikace Zepp, která ukrývá všechny potřebné informace a nastavení. Na rozdíl od mnohé konkurence tak nepotřebujeme více aplikací a vše máme k dispozici hezky na jednom místě. Špatnou zprávou je naopak absence obchodu s aplikacemi, hrami nebo ciferníky (byť řada ciferníků je připravena v samotné mobilní aplikaci). O komunikaci se pak stará nejenom Bluetooth v moderní verzi 5.0, ale nově také WiFi v pásmu 2,4 GHz.

Výdrž baterie bohužel mezigeneračně klesla a místo původních 24 dnů získáme dle výrobce dva týdny běžného užívání. V rámci recenzování ale Amazfit GTR 2 zvládly průměrně 9 dnů, byť vždy záleží na stylu používání. S úsporným režimem pak údajně dosáhneme až na 38 dnů a celkově vzato jde rozhodně o stále nadprůměrnou hodnotu. Ocenit musíme také magnetickou nabíječku, která proces dobíjení činí o něco příjemnějším.

… … …
Nahoře základní menu, dole dva z možných ciferníků na chytrých hodinkách Amazfit GTR 2.

Široká škála funkcí

Amazfit GTR 2 jsou dle výrobce sice modelem zaměřeným především na styl, pod kapotou přesto najdeme více než slušnou nabídku funkcí. Chybět nemůže budík, kalendář, časovač, odpočítávání, vyhledání telefonu nebo aktuální a předpovídané počasí. Vysoce užitečná je také „baterka“ zobrazující bílou barvu přes celý displej. Ta ponechává volné ruce, a přesto příjemně posvítí jak při večerním odemykání zámku, tak při noční návštěvě toalety. Úsporu času rovněž nabízí funkce odemknutí smartphonu, která zajišťuje odheslovaný telefon v době, kdy jsme nablízku. Zvolit lze také potřebnou vzdálenost pro odemknutí, což zaručuje bezpečnost napříč odlišnými situacemi.

Vítanou novinkou je pak integrovaný mikrofon a reproduktor, umožňující vyřízení telefonátu přímo na hodinkách Amazfit GTR 2. Další inovací je vnitřní úložiště s možností nahrání až 600 hudebních skladeb, které lze kdykoliv přehrát jak v bezdrátových sluchátkách, tak skrze již zmíněný repráček. Ten je však na boční straně umístěn až nečekaně nízko (viz foto), a při větším utažení tak může být částečně zakryt kůží.

Přínosem jsou rovněž notifikace na příchozí SMS, e-maily či zprávy z jakýchkoliv aplikací. Spolehnout se přitom můžeme na kompletní českou diakritiku či vykreslení smajlíků, zatímco ikonka odesílatele nebo přijatý obrázek zobrazit nelze. Značným minusem je také nemožnost na zprávy jakkoliv odpovídat. Zajímavá je nicméně možnost vytvoření vlastního stylu vibrací pro různé typy oznámení, takže ihned víme, zda jde o budík, příchozí hovor, či aplikaci (byť jednotlivé aplikace rozlišit nelze). Větší soukromí nabídne režim nerušit, který můžeme aktivovat manuálně nebo pro něj vymezíme časové období. Třetí možností je „chytrý režim“, který notifikace automaticky vypne v době našeho spánku.

… … …
Nahoře vlastnoručně vytvořený ciferník, vlevo dole kruhy zobrazující denní aktivitu, vpravo dole přehled uskutečněných aktivit.

Pro zdravý životní styl

Chytré hodinky Amazfit GTR 2 snadno uplatníme i při sportování a sledování zdravotních dat. Nepřetržitému monitorování totiž neunikne žádný pohyb, ať už jde o počet kroků, ušlou vzdálenost, nebo množství spálených kalorií. K plnění vytyčených cílů navíc motivují tři barevné kroužky. Červený „kroužek s aktivitou“ představuje kroky či kalorie, zelený „kroužek se spalováním tuků“ počet minut v určité tepové zóně a modrý „kroužek se stáním“ pak samotné stání či pohyb po alespoň 1 minutu za hodinu.

Chytré hodinky značek Xiaomi a Amazfit nadto lákají i unikátním ukazatelem PAI, který hlídá, zda máme dostatek zdravého pohybu. Jediné číslo v sobě zahrnuje informace o srdeční frekvenci a zohledňuje i individuální charakteristiky, jako je věk, pohlaví a další. Každý den na základě naší aktivity získáme určitý počet bodů, přičemž sedmidenní součet musíme udržet nad hodnotou 100, abychom snížili riziko kardiovaskulárních a jiných onemocnění o 25 %.

…
Ukázka nashromážděných dat v mobilní aplikaci Zepp na základě monitorované chůze.

Amazfit GTR 2 jsou ale nečekaně užitečným pomocníkem i při samotném sportování. Oproti první generaci byl navýšen počet sportovních režimů z 12 na 90, a těšit se proto můžeme na všechny populární i méně rozšířené sporty včetně vodních, zimních, míčových, bojových nebo tanečních. U chůze, běhu, venkovní cyklistiky, eliptického trenažéru a plavání v bazénu navíc můžeme spustit nepřetržité sledování, které umožňuje automatické rozpoznání a zaznamenání i bez zdlouhavé ruční aktivace. Daní za to je ale snížená výdrž baterie. Samozřejmostí je pak vodotěsnost 5 ATM umožňující ponoření do vody, rychlá a přesná GPS + GLONASS, případně barometrický výškoměr a kompas.

Přijít nemůžeme ani o celodenní měření nejen srdečního tepu, ale i stresu, což v dlouhodobém měřítku napoví, jakým směrem se vlastně ubíráme. V noci je pak monitorován spánek včetně celkového trvání, rozpoznání jednotlivých fází nebo zhodnocení kvality dýchání. Občas se bohužel Amazfit GTR 2 spletou a například sledování filmu v posteli vyhodnotí jako spánek, ve většině případů ale data odpovídají realitě. Zapomenout nesmíme ani na novinku v podobě funkce SpO2, která odhalí množství kyslíku v krvi a může tím naznačit zdravotní problémy nebo nízkou hladinu kyslíku v prostředí.

…
Ukázka barometrického výškoměru na chytrých hodinkách Amazfit GTR 2.

Amazfit GTR 2 – varianty, dostupnost a cena

Chytré hodinky Amazfit GTR 2 jsou všestranně vylepšenou verzí první generace, a přestože oficiálně jde o designový kousek, v praxi nacházíme univerzální smartwatch připravené na každou situaci. Vybírat přitom můžeme hned ze dvou provedení, která se liší jen použitými materiály. Klasická varianta sází na eleganci, kterou představuje tělo z nerezové oceli a řemínek z pravé kůže. Sportovní model je naproti tomu cenově dostupnější a nabízí lehčí hliníkové tělo doplněné silikovým páskem, jenž je vhodnější pro sport i vodní radovánky. Relativně příhodná je také cena, která se točí okolo 5 000 Kč. Oba modely jsou dostupné již nyní a na Alza.cz si je můžete pořídit prostřednictvím zeleného tlačítka níže.

Srovnání první a druhé generace

Xiaomi Amazfit GTR GTR 2
Rozměry 47 mm: 47,2 × 47,2 mm
42 mm: 42,6 × 42,6 mm
46,4 × 46,4 mm
Tloušťka 47 mm: 10,75 mm
42 mm: 9,2 mm
10,7 mm
Rozměr displeje
47 mm: 1,39" 
42 mm: 1,2"
1,39"
Rozlišení displeje
47 mm: 454 × 454 px
42 mm: 390 × 390 px
454 × 454 px
Kapacita baterie
47 mm: 410 mAh
42 mm: 195 mAh
471 mAh
Standardní výdrž baterie 47 mm: 24 dnů
42 mm: 12 dnů
14 dnů
Měření okysličení krve ×
Mikrofon a reproduktor umožňující telefonování ×
Uložení hudby do hodinek ×
Počet sportovních režimů 12 90
WiFi ×
chytré hodinky; smartwatch; wearables;

Amazfit GTR 2

Chytré hodinky

Xiaomi Amazfit GTR 2 možná nejsou žádným technologickým skokem, nabízí ale famózní displej, poctivé řemeslné zpracování, slušnou výdrž i nadstandardní nabídku funkcí pro každou příležitost. S přihlédnutím k férové cenovce je zjevné, že druhá generace by mohla být stejně populární jako ta první.

Klady

 • Špičkový displej
 • Přehledný systém s podporou češtiny
 • Pokročilé všestranné funkce
 • 90 sportovních režimů
 • Solidní výdrž baterie

Zápory

 • Absence obchodu aplikací
 • Na zprávy nelze odpovídat
 • 47mm velikost nesedne každému
Michal Mikle

Daniel Hlas

Po absolvování IT střední školy a filozofie na FF OSU, pokračuji studiem psychologie na FF UPOL. Právě poznávání věd technických a humanitních, dvou zdánlivě protikladných světů, je mi inspirací v životě i autorské tvorbě. V rámci více než desetileté publikační činnosti jsem psal o všemožných žánrech, od počítačových her přes software a hardware až po recenze knih nebo sportovní potřeby.

Původní článek Amazfit GTR 2 (PREVIEW)

Xiaomi Amazfit GTR 2 – OBSAH

 1. Jeden rozměr vládne všem
 2. Když displeji není co vytknout
 3. Sportovní základ, který neurazí
 4. Životodárný kyslík pod drobnohledem
 5. Více funkcí, nový hardware a úchvatná výdrž
 6. Xiaomi Amazfit GTR 2 – specifikace, dostupnost a cena

Jeden rozměr vládne všem

Zatímco první generace nabízí rozměry 42 mm a 47 mm, Xiaomi Amazfit GTR 2 dorazí v jediné univerzální velikosti. Ta přitom není průměrem předchozích dvou, ale s proporcí 46,4 mm jednoznačně míří na silnější zápěstí. Malá tak zůstala pouze tloušťka, která s 10,7 mm zachovává elegantní design i praktické přednosti, kdy se hodinky například tolik nezachytávají o rukáv.

Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTR 2 budou k dostání ve dvou odlišných variantách. První z nich využívá pouzdra z nerezové oceli v kombinaci s koženým řemínkem, což vytváří klasický nadčasový vzhled. Sportovní varianta naproti tomu sází na černé hliníkové tělo, které je celkově lehčí a se silikonovým páskem tvoří ideální kombinaci i pro použití ve vodě.

Xiaomi; Amazfit; Amazfit GTR 2; smartwatch; nositelná elektronika; chytré hodinky; wearables;
Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTR 2 nabízí displej přes celou přední stranu.

U obou podob výrobce slibuje bezchybné řemeslné zpracování, dvě tlačítka na pravé straně a 22mm řemínek, který je možné kdykoliv snadno a rychle vyměnit. To je podstatné zejména u koženého řemínku, který sice nabízí originální design, není však doporučován k užití ve vodě. Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTR 2 se přitom chlubí vodotěsností do 5 ATM zaručující bezpečné plavání, zatímco potápění a sportům s rychle se pohybující vodou je nutné se vyhnout.

Když displeji není co vytknout

Takřka dokonalý displej nabídla již první generace, což samo o sobě budilo zvědavost nad tím, kam se příští model vlastně posune. A světe div se, Xiaomi Amazfit GTR 2 zcela odstraňují lunetu, která sice byla stylová, omezovala však velikost displeje, a tím i množství zobrazených informací. Zčásti překážela také při ovládání prstem v blízkosti okrajů, takže se zdá, že nová verze přinese více, než je na první pohled patrné. Xiaomi Amazfit GTR 2 věnují celou přední plochu samotnému 1,39palcovému displeji, jehož zakřivené hrany plynule přechází ve zbývající tělo.

Xiaomi; Amazfit; Amazfit GTR 2; smartwatch; nositelná elektronika; chytré hodinky; wearables;
Ukázka některých ciferníků dostupných na Xiaomi Amazfit GTR 2.

Použitý zobrazovací panel je přitom totožný s tím ve 47mm verzi předchozí řady. I zde na nás čeká nejlepší současná technologie AMOLED, která se i přes vyšší pořizovací cenu stala hlavní volbou jak u chytrých hodinek, tak třeba i smartphonů. Na „vině“ jsou živé a syté barvy, nepřekonatelné pozorovací úhly i realistická černá, která prostě není jen tmavě modrá. Vysoké zůstalo také rozlišení, které dosahuje úctyhodných 454 × 454 pixelů, což má pochopitelně lví podíl na špičkové jemnosti 326 PPI.

Aby Xiaomi Amazfit GTR 2 svůj luxusní displej využily naplno, nabídnou desítky různorodých ciferníků. Ty přitom nejsou jen pestré, ale většinou jsou také informativní, takže nám zobrazí mnoho důležitých informací najednou. Na pozadí navíc bude možné umístit libovolný obrázek nebo fotografii, a celkové možnosti přizpůsobení tak rozhodně nebudou malé. Chybět nemůže ani funkce Always-on, která ponechává klíčové informace na displeji i bez nutnosti jeho plné aktivace. 

Xiaomi; Amazfit; Amazfit GTR 2; smartwatch; nositelná elektronika; chytré hodinky; wearables;
Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTR 2 jsou vodotěsné do 5 atmosfér.

Sportovní základ, který neurazí

Xiaomi Amazfit GTR 2 sice nepatří mezi sportovně laděné hodinky, nabízí přesto slušný základ pro rekreačního sportovce. Vybírat můžeme z 12 (aktualizací nyní rozšířeno na 90) sportovních režimů, mezi kterými najdeme chůzi, běh, cyklistiku, rotoped, eliptický trenažér, lyžování, ale třeba i plavání uvnitř nebo venku. Významnou součástí hodinek Xiaomi Amazfit GTR 2 je také integrace polohových systémů GPS a GLONASS, které nám poskytnou řadu  důležitých údajů i bez připojení k telefonu.

K dispozici je také měření srdeční frekvence jakožto základní indikátor intenzity probíhajícího tréninku. Díky přítomnosti druhé generace optického PPG senzoru od Huami jsou získané údaje zároveň přesnější než kdykoliv předtím. Xiaomi Amazfit GTR 2 nás díky nepřetržitému monitoringu současně upozorní na jakékoliv abnormální hodnoty a rozpoznána má být dokonce arytmie nebo fibrilace srdečních síní. To vše zvyšuje bezpečnost a ochraňuje zdraví jak při samotném cvičení, tak ve zbývajícím čase.

Chytré hodinky zpravidla sledují celodenní aktivitu a Xiaomi Amazfit GTR 2 pochopitelně nejsou výjimkou. Získáme tak přehled o denní dávce kroků, dosažené vzdálenosti či spálených kaloriích, které jsou výborným ukazatelem zahrnujícím veškeré sporty bez ohledu na jejich charakter. Chybět nemůže ani exkluzivní funkce PAI (Personal Activity Intelligence), která z nepřetržitého analyzování několika údajů udává hodnotu, již se snažíme držet nad 100. Tím si zajistíme dostatek pohybu jakožto prevenci před celou řadou závažných onemocnění včetně hypertenze, srdečního onemocnění nebo cukrovky 2. typu.

Životodárný kyslík pod drobnohledem

Pod kontrolou ale nemáme jen pohyb a srdeční tep. Xiaomi Amazfit GTR 2 nás totiž nenechají napospas ani v nočních hodinách, kdy analyzují délku i složení spánku s rozlišením fáze lehké, hluboké a REM. Vedle srozumitelného vyhodnocení získáme také užitečná doporučení pro lepší odpočinek a opomenuta nejsou ani odpolední zdřímnutí.

Významnou novinkou je také měření okysličení krve. Tzv. SpO2 je čím dál populárnější funkcí, která je klíčovou inovací třeba i u Apple Watch Series 6. Množství kyslíku totiž klesá při některých závažných onemocněních, mezi kterými je uváděna například spánková apnoe nebo těžší průběh COVID-19. Nižší výskyt kyslíku se může objevit také při delším či intenzivnějším cvičení nebo dlouhodobé mentální práci. Dle výrobce může nízká hladina kyslíku vést k nevolnosti, bolesti hlavy, a dokonce i zástavě srdce. Hodnocení okysličení krve se tak zdá být důležitější, než by se na první pohled mohlo jevit, a není divu, že jej výrobci do svých zařízení vehementně přidávají.

Xiaomi; Amazfit; Amazfit GTR 2; smartwatch; nositelná elektronika; chytré hodinky; wearables;
Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTR 2 přináší funkci měření okysličení krve.

Více funkcí, nový hardware a úchvatná výdrž

Chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTR 2 nabízí více i ve chvílích, kdy zrovna nezdoláváme své sportovní rekordy. Nově využijeme například vnitřního úložiště, které obsáhne 300 až 600 písní, poslech hudby tak bude možný i bez připojení k mobilnímu telefonu. Při sportu si užijeme oblíbenou muziku skrze bezdrátová sluchátka, aniž by nás obtěžoval těžkopádný telefon v kapse.

Přibyl také mikrofon a reproduktor, což umožňuje vyřízení jakéhokoliv telefonátu při zachování spojení se smartphonem. V Číně je nový hardware využit i k ovládání hlasového asistenta Xiao Ai, který zařídí mnohé záležitosti za nás. Čím dál více se také hovoří o probíhající spolupráci mezi společnostmi Amazfit a Amazon, takže se může stát, že globální verze Xiaomi Amazfit GTR 2 nabídne světově populární asistentku Alexu.

Chybět nemohou ani další funkce v podobě budíku, stopek, časovače, kalendáře, předpovědi počasí, nalezení telefonu a dalších. Na vše podstatné nás zase upozorní notifikace, které u hodinek Amazfit obvykle podporují také českou diakritiku. Xiaomi Amazfit GTR 2 ale zřejmě nenabídnou obchod aplikací, což je oproti některé konkurenci značné minus. Díky nově přítomné Wi-Fi však funkce nebudou tolik závislé na chytrém telefonu, se kterým nás jinak spojuje Bluetooth v relativně moderní verzi 5.0. Čínská verze současně disponuje i technologií NFC umožňující bezkontaktní platby, u globální verze však tato funkce zpravidla chybí.

Xiaomi; Amazfit; Amazfit GTR 2; smartwatch; nositelná elektronika; chytré hodinky; wearables;
Díky 14denní výdrži nás Xiaomi Amazfit GTR 2 neopustí ani v noci.

A zatímco výdrž nových GTS 2 klesla na „pouhý“ týden, Xiaomi Amazfit GTR 2 využívají obří 471mAh baterii ke zvládnutí 14 dnů běžného provozu. K dispozici je navíc i úsporný režim, se kterým dosáhneme na neuvěřitelných 38 dnů. Plné dobití skrze magnetickou nabíječku přitom trvá pouhé 2,5 hodiny, takže není problém hodinky kdykoliv bleskurychle oživit. Ačkoliv na baterii si rozhodně nelze stěžovat, původní 47mm verze vydržela i 24 dnů, mezigeneračně tak jde o znatelný úbytek.

Xiaomi Amazfit GTR 2 – specifikace, dostupnost a cena

Xiaomi Amazfit GTR 2 nejsou ani tak převratnou revolucí, jako spíše úspěšným vývojem s nabídkou vylepšeného zpracování a většího množství funkcí. Už nyní je potvrzeno, že se hodinek dočkáme také v České republice a to pravděpodobně již v prosinci 2020. Českou cenu zatím neznáme, dle oficiálních stránek nicméně klasická edice stojí 199,99 dolarů (v přepočtu asi 4700 Kč), zatímco sportovní varianta vychází na 179,99 dolarů (kolem 4250 Kč). Na našem území sice cena bývá zpravidla vyšší, stále však půjde o více než slušný poměr cena/výkon.

i Mohlo by vás zajímat

Xiaomi Amazfit GTR 2 vám nevyrazí dech. Uchvátí vás ale nádherným zpracováním, bezrámečkovým displejem, ohromující výdrží i kvalitní nabídkou funkcí. S přihlédnutím k relativně nízké ceně je zjevné, že druhá generace musí být přinejmenším stejně populární jako ta první.

Amazfit GTR 2 Classic Edition Obsidian Black
Chytré hodinky - pánské s měřením tepu ze zápěstí, monitoring spánku, telefonování pomocí hodinek přes spárovaný telefon, hodnota vodotěsnosti 50 m (5 ATM), Amazfit OS, kompatibilní s iOS a Android, gorilla glass sklíčko, materiál řemínku: kůže, materiál pouzdra: nerezová ocel

3 289,- bez DPH 2 718,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: XI300i17a
Amazfit GTR 42mm Black
Chytré hodinky - unisex s měřením tepu ze zápěstí, výpočet kalorií, měření vzdálenosti, monitoring spánku, měření rychlosti, intervalový trénink, GPS, barometr, výškoměr, gyroskop, kompas, senzor pro intenzitu světla, připojení pomocí Bluetooth, stav baterie, přehrávač hudby, notifikace z mobilu, hledání telefonu, hodnota vodotěsnosti 50 m (5 ATM), kompatibilní s Android a iOS, gorilla glass sklíčko, materiál řemínku: silikon, materiál pouzdra: hliník

1 989,- bez DPH 1 644,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít ihned na 27 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: XI300i07f
Amazfit GTR 42mm Glitter
Chytré hodinky - dámské s měřením tepu ze zápěstí, monitoring spánku, telefonování odmítnutí a/nebo přijetí hovoru na spárovaném telefonu, hodnota vodotěsnosti 50 m (5 ATM), Amazfit OS, kompatibilní s iOS a Android, gorilla glass sklíčko, materiál řemínku: kůže, materiál pouzdra: hliník

2 489,- bez DPH 2 057,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít ihned na 5 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: XI300i10a
Amazfit GTR 42mm Red
Chytré hodinky - unisex s měřením tepu ze zápěstí, monitoring spánku, hodnota vodotěsnosti 50 m (5 ATM) IPx5, Amazfit OS, kompatibilní s iOS a Android, gorilla glass sklíčko, materiál řemínku: silikon, materiál pouzdra: hliník

2 389,- bez DPH 1 974,-
Koupit
Můžete mít dnes od 8:45
Skladem > 5 ks
Objednací kód: XI300i07i
Amazfit GTR 47mm Titanium
Chytré hodinky - unisex s měřením tepu ze zápěstí, monitoring spánku, telefonování odmítnutí a/nebo přijetí hovoru na spárovaném telefonu, hodnota vodotěsnosti 50 m (5 ATM), Amazfit OS, kompatibilní s iOS a Android, gorilla glass sklíčko, materiál řemínku: silikon, materiál pouzdra: titan

2 999,- bez DPH 2 479,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes od 8:45
Skladem > 5 ks
Objednací kód: XI300i10b
0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Alza pro Firmy Jak nakoupit
P-DC1-WEB12
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi