47" LG 47LM670S

(40x)
Televize Cinema 3D LED, úhlopříčka 120cm, 2D-3D konverze, FullHD 1920x1080, HD DVB-T/C/S2, DVR, 4xHDMI, 3xUSB, Scart, LAN, WiFi, WiDi, DLNA, SMART TV, DualPlay + 4x 3D brýle (Dual Play brýle nejsou součástí balení)
Cena bez DPH 19 413,-
Cena s DPH 23 490,-
Běžná cena 28 719,-
Ušetříte 18% / 5 229,-
Měsíčně od 470,-
Na objednávku do 14 dnů
Kód: WK570u
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo: 47LM670S
Porovnat Přidat do oblíbených Odeslat příteli Hlídací pes Helpdesk Vytisknout
Průměrné hodnocení
4,6
Hodnotilo 40 uživatelů
5 27x
4 10x
3 1x
2 1x
1 1x
100+ zákazníků již zakoupilo
93 % zákazníků doporučuje

47" LG 47LM670S

Televizor LG 47LM670V je vybaven jedinečnou technologií CINEMA 3D, díky které zajištuje dokonale ostrý obraz a špičkovou kvalitu trojrozměrné reprodukce. Jistě budete překvapeni jedinečnou hloubkou detailů a skvěle propracovanými efekty, vysouvajícími se do centra veškerého dění. Kromě nativního 3D zobrazení si budete moci užívat i konverzi ze 2D pro prostorové sledování jakéhokoliv obsahu. O převod se starají pokročilé algoritmy zajišťující dokonalý zážitek. Technologie CINEMA 3D využívá polarizačních filtrů, a díky tomu nedochází k nežádoucímu blikání a s ním spojené únavě ani závratím. Nezávadnost technologie potvrdila i prestižní evropská klinika LEXUM.

Součástí balení jsou také čtvery pohodlné pasivní 3D brýle, které váží pouze pár gramů. Na rozdíl od aktivních brýlí nevyužívají baterii, takže jsou přibližně dvakrát lehčí, a navíc nemusíte se starat o jejich dobíjení. Neprodukují ani žádné elektronické vlnění. Tím zabezpečují minimální dopad na uživatele a odstranění nežádoucích efektů při sledování 3D obsahu. Snadno si také dokoupíte další brýle pro rodinu či známé, protože nejsou vůbec drahé.

Obsluha všech integrovaných aplikací je řešena prostřednictvím inovativního dálkového ovladače Magic Remote, se kterým si užije skvělé funkce televizoru opravdu každý. Zapomenuto nebylo ani na prémiový design, reprezentovaný jednolitou člení plochou s dokonale tenkým zapuštěným rámečkem. Bez povšimnutí nesmí zůstat ani exkluzivně tenký profil, který tuto televizi přímo předurčuje k montáži na zeď.

Budete si moci vychutnat i vynikající Smart TV funkce ve vysoké kvalitě obrazu. Stejně jako streamování z lokálních médií pomocí DLNA i přístup k internetu. Samozřejmostí je integrace sociálních sítí Facebook a Twitter či podpora sledování videí z portálu YouTube. Součástí panelu je kompletní sada digitálních HD tunerů pro příjem pozemního, satelitního i kabelového vysílání ve vysokém rozlišení. K dispozici máte dva RF vstupy pro připojení dvou zdrojů signálu současně. TV signál si můžete dokonce nahrávat na externí pevný nebo flash disk. Pro připojení dalších zdrojů vysokého rozlišení je dostupná čtveřice moderních rozhraní HDMI v1.4.

Parametry a specifikace:

Vlastnosti displeje:
Úhlopříčka obrazovky: 47“ (120 cm)
Rozlišení: 1920 x 1080 bodů
Typ panelu: Cinema 3D LCD (pasivní 3D, včetně konverze 2D/3D)
Podsvícení: LED s funkcí Local Dimming (lokální regulace jasu)
Zobrazovací frekvence: 400 Hz - Motion Clarity Index
Další: Triple XD Engine

Příjem TV signálu:
DVB-T tuner pro příjem digitálního pozemního vysílání / HD DVB-T tuner pro příjem digitálního pozemního vysílání ve vysokém rozlišení (MPEG-4)
DVB-C tuner pro příjem kabelové televize / HD DVB-C tuner pro příjem kabelové televize ve vysokém rozlišení (MPEG-4)
DVB-S tuner pro příjemsatelitní televize / HD DVB-S2 tuner pro příjem satelitní televize ve vysokém rozlišení (MPEG-4)

Video vstupy a výstupy:
4x HDMI v1.4 (na boku)
1x VGA (D-SUB)
1x Komponentní
1x SCART

Zvukové vstupy a výstupy:
Výstup na sluchátka
Digitální optický výstup
PC audio vstup

Další výbava:
3x USB (MKV, MPG, MPEG, DAT, TS, TRP, TP, VOB, MP4, MOV, DivX, AVI, ASF, WMV, M4V, JPEG, MP3)
Záznam digitálního vysílání
Funkce sledování s časovým posuvem TimeShift
Slot pro karty CI+ (Common Interface)
Ethernetový vstup (Podporuje DLNA)
WiFi
WiFi Direct, WiDi
Světelný senzor (Intelligent Sensor)

Ozvučení:
Výkon reproduktorů: 2x 10 W
Technologie: Infinite Surround, Clear Voice 2

Další technologie:
EPG a Teletext / SMART TV (plnohodnotný internetový prohlížeč, prémiové aplikace, App store) / podpora chytrých telefonů s OS Android / PIP (obraz v obraze – v režimu web. prohlížeče) / technologie Smart energy saving PLUS (úspora energie s možností vypnout obraz) / průvodce obrazovým nastavením - Picture Wizard II / dětská pojistka / budík / časovač vypnutí / automatické vypnutí / podpora Skype (vyžaduje dokoupit kameru)

Údaje o spotřebě:
Typická spotřeba: 63 W
Spotřeba ve Stand-by: 0,3 W

Provedení televizoru:
Rozměry (Se stojanem): 1063 x 700 x 263 mm (Š x V x H)
Rozměry (Bez stojanu): 1063 x 627 x 33,4 mm (Š x V x H)
Hmotnost (Se stojanem): 17,5 kg
Hmotnost (Bez stojanu): 15,3 kg
VESA uchycení: 400 x 400 mm

Dodávané příslušenství:
Dálkový ovladač
4x polarizační Cinema 3D brýle

Fotogalerie - 47" LG 47LM670S


Příklad splácení: cena zboží 15 990 Kč s přímou platbou 0 Kč. Výše úvěru 15 990 Kč, počet měsíčních splátek 24, měsíční splátka 825 Kč, celkem zaplatíte 19 800 Kč, roční úroková sazba 18,09 %, RPSN 23,66%, úvěr s pojištěním schopnosti splácet. Společnost CETELEM ČR, a.s. poskytuje úvěry od 3 000 Kč.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučené koncové ceny.

Průměrné hodnocení
4,6
Hodnotilo 40 uživatelů
5 27x
4 10x
3 1x
2 1x
1 1x
100+ zákazníků již zakoupilo
93 % zákazníků doporučuje
Uživatelské hodnocení 47" LG 47LM670S
Firma, Praha 5 - Slivenec
23.12.2012
  • Co jsem na to připojil to funguje. Mnoho vstupů, mnoho funkcí.
  • Funkce výroby 3D obrazu z 2D mě nijak nenadchla, ale také jsem od toho nic nečekal. Kdyby to bylo tak jednoduché...

 
Děkujeme za hodnocení.
Firma
18.12.2012
S ,tymto tv som velmi spokojny ma krasny obraz, ci uz v normalnom vysielani, alebo v 3d,v 3d je obraz fascinujuci a vtiahne vas do deja lepsi zazitok ako v kine.Ma krasny design a hodi sa do modernej obyvacky.Ma vela moznosti nastavenia obrazu.Stane sa klenotom vo vasej obyvacke.Pri dokupeni dual okuliarov mozu hrat obaja hraci na spolu na jednej obrazovke bez predeleneho pasu cez obrazovku.
  • krasny obraz
  • mnozstvo pripojeni
  • smart aplikacie
  • internet
  • lahke 3d okuliare
  • neunavuje oci
  • stihly elegantny design
  • 3 tunery
  • magic remote ovladac
  • moznost ovladat tv so smartphonom
  • streamovanie videa ,hudby obrazkov
  • nizka hmotnost
  • chcelo by to viac usb vstupov
  • lepsi internetovy prehliadac
  • neda sa zapojit vacsi disk ako 2 tb

 
Děkujeme za hodnocení.
Martin, Jamné nad Orlicí
22.1.2013
  • Vynikající design.
  • Perfektní obraz při přehrávání kvalitních videí.
  • Perfektní 3D při přehrávání 3D SBS filmů z Bluray nebo z mkv souborů!
  • Příjemný ovladač Magic...
  • Mrzí mě standardní ovladač bez možnosti přisvětlení (to měly TV od LG už před dvěma lety).
  • Od převodu 3D z 2D nečekejte mnoho.

 
Děkujeme za hodnocení.
Zákazník
16.7.2012
  • Kvalitní obraz i když jen lehce nadprůměrná 3D hloubka při 3D konverzi. To je však dáno pasivním principem 3D. Výhodou je naopak neblikající obraz a lehké a levné 3D brýle.
  • Smart funkce sice pomalejší, ale vše funkční.
  • Velice zdlouhavé automatické vyhledávání programů. Složité a ne zcela intuitivní nastavení řazení programů. Nelze provést jen "aktualizaci" programů, ale jen znovu naladit což zcela smaže veškeré uložené pořadí. Jedno naladění a nastavení tedy cca 2 hodiny na 100 programů.

 
Děkujeme za hodnocení.
Pavol Mišún
19.1.2013
Tuto TV som si zakupil na odporucanie ludi tu na alze a precitani mnohych velmi pozitivnych recenzii. Prvy dojem z TV bol vyborny, skutocne pekne prevedenie, lahka instalacia celkom slusny obraz. Po par dnoch som vsak zistil ze TV je absolutne nevhodna na sledovanie akehokolvek loptoveho sportu a to preto ze TV nestiha procesovat dynamicke sceny. Na moje prekvapenie som zistil ze tv je REALNE iba 50Hz co vela vysvelovalo. V tenise aj futbale som mal cmuhy za loptou (a to pri akomkolvek nastaveni). Skusal som aj najnovsi firmware, nepomohlo. Z mojho pohladu neakceptovatelna chyba a preto som TV vratil. Ak nepozerate sport tak je TV vyborna, filmy vyzeraju uzasne, TV prehra cokolvek z akeholkovek zdroja :) Kupu tejto TV neodporucam, hlavne pre ludi co maju radi "smooth motion"
  • dizajn
  • vyborne farby
  • prehra cokolvek
  • magic remote
  • 50Hz TV namiesto 400Hz
  • nepozeratelny sport (hlavne tenis a futbal)
  • iba opticky audio vystup do externeho zariadenia
  • pozeranie SD -> nic moc
  • obraz by mohol byt troska ostrejsi

 
Děkujeme za hodnocení.
ZakX
4.5.2013
  • IPS panel
  • Pasívne 3D
  • Pohybový ovládač
  • Clouding
  • 60 hz panel
  • slabá odozva

 
Děkujeme za hodnocení.
Tomáš
25.2.2013
  • krásný design, je jako zrcado! prostě dokonalost sama
  • Super ovladač (funguje na stejném principu jako ovladač u nintendo Wii)
  • Velmi rychlé načítání dat, rychlý plnohodnotný internetový prohlížeč
  • přehrávač USB "funguje!"
  • intuitivní ovládání a nastavení
  • přes Cetelem na splátky bez problémů (splátka 10x zaslali všech deset předvyplněných složenek)
  • velmi příjemně mě překvapil zvuk, srovnatelný s tv od Samsungu
  • 3D filmy přes 3D bluray - super obraz
  • obraz není až do konců = 1cm z každé strany je černý okraj + 1mm stříbrný okraj
  • trochu sklamání u konverze filmů 2D do 3D, sice udávají nastavitelnou hloubku 3D, ale i u her přes PC není 3D tak viditelné
  • Po 4 měsících se mi přes obrazovku udělali černé čáry, pravděpodobně chyba firmawaru.

 
Děkujeme za hodnocení.
Zákazník
29.10.2012
Výborné
  • Jsem spokojení, krásný design úzkého rámu, internet v TV
  • Programový průvodce guide je přehledný, ale lepší by bylo když ho prohlížím aby TV pořád hrála, při zmáčknutí guide nastane ticho, u jiných TV zvolený program hraje dál

 
Děkujeme za hodnocení.
pavel
10.9.2012
Zatím velká spokojenost a chválím LG za takto propracovaný přístroj.
  • Pasivní 3D o 1000% lepší než aktivní.
  • Přehrává velké množství formátů
  • Magic Remote - skvělej ovladač
  • Příslušenství bohaté (2xovladač. 5x3D brýle), konektory
  • Krásný designe a skvělej obraz i zvuk.
  • Možná o kousek rychlejší procesor
  • Neumí uvařit kafe a masírovat chodidla :-)

 
Děkujeme za hodnocení.
Firma
8.8.2012
  • Splňuje, co jsem očekával
  • Dobrý výběr různých vstupů
  • Široké možnosti nastavení obrazu a zvuku
  • Dobré ovládání ovladačem Magic, zejména internetu
  • Žádné jsem nanašel

 
Děkujeme za hodnocení.
Zákazník
6.8.2012
Spokojenost,namám co vytknout.
  • design
  • obraz
  • 3D
  • ovladac magic motion
  • spotreba
  • vybava
  • Wifi a jeho bleskova konfigurace
  • nahravani na USB, time-shift
  • prehraje vse i ze site
  • DVB-T, DVB-S, DVB-C
  • PCMCIA slot na kriptovaci kartu (satelit nebo kabel, funguje s upc)
  • 4 bryle v cene + klip na dioptricke bryle
  • Zatim nic

 
Děkujeme za hodnocení.
Zákazník
2.8.2012
  • perfektní obraz
  • výborný druhý ovladač-zjednodušené ovládání
  • skvělý design
  • vypnutá-bez rámečku, zapnutá s rámečkem
  • na úhlopříčku 47' dobrá cena
  • volné ve stojanu
  • zvuk by mohl být lepší-doporučuji napojit na domácí kino

 
Děkujeme za hodnocení.
Zákazník
30.7.2012
  • Maximalni spokojenost..........

 
Děkujeme za hodnocení.
Zákazník
26.7.2012
  • dokonalý obraz vč. 3D
  • možnosti nastavení
  • vzhled
  • záznam pouze na HD, flash 32GB nestačí
  • resetování prohlížeče internetu - malá paměť

 
Děkujeme za hodnocení.
Richard
29.8.2012
  • perfektní design, snad lepší než na obrázku
  • přehraje opravdu vše co se mkv apod. týče včetně titulků a jazykových mutací
  • pro PC by možná bylo fajn rozhraní DVI, ale VGA stačí, kdyžtak je tu HDMI
  • už nikdy nechci televizi bez Magic Remote !!
  • za těch 14 dnů jsem už 3x aktualizoval firmware ++++
  • internetový prohlížeč naprosto nahradí ntb
  • 3D zobrazení je zajímavým zpestřením - samozřejmě IMAX je úplně něco jiného
  • všechny zápory jsou pouze detaily které lze vyřešit
  • musel jsem na internetu najít optimální nastavení obrazu jelikož rychlé akční scény nějak nebyly koukatelné - nyní ano
  • 3D filmy volně dostupné se mně nedaří přehrát - zřejmě problém pasivního zobrazení
  • chtělo by to rychlejší procesor, občas nestíhá mé povely v menu nebo při přetáčení fimu
  • Youtube na internetovém prohlížeči neumí full screen mode - naštěstí tuto možnost má speciální Youtube aplikace
  • při upevnění na zeď jsem musel spodní část držáku (přestože jsem použil VESA 400) uříznout kvůli hardwarovému vybavení televize které vzadu dole vystupuje do prostoru
  • prozatím se mně nepodařilo připojit síťový disk, nicméně externí (HP - 1TB) postřednictvím HDMI funguje spolehlivě

 
Děkujeme za hodnocení.
Václav, Troubelice
9.4.2013
  • design
  • funkce
  • ovládání
  • komunikační rozhraní
  • odezva
  • 3D

 
Děkujeme za hodnocení.
Tibor, Velky Krtis
3.4.2013
  • fakt vyborna telka...
  • zatial nic...

 
Děkujeme za hodnocení.
Zákazník
25.2.2013
v porovnani s daľšími vyrobcamia ich ponuke je u LG fajn pomer cena a samotne funkcia - vlastnosti TV. Este raz vyzdvihujem použivanie LG remote control ovladača.
  • dizajn TV a grafickeho menu(smart)
  • funkcie TV
  • LG remote kontrol a jeho použitie(web prehliadač)
  • 4+2+1ks 3D okuliarov
  • asi nic zatiaľ

 
Děkujeme za hodnocení.
Michal, Praha
12.2.2013
  • Menu televize je hezky svižné
  • 3D je super
  • Konverze je o něco horší, ale co můžem od konverze čekat
  • TV je velice tenká, zadek TV je z plechu a ne z plastu
  • Množství programů a her
  • Žádné

 
Děkujeme za hodnocení.
Zákazník
11.8.2012
paráda maximálně spokojen doporučuji
     

 
Děkujeme za hodnocení.

toplist
WWW5