Alza Benefit slevy - Alternative Diet

Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
49 Results
3.8 25×
Watch Price/Availability
NAIPO Oyeet Shaker 700 ml grey
Shaker - with a volume of 0,7l, colour: grey
  479,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTnai013
3.8 12×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Swedish meatballs with cream sauce and mashed potatoes
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 838 kJ, weight 250g - 636 Kč/1 kg
  159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTadv047
3.8 25×
Watch Price/Availability
NAIPO Oyeet Shaker 700 ml white
Shaker - with a volume of 0,7l, colour: white
  479,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTnai011
5.0 6×
Watch Price/Availability
Indiana Beef Jerky Original 375g - display (15 x 25g)
Dried Meat Beef, energy value per 100 g: 1249kJ, pack weight: 375 g - 81 Kč/pcs - from 3,243 Kč/1 kg
  1,216,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTps0143
3.8 25×
Watch Price/Availability
NAIPO Oyeet Shaker 700 ml blue
Shaker - with a volume of 0,7l, colour: blue
  479,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTnai010
5.0 1×
Watch Price/Availability
Fresubin Protein Energy Drink Peanut 4 × 200 ml
Food for Special Medical Purposes - high calorie 1.5 kcal/ml, high-protein 20 g/200 ml, low lactose content, without fiber, gluten-free
  199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPToth1404
4.8 5×
Watch Price/Availability
Reflex Acetyl L-Carnitine 90 capsules
Dietary Supplement - Acetyl L-Carnitine, 500 mg in 1 capsule, bioactive form of L-Carnitine, 90 capsules
  459,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTref017
5.0 1×
Watch Price/Availability
Fresubin Protein Powder 1 × 300 g
Food for Special Medical Purposes - easily soluble protein concentrate, suitable for cold and hot drinks and meals, neutral taste and aroma, low lactose content, without fiber, gluten-free
  479,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPToth1443
5.0 2×
Watch Price/Availability
Indiana Jerky Turkey Original 375g - display (15 x 25g)
Dried Meat Beef and Turkey, energy value per 100 g: 1066kJ, pack weight: 375 g - 81 Kč/pcs - from 3,243 Kč/1 kg
  1,216,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTps0142
5.0 1×
Watch Price/Availability
Indiana Jerky Chicken Original 375g - display (15 x 25g)
Dried Meat Chicken, energy value per 100 g: 1015kJ, pack weight: 375 g - 67 Kč/pcs - from 2,664 Kč/1 kg
  999,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTps0146
3.7 6×
Watch Price/Availability
Indiana Jerky Beef Hot & Sweet 375g - display (15 x 25g)
Dried Meat Beef, energy value per 100 g: 1222kJ, pack weight: 375 g - 67 Kč/pcs - from 2,664 Kč/1 kg
  999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTps0147
Watch Price/Availability
PROM-IN Glucose Control, 60 capsules
Dietary Supplement - complex, natural, package weight 41 g, 60 tablet(s)
  599,-
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpro210
Watch Price/Availability
Fresubin 2 kcal Drink vanilla 4 × 200 ml
Food for Special Medical Purposes - high calorie 2.0 kcal/ml, high-protein 20 g/200 ml, high vitamin D content, low lactose content, without fiber, gluten-free
  309,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPToth1396
Watch Price/Availability
Trek'n eat Monthly pack of non-perishable food, vegetarian
Shelf-Stable Nutritionally Balanced Food - freeze-dried expedition food, for one person, for 30 days, shelf life 15 years, total weight 19 kg
  14,687,-
Buy
In stock 3 pcs at the supplier's
Order Code: SPTtrek16
Watch Price/Availability
Fresubin 2 kcal Drink strawberry 4 × 200 ml
Food for Special Medical Purposes - high calorie 2.0 kcal/ml, high-protein 20 g/200 ml, high vitamin D content, low lactose content, without fiber, gluten-free
  309,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPToth1397
Watch Price/Availability
Fresubin PRO Drink vanilla 4 × 200 ml
Food for Special Medical Purposes - high calorie 2.4 kcal/ml, high-protein 28.8 g/200 ml, high calcium content, high vitamin D content, low lactose content, without fiber, gluten-free
  389,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPToth1424
Watch Price/Availability
Trek'n eat Three-month pack of non-perishable food, vegetarian
Shelf-Stable Nutritionally Balanced Food - freeze-dried expedition food, for one person, for 90 days, durability 15 years, total weight 63,6 kg
  41,657,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: SPTtrek18
4.6 58×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Meat and rice balls with tomato sauce
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 540 kJ, weight 400g - 573 Kč/1 kg
  229,-
Buy
In stock 3 pcs
Order Code: ADVEN10
4.5 28×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Penne Bolognese
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 479 kJ, weight 105g - 3,276 Kč/1 kg
  344,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTadv039
4.5 26×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Chilli con Carne
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 508 kJ, weight 137g - 2,255 Kč/1 kg
  309,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: SPTadv038
4.5 2×
Watch Price/Availability
FOOD FORCE Beef stew with potatoes 150 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 1704 kJ, weight 150g - 1,107 Kč/1 kg
Great price 166,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: SPTfofo010
5.0 2×
Watch Price/Availability
FOOD FORCE Thai rice with chicken 147 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 1666 kJ, weight 147g - 1,129 Kč/1 kg
Great price 166,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: SPTfofo005
4.7 3×
Watch Price/Availability
FOOD FORCE Pasta with chicken 146 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 1746 kJ, weight 146g - 1,226 Kč/1 kg
  179,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: SPTfofo006
5.0 1×
Watch Price/Availability
FOOD FORCE Chilli con carne 300 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 465 kJ, weight 300g - 397 Kč/1 kg
  119,-
Buy
In stock 2 pcs at the supplier's
Order Code: SPTfofo019