Alza Benefit slevy - Alternative Diet

Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
48 Results
4.8 5×
Watch Price/Availability
KetoMix Protein pudding with vanilla flavour - 300 g (10 servings)
Pudding - - 60 Kč/ks - from 1,997 Kč/1 kg
  599,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTket025
Watch Price/Availability
USUI Konjac rice in brine 2 x 270g
Pasta - rice, low-calorie, without the E's, gluten, fat and carbohydrates, vegan, from the Asian konjac plant, rich in fibre glucomannan, no cooking, weight 2×270 g - 65 Kč/pcs - from 239 Kč/1 kg
  129,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTusu005bun
Watch Price/Availability
USUI Cognac fettuccine in brine 2 x 270g
Pasta - low-calorie, without the E's, gluten, fat and carbohydrates, vegan, from the Asian konjac plant, rich in fibre glucomannan, no cooking, 2× 270 g - 65 Kč/pcs - from 239 Kč/1 kg
  129,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTusu002bun
Watch Price/Availability
USUI Cognac penne in brine 2 x 270g
Pasta - low-calorie, without the E's, gluten, fat and carbohydrates, vegan, from the Asian konjac plant, rich in fibre glucomannan, no cooking, weight 2×270 g - 65 Kč/pcs - from 239 Kč/1 kg
  129,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTusu003bun
4.6 96×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Wild Chicken with Rice
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 573 kJ, weight 400g - 573 Kč/1 kg
  229,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2592
4.6 100×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Beef goulash with potatoes
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 369 kJ, weight 400g - 623 Kč/1 kg
  249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2587
4.8 76×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Chicken Korma with rice
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 589 kJ, weight 400g - 598 Kč/1 kg
  239,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2588
4.5 93×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Deer ragout with potato wedges
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 622 kJ, weight 400g - 598 Kč/1 kg
  239,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2586
4.3 192×
Watch Price/Availability
Stormred Shaker with tray black, 500ml
Shaker - with a volume of 0,5l, colour: black
Great price 139,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgom003
4.3 498×
Watch Price/Availability
Stormred Shaker black, 700ml
Shaker - with a volume of 0,7l, colour: black
Great price 119,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgom006
4.3 498×
Watch Price/Availability
Stormred Shaker red, 700ml
Shaker - with a volume of 0,7l, colour: red
Great price 119,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgom004
4.6 54×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Rice pudding with plums
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 827 kJ, weight 250g - 636 Kč/1 kg
  159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2597
4.6 74×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Pork with dumplings and cabbage
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 584 kJ, weight 400g - 573 Kč/1 kg
  229,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2591
4.3 498×
Watch Price/Availability
Stormred Shaker blue, 700 ml
Shaker - with a volume of 0,7l, colour: blue
Great price 119,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgom005
4.7 53×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Pork ribs with potatoes
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 394 kJ, weight 400g - 523 Kč/1 kg
  209,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2590
4.6 37×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Garden-style chicken with beans
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 396 kJ, weight 400g - 598 Kč/1 kg
  239,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2593
4.6 37×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - 100% MEAT: Turkey with onions
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 771 kJ, weight 200g - 1,145 Kč/1 kg
  229,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2595
4.6 25×
Watch Price/Availability
PROM-IN Shaker We build your health black, 600 ml
Shaker - with a volume of 0,6l, colour: black
  99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpro211
5.0 1×
Watch Price/Availability
Fresubin Protein Energy DRINK Vanilla 4x200 ml
Food for Special Medical Purposes - liquid nutrition for sipping during health problems with an extra portion of protein 20 g in one 200 ml bottle, contains all the nutrients, that the patient needs (sugars, fats, proteins, vitamins, minerals), It is particularly suitable for preparation for surgery and recovery after surgery, to promote healing of wounds and bedsores and for elderly patients, Available in 4 flavours vanilla, Chocolate, hazelnut and wild strawberry
  199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPToth470
5.0 3×
Watch Price/Availability
PROM-IN Lean Solution 180 capsules
Fat burner Flavourless, 180 g, tablets - 2.66 Kč/pcs
Great price 479,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpro190
4.5 7×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Penne Bolognese
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 1945 kJ, weight 158g - 2,462 Kč/1 kg
  389,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTadv049
4.3 23×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Tandoori Quinoa (VEGAN)
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 589 kJ, weight 400g - 573 Kč/1 kg
  229,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT4419
3.8 25×
Watch Price/Availability
NAIPO Oyeet Shaker 700 ml black
Shaker - with a volume of 0,7l, colour: black
  479,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTnai012
3.3 12×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Chicken wings with honey and chilli
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 271 kJ, weight 300g - 697 Kč/1 kg
  209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ADVEN09