Product in stock in the store in Brno - Střed

This page includes all products that are in stock in our store Brno - Střed.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
2,199 Results
4.8 507×
Watch Price/Availability
HP 3YM60AE No. 305, Colour
Cartridge - ink cartridge for HP DeskJet 1200, 2300, 2720, 2730, 2755, 4100, 4134, 4155, HP ENVY 6000, 6020e, 6022e, 6030, 6032, 6052, 6055, 6420e, 6422e, 6430, 6432, 6452, 6455, HP DeskJet 2720e, 2721e, HP DeskJet Plus HP 4120e
  349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SB320e2a
5.0 17×
Watch Price/Availability
Epson EcoTank L6360
Inkjet Printer - multifunctional, colour, A4, copier and scanner, (ISO) black-and-white print speed of 18 PPM, (ISO) colour print speed of 9 PPM, print resolution: 4800 x 1200 DPI, duplex, tank system, AirPrint, LAN, Wi-Fi and WLAN
+2 gifts with a value of 500,-
Price with Cashback Cashback presents the option to get back money from your purchase online, usually requires a registration Získejte zpět část peněz při nákupu vybraných produktů EPSON. Akce platí do 31.12.2026 nebo do vyprodání zásob. 5,890,-
  7,390,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PE124a30c
4.6 21×
Watch Price/Availability
34" Samsung ViewFinity S65UC
Monitor - VA, curved, Ultra Wide QHD 3440 × 1440 (21:9), 100 Hz, matte display, 5 ms, FreeSync, adjustable height, Power Delivery, automatic brightness adjustment, speakers, HDMI, USB-C and DisplayPort, RJ-45 (LAN) data interface, VESA
  7,490,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: WH605h10a1a
5.0 2×
Watch Price/Availability
43" Samsung UE43M70H
Television - SMART, 109cm, 4K Ultra HD, 50 / 60Hz (50Hz), Mini LED, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 1× USB, CI+, WiFi, Bluetooth, game mode, voice control, Tizen OS, VESA 200×200, 20 W speaker(s), DTS Digital Surround, F
Buy with code 2026ALZAEXTRA10 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 9,991,-
  11,101,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: WR173r1
4.9 35×
Watch Price/Availability
LEGO® Botanicals 11506 Swinging Plants
LEGO Set for children, suitable from the age of 9 years, theme: Flowers, launched in 2026 - new releases, 253 pc(s)
  449,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO11506
4.8 47×
Watch Price/Availability
Rapture FORT 410 RGB, 160x75cm, black
Gaming Desk - table height: 81 cm, size: 160 × 75cm, weight: 27kg, special properties: adjustable height, cable organizing system, adjustable lighting effects, cup holder, headphone hook and rgb backlight, load capacity: 100 kg, colour: black
Great price 4,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: RPTGD0531
4.8 140×
Watch Price/Availability
Geloren Active 90 jelly tablets, blackberry flavour
Joint Nutrition - combination of hydrolysed collagen (183.3 mg), chondroitin sulfate of porcine origin (93.3 mg), hyaluronic acid (20 mg), vitamin C (26.7 mg) and gelatin (466.7 mg) in 1 jelly, blackberry flavor, 90 jelly tablets
  519,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgel001
4.6 80×
Watch Price/Availability
BrainMax Zinc Complex, Zinc, Selenium, Copper and Turmeric, 100 herbal capsules
Minerals that have been designed to support immunity, hormonal balance, fertility, bone condition, hair, nails and skin - 3.89 Kč/ks
  389,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT16470
4.6 103×
Watch Price/Availability
Bery Jones Peach slices freeze-dried 100g
Freeze-Dried Fruit -, 100 g - 1,990 Kč/1 kg
Great price 199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery078
4.4 372×
Watch Price/Availability
Hyundai SI332
Clothes Iron steam, input 2200 W, sprinkling, tank volume 260 ml, steam output 35 g/min, steam boost 120 g/min, ironing board made of ceramics, cable length 1,9 m, blue
Amazing Deal 309,- Save 40,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HYUZN332
4.3 23×
Watch Price/Availability
Bery Jones Beef sausages dried original 100g
Dried Meat Beef - 2,290 Kč/1 kg
Great price 229,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_DM_100B07
4.9 34×
Watch Price/Availability
Virtuos CCD Wireless Reader HW-855A, Black
Barcode Reader with manual scanner, CCD multi-line 2D scanning, wireless connection, USB and Bluetooth connection
  2,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PK350e1
4.9 230×
Watch Price/Availability
Bery Jones Almond flour extra fine 1kg
Flour - 2593 kJ/100 g, weight 1 kg, almond flavour, naturally gluten-free - 399 Kč/1 kg
Great price 399,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery023
4.7 418×
Watch Price/Availability
GymBeam Crea7in 600 g, peach ice tea
Creatine - complex, micronized, gluten free and vegan, flavoured, powder, total weight 600 g - 1,215 Kč/1 kg
  729,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgym058
4.8 40×
Watch Price/Availability
AIRWICK Pure Cherry Blossom Spray 250 ml
Air Freshener - spray, will keep your interior fresh for hours - 356 Kč/1 l
Amazing Deal 89,- Save 10.90
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OSV119
5.0 4×
Watch Price/Availability
AlzaErgo Table ET2 Essential black + top 160×80 cm laminate black
Height Adjustable Desk - electrically adjustable, height 71–121cm, width 85–129cm, 1 motor with a speed of 25mm/s and a noise level of up to 50dB, anti-collision system with 3 sensitivity levels, 2-segment rectangular legs, cable management system, push-button control panel with display, memory for 4 positions, steel material, levelling feet, load capacity 70kg, power cable length 3.1m, includes a black desktop measuring 160 × 80 × 1.8cm (W×D×H), without pre-drilled holes
Great price 7,879,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BUNAEY0807ci
4.9 724×
Watch Price/Availability
Samsung 990 EVO Plus 1TB
SSD M,2 (PCIe 4,0 4x NVMe) , TLC (Triple-Level Cell), theoretical lifespan 600TBW
  5,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SAS990ep4
4.8 54×
Watch Price/Availability
Shokz OpenRun USB-C black
Wireless Headphones - with microphone, bone conduction, open construction, Bluetooth 5.1, track shuffle, call handling, volume control, IP67 rating, frequency range 20-20000 Hz, sensitivity 105 dB/mW, impedance 8,5 Ohm, battery life up to 8 h
  3,490,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AKZ120o82a
4.6 378×
Watch Price/Availability
Samsung USB-C Stereo HF Black (OOB Bulk)
Headphones - with microphone, in-ear, closed construction, USB-C, frequency response 20-20000 Hz, sensitivity 93.2 dB/mW, impedance 32 Ohm, 11 mm driver, 1.2m cable
  299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SAAA0109a1
4.6 94×
Watch Price/Availability
Swissten bike/motorcycle holder BM1
Phone holder for motorbike and for bikes, mechanical, mounting for handles, adjustable position, minimum device width: 5,5cm, maximum device width: 10cm
  349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SWISSi40
4.7 218×
Watch Price/Availability
Siguro Essentials SC110B Digital, Black
Bathroom Scale - load capacity: 180kg, accuracy: 100g, automatic on and off, overload and low battery indicator, glass weighing surface, backlit LCD display 74x28.6mm, 4 sensors, dimensions: 2.2x30.2x30.2cm, power supply: 2xAAA (in package), 3-year warranty
Great price 249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGRSCP110
5.0 49×
Watch Price/Availability
Alza Digital A4 160g 125 sheets
Office Paper - 125 sheets, A4 size, designed for laser and inkjet printers, weight 160 g/m², whiteness 170 CIE, opacity 97%
Great price from  175,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZ8021
4.8 199×
Watch Price/Availability
ASUS TUF GAMING A520M-PLUS II
Motherboard - AMD A520, AMD AM4 socket, PCI Express 3.0, 1× PCIe x16, 2× PCIe x1, 4× DDR4 4800MHz (OC), 4× SATA III, 1× M.2, RJ-45 (LAN) 1Gbps, VGA, 8ch audio, form factor: mATX (Micro ATX)
  1,699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ACa520tmp2
4.8 68×
Watch Price/Availability
FROSCH EKO Senses 2-in-1 300ml
Children's Shampoo - recommended age from Birth, liquid, for fine hair, paraben-free, silicone-free and pH neutral, volume 300 ml, vegan - 14.17 Kč/pcs - from 28 Kč/100 ml
Great price 85,- Save 5,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BABY9146

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches