Product in stock in the store in Brno - Střed

This page includes all products that are in stock in our store Brno - Střed.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
2,199 Results
4.8 48×
Watch Price/Availability
Pulse Performance Micronized Creatine Powder 400 g
Creatine monohydrate - micronized, without artificial additives, natural, powder, total weight 400 g, storage temperature from 5 to 25 °C - 1,073 Kč/1 kg
  429,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpupe001
4.6 24×
Watch Price/Availability
GIGABYTE P650G PCIE 5.1
PC Power Supply - 650 W, ATX form factor, 80 PLUS Gold certification, 90 % efficiency, thermal speed control and power switch, 120 mm fan size, 2× EPS/CPU 4+4pin, 1× PCI Express 16-pin, 2× PCI Express 8-pin / 6+2-pin, 6× Serial ATA 15-pin, 3× Molex HDD 4-pin, 1× Molex HDD 4-pin connectors, dimensions 150 × 86 × 140 mm (W×H×D)
  1,129,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: GBz035
4.6 21×
Watch Price/Availability
PocketBook 619 Verse Lite, Midnight Gray
E-Book Reader - 6" backlit touchscreen E Ink display, resolution HD 1024 × 758, internal storage 8 GB, WiFi, no memory card support, connector USB-C, 1000mAh battery, with web browser, custom operating system
  2,390,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MD050i73
4.9 20×
Watch Price/Availability
ASUS TUF GAMING X870-PLUS WIFI
Motherboard - AMD X870, AMD AM5 socket, 2× PCIe x16, 4× DDR5 8000MHz (OC), 2× SATA III, 4× M.2, USB 3.2 Gen 2, RJ-45 (LAN) 2,5Gbps, WiFi, Bluetooth, 8ch audio, form factor: ATX
  5,189,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ACx870t1
4.9 211×
Watch Price/Availability
Kendamil Premium 3 HMO+ (800 g)
Baby Formula toddler, suitable from 12 months, does not contain soy, contains prebiotics, with cow's milk and palm oil free - 624 Kč/1 kg
  499,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BABY21113
4.7 287×
Watch Price/Availability
GymBeam Vitamin C 1000 mg, 90 tablets
Vitamin C - capsules, 1000 mg of the active substance, 1250% RHP, Gradual release, 90 capsules, for adults - 1.32 Kč/pcs
  119,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgym344
4.8 241×
Watch Price/Availability
FINISH Dishwasher Cleaner Lemon 250 ml
Dishwasher Cleaner - removes grease and limescale, prolongs the life of the dishwasher, with citrus aroma - 332 Kč/1 l
  83,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MYC130
4.9 246×
Watch Price/Availability
TP-LINK TL-SG108E
Switch - 8 port, QoS, VLAN, manageable
  789,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TP666w
4.3 261×
Watch Price/Availability
Xiaomi Redmi Buds 8 Lite White
Wireless Headphones - with microphone, True Wireless, in-ear, active noise cancellation (ANC), closed construction, Bluetooth 5.4, AAC and SBC support, track shuffle, call handling, volume control, IP54 rating, frequency range 20-20000 Hz, impedance 32 Ohm, 12,4 mm driver size, battery life up to 36 h (8 h+28 h)
  599,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: XIAhe85
4.4 8×
Watch Price/Availability
34" Dahua LM34-E330CA
Monitor - VA, curved, Ultra Wide QHD 3440 × 1440 (21:9), 200 Hz, matte display, 1 ms, HDMI and DisplayPort, VESA
Great price 5,489,- Save 387,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: WK0610c39
5.0 6×
Watch Price/Availability
Solight hot air convector 2000 W, adjustable thermostat
Convector - heating power 2000 W, freestanding and wall-mounted, power regulation, dimensions: 48 × 73 × 26 cm (H × W × D), white colour
  1,349,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SOLKO625
4.9 320×
Watch Price/Availability
DETTOL With Lavender extract 500 ml filling
Liquid Soap - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning and moisturising, for everyday use, no artificial colours, lavender fragrance, unisex, volume 500 ml - 19.80 Kč/100 ml
Great price 99,- Save 20,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MYD069
4.8 113×
Watch Price/Availability
Bery Jones Roasted Smoked Almonds 500g
Nuts - salted and smoked almond, 500 g - 498 Kč/1 kg
Great price 249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_RN_0500B11
4.8 149×
Watch Price/Availability
24" Philips 24E1N1100A
Monitor - IPS, Full HD 1920 × 1080, 120 Hz, Anti-Glare display, 4 ms, speakers, HDMI and VGA, VESA
  1,890,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: WC119
4.4 333×
Watch Price/Availability
SENCOR SCP 2254BK-EUE4
Electric Cooker - with power consumption of 2500W, number of plates: 2 pc(s), plate diameter: 18cm, 1 programs, thermostat, protection against overheating, non-slip grip and power indicator, size: 28cm x 48cm x 8,2cm, black colour
  749,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SENVA769
4.8 99×
Watch Price/Availability
FROSCH ECO Dishwasher polish 750 ml
Dishwasher Rinse Aid effectively removes any dirt and food residues and leaves the dishwasher perfectly clean - 132 Kč/1 l
  99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MYC300
4.7 27×
Watch Price/Availability
SONETT Sensitive 10 l
Washing Gel - suitable for colour and white clothing, for sensitive skin and allergy sufferers, 133 wash cycles, volume 10000 ml - 8.49 Kč/pcs - from 113 Kč/1 l
Discounted -11 % 1,129,- 1,269,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR699
4.9 36×
Watch Price/Availability
ČERVINKA powder extinguisher 6 kg P6 Če EURO incl. revision
Fire Extinguisher - Powder, 6kg filling weight, fire class a, b and c, efficiency 183C, 34A and 183b, use from -30°C to 60°C, holder, manometer, revision mark
  1,029,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: haspr18016
4.2 28×
Watch Price/Availability
AQARA Smoke Detector (SD-S01D) - Zigbee 3.0
Smoke Detector - battery-powered , reaction time 0,1 s, notifications via push notifications, battery indication, cover material plastic, operating temperature from 0 to 40 °C, operating humidity from 0 to 95 %, ingress protection IP20, requires a central hub, app language options: Czech and English , compatible with Android and iOS
  1,139,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Aqara24011
4.1 10×
Watch Price/Availability
CANDY CA20FMW7NB Candy Wave 600
Microwave recessed, input power 1250W, volume 20l, number of power levels: 5, microwave heating performance 800W, grill performance 1000W, plate size 24,5 cm, defrosting and grille
  3,549,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: CANMW040
4.6 147×
Watch Price/Availability
AlzaErgo CM110, White
Cable Organiser for positioning tables, modular, metal base, plastic segments with 4 holes, dimensions 1300x67x35 mm, 1pc in package
Great price 499,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AEY0650d
4.7 500×
Watch Price/Availability
SENCOR STS 2607BK
Toaster - input power: 750W, material: plastic and metal, number of toasts: 2, centering, setting the roasting time, reheat function, regulation toasting, thawing, light signalisation, instant shut-off button and high stroke, removable crumb tray,
  399,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SENTO394
3.7 10×
Watch Price/Availability
Rapture HARBINGER, black
Gaming Chair – textile upholstery, rocking mechanism with lock, lumbar support, height, top part rotation, orward/backward movement and left / right movement armrests, ergonomic and metal construction, seat pan padding: cold foam (HR foam), metal base, plastic wheels, black colour, weight capacity: 150 kg
Great price 7,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: RPTGC003a
4.8 39×
Watch Price/Availability
Vilgain Magnesium Bisglycinate 200 capsules
Magnesium - excellent purity of magnesium, high absorption, contributes to normal muscle and nervous system function
  from  494,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTvil246

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches