Product in stock in the store in Brno - Střed

This page includes all products that are in stock in our store Brno - Střed.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
2,195 Results
4.3 261×
Watch Price/Availability
Xiaomi Redmi Buds 8 Lite Blue
Wireless Headphones - with microphone, True Wireless, in-ear, active noise cancellation (ANC), closed construction, Bluetooth 5.4, track shuffle, call handling, volume control, IP54 rating, frequency range 20-20000 Hz, impedance 32 Ohm, 12,4 mm driver size, battery life up to 36 h (8 h+28 h)
  479,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: XIAhe86
4.7 23×
Watch Price/Availability
Bery Jones Chocolate porridge with hazelnuts gluten free 500g
Porridge , energy value per 100g: 434,6 kcal
Great price 219,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_GC_500B05
4.6 491×
Watch Price/Availability
Mana Powder Berries Mark 8, 430 g
Shelf-Stable Nutritionally Balanced Food - complete meal, 430 g, vegan, lactose-free, palm oil-free
  319,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmana026
4.8 2,373×
Watch Price/Availability
Philips OneBlade QP430/50 Interchangeable blades 360, 3 pcs
Replacement Blade Refills -
  849,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PHIpnh77
4.7 37×
Watch Price/Availability
Xiaomi Redmi Pad 2 Wifi 4GB/128GB Graphite Gray
Tablet - display: 11" QHD 2560 × 1600 IPS 2,2 GHz, RAM: 4GB, internal memory: 128GB + memory card up to 2000GB, webcamera 8Mpx+ 5Mpx, weight: 504, USB-C, HyperOS 2
  4,490,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: XITAB023b1
4.8 57×
Watch Price/Availability
AQARA Door and Window Sensor T1
Door and Window Sensor - wireless, compatible with Apple Home, Google Home, Samsung SmartThings, IFTTT and Aqara Home, battery indication, central unit required, supported OS: Android and iOS, application in Czech, application in Czech and English
  479,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Aqara23_006
4.9 59×
Watch Price/Availability
GILLETTE Venus for Pubic Hair & Skin Razor Blades, 3 pcs
Replacement Blade Refill - for women, 3 blades, with moisturising strip, compatible with the Gillette Venus range - 98 Kč/1 pc(s)
  294,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HOL942
4.9 276×
Watch Price/Availability
Reflex Nutrition Nexgen PRO multivitamin, 90 capsules
Multivitamin Capsules, multivitamins, adult, oral, 90 tablets
  429,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTref002
4.8 40×
Watch Price/Availability
Vilgain Magnesium Malate 90 capsules
Magnesium - malate, capsules, for adults, 18 years and over, 90 tablets / capsules
  from  224,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTvil060
4.8 61×
Watch Price/Availability
ALZATOOLS Screwdriver Set 6pcs
Screwdriver Set - contains 6 screwdrivers, 3 flat-head 3×75mm, 5.5×75mm, 6.5×100mm and 3 Phillips PH0×75mm, PH1×75mm, PH2×100mm, material chrome-vanadium steel, magnetic tips, ergonomic handles
Great price 199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ATPT072
4.9 14×
Watch Price/Availability
GORENJE GI6432BSCE
Cooktop - induction, number of hotplates 4, child safety lock and residual heat indicator, cut, without frame, appearance: black glass, surface glass, connection 230 V, Rozměry 5,3 x 59 x 52 cm (V׊×H)
Discounted -2 % 6,790,- 6,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: GORVD084
3.8 12×
Watch Price/Availability
Bery Jones Premium Chocolate Gluten Free Granola 420g
Granola - 521 Kč/1 kg
Great price 219,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_GC_500B01
4.6 90×
Watch Price/Availability
ASUS ROG STRIX B550-F GAMING WIFI II
Motherboard - AMD B550, AMD AM4 socket, PCI Express 4.0, 2× PCIe x16, 3× PCIe x1, 4× DDR4 5100MHz (OC), 6× SATA III, 2× M.2, USB 3.2 Gen 2, RJ-45 (LAN) 2,5Gbps, WiFi, Bluetooth, 8ch audio, RGB backlighting, form factor: ATX
  3,729,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ACb550rfgw2
4.4 33×
Watch Price/Availability
NOKIA 105 Black (2025)
Mobile Phone 2" TFT 160 × 120, processor Unisoc 6531E, Jack (3,5mm) and USB-C, dual SIM, unlocked, battery 1000 mAh, Nokia Series 30+
  679,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NOK2831b1
4.5 21×
Watch Price/Availability
Xiaomi Smart Projector L1 Pro
Projector - LCD, LED, max. 1920 × 1080 Full HD, native 1920 × 1080, 1:1, 400 ANSI lm luminance, projection distance from 1.2 to 3.6 m, screen size from 101.6 to 304.8 cm, contrast 1500:1, noise level 30 dB, Bluetooth and WiFi, HDMI, headphone output and USB 2.0 port, operating system: OS Android, auto focus, voice and remote control, speakers and mirroring, without 3D support, remote control, power adapter and power cable included, dimensions 12.8 × 21 × 18.9 cm (W×H×D), weight 2 kg
  7,190,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: XIA004c
4.7 182×
Watch Price/Availability
WASCHKÖNIG washing machine cleaner in tablets 2 pcs
Washing Machine Cleaner - tablets - 32 Kč/pcs
  64,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CIS1187
4.9 140×
Watch Price/Availability
BrainMax Energy Magnesium®, 100 capsules
Magnesium - malate, capsules, adult, 100 tablets/capsules
  339,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbrma134
Thule Epos 3 - Towbar Bike Rack Free delivery
to Alza branch
4.8 25×
Watch Price/Availability
Thule Epos 3
Towbar Bike Rack - for 3 bikes, hinged, Folding, opening with bike rack, maximum load 60kg, can be locked to car, bikes can be locked to rack, 13-pin connector
  27,490,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: AUPR59065
4.5 18×
Watch Price/Availability
GORENJE ICY3500DGP
Induction Cooker - with power consumption of 3400W, number of plates: 2 pc(s), plate diameter: 22cm, 9 programs, child safety lock, timer, touch control, temperature settings and turbo function to increase performance, size: 36cm x 57,5cm x 4,5cm, black colour
  2,798,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: GORIV057
4.9 92×
Watch Price/Availability
ESPEON Nitrile Ideal Blue Size L, 100pcs
Medical Gloves - hypoallergenic, powder-free, nitrile, size L, blue colour, 100 pieces per pack - 1.39 Kč/1 pc(s)
Amazing Deal 139,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UKL1244
4.3 136×
Watch Price/Availability
Bery Jones Cashew natural WW320 Vietnam 250g
Nuts - natural cashew, 250 g - 396 Kč/1 kg
Great price 99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_NT_250B01
4.8 34×
Watch Price/Availability
Intel Core Ultra 7 265KF
CPU - 20-core, 20 threads, (TDP 250W), Turboboost 5.5GHz, Boost 5.5 GHz, 30MB L3 cache, Without integrated graphics chip, socket Intel 1851, Arrow Lake, cooler not included
+Gift Promo Electronic Key Intel Gamer Days Bundle – must be redeemed by 31/10/2026 with a value of 2,549,-
  6,299,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BOu7265kf
4.8 75×
Watch Price/Availability
DONAU Rainbow A4 75mm black
Arch Folder lever mechanism, format A4, spine width 70 mm, cardboard coated with PP foil, washable surface, 70 mm × 320 mm × 285 mm (H × W× D)
Amazing Deal 59,- Save 40,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DNU014n
4.8 37×
Watch Price/Availability
27" MSI PRO MP271 E14A
Monitor - IPS, Full HD 1920 × 1080 (16:9), 144 Hz, Anti-Glare display, 8 bit, 1 ms, Adaptive-Sync, speakers, HDMI, DisplayPort and VGA, VESA
  2,190,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: WQ27o5o5s2z2

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches