Product in stock in the store in Brno - Střed

This page includes all products that are in stock in our store Brno - Střed.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
2,209 Results
4.8 9×
Watch Price/Availability
Oura Ring 5 Sizing Kit - Zdarma při koupi prstenu
Sizing Kit - test kit to determine the appropriate size of the smart ring, includes durable plastic rings of various sizes, wear for at least 24 hours for maximum security. *You will receive a free sizing kit as part of the ring purchase process. If the sizing kit is purchased separately, no refund can be requested.
  249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OURAr5sk
4.8 29×
Watch Price/Availability
Vilgain Organic Peanut Butter 1000 g Smooth
Nut Butter - - 249 Kč/1 kg
  249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTvil082
4.5 59×
Watch Price/Availability
CANDY CFT610/4W/1 Idea
Extractor Hood sub-mounting, energy class C, noise level: 71 dB, suction performance 209,7 m3/h, performance settings: 3, filter type: fat, upper outlet diameter: 12 cm, width: 60 cm
  1,289,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CANDI012
4.8 142×
Watch Price/Availability
ESPEON Nitril Ideal Black, Size S, 100pcs
Medical Gloves - hypoallergenic, powder-free, nitrile, size S, black colour, 100 pieces per pack - 1.39 Kč/1 pc(s)
  139,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UKL1238
4.8 39×
Watch Price/Availability
STABILO liner blue - pack of 6
Ballpoint Pen - gel ink, blue colour, removable cartridge and rubber grip, suitable for for right-handed users and for left-handed users, 6pc(s) in package, material: plastic, mark width: 0.38 mm, push
  from  93,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: STB143a
4.9 26×
Watch Price/Availability
BrainMax Iron Complex, iron bisglycinate, 25 mg, 100 vegetable capsules
Iron - iron bisglycinate (25 mg) and methylfolate (200 µg) in 1 capsule, with vitamin C, B12 and organic ginger, high absorption, vegetable capsules, 100 capsules - 5.49 Kč/ks
  549,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CISint043
4.6 187×
Watch Price/Availability
Indiana Beef Original 90g
Dried Meat Beef - from 2,211 Kč/1 kg
  from  179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTps0149
4.5 31×
Watch Price/Availability
EarFun Air Pro 4+ white
Wireless Headphones - with microphone, in-ear, active noise cancellation (ANC), Bluetooth 6.0, A2DP, aptX HD, AVRCP, HFP, LDAC, LC3 and aptX Adaptive support, Hi-Res audio, voice assistant, track shuffle, call handling, volume control, IP55 rating, frequency range 20-20000 Hz, sensitivity 102 dB/mW, impedance 25 Ohm, 10 mm driver size, battery life up to 54 h
Buy with code 2026ALZAEXTRA10 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 2,241,-
  2,490,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: EARF005a2
5.0 16×
Watch Price/Availability
LEGO® Harry Potter™ 76458 Harry Potter 76458
LEGO Set for children, suitable from the age of 10 years, theme: Fantasy, Movies and TV shows and Halloween, launched in 2025, 548 pc(s)
Buy with code LEGODNY10 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 1,475,-
  1,639,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO76458
4.6 98×
Watch Price/Availability
Teddies Hamster Mireček repeating sentences
Soft Toy - for boys and girls, hamster height 18cm, suitable from 3 years
  399,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAkc03272
4.5 12×
Watch Price/Availability
TORK Xpress Multifold H2, extra fine
Hand Paper Towels - two-layer - 0.92 Kč/1 pc(s)
  1,929,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UBR225
4.6 377×
Watch Price/Availability
Rowenta RO2981EA Swift Power Cyclonic Home & Car
Bagless Vacuum Cleaner - 750 W, for all types of floors, noise level: 77 dB, HEPA and foam, cord length: 5 m, maximum reach: 7,6m, tube made of metal, width: 25,5 cm, height: 30,4cm, depth: 37 cm, blue colour
  2,649,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ROWBV425
4.6 386×
Watch Price/Availability
GymBeam Tribulus Terrestris 120 tbl
Anabolizer - extract of the plant Anemone (600 mg) in 1 tablet, GMO-free, lactose-free and gluten-free, 120 tablets - 2.49 Kč/pcs
  299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgym018
4.9 428×
Watch Price/Availability
ASAP Nitrile Gloves without Powder 100 pcs M
Cleaning Gloves - disposable, nitrile, designed for use in household, healthcare and gastronomy, size M, preserve hand sensitivity, blue colour, 100 pcs per pack - 1.29 Kč/1 pc(s)
  129,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UKL255
4.8 162×
Watch Price/Availability
One Chain 3.0
Bike Lock - chain, key lock, length: 1000mm, Textile cover
  from  260,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbd0781
5.0 2×
Watch Price/Availability
LEGO® Technic 42229 Auto Fast and Furious Mitsubishi Eclipse
LEGO Set for children and adults, suitable from the age of 14 years, theme: Cars, Means of transport and Movies and TV shows, launched in 2026 - new releases, 827 pc(s)
  1,489,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO42229
4.5 53×
Watch Price/Availability
BrainMax Pure Matcha Ceremonial Japan BIO 50 g
Matcha - 100% green tea, the dried pulp of the youngest tea leaves is ground into a fine powder, improving cognitive function, protecting the health of the brain and nervous system, the desire for longevity, support fat burning, antimicrobial effects and many more are the reasons, why the ceremonial sipping of matcha in Japan has a tradition of more than a thousand years - 6,580 Kč/1 kg
  329,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: VOTA0020
4.7 71×
Watch Price/Availability
CENTROPEN marker 8559/4 WBM erasable + sponge
Marker for whiteboards, round tip, width 2,5, 4 in package + Sponge
  89,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Centfi608
4.7 196×
Watch Price/Availability
Trixie Paper Diapers Belt 12 pcs
Dog Nappies solves incontinence problems in elderly or sick dogs, 12pcs per pack, highly absorbent
Amazing Deal from  116,- Save 41,-
In stock according to variant
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPhk0115nad
4.7 93×
Watch Price/Availability
Express Menu Tomato sauce with beef 600g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 355 kJ, weight 600g - 432 Kč/1 kg
  259,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem010
4.5 695×
Watch Price/Availability
SENCOR SNC 101BL
Trimmer - for nose hairs, washable attachments, 2 inserts, sharp edge made of stainless steel, battery power supply, controls: with the use of buttons
  159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: EAT6182d
5.0 1×
Watch Price/Availability
BrainMax Magnesium Malate 90 vegetable capsules
Magnesium - in the form of magnesium malate, well absorbed and gentle form, 240 mg of elemental magnesium in a daily dose of 2 capsules, support of energy metabolism, reducing fatigue and exhaustion, normal functioning of the nervous system and muscles, suitable for active individuals, without ballast substances, 90 + 20 capsules
  249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbrma388
4.6 27×
Watch Price/Availability
GymBeam Vitamin K2 (menaquinone) 90 capsules
Vitamin K2 - active form of vitamin K in the form of effective capsules, contributes to proper blood clotting and maintenance of healthy bones - 2.54 Kč/ks
  229,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgym1600
4.9 148×
Watch Price/Availability
TP-Link LiteWave LS1005G
Switch - 5 port, desktop
  339,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TpLNk2013

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches