Product in stock in the store in Brno - Střed

This page includes all products that are in stock in our store Brno - Střed.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
2,209 Results
4.9 148×
Watch Price/Availability
TP-Link LiteWave LS1005G
Switch - 5 port, desktop
  339,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TpLNk2013
4.7 80×
Watch Price/Availability
Hyundai SI990, Travel
Clothes Iron steam, input 1200 W, fast heating, tank volume 60 ml, steam boost 30 g/min, ironing board made of ceramics, cable length 1,9 m, blue
  399,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HYUZN660
4.6 133×
Watch Price/Availability
Ocutein SENSITIVE CARE eye drops 15ml
Eye Drops liquid, suitable for contact lenses, volume 15 ml - 9,933 Kč/1 l
  149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SIMOcu509
4.9 70×
Watch Price/Availability
VICTORIA wire, black
Rubbish Bin material - metal, black colour
  239,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: VCT006a
4.7 2,661×
Watch Price/Availability
PremiumCord extension cord 230V 6 sockets + switch white 10m
Extension Cable - 10m, male connectors: 1× fork Type E, female connectors 6× fork Type E, with switch and LED indication
  389,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UD990c
4.4 24×
Watch Price/Availability
AlzaEco Citrus for windows 500 ml
Window Cleaner - liquid, on the windows, glass and mirrors, citrus scent, does not burden domestic septic tanks or sewage treatment plants - 128 Kč/1 l
Great price 64,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CIS2674
Watch Price/Availability
LINTEO Box (5×200 pcs)
Tissues - two-layer - 0.22 Kč/1 pc(s)
  219,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PK060s5
4.9 12×
Watch Price/Availability
BEKO BMGB20212B
Microwave recessed, volume 20l, number of power levels: 5, microwave heating performance 800W, grill performance 1000W, plate size 25,5 cm, grille
  4,890,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BEMW016
4.9 69×
Watch Price/Availability
KORES K-MARKER for whiteboards, round tip 3 mm - set of 10 colours
Marker for whiteboards, round tip, width 3mm bit, 10 in package + Box
Discounted -10 % 249,- 279,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRS163a
4.9 112×
Watch Price/Availability
UNO Flip
Card Game for 2–10 players, recommended from 7 years, minimum game length 15 min
  199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAbz14406
5.0 17×
Watch Price/Availability
AlzaEco Citrus for toilets 750 ml
Toilet Cleaner - for the toilets, with a citrus scent, to remove impurities, the smell, water and urinary stones, with perfume, does not burden domestic septic tanks or sewage treatment plants - 79 Kč/1 l
Great price 59,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CIS2678
4.6 27×
Watch Price/Availability
Vilgain Melatonin Spray 30 ml mango
Melatonin - lemon balm extract (12.6 mg) and melatonin (4.9 mg) in 1 ml, practical spray form with mango flavour, 30 ml
  from  179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTvil100
4.1 136×
Watch Price/Availability
Windscreen screen
Windshield Cover sun protection -, dimensions 78 × 140 cm (H×W), shade material polyester and aluminium, metal construction, monochromatic design, black colour
  499,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TIS1509PS4
4.7 119×
Watch Price/Availability
Express Menu Turkey on bacon 600g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 413 kJ, weight 600g - 315 Kč/1 kg
  189,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem005
Watch Price/Availability
NORDRIVE Roof rack Renault Megane IV Sporter 2020 - >
Roof Racks for integrated roof racks, material aluminium, maximum load 100kg, lockable
  2,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR322151
Watch Price/Availability
NORDRIVE Roof rack for Toyota Corolla Touring Sports 2019 - >
Roof Racks for integrated roof racks, material aluminium, maximum load 100kg, lockable
  3,289,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR322154
Watch Price/Availability
NORDRIVE Roof rack Suzuki Swace Kombi 2021 - >
Roof Racks for integrated roof racks, material aluminium, maximum load 100kg, lockable
  2,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR322153
Watch Price/Availability
NORDRIVE Roof rack for Mercedes C-Class Estate 2021 - >
Roof Racks for integrated roof racks, material aluminium, maximum load 100kg, lockable
  2,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR322146
Watch Price/Availability
NORDRIVE Roof rack Fiat Panda 4x4 2021 - >
Roof Racks for integrated roof racks, material aluminium, maximum load 100kg, lockable
  2,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR322141
Watch Price/Availability
NORDRIVE Roof rack Peugeot 5008 2021 - >
Roof Racks for integrated roof racks, material aluminium, maximum load 100kg, lockable
  3,013,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR322150
Watch Price/Availability
NORDRIVE Roof rack for Mercedes E-Class Estate 2020 - >
Roof Racks for integrated roof racks, material aluminium, maximum load 100kg, lockable
  2,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR322145
Watch Price/Availability
NORDRIVE Roof rack Opel Crossland X 2021 - >
Roof Racks for integrated roof racks, material aluminium, maximum load 100kg, lockable
  2,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR322149
Watch Price/Availability
NORDRIVE Roof rack Mercedes EQA 2021 - >
Roof Racks for integrated roof racks, material aluminium, maximum load 100kg, lockable
  2,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR322147
Watch Price/Availability
NORDRIVE Roof rack Hyundai i30 Wagon 2021 - >
Roof Racks for integrated roof racks, material aluminium, maximum load 100kg, lockable
  3,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR322142

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches