Product in stock in the store in Brno - Střed

This page includes all products that are in stock in our store Brno - Střed.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
2,171 Results
4.5 53×
Watch Price/Availability
ORION Wood pancake spreader
Crepe Spreader - The spreader is used to spread the pancake batter evenly on the surface of the pan. Material: beech wood. Dimensions: w. 13.5cm.
  67,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ORIPR111
4.8 23×
Watch Price/Availability
ORION Butter churn stainless steel/UH BUTT
Butter Dish - material: stainless steel, dimensions: 12cm×18,5cm×8cm, 1 piece(s)
  189,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ORIDO537
4.7 68×
Watch Price/Availability
Force Replacements, Black and Grey 70mm in Package
Brake Shoes - length: 70mm, weight: 65g, disposable, threaded
  97,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTfor68
4.6 108×
Watch Price/Availability
Express Menu Turkey ragout with beans 600 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 486 kJ, weight 600g - 348 Kč/1 kg
  209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem143
4.0 4×
Watch Price/Availability
ASUS PRIME A620AM-K
Motherboard - AMD A620, AMD AM5 socket, PCI Express 4.0, 1× PCIe x16, 1× PCIe x1, 2× DDR5 7600MHz (OC), 4× SATA III, 1× M.2, RJ-45 (LAN) 1Gbps, 8 sound card channel(s), form factor: mATX (Micro ATX)
  1,789,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ACa620ap2
4.8 28×
Watch Price/Availability
Dilmah Green Tea Lemon Grass Lemon 20x1,5g
Tea - green, weight 1,5 g - from 46,000 Kč/1 kg
  from  59,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DILCA362
4.5 25×
Watch Price/Availability
MageGee MK-BOX-W Mechanical Keyboard - US
Gaming Keyboard - mechanical switch, wired, backlit, classic (high-profile) keys, US key layout, USB-C input, white colour, dimensions 4 × 30.8 × 10 cm (H×W×D)
  899,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Mag2406
4.9 14×
Watch Price/Availability
FISKARS Shovel Solid™
Shovel - 26cm blade width, straight blade
  599,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: FISlop003
5.0 8×
Watch Price/Availability
KREUL Solo goya Acrylic paint set, 6 colours, 100 ml in tube
Acrylic Paints - water-dilutable and fast-drying, matt, 6 colours per pack, volume 100 ml
  609,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAbz21061
3.0 3×
Watch Price/Availability
ALAVIS™ Hemagel 5 g
Leather Care Product - hydrophilic gel, shortens healing time of minor injuries and larger chronic wounds, suitable for large and small pets and exotic animals, brings easy and quick wound treatment with immediate relief
  189,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPhk0881
5.0 6×
Watch Price/Availability
Momcozy Pregnancy Belly Band Skin L
Pregnancy Belly Band - International size L, material elastane, nylon and polyester, pink
  1,799,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAls14426
5.0 1×
Watch Price/Availability
ZyXEL XS1930-10
Switch - 8 port, QoS, VLAN, L3, manageable, rack
  12,190,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZxL21a16
4.9 143×
Watch Price/Availability
VASELINE Original cosmetic petroleum jelly 50 ml
Body Lotion - women's and men's, moisturising and softening, for oily, normal, combination, dry and mature skin, paraben-free and fragrance-free, 50 ml volume - from 138 Kč/100 ml
  from  59,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TM675
4.7 98×
Watch Price/Availability
SPONTEX colours sponges 10 pcs
Dish Sponge - from 3.50 Kč/1 pc(s)
  from  30,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UKL1058
4.8 106×
Watch Price/Availability
MAYBELLINE NEW YORK Fit Me Matte & Poreless 115 Ivory Powder, 9g
Powder coverage, dermatologically tested, long-lasting and non-comedogenic, shade: medium, suitable for oily and normal skin, compact consistency, lasts up to under 24 hours, weight 9 g, package also includes mirror and powder puff, effect: fixation, matte and evens skin tone - 1,989 Kč/100 g
  179,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DEKO4574
3.8 21×
Watch Price/Availability
LAMAX AirTrack1
Wireless Headphones - with microphone, ear hooks, closed construction, Bluetooth 5.4, AAC and SBC support, voice assistant, track shuffle, call handling, IPx5 rating, frequency range 20-20000 Hz, sensitivity 108 dB/mW, impedance 32 Ohm, 10 mm driver size, battery life up to 8 h
  597,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LMA036a6
5.0 11×
Watch Price/Availability
Marvo Tian 65 Mechanical Tri-Mode Keyboard - EN
Gaming Keyboard - mechanical switch, wireless, backlit, classic (high-profile) keys, UK key layout, bluetooth, USB-C input and 2,4GHz radio frequency connection, uses Li-ion (rechargeable battery) batteries, yellow, grey and black colour, dimensions 4 × 32.1 × 10.2 cm (H×W×D)
  1,199,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MARVO2517
4.9 63×
Watch Price/Availability
VILEDA Glitzi Always Clean viscous sponge 2 pcs
Dish Sponge - for everyday use, - from 28 Kč/1 pc(s)
  from  47,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CIS1323
4.7 39×
Watch Price/Availability
Dino Magnetic Chess
Tabletop Game - everybody, suitable from 6 years, for 2 to 2 players, minimum game time 45 min
  412,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAif4967
4.9 71×
Watch Price/Availability
Limara Hoblin bedding coarse 10 l
Litter - shavings, designed for chinchillas, rabbit, hamster, guinea pig, mouse, rat, degu, gerbil, dwarf rabbit and ferret, made of wood, volume: 10l, Dust-Free and highly absorbent
  74,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPst0046
4.3 5×
Watch Price/Availability
LEGO® Icons 40824 Cute Tweety
LEGO Set for children and adults, suitable from the age of 12 years, theme: Fantasy, Fairy tales and Animals, launched in 2026 - new releases, 412 pc(s)
Discounted -7 % 699,- 759,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO40824
4.9 12×
Watch Price/Availability
RON 435 Drawing Pins - Pack of 50 pcs
Pin - 50 pcs in box, colour mix
  59,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ROS084a
4.3 117×
Watch Price/Availability
Express Menu Potato soup
MRE - Meal Ready To Eat, soup, energy value per 100 g: 165 kJ, weight 600g - 182 Kč/1 kg
  109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem017
4.7 55×
Watch Price/Availability
SPONTEX Clothes pegs 20 pcs
Clothes Pegs - very practical, durable
  from  25,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UKL268

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches