Product in stock in the store in Brno - Střed

This page includes all products that are in stock in our store Brno - Střed.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
2,190 Results
4.8 96×
Watch Price/Availability
Head Xtreme Soft 3 pcs pink
Tennis Racket Grip Tape - top wrapping, thickness: 0,5 mm, perforated, made of polyurethane, 3 pc(s) in package, pink colour
  159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT14767
4.1 55×
Watch Price/Availability
Niceboy Sora Pink
Wireless Headphones - with microphone, over-ear, on-ear, closed construction, Bluetooth 5.3, AAC and SBC support, voice assistant, track shuffle, call handling, IPX4 rating, frequency range 20-20000 Hz, sensitivity 85 dB/mW, impedance 32 Ohm, 40 mm driver size, battery life up to 30 h
  999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NCB053b9
4.3 61×
Watch Price/Availability
Pandy Candy 50 g watermelon
Sweets - 50 g, 170 kcal / 100 g
Great price from  37,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTpan010
4.9 275×
Watch Price/Availability
SAVO Ocean toilet gel 700 ml
Toilet Cleaner - fresh fragrance, chlorinated, disinfectant, descaling, volume 700 ml - 76 Kč/1 l
  53,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CISWC167
4.7 49×
Watch Price/Availability
Akinu Biscuit-bones 2,2 cm 1000 g
Dog Treats training for small medium-sized dogs with normal activity, fat (vegetable) 4%
  159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMsv0081
4.8 220×
Watch Price/Availability
FROSCH Liquid Soap Aloe Vera 500ml
Liquid Soap - glycerine, suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, for everyday use, active substances include aloe vera, no artificial colours, paraben-free and pH neutral, vegan, aloe vera fragrance, unisex, volume 500 ml - from 17.80 Kč/100 ml
  from  80,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MYD172
4.8 224×
Watch Price/Availability
BREF Power Active Ocean 3 × 50g
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 28 Kč/1 pc(s)
  83,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CISWC013
4.8 42×
Watch Price/Availability
UNI PAINT Posca PC-1M, white, 0,7-1 mm
Marker , round tip, width 0,7 mm, 1 in package
  79,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KANCaaa0059
4.8 20×
Watch Price/Availability
ROJAPLAST Studs for hidden curb 250 mm - 10 pcs in pack
Peg - Anchor studs for invisible curbs, 10 pcs, 25 cm, durable plastic
  from  35,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ROJAabc003
5.0 4×
Watch Price/Availability
Opro bronze junior, white
Mouthguard adult, top, colour: White
  199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTorrv19
4.8 264×
Watch Price/Availability
PAMPERS Premium Care size 7 (99 pcs)
Disposable Nappies for children 15 + kg, size 7, moisture Indicator, anatomically Shaped Absorbent Core, prevents diaper rash and extra Breathable - 10.09 Kč/1 pc(s)
  999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BABY24807
3.2 5×
Watch Price/Availability
Cycplus Cyclami TPU ultralight MTB 29"
Tyre Tube wheel diameter: 29 ", SV/FV (presta) valve length: 45mm, weight: 65g
  349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTaaa4832
3.8 4×
Watch Price/Availability
Waterdrop Grapefruit 12 pcs
Drink - 12 hydrating sparkling cubes to make a refreshing grapefruit-flavoured drink containing vitamins, natural plant extracts and no sugar
  189,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTwadr009
4.7 119×
Watch Price/Availability
Expres Menu Meat of two colours 600g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 1897 kJ, weight 600g - 315 Kč/1 kg
  189,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem006
4.7 164×
Watch Price/Availability
VILEDA Tip Top sponge 5 pcs
Dish Sponge - for everyday use, - from 7.80 Kč/1 pc(s)
  from  33,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UKL207
4.3 10×
Watch Price/Availability
NIVEA Cellular Epigenetics Serum 30 ml
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 1,930 Kč/100 ml
Discounted -3 % 579,- 599,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL7454
4.2 50×
Watch Price/Availability
SHERON Asphalt and Resin Remover 300ml
Asphalt Remover . also removes oil, grease or wax, dissolving ability, anti-corrosion
  85,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR342422
Watch Price/Availability
43" Metz 43MQH7000Z
Television - SMART QLED, 109cm, Full HD , 50 / 60Hz (50Hz), Direct, Dolby Vision, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 2× HDMI, 2× USB, CI+, WiFi, Bluetooth, Google TV, VESA 200×100, 20 W speaker(s), Dolby Digital and Dolby Digital Plus, E
Buy with code 2026ALZAEXTRA20 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 5,432,-
  6,790,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: METZ004a65
5.0 1×
Watch Price/Availability
Smoby Life KS with wetting blue
Playground Slide - for garden, kids', 50 kg capacity, slide length 150 cm, with water connection, with steps and UV protection, material plastic, dimensions 100 × 68 × 159 cm (H×W×L), weight 6.195 kg, beige, blue and green, suitable for ages 2 years and older
  1,789,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAls20008
4.7 34×
Watch Price/Availability
KORES Index Strips on ruler Pastel 45 × 12 mm, 8 × 25 sheets, pastel mix
Self-Adhesive Labels self-adhesive, number of pages: 200 pc(s), colour - yellow, blue, green, pink and orange, 12 x 45 mm
Discounted -8 % 109,- 119,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRS196a
4.6 19×
Watch Price/Availability
Calibra Cat Life canned food for kittens with chicken 200 g
Canned Food for Cats for all breeds with low with normal activity, fat (salmon) 6.5%, grain-free - from 28 Kč/100 g
  from  39,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMK0767
Watch Price/Availability
Alpro soy drink with vanilla flavour 4 x 1l
Plant-based Drink - soy, with flavour of vanilla - 67 Kč/1 l
  269,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTdan0004bun
3.9 19×
Watch Price/Availability
Zipro Elliptical Trainer Shox
Elliptical Trainer - 28cm stride length, 8 resistance levels, 7kg flywheel, magnetic brake, max user weight: 120kg
  3,899,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: SPTmor018
4.7 86×
Watch Price/Availability
HG extra strong pre-wash stain remover 500 ml
Stain Remover - for stains: grasses, red wine, chocolate and fruit, vegetables, 500ml 610g - 358 Kč/1 l
  179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CIS717

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches