Alza Benefit slevy - Camping Food (MRE)

Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
27 Results
4.7 3×
Watch Price/Availability
FOOD FORCE Pasta with chicken 146 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 1746 kJ, weight 146g - 1,226 Kč/1 kg
  179,-
1,226 Kč/kg
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: SPTfofo006
5.0 1×
Watch Price/Availability
FOOD FORCE Chilli con carne 300 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 465 kJ, weight 300g - 397 Kč/1 kg
  119,-
397 Kč/kg
Buy
In stock 2 pcs at the supplier's
Order Code: SPTfofo019
Watch Price/Availability
FOOD FORCE Italian pot 300 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 490 kJ, weight 300g - 397 Kč/1 kg
Great price 119,-
397 Kč/kg
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: SPTfofo017