Alza Benefit slevy - Camping Food (MRE)

Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
26 Results
4.6 96×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Wild Chicken with Rice
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 573 kJ, weight 400g - 573 Kč/1 kg
  229,-
573 Kč/kg
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2592
4.6 100×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Beef goulash with potatoes
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 369 kJ, weight 400g - 623 Kč/1 kg
  249,-
623 Kč/kg
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2587
4.8 76×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Chicken Korma with rice
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 589 kJ, weight 400g - 598 Kč/1 kg
  239,-
598 Kč/kg
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2588
4.5 93×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Deer ragout with potato wedges
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 622 kJ, weight 400g - 598 Kč/1 kg
  239,-
598 Kč/kg
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2586
4.6 54×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Rice pudding with plums
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 827 kJ, weight 250g - 636 Kč/1 kg
  159,-
636 Kč/kg
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2597
4.6 74×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Pork with dumplings and cabbage
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 584 kJ, weight 400g - 573 Kč/1 kg
  229,-
573 Kč/kg
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2591
4.7 53×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Pork ribs with potatoes
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 394 kJ, weight 400g - 523 Kč/1 kg
  209,-
523 Kč/kg
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2590
4.6 37×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Garden-style chicken with beans
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 396 kJ, weight 400g - 598 Kč/1 kg
  239,-
598 Kč/kg
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2593
4.6 37×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - 100% MEAT: Turkey with onions
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 771 kJ, weight 200g - 1,145 Kč/1 kg
  229,-
1,145 Kč/kg
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2595
4.5 7×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Penne Bolognese
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 1945 kJ, weight 158g - 2,462 Kč/1 kg
  389,-
2,462 Kč/kg
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTadv049
4.3 23×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Tandoori Quinoa (VEGAN)
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 589 kJ, weight 400g - 573 Kč/1 kg
  229,-
573 Kč/kg
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT4419
3.3 12×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Chicken wings with honey and chilli
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 271 kJ, weight 300g - 697 Kč/1 kg
  209,-
697 Kč/kg
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ADVEN09
3.8 12×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Swedish meatballs with cream sauce and mashed potatoes
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 838 kJ, weight 250g - 636 Kč/1 kg
  159,-
636 Kč/kg
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTadv047
5.0 6×
Watch Price/Availability
Indiana Beef Jerky Original 375g - display (15 x 25g)
Dried Meat Beef, energy value per 100 g: 1249kJ, pack weight: 375 g - 81 Kč/pcs - from 3,243 Kč/1 kg
  1,216,-
3,243 Kč/kg
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTps0143
5.0 2×
Watch Price/Availability
Indiana Jerky Turkey Original 375g - display (15 x 25g)
Dried Meat Beef and Turkey, energy value per 100 g: 1066kJ, pack weight: 375 g - 81 Kč/pcs - from 3,243 Kč/1 kg
  1,216,-
3,243 Kč/kg
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTps0142
5.0 1×
Watch Price/Availability
Indiana Jerky Chicken Original 375g - display (15 x 25g)
Dried Meat Chicken, energy value per 100 g: 1015kJ, pack weight: 375 g - 67 Kč/pcs - from 2,664 Kč/1 kg
  999,-
2,664 Kč/kg
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTps0146
3.7 6×
Watch Price/Availability
Indiana Jerky Beef Hot & Sweet 375g - display (15 x 25g)
Dried Meat Beef, energy value per 100 g: 1222kJ, pack weight: 375 g - 67 Kč/pcs - from 2,664 Kč/1 kg
  999,-
2,664 Kč/kg
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTps0147
Watch Price/Availability
Trek'n eat Monthly pack of non-perishable food, vegetarian
Shelf-Stable Nutritionally Balanced Food - freeze-dried expedition food, for one person, for 30 days, shelf life 15 years, total weight 19 kg
  14,687,-
Buy
In stock 3 pcs at the supplier's
Order Code: SPTtrek16
Watch Price/Availability
Trek'n eat Three-month pack of non-perishable food, vegetarian
Shelf-Stable Nutritionally Balanced Food - freeze-dried expedition food, for one person, for 90 days, durability 15 years, total weight 63,6 kg
  41,657,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: SPTtrek18
4.6 58×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Meat and rice balls with tomato sauce
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 540 kJ, weight 400g - 573 Kč/1 kg
  229,-
573 Kč/kg
Buy
In stock 3 pcs
Order Code: ADVEN10
4.5 28×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Penne Bolognese
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 479 kJ, weight 105g - 3,276 Kč/1 kg
  344,-
3,276 Kč/kg
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTadv039
4.5 26×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Chilli con Carne
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 508 kJ, weight 137g - 2,255 Kč/1 kg
  309,-
2,255 Kč/kg
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: SPTadv038
4.5 2×
Watch Price/Availability
FOOD FORCE Beef stew with potatoes 150 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 1704 kJ, weight 150g - 1,107 Kč/1 kg
Great price 166,-
1,107 Kč/kg
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: SPTfofo010
4.7 3×
Watch Price/Availability
FOOD FORCE Pasta with chicken 146 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 1746 kJ, weight 146g - 1,226 Kč/1 kg
  179,-
1,226 Kč/kg
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: SPTfofo006