Deal weeks - Cereals & Muesli

Discounts, codes, and cashbacks are limited-time promotions in which you can save a lot of money. If an item is on sale, you will see the new price right next to the old one. If a discount code applies to a product, you will find it in the category listing above the product price or in the product details below the image gallery. You must then enter the discount code in the "Use discount coupon" field before submitting your order. Items with a cashback option are also marked in the same way. If certain conditions are met after purchasing these products (e.g. registration of the goods on the manufacturer's website), you will receive part of the total price back. You can find out all the terms of the specific cashback policy in the product details.

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
18 Results
Our brand
4.7 42×
Watch Price/Availability
Bery Jones Tasting set mix 380g
Gift Box
Great price 329,-
866 Kč/kg
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_MX_300W04
4.7 54×
Watch Price/Availability
Bery Jones Crispy Pillows with hazelnut filling gluten free source of fibre 500g
Cereals - gluten-free, extruded, fine hazelnut filling, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 500 g - 198 Kč/1 kg
Great price 99,-
198 Kč/kg
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_GC_500B13
4.6 14×
Watch Price/Availability
Bery Jones Gluten free, high fibre, protein source crispy oat pads 300g
Cereals - gluten-free, Oatmeal, extruded, source of protein and fibre, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 300 g - 363 Kč/1 kg
Great price 109,-
363 Kč/kg
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_GC_500B10
4.8 52×
Watch Price/Availability
Bery Jones Chocolate filled crispy pads gluten free source of fibre 500g
Cereals - gluten-free, extruded, fine chocolate filling, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 500 g - 218 Kč/1 kg
Great price 109,-
218 Kč/kg
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_GC_500B09
4.5 33×
Watch Price/Availability
Bery Jones Crisp pads with strawberry filling gluten free source of fibre 500g
Cereals - gluten-free, extruded, delicate strawberry filling, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 500 g - 218 Kč/1 kg
Great price 109,-
218 Kč/kg
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_GC_500B11
4.6 54×
Watch Price/Availability
Bery Jones Crispy pads with vanilla filling gluten free source of fibre 500g
Cereals - gluten-free, extruded, fine vanilla filling, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 500 g - 218 Kč/1 kg
Great price 109,-
218 Kč/kg
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_GC_500B08
4.7 23×
Watch Price/Availability
Bery Jones Chocolate porridge with hazelnuts gluten free 500g
Porridge , energy value per 100g: 434,6 kcal
Great price 219,-
438 Kč/kg
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_GC_500B05
3.9 11×
Watch Price/Availability
Bery Jones Premium Nutty Gluten Free Granola 420g
Granola - 474 Kč/1 kg
Great price 199,-
474 Kč/kg
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_GC_500B02
3.8 12×
Watch Price/Availability
Bery Jones Premium Chocolate Gluten Free Granola 420g
Granola - 521 Kč/1 kg
Great price 219,-
521 Kč/kg
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_GC_500B01
4.8 15×
Watch Price/Availability
Bery Jones Oatmeal strawberry porridge with coconut gluten-free 500g
Porridge , energy value per 100g: 424 kcal
Great price 199,-
398 Kč/kg
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_GC_500B06
4.8 36×
Watch Price/Availability
Bery Jones Gluten free gluten free source of fibre 500g
Cereals - gluten-free, extruded, fine banana filling, suitable for milk or yoghurt, made in the Czech Republic, resealable packaging, weight 500 g - 198 Kč/1 kg
Great price 99,-
198 Kč/kg
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_GC_500B12
4.6 11×
Watch Price/Availability
Bery Jones Premium Granola with white chocolate gluten free 420g
Granola - 474 Kč/1 kg
Great price 199,-
474 Kč/kg
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_GC_500B04
4.9 8×
Watch Price/Availability
Bery Jones Apricot porridge with coconut, gluten-free 500g
Porridge , energy value per 100g: 426 kcal
Great price 199,-
398 Kč/kg
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_GC_500B07
4.4 11×
Watch Price/Availability
Bery Jones Premium Gluten Free Strawberry Granola 420g
Granola - 474 Kč/1 kg
Great price 199,-
474 Kč/kg
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_GC_500B03
4.3 21×
Watch Price/Availability
Bery Jones Cornflakes calcium source 750 g
Cereals - suitable for milk or yoghurt, natural source of calcium, practical resealable packaging, made in the Czech Republic, weight 750 g - 132 Kč/1 kg
Great price 99,-
132 Kč/kg
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_GC_500B14
4.9 15×
Watch Price/Availability
GreenFood Nutrition Protein Rice Mash 500 g vanilla
Rice Porridge , energy value per 100g: 358 kcal - 638 Kč/1 kg
Discounted -22 % 319,- 409,-
638 Kč/kg
Buy
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgfn0228
4.7 41×
Watch Price/Availability
Nutrend Protein Porridge, 50 g, natural
Protein Puree - , 362kcal calories per 100g, 30g of protein per 100g - 9 Kč/pcs - from 900 Kč/1 kg
Buy with code 2026ALZAEXTRA50 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 23,-
  45,-
900 Kč/kg
Currently Unavailable
Order Code: SPTnut0079
4.9 15×
Watch Price/Availability
GreenFood Nutrition Protein Rice Mash 500 g natural
Rice Porridge , energy value per 100g: 358 kcal - 598 Kč/1 kg
Discounted -26 % 299,- 409,-
598 Kč/kg
Currently Unavailable
Order Code: SPTgfn0227