Price Bombs are here! Choose from products at extremely low prices and see for yourself!

Amazing deals Amazing deals

Chytré zabezpečení domácnosti Yale si nově rozumí s Philips Hue

Catalogue

Sponsored article

Aktualizováno

Přijdete ke vchodu svého domu nebo bytu a ten se po odemknutí dveří sám rozsvítí. Mohla by to být skutečnost nebo je to jen sen? Hledáte opravdu chytré řešení, které vám ušetří zbytečné výdaje za elektřinu, řešení, díky kterému nenecháte při odchodu rozsvíceno nebo dokonce odemčeno? Máme pro vás dobrou zprávu! Díky novému propojení chytrého zabezpečení Yale a osvětlení Philips Hue už zhasnout, ani zamknout nikdy nezapomenete. Nebudete na to totiž vůbec muset myslet.

Yale a Philips Hue

Yale si nově rozumí s Philips Hue – OBSAH

  1. Chytrá domácnost společně: Yale s osvětlením Philips Hue
  2. Základem je chytrý zámek Linus®
  3. Ovládání máte neustále na dosah v aplikaci Yale Access

Chytrá domácnost společně: Yale s Philips Hue

Vzhledem k tomu, že dveřní zámky a světla jsou nedílnou součástí našich domovů, dává smysl je spravovat společně. To je od letoška možné díky integraci produktů Yale se systémem chytrého osvětlení Philips Hue.

Tato integrace je určena těm, kdo mají zájem o bezpečnost a pohodlí, které jim může přinést chytrá domácnost. Naše alarmy Sync Smart a SR propojené s chytrým zámkem Linus® nově spolupracují i s chytrými světly Philip Hue. Právě společná integrace našeho zabezpečení s chytrými světly Philips Hue kombinuje světelné a zvukové efekty a vytváří tak v případě potřeby dokonalou dvojitou výstrahu. Odrazuje tak potenciální zloděje a zároveň poskytuje svým majitelům zvukové i vizuální ujištění, že jejich domov je chráněn. Nedovedete si to představit v praxi? Je to jednoduché…

Sync Smart: Zámek Linus

Společná instalace chytrého zámku Yale Linus® a osvětlení Philips Hue říká svým majitelům:

  • Vítejte v osvětlené domácnosti: Uvítání na prahu domova je příjemné, když se dveře odemknou, prostor se automaticky rozsvítí a vy vidíte na cestu dovnitř.
  • Opusťte domov bez obav: Jedním stiskem na inteligentní klávesnici Yale zamknete dveře a vypnete světla před odjezdem z domova. Pokud chcete být v naprostém klidu, když jste pryč, můžete nastavením automatického spínání světel navíc nasimulovat svou přítomnost.
  • Sdílejte přístup do svého domova: Vytvořte pro své hosty dojem, že jsou očekáváni, i když jste mimo domov. Sdílejte s nimi přístup přes jejich telefon či pomocí klávesnice a rozsviťte jim světla uvnitř.

Philips Hue a Yale: Chytrá domácnost

Základem je chytrý zámek Linus®

Chytrý zámek Linus® byl na český trh uveden v minulém roce. Tento bezpečný dveřní zámek vám umožňuje dveře zamykat či odemykat bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Můžete jej ovládat vzdáleně přes svůj smartphone, může vám automaticky odemknout dveře, když se blížíte s nákupem, máte plné ruce a telefon zastrčený v kapse, nebo můžete odkudkoliv odemknout dveře, když vám třeba nečekaně přijde do domácnosti řemeslník. Situací, kdy vám chytrý zámek Linus® může ulehčit život, je mnoho.

V přehledné aplikaci na svém smartphonu hned vidíte, kdo přichází a kdy, můžete poskytovat virtuální klíče pro hosty a kontrolovat, zda jsou dveře otevřené či zavřené. Navíc můžete být naprosto klidní s vědomím, že vás chrání nejnovější chytrý zámek společnosti Yale, která má přes 180 let zkušeností v oblasti zabezpečení.

Ovládání máte neustále na dosah v aplikaci Yale Access

Vzhledem k tomu, že dveřní zámky i světla hrají v domácnosti nepostradatelnou úlohu, dává smysl je ovládat dohromady. Aplikace Yale Access, která je samozřejmě dostupná pro obě platformy Android i iOS, vám umožní toto chytré řešení ovládat jednoduše, ať jste kdekoliv. Nastavit si v ní můžete režimy pro světla Philips Hue i zabezpečení Yale. Vše pohodlně v jediné přehledné aplikaci. 

Přijdete ke vchodu svého domu nebo bytu a ten se po odemknutí dveří sám rozsvítí. Díky novému propojení chytrého zabezpečení Yale a osvětlení Philips Hue už zhasnout, ani zamknout nikdy nezapomenete.

0
Print
P-DC1-WEB13
We will call you and advise you professionally
+420 225 340 120
Order inquiry
Question about the product
Please enter your telephone:
Call me
We care about your privacy Alza.cz a. s., Company identification number 27082440, uses cookies to ensure the functionality of the website and with your consent also to personalisage the content of our website. By clicking on the “I understand“ button, you agree to the use of cookies and the transfer of data regarding the behavior on the website for displaying targeted advertising on social networks and advertising networks on other websites.
More information Less info