Edenred Benefits

Edenred Benefits – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.cz.

Continue

7 reasons to shop for Edenred Benefits on Alza.cz

  • We have a wide network of stores across the Czech Republic, where we follow all hygiene measures, as well as contactless AlzaBoxes (pick-up points).
  • You can see the availability of each item right away. Don't forget that we deliver on weekends too.
  • We accept most payment methods, including contactless and cryptocurrency.
  • You can easily return or exchange your product at any of our AlzaBoxes.
  • Need assistance? Our customer support is available 24/7.
  • We complement our range with accessories and additional services.
  • You'll find all the essential information for each product, and for some, user reviews to help with your selection.

What to consider when choosing Edenred Benefits?

If you're planning to get Edenred Benefits, there are a few aspects that can help you choose the right product. In the left menu, you can use the parametric filter to narrow down the selection to match your preferences. We also recommend sorting by popularity or price.

Make your selection easier. Click through our pre-made filters for the category: Edenred Benefits

Are you looking for the best Edenred Benefits? Browse products sorted by popularity, or consult the reviews from other users.

Cheapest vs. most expensive Edenred Benefits

If you are looking for products based on price, you can browse the lowest priced Edenred Benefits, or choose to sort by price from highest to lowest.

Edenred Benefits – main types

Hide description
1,326 Results
5.0 1×
Watch Price/Availability
FIXAtape Stretch 5 cm
Medical Bandage - material cotton and nylon, length 4,5 m, width 5 cm, blue
Great price 58,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DOMA2213
4.4 3×
Watch Price/Availability
Medivon Collar Simple
Massage Collar - on his neck, back and shoulders, massage machine, also for pain management, relaxation, relieve muscle stiffness, hot therapy, shiatsu massage and roller massage, 2 programs, with a timer, ergonomic shape, Travel, charger included, mains power, orange and grey colour, unsuitable for pregnant women, people with heart problems, people with pacemakers, of a person who's had surgery, injured skin and persons with metal screws/plates
  1,119,-
Buy
In stock 1 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MEDMS7007
3.0 4×
Watch Price/Availability
3M™ Nexcare™ ColdHot™ Cooling Spray
Cooling Spray – cooling spray - cold spray for immediate relief of pain and inflammation
  129,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MMMNEX386
4.4 3×
Watch Price/Availability
3M Spofaplast 118 Children's - boy motif
Plaster - latex Free, medical plaster pads
  109,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NAPL147
5.0 3×
Watch Price/Availability
Kine-MAX Tape Super-Pro Rayon 7,5 cm body
Tape - kinesiological, material rayon, length 5 m, width 7,5 cm, beige colour
  289,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTknx0036
4.8 32×
Watch Price/Availability
Cosmos coil patch 1,25 cm × 5 m
Plaster - without cushion, adhesive bandage
  49,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTcosm002
4.0 4×
Watch Price/Availability
Delmar Isotonic nasal spray 50 ml
Medical Device - spray for nasal mucous membranes with impaired physiological function and for daily hygiene of the nasal cavities
  169,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTzdrpr043
4.5 102×
Watch Price/Availability
PEPINO Aroma Strawberry 3 pcs
Condoms - with flavour, latex, one kind, regular lubrication, - from 16 Kč/1 pc(s)
  from  41,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KND186
4.4 6×
Watch Price/Availability
Urgo Pore patch non-woven textile 2.5 cm × 5 m
Plaster - hypoallergenic, adhesive bandage
  75,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPToth0527
5.0 1×
Watch Price/Availability
Izotermická folie zlato-stříbrná 140 × 200 cm
Medical Device
  66,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTzdrpr121
5.0 3×
Watch Price/Availability
Dr. Müller Anginal oral spray with tea tree oil (TTO) 30 ml medical device
Medical Device - oral spray with Australian tea tree oil brings relief from inflammatory processes in the throat and oral cavity
  129,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPToth0733
4.9 14×
Watch Price/Availability
HANSAPLAST Flexible XXL elastic patch (5 pcs)
Plaster - latex Free, medical plaster pads
  139,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NAPL241
5.0 3×
Watch Price/Availability
Kine-MAX Tape Super-Pro Rayon 7,5 cm blue
Tape - kinesiological, material rayon, length 5 m, width 7,5 cm, blue colour
  289,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTknx0035
4.4 61×
Watch Price/Availability
Biotrue ONEday (30 Contact Lenses) Dioptre: -8.00 Base Curve: 8.6
Contact Lenses Biotrue - daily, spherical, prescription, -8 diopters, UV filter, 8,6 curvature, 42 DK/t oxygen permeability, 78% water content, 14,2 mm diameter, material nesofilcon A, 30 pcs included, this product is restricted to persons aged 15 and older - 12.30 Kč/1 pc(s)
  369,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: cocky1087
4.4 61×
Watch Price/Availability
Biotrue ONEday (30 Contact Lenses) Dioptre: -7.00 Base Curve: 8.6
Contact Lenses Biotrue - daily, spherical, prescription, -7 diopters, UV filter, 8,6 curvature, 42 DK/t oxygen permeability, 78% water content, 14,2 mm diameter, material nesofilcon A, 30 pcs included, this product is restricted to persons aged 15 and older - 12.30 Kč/1 pc(s)
  369,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: cocky1085
4.0 4×
Watch Price/Availability
KAWE KW43220/MO
Stethoscope - with 44 mm diaphragm, 620 mm listening hose length, blue
  199,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KWST66
5.0 2×
Watch Price/Availability
ZAMST Shoulder Wrap
Brace for shoulder
  from  2,499,-
In stock according to variant
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTzam121nad
4.4 61×
Watch Price/Availability
Biotrue ONEday (30 Contact Lenses) Dioptre: -0.50 Base Curve: 8.6
Contact Lenses Biotrue - daily, spherical, prescription, -0,5 diopter, UV filter, 8,6 curvature, 42 DK/t oxygen permeability, 78% water content, 14,2 mm diameter, material nesofilcon A, 30 pcs included, this product is restricted to persons aged 15 and older - 12.30 Kč/1 pc(s)
  369,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: cocky1060
4.8 48×
Watch Price/Availability
Cosmopor E 35 × 10 cm (30,5 × 5,5 cm)25 pcs
Plaster - sterile, medical plaster pads
  749,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTcosm021
4.7 25×
Watch Price/Availability
Kine-MAX Cohesive Elastic Bandage 2,5 cm × 4,5 m, red
Medical Bandage - width 2,5 cm, length 4,5 m, red
  101,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTkin05
4.4 3×
Watch Price/Availability
Dolorgit honey ear cleaning spray 20 ml
Medical Device - prevention of sebaceous plugs, used to loosen and remove ear wax
  179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPToth1233
4.5 2×
Watch Price/Availability
Urgo Kawaii Children's Band-Aids 16 pcs
Plaster - transparent, water-resistant and children's, medical plaster pads
  97,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPToth0522
4.5 13×
Watch Price/Availability
HANSAPLAST Ultra Sensitive Silicone (8 pcs)
Plaster - latex Free, medical plaster pads
  139,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NAPL238
5.0 1×
Watch Price/Availability
FIXAtape Stretch 2,5 cm
Medical Bandage - material cotton and nylon, length 4,5 m, width 2,5 cm, blue colour
Great price 44,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DOMA2212
In the category Edenred Benefits on Alza.cz, we currently have a total of 1325 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.