Deal weeks - Gaming Accessories

Discounts, codes, and cashbacks are limited-time promotions in which you can save a lot of money. If an item is on sale, you will see the new price right next to the old one. If a discount code applies to a product, you will find it in the category listing above the product price or in the product details below the image gallery. You must then enter the discount code in the "Use discount coupon" field before submitting your order. Items with a cashback option are also marked in the same way. If certain conditions are met after purchasing these products (e.g. registration of the goods on the manufacturer's website), you will receive part of the total price back. You can find out all the terms of the specific cashback policy in the product details.

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
1,188 Results
Watch Price/Availability
Xbox: Gamepad - Keychain
Keychain -, material: metal, height: 3 cm
Discounted -37 % 169,- 269,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: GMERCHf3581
Watch Price/Availability
Thrustmaster T818 Black Edition Direct Drive Base
Game Controller - The Thrustmaster T818 Black Edition is a Direct Drive base for PC that provides undistorted Force Feedback and constant torque up to 10 N-m
Discounted -1 % 14,542,- 14,838,-
Buy
In stock 2 pcs at the supplier's
Order Code: MA600b1e
Watch Price/Availability
Verk 06413 Anti-slip stand for Steam Deck, Anti-Slip, black
Game Console Stand
Discounted -7 % 129,- 139,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: GAMEaaa1303
Watch Price/Availability
Playstation: Symbols - Men's t-shirt black, size 4.5 mm, w. XL
T-Shirt - colour: black, size XL, men's, material: cotton, type: loose size XL, breathable, with PlayStation motive, cotton
Discounted -7 % 649,- 699,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: GMERCHtri099
Watch Price/Availability
Playstation: Symbols - Men's t-shirt black, size 4.5 mm, w. M
T-Shirt - colour: black, size M, men's, material: cotton, type: loose size M, breathable, with PlayStation motive, cotton
Discounted -7 % 649,- 699,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: GMERCHtri098
Thrustmaster T818 Ferrari 488 GT3 Simulator - Steering Wheel Free delivery
Alzaboxes and stores
Watch Price/Availability
Thrustmaster T818 Ferrari 488 GT3 Simulator
Steering Wheel - with pedals, feedback, degree of rotation 270 - 1080°, 11 buttons, 2 pedals, D-Pad, programmable buttons, compatible with PC, USB-C
Discounted -3 % 21,811,- 22,499,-
Buy
In stock 1 pcs at the supplier's
Order Code: MA516h7
4.7 358×
Watch Price/Availability
Meta Quest 3 (512 GB)
VR Goggles self-operating, 120 Hz, 110° field of vision, Wi-Fi and USB-C connection, package includes controller, microphone
  17,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OC002b2z
4.9 93×
Watch Price/Availability
Samsung 9100 PRO 2TB
SSD M,2 (PCIe 5,0 4x NVMe), TLC (Triple-Level Cell), theoretical lifespan 1200TBW
  12,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SAS9100p4
4.6 351×
Watch Price/Availability
Meta Quest 3S 128GB
VR Goggles self-operating ( one eye resolution 1832 × 1920 px), 120 Hz, 90° field of vision, Wi-Fi connection, package includes controller, USB cable and battery, microphone
Buy with code ALZADNY10 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. Získejte slevu 10 % s kódem ALZADNY10. Klikněte a kód se uplatní automaticky. 9,441,-
  10,490,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OC003a6
4.9 723×
Watch Price/Availability
Samsung 990 EVO Plus 2TB
SSD M,2 (PCIe 4,0 4x NVMe) , TLC (Triple-Level Cell), theoretical lifespan 1200TBW
  7,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SAS990ep5
4.9 93×
Watch Price/Availability
Samsung 9100 PRO 1TB
SSD M,2 (PCIe 5,0 4x NVMe), TLC (Triple-Level Cell), theoretical lifespan 600TBW
  5,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SAS9100p3
4.6 25×
Watch Price/Availability
27" Philips 27E1N1600AE
Monitor - IPS, Quad HD 2560 × 1440 (16:9), 120 Hz, Anti-Glare display, 8 bit, 4 ms, FreeSync, adjustable height, Power Delivery max. 65 W, HDR, speakers, HDMI and USB-C, USB-C data interface, VESA
Buy with code ALZADNY30 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. Získejte slevu 30% s kódem ALZADNY30. 3,890,-
  5,557,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: WC120a93l7
4.9 1,118×
Watch Price/Availability
AlzaPower AluCore Premium HDMI 2.1 High Speed 8K 3m black
Video Cable reversible HDMI/M, HDMI 2.1 interface, resolution up to UltraHD 8K@50Hz/60Hz (4320p), 4 audio tracks / 32 audio channels, 3D video and HDR support, throughput up to 48Gb/s, dynamic sync, interconnecting, triple shielding, gold-plated connectors, universal for TVs, laptops, monitors and other devices with HDMI connectors, ballistic nylon braid
Great price 399,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWCB504a4
4.7 2,221×
Watch Price/Availability
Rapture RESPAWN XL black
Mouse Pad and keyboard - size XL, braided edges, anti-slip bottom layer, material textile (polyester) and rubber, black, dimensions 900 × 300 × 4 mm
Great price 299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RPTMP201a
4.9 1,118×
Watch Price/Availability
AlzaPower AluCore Premium HDMI 2.1 High Speed 8K 2m black
Video Cable reversible HDMI/M, HDMI 2.1 interface, resolution up to UltraHD 8K@50Hz/60Hz (4320p), 4 audio tracks / 32 audio channels, 3D video and HDR support, throughput up to 48Gb/s, dynamic sync, interconnecting, triple shielding, gold-plated connectors, universal for TVs, laptops, monitors and other devices with HDMI connectors, ballistic nylon braid
Great price 349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWCB504a3
4.6 96×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Wild Chicken with Rice
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 573 kJ, weight 400g - 573 Kč/1 kg
Great price 229,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2592
4.9 243×
Watch Price/Availability
Samsung 990 PRO 2TB Heatsink
SSD M,2 (PCIe 4,0 4x NVMe) , TLC (Triple-Level Cell), theoretical lifespan 1200TBW
  12,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SAS990ph4
4.5 30×
Watch Price/Availability
Bery Jones Jerky beef natural 100g
Dried Meat Beef - from 1,990 Kč/1 kg
Great price from  169,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_DM_100B09
4.7 35×
Watch Price/Availability
Rapture SPRINT black
Gaming Racing Seat - ergonomic racing seat with fabric cover, load capacity 100 kg, adjustable backrest (30 to 90°), Seat shift of up to 18 cm, Adjustable pedal panel (0° / 15° / 27°) and steering wheel (+25° to -35°), The gear lever can be installed on both the right and the left, pre-drilled mounting points, steel construction, cable management system, non-slip feet, compatible with Logitech accessories, Fanatic, Thrustmaster and others
Great price 6,690,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: RPTRC001a
4.7 2,221×
Watch Price/Availability
Rapture RESPAWN 3XL black
Mouse Pad and keyboard - size 3XL, braided edges, anti-slip bottom layer, material textile (polyester) and rubber, black, dimensions 1200 × 600 × 4 mm
Great price 899,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RPTMP203a
5.0 2×
Watch Price/Availability
Adventure Menu Pro-Ration Emergency food pack menu V
MRE - Meal Ready To Eat, main course, weight 2313g - 363 Kč/1 kg
Great price 839,- Save 40,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTadv063
4.5 28×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Penne Bolognese
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 479 kJ, weight 105g - 2,657 Kč/1 kg
Great price 279,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTadv039
4.5 17×
Watch Price/Availability
Samsung T7 MicroSDXC 256GB
Memory Card micro SDXC, 256GB, read speed up to 170MB/s, Class 10, UHS-I, U3, V30, A2
Buy with code ALZADNY20 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. Získejte slevu 20 % s kódem ALZADNY20. Klikněte a kód se uplatní automaticky. 1,199,-
  1,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SASD016h5b3
4.5 130×
Watch Price/Availability
Eternico Office ErgoFoam Pad MF10 black
Mouse Pad - material: textile and polyurethane, gel pad, size: 19,5 × 2,5 × 23,5cm, black colour
Great price 199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AET004930a