Deal weeks - Gaming Accessories

Discounts, codes, and cashbacks are limited-time promotions in which you can save a lot of money. If an item is on sale, you will see the new price right next to the old one. If a discount code applies to a product, you will find it in the category listing above the product price or in the product details below the image gallery. You must then enter the discount code in the "Use discount coupon" field before submitting your order. Items with a cashback option are also marked in the same way. If certain conditions are met after purchasing these products (e.g. registration of the goods on the manufacturer's website), you will receive part of the total price back. You can find out all the terms of the specific cashback policy in the product details.

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
1,188 Results
4.8 1,420×
Watch Price/Availability
AlzaPower AluCore Premium HDMI 2.0 High Speed 4K 2m black
Video Cable double-sided HDMI/M, HDMI 2.0, resolution up to UltraHD 4K@50Hz/60Hz (2160p), 4 audio tracks / 32 audio channels, throughput up to 18Gb/s, dynamic synchronization, interconnect, triple shielding, gold-plated metal connectors, universal for television, laptops, monitors and other devices with HDMI connectors, HDMI certification
Great price 229,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWCB502c
4.9 1,118×
Watch Price/Availability
AlzaPower AluCore Premium HDMI 2.1 High Speed 8K 5m black
Video Cable reversible HDMI/M, HDMI 2.1 interface, resolution up to UltraHD 8K@50Hz/60Hz (4320p), 4 audio tracks / 32 audio channels, 3D video and HDR support, throughput up to 48Gb/s, dynamic sync, interconnecting, triple shielding, gold-plated connectors, universal for TVs, laptops, monitors and other devices with HDMI connectors, ballistic nylon braid
Great price 549,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWCB504a5
4.9 1,118×
Watch Price/Availability
AlzaPower AluCore Premium HDMI 2.1 High Speed 8K 1.5m black
Video Cable reversible HDMI/M, HDMI 2.1 interface, resolution up to UltraHD 8K@50Hz/60Hz (4320p), 4 audio tracks / 32 audio channels, 3D video and HDR support, throughput up to 48Gb/s, dynamic sync, interconnecting, triple shielding, gold-plated connectors, universal for TVs, laptops, monitors and other devices with HDMI connectors, ballistic nylon braid
Great price 299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWCB504a2
4.6 1,098×
Watch Price/Availability
AlzaPower MultiCore 4in1 USB 60W 480Mbps 1m Black
Data Cable - USB Hi-Speed 480 Mb/sec, Sync & Charge up to 3A, 60W Power Delivery, Quick Charge 3.0, 2x USB-C, 1x MicroUSB, 1x USB-A, gold-plated connectors, VelcroStrap+; for mobile phones, tablets and other devices
Great price 299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AEY0493b
4.6 100×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Beef goulash with potatoes
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 369 kJ, weight 400g - 623 Kč/1 kg
  249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2587
4.5 17×
Watch Price/Availability
Samsung T7 MicroSDXC 512GB
Memory Card micro SDXC, 512GB, read speed up to 170MB/s, Class 10, UHS-I, U3, V30, A2
Buy with code ALZADNY30 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. Získejte slevu 30% s kódem ALZADNY30. 2,029,-
  2,899,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SASD016h5b4
4.7 2,221×
Watch Price/Availability
Rapture RESPAWN M black
Mouse Pad - M size, braided edges, anti-slip bottom layer, material textile (polyester) and rubber, black, dimensions 320 × 270 × 4 mm
Great price 149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RPTMP202a
4.9 243×
Watch Price/Availability
Samsung 990 PRO 1TB Heatsink
SSD M,2 (PCIe 4,0 4x NVMe) , TLC (Triple-Level Cell), theoretical lifespan 600TBW
  6,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SAS990ph3
4.8 76×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Chicken Korma with rice
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 589 kJ, weight 400g - 598 Kč/1 kg
  239,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2588
4.8 4,499×
Watch Price/Availability
AlzaPower Core Premium HDMI 2.0 High Speed 4K 1m black
Video Cable double-sided HDMI/M, HDMI 2.0 interface, resolution up to UltraHD 4K@50Hz/60Hz (2160p), 4 audio tracks / 32 audio channels, throughput up to 18Gb/s, dynamic synchronization, interconnect, triple shielding, gold-plated connectors, universal for television, laptops, monitors and other devices with HDMI connectors, HDMI certification
Great price 149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWCB501b
4.4 242×
Watch Price/Availability
Eternico Office ErgoGel Pad MG10 black
Mouse Pad - material: textile and polyurethane, gel pad, size: 19,5 × 1,8 × 23,5cm, black colour
Great price 169,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AET004920a
4.7 2,221×
Watch Price/Availability
Rapture RESPAWN XL grey
Mouse Pad and keyboard - size XL, braided edges, anti-slip bottom layer, material textile (polyester) and rubber, grey colour, dimensions 900 × 300 × 4 mm
Great price 299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RPTMP201g
4.7 221×
Watch Price/Availability
Eternico Essential Mouse Pad MB10 black
Mouse Pad - material: textile, rubber and polyester, size: 25 × 0,4 × 20cm, black colour
Great price 99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AET004910a
4.0 22×
Watch Price/Availability
Bery Jones Beef Jerky classic 100g
Dried Meat Beef - 1,790 Kč/1 kg
Great price 179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_DM_00B10
4.5 17×
Watch Price/Availability
Samsung T7 MicroSDXC 128GB
Memory Card micro SDXC, 128GB, read speed up to 170MB/s, Class 10, UHS-I, U3, V30, A2
Buy with code ALZADNY20 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. Získejte slevu 20 % s kódem ALZADNY20. Klikněte a kód se uplatní automaticky. 799,-
  999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SASD016h5b2
4.6 237×
Watch Price/Availability
Rapture RESPAWN GLOW 2.0 XL black
Mouse Pad - Size XL, RGB backlight (14 modes), 2 levels of backlight brightness, control panel with USB-C connector and buttons to turn off and change the backlight mode, anti-slip bottom layer, material textile (polyester) and rubber, dimensions 900 × 300 × 3 mm
Great price 549,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RPTMP002i
4.8 487×
Watch Price/Availability
AlzaPower USB-C to Micro USB-B 3.2 Gen 1 0.5m black
Data Cable , gold-plated connectors, length: 0,5m VelcroStrap+
Great price 159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWCB700b
3.6 13×
Watch Price/Availability
Bery Jones Jerky beef BBQ 100g
Dried Meat - lightly smoked, allergen-free, made in the Czech Republic using traditional drying methods, contains 42g of protein, 100g made from 180g of raw meat, original recipe, great taste and delicate texture, long shelf life, practical resealable zip-lock packaging - 1,790 Kč/1 kg
Great price 179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_DM_00B02
4.8 1,355×
Watch Price/Availability
AlzaPower AluCore USB-A to Micro USB 1m Black
Data Cable - USB Hi-Speed 480 Mb/s, Sync & Charge up to 2.4A, durable metal body and nylon jacket, gold-plated connectors, VelcroStrap+
Great price 169,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWCB104b
4.2 56×
Watch Price/Availability
Bery Jones Biltong beef original 100g
Dried Meat Beef - 2,490 Kč/1 kg
Great price 249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_DM_100B05
4.8 1,420×
Watch Price/Availability
AlzaPower AluCore Premium HDMI 2.0 High Speed 4K 5m Black
Video Cable - double-sided HDMI/M, HDMI 2.0 interface, resolution up to UltraHD 4K@50Hz/60Hz (2160p), 4 audio tracks / 32 audio channels, throughput up to 18Gb/s, dynamic synchronization, interconnect, triple shielding, gold-plated connectors, universal for television, laptops, monitors and other devices with HDMI connectors, HDMI certification
Great price 349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWCB502e
4.8 1,355×
Watch Price/Availability
AlzaPower AluCore USB-A to Micro USB 2m Black
Data Cable , durable metal body, gold-plated connectors and nylon braiding, length: 2m VelcroStrap+
Great price 189,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWCB105b
3.8 19×
Watch Price/Availability
Rapture PIT black
Gaming Racing Seat
Great price 3,690,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RPTRC002a
4.8 4,499×
Watch Price/Availability
AlzaPower Core Premium HDMI 2.0 High Speed 4K 2m black
Video Cable - UltraHD 4K@50Hz/60Hz (2160p), HDR (High Dynamic Range), Dolby Vision, 3D, Ethernet, CEC, throughput up to 18Gb/sec, sampling frequency up to 1536kHz, 4 audio tracks / 32 audio channels, ARC,21: 9 widescreen support, dynamic sync, gold-plated connectors, triple shielding, HDMI certification
Great price 199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWCB501f