Deal weeks - Gaming Accessories

Discounts, codes, and cashbacks are limited-time promotions in which you can save a lot of money. If an item is on sale, you will see the new price right next to the old one. If a discount code applies to a product, you will find it in the category listing above the product price or in the product details below the image gallery. You must then enter the discount code in the "Use discount coupon" field before submitting your order. Items with a cashback option are also marked in the same way. If certain conditions are met after purchasing these products (e.g. registration of the goods on the manufacturer's website), you will receive part of the total price back. You can find out all the terms of the specific cashback policy in the product details.

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
1,188 Results
4.8 4,499×
Watch Price/Availability
AlzaPower Core Premium HDMI 2.0 High Speed 4K 2m black
Video Cable - UltraHD 4K@50Hz/60Hz (2160p), HDR (High Dynamic Range), Dolby Vision, 3D, Ethernet, CEC, throughput up to 18Gb/sec, sampling frequency up to 1536kHz, 4 audio tracks / 32 audio channels, ARC,21: 9 widescreen support, dynamic sync, gold-plated connectors, triple shielding, HDMI certification
Great price 199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWCB501f
4.8 252×
Watch Price/Availability
Lenovo Legion Gaming XL Cloth Mouse Pad
Mouse Pad and for keyboard - material: textile, size: 90 × 0,3 × 30cm, black colour
  289,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NT486r8m3
4.4 189×
Watch Price/Availability
Eternico Office ErgoFoam Pad MF11 black
Mouse Pad - material: textile and polyurethane, gel pad, size: 20 × 2,5 × 25cm, black colour
Great price 179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AET004931a
4.5 93×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Deer ragout with potato wedges
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 622 kJ, weight 400g - 598 Kč/1 kg
  239,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2586
4.8 10×
Watch Price/Availability
Rapture GRID black
Gaming Racing Seat
Great price 11,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: RPTRC003a
4.8 4,499×
Watch Price/Availability
AlzaPower Core Premium HDMI 2.0 High Speed 4K 1.5m černý black
Video Cable - UltraHD 4K @ 50Hz / 60Hz (2160p), HDR (High Dynamic Range), Dolby Vision, 3D, Ethernet, CEC, throughput up to 18Gb/sec, sampling frequency up to 1536kHz, 4 audio tracks / 32 audio channels, ARC, 21: 9 widescreen support, dynamic sync, gold-plated connectors, triple shielding, HDMI certification
Great price from  158,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWCB501d
4.3 192×
Watch Price/Availability
Stormred Shaker with tray black, 500ml
Shaker - with a volume of 0,5l, colour: black
Great price 139,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgom003
4.8 4,499×
Watch Price/Availability
AlzaPower Core Premium HDMI 2.0 High Speed 4K 3m black
Video Cable - UltraHD 4K@50Hz/60Hz (2160p), HDR (High Dynamic Range), Dolby Vision, 3D, Ethernet, CEC, throughput up to 18Gb/sec, sampling frequency up to 1536kHz, 4 audio tracks / 32 audio channels, ARC, 21: 9 widescreen support, dynamic sync, gold-plated connectors, triple shielding, HDMI certification
Great price 249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWCB501h
4.3 23×
Watch Price/Availability
Bery Jones Beef sausages dried original 100g
Dried Meat Beef - 2,290 Kč/1 kg
Great price 229,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_DM_100B07
Samsung 990 PRO 4TB Heatsink - SSD Free delivery
Alzaboxes and stores
4.9 243×
Watch Price/Availability
Samsung 990 PRO 4TB Heatsink
SSD M,2 (PCIe 4,0 4x NVMe) , TLC (Triple-Level Cell), theoretical lifespan 2400TBW
  21,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SAS990ph5
4.8 1,420×
Watch Price/Availability
AlzaPower AluCore Premium HDMI 2.0 High Speed 4K 3m Black
Video Cable - double-sided HDMI/M, HDMI 2.0 interface, resolution up to UltraHD 4K@50Hz/60Hz (2160p), 4 audio tracks / 32 audio channels, throughput: up to 18Gb/s, dynamic synchronization, interconnect, triple shielding, gold-plated connectors, universal for television, laptops, monitors and other devices with HDMI connectors, HDMI certification
Great price 269,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWCB502d
3.4 13×
Watch Price/Availability
Bery Jones Jerky beef teriyaki 100g
Dried Meat - gently smoked, allergen-free, made in the Czech Republic using traditional drying methods, contains 41g of protein, 100g made from 180g of raw meat, original recipe, great taste and delicate texture, long shelf life, practical resealable zip-lock packaging - 1,790 Kč/1 kg
Great price 179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_DM_00B04
4.7 81×
Watch Price/Availability
Eternico Office ErgoFoam Wrist Rest WR10 black
Wrist Rest - material: textile, rubber and memory foam, anti-slip base, size: 31,8 × 2,2 × 8,8cm, black colour
Great price 399,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AET004940a
4.8 1,420×
Watch Price/Availability
AlzaPower AluCore Premium HDMI 2.0 High Speed 4K, 1m Black
Video Cable - double-sided HDMI/M, HDMI 2.0 interface, resolution up to UltraHD 4K@50Hz/60Hz (2160p), 4 audio tracks/32 audio channels, throughput up to 18Gb/s, dynamic synchronisation, interconnect, triple shielding, gold-plated connectors, universal for TVs/laptops/monitors and other devices with HDMI connectors, HDMI-certified
Great price 179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWCB502a
4.5 395×
Watch Price/Availability
AlzaPower MagCore 2in1 USB-A to Micro USB/USB-C 1.5m Black
Data Cable - USB Hi-Speed 480Mbps, Sync & Charge up to 3A, LED indicator, durable metal body, nylon braid, replaceable magnetic connectors, for mobile phones, tablets and other devices with USB-C or MicroUSB connector, VelcroStrap+
Great price 249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWCB082j
4.3 496×
Watch Price/Availability
Stormred Shaker black, 700ml
Shaker - with a volume of 0,7l, colour: black
Great price 119,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgom006
4.6 74×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Pork with dumplings and cabbage
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 584 kJ, weight 400g - 573 Kč/1 kg
  229,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2591
4.8 1,041×
Watch Price/Availability
AlzaPower Core Premium HDMI 2.1 High Speed 8K 1m black
Video Cable reversible HDMI/M, HDMI 2.1 interface, resolution up to UltraHD 8K@50Hz/60Hz (4320p), 4 audio tracks / 32 audio channels, 3D video and HDR support, throughput up to 48Gbps, dynamic synchronisation, interconnecting, triple shielding, gold-plated connectors, universal for TVs, laptops, monitors and other devices with HDMI connectors, PVC braid
Great price 229,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWCB503a
4.7 53×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Pork ribs with potatoes
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 394 kJ, weight 400g - 523 Kč/1 kg
  209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2590
4.6 1,098×
Watch Price/Availability
AlzaPower MultiCore 4in1 USB 60W 480Mbps 2m Black
Data Cable - USB Hi-Speed 480 Mb/sec, Sync & Charge up to 3A, 60W Power Delivery, Quick Charge 3.0, 2x USB-C, 1x MicroUSB, 1x USB-A, gold-plated connectors, VelcroStrap+; for mobile phones, tablets and other devices
Great price 349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AEY0493c
4.5 395×
Watch Price/Availability
AlzaPower MagCore 2in1 USB-A to Micro USB/USB-C 1m Black
Data Cable - USB Hi-Speed 480Mbps, Sync & Charge up to 3A, LED indicator, durable metal body, nylon braid, replaceable magnetic connectors, for mobile phones, tablets and other devices with USB-C or MicroUSB connector, VelcroStrap+
Great price 229,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWCB082h
4.6 220×
Watch Price/Availability
Razer Gigantus V2 Large
Mouse Pad - material: textile and rubber, size: 45 × 0,3 × 40cm, black colour
Buy with code ALZADNY15 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. Získejte slevu 15 % s kódem ALZADNY15. Klikněte a kód se uplatní automaticky. 509,-
  599,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MR06113g
4.7 2,221×
Watch Price/Availability
Rapture RESPAWN XL pink
Mouse Pad and keyboard - size XL, braided edges, anti-slip bottom layer, material textile (polyester) and rubber, colour pink, dimensions 900 × 300 × 4 mm
Great price 299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RPTMP201c
4.8 951×
Watch Price/Availability
AlzaPower Core USB-A to Micro USB 2m Black
Data Cable - USB Hi-Speed 480 Mbps, Sync & Charge up to 2.4A, gold-plated connectors, for mobile phones, tablets and other devices with Micro USB connector, VelcroStrap+
Great price 129,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWCB114b