Deal weeks - Gaming Accessories

Discounts, codes, and cashbacks are limited-time promotions in which you can save a lot of money. If an item is on sale, you will see the new price right next to the old one. If a discount code applies to a product, you will find it in the category listing above the product price or in the product details below the image gallery. You must then enter the discount code in the "Use discount coupon" field before submitting your order. Items with a cashback option are also marked in the same way. If certain conditions are met after purchasing these products (e.g. registration of the goods on the manufacturer's website), you will receive part of the total price back. You can find out all the terms of the specific cashback policy in the product details.

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
1,006 Results
4.4 10×
Watch Price/Availability
MMMASO 20 x 45 g
Dried Meat Beef - 1,222 Kč/1 kg
  1,100,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTmdgpES1
4.5 2×
Watch Price/Availability
FOOD FORCE Beef stew with potatoes 150 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 1704 kJ, weight 150g - 1,107 Kč/1 kg
Amazing Deal 166,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: SPTfofo010
4.7 3×
Watch Price/Availability
FOOD FORCE Pasta with chicken 146 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 1746 kJ, weight 146g - 1,226 Kč/1 kg
  179,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: SPTfofo006
3.8 4×
Watch Price/Availability
Kensington ErgoSoft K52799WW
Wrist Rest - material: artificial leather, anti-slip base, size: 44,5 × 1,5 × 10,1cm, black colour
  959,-
Buy
In stock 2 pcs at the supplier's
Order Code: NX900a87
4.2 9×
Watch Price/Availability
Kensington Slim Duo Wrist Gel, blue/black
Mouse Pad - size: S, material: silicone and polyurethane, wrist rest, gel pad, size: 19,5 × 2,5 × 7,5cm, black and blue colour
  499,-
Buy
In stock 3 pcs at the supplier's
Order Code: NX900a118
4.5 9×
Watch Price/Availability
Thrustmaster Clamp for Sequential Shifter and Handbrake
Holder - robust, reliable and rigid attachment system, adjustable for many different setups, compatible with left and right side, simple attachment system via two tightening screws
Discounted -1 % 3,151,- 3,199,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: MA522
4.6 5×
Watch Price/Availability
Reflect Laptop Case 14"
Laptop Case size up to 14 ", dimensions (W×H×D): 34.8 × 24.3 × 2.5cm, polyester
Discounted -22 % 779,- 999,-
Buy
In stock 5 pcs at the supplier's
Order Code: CL750a10
4.6 5×
Watch Price/Availability
Stranger Things - Arcade Logo - game pad
Mouse Pad and for keyboard - size: XL, material: polyester, size: 80 × 0,4 × 30cm
Discounted -11 % 381,- 429,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: GMERCHc0760
5.0 7×
Watch Price/Availability
MSI Agility GD21
Mouse Pad - material: textile and rubber, size: 32 × 0,3 × 22cm, black and grey colour
Discounted -6 % 309,- 329,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: MSAaM13e
Watch Price/Availability
FOOD FORCE Italian pot 300 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 490 kJ, weight 300g - 397 Kč/1 kg
Amazing Deal 119,- Save 20,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: SPTfofo017
Watch Price/Availability
Genius GX Gaming GX-Pad 340
Mouse Pad - size: S, material: textile and rubber, size: 34 × 0,15 × 28cm, black colour
Discounted -5 % 179,- 189,-
Buy
In stock > 10 pcs at the supplier's
Order Code: MB900a13f
Watch Price/Availability
Trek'n eat Emergency Food Cocoa drink 800 g
MRE - Meal Ready To Eat, drink, energy value per 100 g: 1503 kJ, weight 800g - 1,111 Kč/1 kg
Discounted -7 % 889,- 960,-
Buy
In stock 2 pcs at the supplier's
Order Code: SPTtrek20
Watch Price/Availability
Trek'n eat Emergency Food Oat drink 1000g
MRE - Meal Ready To Eat, drink, energy value per 100 g: 1717 kJ, weight 1000g - 1,109 Kč/1 kg
Discounted -7 % 1,109,- 1,198,-
Buy
In stock > 5 pcs at the supplier's
Order Code: SPTtrek21
4.7 254×
Watch Price/Availability
Logitech G502X Plus Black
Gaming Mouse - wireless, optical, 25600DPI, 13 buttons, user profiles and ptfe sliders, RGB backlighting, lightspeed and USB-C, black
Discounted -27 % 2,399,- 3,299,-
Buy
On the way > 5 pcs
Expected 12/10/2026
Order Code: MG137a6d4a1
4.4 96×
Watch Price/Availability
Rapture DREADNOUGHT Black
Gaming Chair - specifically designed for larger figures, backrest adjustable from 90° to 135°, height, to the side, depth and angle adjustable armrests, cushions to support the cervical and lumbar spine, height-adjustable seat, adjustable rocking resistance, textile cover, swivel structure with steel chassis (cross), hard castors suitable for carpets, load capacity: 150kg
Great price 6,990,-
Buy
On the way > 5 pcs
Expected 23/10/2026
Order Code: RPTGC0500b
4.6 249×
Watch Price/Availability
Anda Seat Kaiser Series 3 XL maroon
Gaming Chair - upholstery material: synthetic leather, rocking mechanism with lock, lumbar and head support, height, top part rotation, orward/backward movement and left / right movement armrests, seat with balance elements, revolving and metal construction, seat pan padding: cold foam (HR foam), metal base, rubberised wheels, red colour, weight capacity: 200 kg
  13,999,-
Buy
On the way 2 pcs
Expected 12/10/2026
Order Code: MENTL013
4.7 65×
Watch Price/Availability
Rapture X-RAY Outemu Red pink - EN/SK
Gaming Keyboard - mechanical switch Outemu Red, wired, dynamic backlighting, classic (high-profile) keys, programmable macro keys, Czech and slovak key layout, USB-A, pink colour, dimensions 3.8 × 44 × 13.4 cm (H×W×D)
Great price 990,-
Buy
On the way > 5 pcs
Expected 13/10/2026
Order Code: RPTGMK003f
4.4 77×
Watch Price/Availability
Rapture IRONCLAD Grey
Gaming Chair - backrest adjustable from 90° to 160°, height, to the side, depth and angle adjustable armrests, cushions to support the cervical and lumbar spine, height-adjustable seat, the backrest can be locked in any position, adjustable rocking resistance, synthetic leather, parts of the seat and backrest with perforations, swivel design, hard castors suitable for carpets, load capacity: 130kg
Great price 4,990,-
Buy
On the way > 5 pcs
Expected 23/10/2026
Order Code: RPTGC0300b
4.4 859×
Watch Price/Availability
Rapture COBRA, White
Gaming Mouse - wired, Pixart PMW3325 optical sensor, 800/1200/2000/3200/5000 DPI, 1ms response time, 100 IPS tracking speed, 20G acceleration, RGB backlight (5 backlight modes), 7 programmable buttons, Omron switches, lifetime up to 10 million clicks, Plug & Play, 2.4GHz USB-A receiver, range up to 10m, 900mAh built-in battery, USB-C connector, 1.8m braided cable, software (change DPI, backlight, macros)
Great price 699,-
Buy
On the way > 5 pcs
Expected 13/10/2026
Order Code: RPTGM003b
4.8 46×
Watch Price/Availability
Rapture X-RAY Outemu Blue pink - EN/SK
Gaming Keyboard - mechanical switch Outemu Blue, wired, dynamic backlighting, classic (high-profile) keys, programmable macro keys, Czech and slovak key layout, USB-A, pink colour, dimensions 3.8 × 44 × 13.4 cm (H×W×D)
Great price 990,-
Buy
On the way > 5 pcs
Expected 13/10/2026
Order Code: RPTGMK003e
4.4 859×
Watch Price/Availability
Rapture COBRA, Pink
Gaming Mouse - wired, Pixart PMW3325 optical sensor, 800/1200/2000/3200/5000 DPI, 1ms response time, 100 IPS tracking speed, 20G acceleration, RGB backlight (5 backlight modes), 7 programmable buttons, Omron switches, lifetime up to 10 million clicks, Plug & Play, 2.4GHz USB-A receiver, range up to 10m, 900mAh built-in battery, USB-C connector, 1.8m braided cable, software (change DPI, backlight, macros)
Great price 699,-
Buy
On the way > 5 pcs
Expected 13/10/2026
Order Code: RPTGM003c
5.0 1×
Watch Price/Availability
CONNECT IT CCW-2010-BK WebYouSee Pro Full HD
Webcam - with Full HD (1920 × 1080 px) resolution, angle of view of 75°, built-in microphone, background noise reduction
  799,-
Buy
On the way > 5 pcs
Expected 05/10/2026
Order Code: JD805a2
3.7 14×
Watch Price/Availability
Razer Pro Click V2 - Vertical Ed.
Gaming Mouse - vertical, wireless, optical, 30000DPI, 7 buttons, user profiles, RGB backlighting, cord length: 1.2m, bluetooth and USB-C, black
  3,699,-
Buy
On the way > 5 pcs
Expected 30/11/2026
Order Code: MR066e15
4.1 11×
Watch Price/Availability
Anda Seat X-Air Mega Size XL Mesh Gray
Gaming Chair – mesh upholstery, rocking mechanism, lumbar and head support, height, top part rotation, orward/backward movement and left / right movement armrests, seat with balance elements, revolving and plastic construction, plastic base, rubberised wheels, grey colour, weight capacity: 120 kg
  9,999,-
Buy
On the way 3 pcs
Expected 12/10/2026
Order Code: MENTL087