Deal weeks - Gaming Accessories

Discounts, codes, and cashbacks are limited-time promotions in which you can save a lot of money. If an item is on sale, you will see the new price right next to the old one. If a discount code applies to a product, you will find it in the category listing above the product price or in the product details below the image gallery. You must then enter the discount code in the "Use discount coupon" field before submitting your order. Items with a cashback option are also marked in the same way. If certain conditions are met after purchasing these products (e.g. registration of the goods on the manufacturer's website), you will receive part of the total price back. You can find out all the terms of the specific cashback policy in the product details.

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
1,188 Results
4.0 82×
Watch Price/Availability
Genius SP-U125 grey-black
Speakers - active, 2.0 channel with power performance of 3 W RMS, 70 dB/mW, frequency range from 150 Hz to 20000 Hz, 3,5mm jack, USB charging
Discounted -6 % 215,- 229,-
Currently Unavailable
Order Code: ME555a2a
4.0 2×
Watch Price/Availability
Turtle Beach Afterglow Wave XBOX/PC - black
Gamepad - for PC, xbox Series X|S and xbox One, compatible with Windows 10, cable connection, cable length of 3m, 3,5mm Jack , USB-C, vibration, analogue stick, custom button mapping, black colour
Discounted -3 % 929,- 959,-
Currently Unavailable
Order Code: HNCBb1b9
5.0 9×
Watch Price/Availability
Turtle Beach Rematch Advanced XBOX/PC - Reveal - Kyoto Bloom
Gamepad - for PC, xbox Series X|S and xbox One, compatible with Windows 10, cable connection, cable length of 2,5m, 3,5mm Jack , USB-C, analogue stick, custom button mapping, hall Effect Triggers, grey, red and pink colour
Discounted -30 % 829,- 1,199,-
Currently Unavailable
Order Code: HNCBb1b22
5.0 3×
Watch Price/Availability
PDP Deluxe Travel Case - Mario Edition - Nintendo Switch
Case for Nintendo Switch - for the Nintendo Switch game console, Switch Lite and Switch OLED, thin durable design, nylon wrist strap, integrated stand for the console, official license
Discounted -5 % 549,- 579,-
Currently Unavailable
Order Code: pdpnswa21
4.3 12×
Watch Price/Availability
Thrustmaster ESWAP X Green
Controller Grips - 7 green camouflaged modules, NXG mini levers, Hot Swap, compatible with ESWAP X PRO CONTROLLER, Xbox Series X|S a PC
  1,199,-
Currently Unavailable
Order Code: MA518a3
1.0 1×
Watch Price/Availability
PDP Victrix Pro BFG Wireless Controller - Black - PS5
Gamepad - for PC, PS5 and PS4, wireless connection, USB-C, integrated batteries, vibration, analogue stick, custom button mapping, black colour
Discounted -20 % 4,239,- 5,299,-
Currently Unavailable
Order Code: pdppsv1
Watch Price/Availability
KontrolFreek CoD Speed Cola - XBX/XB1
Controller Grips - white and green, silicone material, for analogue sticks, for Xbox One and Xbox Series X|S, non-slip surface
  929,-
Currently Unavailable
Order Code: KTF054a
Watch Price/Availability
Turtle Beach Atom Controller- IOS - cobalt blue
Gamepad - for mobile phone, compatible with iOS, wireless connection, USB-C, analogue stick, protective case, blue colour
Discounted -10 % 1,799,- 1,999,-
Currently Unavailable
Order Code: HNCBb1b14
Watch Price/Availability
PDP REALMz Wireless Controller - Minecraft Forest Biome - Nintendo Switch
Gamepad - for nintendo Switch, wireless connection, USB-C, integrated batteries, backlighting, analogue stick, multicolour colour
Discounted -14 % 1,399,- 1,639,-
Currently Unavailable
Order Code: pdpnswc17
Watch Price/Availability
Playstation: Symbols - Men's t-shirt black, size 4.5 mm, w. L
T-Shirt - colour: black, size L, men's, material: cotton, type: loose size L, breathable, with PlayStation motive, cotton
Discounted -7 % 649,- 699,-
Currently Unavailable
Order Code: GMERCHtri097
4.6 19×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Chicken Tikka Masala with basmati rice
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 795 kJ, weight 110g - 2,718 Kč/1 kg
  299,-
Currently Unavailable
Order Code: SPTadv035
4.5 111×
Watch Price/Availability
Eternico Low Profile Wrist Rest WR30
Wrist Rest - material: artificial leather and memory foam, antistatic surface, anti-slip base, size: 43 × 1 × 8cm, black colour
Great price 299,-
Currently Unavailable
Order Code: AET004943
4.8 487×
Watch Price/Availability
AlzaPower USB-C na Micro USB-B 3.2 Gen 1 1.0m black
Data Cable , gold-plated connectors, length: 1m VelcroStrap+
Great price 179,-
Currently Unavailable
Order Code: APWCB701b
4.6 22×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Farm ham with lentil ragout
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 571 kJ, weight 400g - 563 Kč/1 kg
  225,-
Currently Unavailable
Order Code: SPTadv006
4.0 14×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Fusilli with spinach and walnuts
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 550 kJ, weight 105g - 2,657 Kč/1 kg
  279,-
Currently Unavailable
Order Code: SPTadv042
5.0 1×
Watch Price/Availability
Fresubin Protein Energy DRINK Vanilla 4x200 ml
Food for Special Medical Purposes - liquid nutrition for sipping during health problems with an extra portion of protein 20 g in one 200 ml bottle, contains all the nutrients, that the patient needs (sugars, fats, proteins, vitamins, minerals), It is particularly suitable for preparation for surgery and recovery after surgery, to promote healing of wounds and bedsores and for elderly patients, Available in 4 flavours vanilla, Chocolate, hazelnut and wild strawberry
Discounted -9 % 199,- 219,-
Currently Unavailable
Order Code: SPToth470
4.7 2,221×
Watch Price/Availability
Rapture RESPAWN XL orange
Mouse Pad and keyboard - size XL, braided edges, anti-slip bottom layer, material textile (polyester) and rubber, colour orange, dimensions 900 × 300 × 4 mm
Great price 299,-
Currently Unavailable
Order Code: RPTMP201d
3.9 46×
Watch Price/Availability
Bery Jones Jerky beef BBQ 100g
Dried Meat Beef - 1,790 Kč/1 kg
Great price 179,-
Currently Unavailable
Order Code: BJ_DM_100B02
4.5 52×
Watch Price/Availability
Kontrolfreek FPS Freek Galaxy - PS5/PS4
Controller Grips - for better control of analogue levers, improve precision, original design, colour: white
  519,-
Currently Unavailable
Order Code: KTF029a
4.5 324×
Watch Price/Availability
Jim Jerky beef with bacon flavour 23 g
Dried Meat Beef - 3,261 Kč/1 kg
Buy with code 2026ALZAEXTRA50 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 38,-
Great price 75,- Save 4,-
Currently Unavailable
Order Code: SPTem087
5.0 2×
Watch Price/Availability
FOOD FORCE Thai rice with chicken 147 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 1666 kJ, weight 147g - 1,129 Kč/1 kg
Amazing Deal 166,- Save 23,-
Currently Unavailable
Order Code: SPTfofo005
4.7 10×
Watch Price/Availability
Adventure Menu / SENS - LightWeight Cricket protein penne in sauce with beans, spinach and olives
MRE - Meal Ready To Eat, energy value per 100 g: 1691 kJ, weight 142g - 1,824 Kč/1 kg
  259,-
Currently Unavailable
Order Code: SPTadv054
4.5 52×
Watch Price/Availability
Kontrolfreek FPS Freek Nightfall - PS5/PS4
Controller Grips - for better control of analogue levers, improve precision, original design, colour: black
  529,-
Currently Unavailable
Order Code: KTF035a
5.0 1×
Watch Price/Availability
Fresubin Protein Energy Drink Peanut 4 × 200 ml
Food for Special Medical Purposes - high calorie 1.5 kcal/ml, high-protein 20 g/200 ml, low lactose content, without fiber, gluten-free
Discounted -9 % 199,- 219,-
Currently Unavailable
Order Code: SPToth1404