Deal weeks - Gaming Accessories

Discounts, codes, and cashbacks are limited-time promotions in which you can save a lot of money. If an item is on sale, you will see the new price right next to the old one. If a discount code applies to a product, you will find it in the category listing above the product price or in the product details below the image gallery. You must then enter the discount code in the "Use discount coupon" field before submitting your order. Items with a cashback option are also marked in the same way. If certain conditions are met after purchasing these products (e.g. registration of the goods on the manufacturer's website), you will receive part of the total price back. You can find out all the terms of the specific cashback policy in the product details.

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
1,191 Results
5.0 2×
Watch Price/Availability
FOOD FORCE Thai rice with chicken 147 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 1666 kJ, weight 147g - 1,129 Kč/1 kg
Amazing Deal 166,- Save 23,-
Currently Unavailable
Order Code: SPTfofo005
4.7 10×
Watch Price/Availability
Adventure Menu / SENS - LightWeight Cricket protein penne in sauce with beans, spinach and olives
MRE - Meal Ready To Eat, energy value per 100 g: 1691 kJ, weight 142g - 1,824 Kč/1 kg
  259,-
Currently Unavailable
Order Code: SPTadv054
4.4 21×
Watch Price/Availability
Summit To Eat - Salmon with pasta and broccoli
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 2169 kJ, weight 117g - 1,872 Kč/1 kg
Discounted -8 % 219,- 239,-
Currently Unavailable
Order Code: SPTste0007
4.5 52×
Watch Price/Availability
Kontrolfreek FPS Freek Nightfall - PS5/PS4
Controller Grips - for better control of analogue levers, improve precision, original design, colour: black
  529,-
Currently Unavailable
Order Code: KTF035a
5.0 1×
Watch Price/Availability
Fresubin Protein Energy Drink Peanut 4 × 200 ml
Food for Special Medical Purposes - high calorie 1.5 kcal/ml, high-protein 20 g/200 ml, low lactose content, without fiber, gluten-free
Discounted -9 % 199,- 219,-
Currently Unavailable
Order Code: SPToth1404
4.5 52×
Watch Price/Availability
Kontrolfreek Omni- PS5/PS4
Controller Grips - for better control of analogue levers, improve precision, original design, colour: black
  529,-
Currently Unavailable
Order Code: KTF037a
3.6 7×
Watch Price/Availability
Kontrolfreek Performance Grips (Black) - PS5
Controller Grips - non-slip, increase gaming comfort, easy application, the outer layer wicks away moisture, medium foam cushioning layer, colour: black
  479,-
Currently Unavailable
Order Code: KTF016a
5.0 1×
Watch Price/Availability
Fresubin Protein Energy Drink Wild Strawberry 4 × 200 ml
Food for Special Medical Purposes - high calorie 1.5 kcal/ml, high-protein 20 g/200 ml, low lactose content, without fiber, gluten-free
Discounted -9 % 199,- 219,-
Currently Unavailable
Order Code: SPToth1405
4.7 7×
Watch Price/Availability
Endorfy Crystal Onyx White L
Mouse Pad - size: L, material: textile and rubber, size: 45 × 0,3 × 40cm, white colour
  419,-
Currently Unavailable
Order Code: ENDh5a13
5.0 1×
Watch Price/Availability
VENOM VS5023 Docking Station for Playstation Portal
Game Controller Stand - designed for PlayStation Portal, magnetic attachment, LED status indicator, colour: black, includes 1 m USB-C cable
  799,-
Currently Unavailable
Order Code: VNM066
4.7 7×
Watch Price/Availability
Endorphs Crystal Blue L
Mouse Pad - size: L, material: textile and rubber, size: 45 × 0,3 × 40cm, blue colour
  499,-
Currently Unavailable
Order Code: ENDh5a12
Watch Price/Availability
Fresubin 2 kcal Drink vanilla 4 × 200 ml
Food for Special Medical Purposes - high calorie 2.0 kcal/ml, high-protein 20 g/200 ml, high vitamin D content, low lactose content, without fiber, gluten-free
  309,-
Currently Unavailable
Order Code: SPToth1396
Watch Price/Availability
Demon Slayer - game pad on the table
Mouse Pad and for keyboard - material: textile, rubber and polyester
Discounted -16 % 399,- 479,-
Currently Unavailable
Order Code: GMERCHc2115a
Watch Price/Availability
BOSE Lenses Alto S/M, Mirrored Silver
Replacement Glass - for Bose Alto S/M, spare polarised lenses in mirror silver colour, blocks up to 99% of UVA/UVB rays, easy to install, scratch and break resistant, high-quality material
Buy with code 2026ALZAEXTRA50 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 180,-
  359,-
Currently Unavailable
Order Code: BOS1001a1d
Watch Price/Availability
Adam Hall SM 707
Speaker Accessory - speaker stand flange, angle adjustment +/- 13.5°, load capacity 25kg
Buy with code 2026ALZAEXTRA50 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 65,-
  129,-
Currently Unavailable
Order Code: AUDH10h