Ať to sviští! Stormred

S pouzdrem na telefon iSaprio se odlišíte

Catalogue

Sponsored article

• Autor: Redakce

Určitě se shodneme na tom, že mobilní telefon je vcelku křehké zařízení a zaslouží si maximální ochranu. Ať jsme sebevíc opatrní, čas od času se stane, že nám přístroj upadne či vyklouzne, a zvlášť u telefonů se skleněným tělem je pak malér na světě. Skvělé řešení představují ochranná pouzdra na mobil iSaprio. Váš telefon ochrání a vytvoří mu designový doplněk.

isaprio

iSaprio aneb kryty podle vašich představ

Pokud vás příliš nezaujaly funkční, ale vizuálně nudné kryty na telefon, v sortimentu značky iSaprio si určitě vyberete. A nezáleží na tom, jestli jste vlastníkem nejnovějšího iPhonu, špičkového Samsungu, či telefonu jiných značek – iSaprio oblékne prakticky kterýkoliv model.

i Výběr toho správného pouzdra vám ulehčí článek Jak vybrat pouzdro na mobilní telefon.

Kryty na mobil iSaprio se vyrábějí z odolných materiálů a telefonu poskytnou slušnou úroveň ochrany. iSaprio používá TPU, tedy termoplastický polyuretan, který je velmi pružný, a tudíž se kryt na telefon dobře nasazuje. Samozřejmostí jsou výřezy pro fotoaparát a všechny konektory, které přesně odpovídají danému modelu.

Sluchatka Sudio Tio Sluchatka Sudio Tio

Z designů iSaprio si vybere každý

Kryt telefonu, to je snadná cesta k personalizaci přístroje. Dáváte přednost motivům přírody, zvířátkům, geometrickým abstrakcím či vás lákají nějaké motivační citáty? iSaprio nabízí všechno. K dispozici je několik stovek motivů pro řadu značek a modelů telefonů. Vybírejte zde.

i Mohlo by vás zajímat

Kryt na mobilní telefon spojuje ochranu přístroje s jeho snadnou personalizací. Vždyť vlastně nic nebrání tomu, abyste měli jiný kryt na každý den v týdnu. A ze sortimentu iSaprio si spolehlivě vyberete. Samozřejmostí je vysoká kvalita provedení a dostupnost snad pro všechny představitelné značky a modely telefonů.

Kryty na mobil iSaprio iSaprio
0
Print
P-DC1-WEB17
We will call you and advise you professionally
+420 225 340 120
Order inquiry
Question about the product
Please enter your telephone:
Call me
We care about your privacy Alza.cz a. s., Company identification number 27082440, uses cookies to ensure the functionality of the website and with your consent also to personalisage the content of our website. By clicking on the “I understand“ button, you agree to the use of cookies and the transfer of data regarding the behavior on the website for displaying targeted advertising on social networks and advertising networks on other websites.
More information Less info