Have it delivered. And installed. Elite equipment for Gamers

Catalogue
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/tisk-z-mobilu-uvodni-1.jpg

How to print from a mobile phone (GUIDE)

Printing from a mobile phone is an excellent way to print photos and documents directly from your phone. Connecting your phone to the printer is easy; you can do it wirelessly or use a USB cable. In this article, we will explain how to do it.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/jak-vybrat-powerbanku-nahled.jpg

How to Choose a Power Bank

Looking for a power bank and not sure which one is the right one for you? There are many types and each one excels in something different. However, we can set several basic parameters which will help you choose the perfect power bank. Let's take a look at them in the following article.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/prislusenstvi-pro-mobil-nahled.jpg

Chystáte se někomu koupit mobil? Nezapomeňte na příslušenství

Pokud se chystáte darovat mobilní telefon, nezapomeňte ani na příslušenství. Některé telefony například mívají v balení slabší nabíječky, než které opravdu podporují, někdo ocení třeba stylový kryt, ochranné sklo nebo sluchátka. Pomocí mobilního příslušenství tak můžete svůj dárek ještě o trochu vylepšit.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/minnahled.jpg

Jak poznat příslušenství s certifikací MFi?

Co si představíte pod pojmem MFi? Ti z vás, kteří používají Apple zařízení, již možná tuší. Ano, jde o certifikaci, kterou je označeno výhradně kvalitní příslušenství. Jak jej poznáte?

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/pouzdra-isaprio-nahled.jpg

S pouzdrem na telefon iSaprio se odlišíte

S kryty od iSaprio svůj telefon nejen ochráníte, ale dodáte mu nezbytnou vlastní tvář. Na výběr je z několika stovek motivů určených pro všechny myslitelné značky a modely telefonů.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/opletene-kabely-nahled.jpg

Opletené kabely bodují vyšší odolností i hezčím vzhledem

Opletené kabely představují unikátní způsob, jak i z tak obyčejné věci, jako je kabel, udělat designový prvek, ale i zlepšit jeho odolnost. Právě proto stále více zákazníků volí textilní kabely namísto těch běžných. Podle čeho opletené kabely vybírat?

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/ifixit-nahled.jpg

S návody a nářadím od iFixit si sami opravíte mobil, počítač i herní konzoli

iFixit, to je služba, databáze i komunita zároveň. Uživatelé mají přístup k tisícům návodů a pracovních postupů na opravu široké škály elektroniky – a to včetně mobilních telefonů, tabletů nebo osobních počítačů. Kromě zdarma dostupných návodů nabízí rovněž speciální nářadí, které opravy ulehčí.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/google-cardboard-nahled.jpg

Google Cardboard: levná možnost, jak proniknout do VR

Google Cardboard jsou levné a jednoduché brýle pro virtuální realitu. Hlavním prvkem je váš mobilní telefon usazený do konstrukce brýlí. I přes jednoduchý princip slibuje Google Cardboard hodiny zábavy.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/mobil-webkamera-uvodni-1.jpg

Mobil jako webkamera: Jak na to? (NÁVOD)

Online schůzky jsou dnes na denním pořádku a webkamery se tak staly poměrně důležitou částí počítače. Pokud nechcete investovat do nové webkamery, udělejte si ji z vlastního telefonu. V tomto článku se podíváme, jak na to.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/firewire-nahled.jpg

FireWire: co to je a k čemu dnes slouží?

FireWire neboli IEEE 1394 je technologie pro připojování periferií k počítači. Používala se především na počátku 21. století, a to až do doby, než byla téměř úplně nahrazena technologií USB. I dnes si však FireWire své využití najde. Co všechno technologie umí? A jak si vede v porovnání s moderním USB?

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/bezdratove-nabijeni.jpg

How Does Wireless Charging Work?

Modern smartphones have all sorts of fun features, but plugging in the charger and cable every day does get annoying. Read our tips to learn how to set up wireless charging so you can keep your phone powered 24/7.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/MHL-uvodni-obrazek-1.jpg

MHL: propojení telefonu s televizí přes standardní HDMI kabel

MHL neboli Mobile High-Definition Link pomáhá chytrému telefonu sdílet obraz a zvuk na televizi či monitor. Zapotřebí je pouze běžný HDMI, micro-usb, USB-C nebo lightning konektor a MHL adaptér. Jak to funguje a jaké telefony technologii MHL podporují?

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/powerbanky-v-letadle-nahled.jpg

Powerbanka do letadla: Jak to je a na co si dát pozor?

Powerbanky jsou ideálním zdrojem energie pro mobily a tablety na dlouhých cestách. Pozitivní je, že je možné je využívat i v letadle. Má to ale některá omezení.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/google-nest-hub-2-nahled.jpg

Google Nest Hub 2: nová generace chytrého domácího asistenta

Chytrý hlasový asistent do domácnosti se může hodit opravdu každému. Pomůže připomenout důležité události dne, dá vám přehled nad zprávami a počasím a uhlídá prvky vaší chytré domácnosti. Takový je nový Google Nest Hub 2.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/sos-tlacitka-pro-seniory.jpg

SOS buttons and GPS locators will protect your loved ones

The SOS button or GPS locator is a function integrated into the phone or a separate device that, when pressed, sends a message with a warning or current location to predefined devices.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/usb-c-vs-thunderbolt-3-nahled.jpg

USB-C vs. Thunderbolt: Čím se liší?

USB, HDMI, Thunderbolt, VGA, ... Jde vám hlava kolem z nepřeberného množství kabelů a portů? V tomto článku si ujasníme rozdíl mezi zaměnitelným USB-C a Thunderboltem 3. Vizuálně stejné, v některých ohledech jsou ale odlišné.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/divak-nahled.jpg

Není divák, jako divák. Jaká specializace je vaše?

Jaký jste typ filmového či seriálového diváka? Jste více kritik, seriálový maniak, týmový hráč, nebo snad televizní povaleč? Podívejte se na charakteristiku jednotlivých typů.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gan-nabijecky-nahled.jpg

Nabíječky GaN – účinnější nabíječky v menším balení

Kromě navyšování rychlostí nabíjení a integrace bezdrátových nabíjecích ploch do nábytku se dostáváme k vylepšování samotných nabíjecích adptérů. Nová technologie GaN nabíječek umožní, aby se vše smrsklo do menších rozměrů, přitom si nabijete současně hned několik zařízení.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/samsung-galaxy-buds-pro-nahled.jpg

Sluchátka Samsung Galaxy Buds Pro nabídnou ANC, bleskové nabíjení i skvělý zvuk

Sluchátka Samsung Galaxy Buds nabídnou maličké rozměry, ale velkou zvukovou kvalitu. Svůj design opírají o to nejlepší z předchozích modelů, ale v mnoha ohledech jej aktualizují, přidávají mj. i odolnost proti vodě. 

Read more »
12
P-DC1-WEB22
We will call you and advise you professionally
+420 225 340 120
Order inquiry
Question about the product
Please enter your telephone:
Call me
We care about your privacy Alza.cz a. s., Company identification number 27082440, uses cookies to ensure the functionality of the website and with your consent also to personalisage the content of our website. By clicking on the “I understand“ button, you agree to the use of cookies and the transfer of data regarding the behavior on the website for displaying targeted advertising on social networks and advertising networks on other websites.
More information Less info