Alza Benefit slevy - Toothbrushes

Program pro zaměstnance a VIP klienty zapojených firem a organizací

Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
215 Results
Watch Price/Availability
PROMIS Brush set with stand, orange
Toothbrush - soft, plastic, travel and ergonomic shape, orange colour
Discounted -11 % 229,- 259,-
229 Kč/kartáček
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2497
Watch Price/Availability
PROMIS Brush set with stand, yellow
Toothbrush - soft, plastic, travel and ergonomic shape, green colour
Discounted -11 % 229,- 259,-
229 Kč/kartáček
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2499
Watch Price/Availability
PROMIS Brush set with stand, green
Toothbrush - soft, plastic, travel and ergonomic shape, yellow colour
Discounted -11 % 229,- 259,-
229 Kč/kartáček
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2498
4.9 376×
Watch Price/Availability
ELMEX Caries Protection 3 x 75ml
Toothpaste - cavity protection, enamel protection, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 106 Kč/pcs - from 1,418 Kč/1 l
Great price 319,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB686
5.0 596×
Watch Price/Availability
ELMEX Sensitive Gentle White 3 x 75ml
Toothpaste - whitening, cavity protection, enamel protection, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 106 Kč/pcs - from 1,418 Kč/1 l
  319,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB688
4.6 322×
Watch Price/Availability
TrueLife SonicBrush Kid G
Electric Toothbrush - sonic, 48000 movements per minute, 1 modes, timer and smart function, spare heads: 3 pc(s), with mobile app
Amazing Deal 409,- Save 90,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TRLZK304
5.0 596×
Watch Price/Availability
ELMEX Mix Case 3×75 ml
Toothpaste - gum protection, cavity protection, enamel protection, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 112 Kč/ks - from 1,489 Kč/1 l
Great price 335,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB2261
4.8 82×
Watch Price/Availability
Professor Max Bob and Bob 0-5 years Light Red 0-5 years colour box
Electric Toothbrush - sonic, 17000 movements per minute, 1 modes, timer, spare heads: 2 pc(s)
Amazing Deal 539,- Save 76,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PROEK839
4.9 375×
Watch Price/Availability
SENSODYNE Repair & Protect Whitening 3 × 75ml
Toothpaste - whitening, cavity protection, enamel protection, for sensitive teeth, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 123 Kč/pcs - from 1,640 Kč/1 l
  369,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB696
4.5 195×
Watch Price/Availability
TrueLife AquaFloss Compact L100
Electric Flosser - 3 programs, 6 nozzle(s) per pack, 300ml tank, timer, power: battery-powered
  1,199,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TRUUS801
4.9 141×
Watch Price/Availability
MERIDOL Whitening 3× 75ml
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, helps prevent gum disease, with fluoride, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 106 Kč/pcs - from 1,418 Kč/1 l
Amazing Deal 319,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB942
4.7 26×
Watch Price/Availability
GUM Soft-Picks Medium with fluoride, ISO 1, 100 pcs
Interdental Brush 100 pc(s), for perfect cleaning of interdental spaces - 2.69 Kč/1 pc(s)
Amazing Deal 269,-
269 Kč/kartáček
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB1953
4.6 164×
Watch Price/Availability
Philips Sonicare HX3911/40 + 1 rok záruka po registraci
Electric Flosser - 4 programs, 4 nozzle(s) per pack, 600ml tank, cleaning modes, power: mains-powered
  3,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PHIUS257
4.9 1,206×
Watch Price/Availability
ELMEX Opti-namel Seal & Strengthen Professional 75 ml
Toothpaste - enamel protection, mentol flavour, volume 75 ml - 2,120 Kč/1 l
  159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB135
4.8 82×
Watch Price/Availability
Professor Max Bob and Bob 0-5 years blue with cosmonaut, 0-5 years colour box
Electric Toothbrush - sonic, 17000 movements per minute, 1 modes, timer, spare heads: 2 pc(s)
Discounted -17 % 599,- 725,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PROEK846
5.0 596×
Watch Price/Availability
ELMEX Sensitive 3 x 75ml
Toothpaste - enamel protection, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 113 Kč/pcs - from 1,507 Kč/1 l
  339,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB687
4.9 110×
Watch Price/Availability
COLGATE Advanced White Charcoal 3×75 ml
Toothpaste - whitening, with activated charcoal, cavity protection, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 53 Kč/pcs - from 707 Kč/1 l
Great price 159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB1041
4.9 376×
Watch Price/Availability
ELMEX Caries Protection Gentle White 3 × 75ml
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 106 Kč/pcs - from 1,418 Kč/1 l
  319,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB689
4.5 33×
Watch Price/Availability
Siguro OC-I430W FlossMate
Electric Flosser - tabletop, 3 modes (normal, gentle, and pulse), 5 brush heads (2 standard, 1 orthodontic, 1 periodontal, 1 tongue scraper), 320 ml tank capacity, suitable for crowns and braces, 360° rotating brush heads, IPX7, 2-minute timer, 1,200 pulses per minute, flow rate 214 ml, water pressure min. 2.3 bar, max. 9 bar, battery life up to 60 minutes per charge, charging time 4 hours, last mode memory function, travel case and charging cable included, weight 293 g, 3-year warranty
Great price 999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_OC_I430W
4.9 303×
Watch Price/Availability
ELMEX Professional Opti-namel Seal & Strengthen 3 × 75 ml
Toothpaste - enamel protection, mentol flavour, volume 225 ml, 3 toothpastes in the pack - 152 Kč/pcs - from 2,022 Kč/1 l
  455,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB938
4.9 1,078×
Watch Price/Availability
ELMEX Kids duopack 2 × 50ml
Toothpaste - children's, cavity protection, enamel protection, with fluoride, mentol flavour, volume 100 ml, 2 toothpastes in the pack - 80 Kč/pcs - from 1,590 Kč/1 l
  159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ZUB363
4.6 119×
Watch Price/Availability
SWISSDENT Extreme intensive whitening 50 ml
Toothpaste - whitening, gum protection, cavity protection, enamel protection, with fluoride, volume 50 ml - 5,580 Kč/1 l
  279,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPZ0014
4.4 383×
Watch Price/Availability
Truelife AquaFloss Compact C300
Electric Flosser - 5 programs, 6 nozzle(s) per pack, 300ml tank, timer, power: battery-powered
  1,699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: TRLUS615
4.6 322×
Watch Price/Availability
TrueLife SonicBrush Junior J100
Electric Toothbrush - sonic, 56000 movements per minute, 3 modes, timer, battery indicator and smart function, spare heads: 2 pc(s)
  999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TRLZK592