Product in stock in the store in Praha 4 - Pankrác

This page includes all products that are in stock in our store Praha 4 - Pankrác.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
2,035 Results
4.9 400×
Watch Price/Availability
LEGO® | Disney 43249 Stitch
LEGO Set for children, suitable from the age of 9 years, theme: Movies and TV shows, Animals and Games, launched in 2024, 730 pc(s)
  1,359,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO43249
4.7 363×
Watch Price/Availability
Matcha Tea Bio Harmony 30 x 2 g
Matcha – high quality Japanese green tea in handy sachets, 30 sachets - 11.63 Kč/packet - from 5,817 Kč/1 kg
  349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTkyo0001
4.9 124×
Watch Price/Availability
SANYTOL Universal floor cleaner 5 l
Disinfectant - floor, chlorine-free, no applicator, weight 5000 ml
  349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CIS284
4.7 191×
Watch Price/Availability
ALZATOOLS Screwdriver and Bit Set Precision 52pcs
Screwdriver Set - contains 36 precision bits made of chrome-vanadium steel, 6 socket heads, 2 screwdrivers, a magnetic bit holder with an ergonomic handle, a holder extension, tweezers, opening levers, a suction cup, a SIM card pin, a triangular prying tool, a box for screws and a plastic box with a transparent lid
Great price 499,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ATPT076
4.8 125×
Watch Price/Availability
ADATA LEGEND 710 512GB
SSD M,2 (PCIe 3,0 4x NVMe) , 3D NAND, theoretical lifespan 130TBW
Amazing Deal 2,039,- Save 251,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DUl710a4
4.8 354×
Watch Price/Availability
AMD Ryzen 5 5500
CPU - 6-core, 12 threads, 3.6GHz (TDP 65W), Boost 4.2 GHz, 16MB L3 cache, Without integrated graphics chip, socket AMD AM4 , Cezanne, box cooler, AMD Wraith Stealth
  2,299,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BD740h13
4.8 739×
Watch Price/Availability
Bery Jones Mixed nuts natural Exclusive 500g
Nuts - mix, natural, 500 g - 618 Kč/1 kg
Great price 309,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery089
4.9 130×
Watch Price/Availability
PRONTO Duster (5 pcs)
Duster - Refill
Amazing Deal 99,- Save 71,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UKL019
4.9 127×
Watch Price/Availability
Huawei Watch Fit 4 White
Smart Watch with control in English language, calling from watch via paired phone (within Bluetooth range), NFC payments via Curve Pay, heart rate monitoring, sleep monitoring, pedometer, barometer, suitable for: running, cycling, yoga, waterproof 50 m (5 ATM) , case material: aluminium
  3,399,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HUWF4b
4.8 92×
Watch Price/Availability
Bery Jones Milk Chocolate Coconut 500g
Nuts - delicious combination of coconut and smooth milk chocolate (63%) with a cocoa solids content of at least 25%, made from high-quality ingredients, great as a sweet snack or stylish treat, practical resealable packaging - 498 Kč/1 kg
Great price 249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_CN_500B06
4.8 443×
Watch Price/Availability
GymBeam Magnesium chelate (bisglycinate), 180 capsules
Magnesium - magnesium bisglycinate (625 mg) of which magnesium (75 mg) in 1 capsule, 180 capsules
  289,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgym1078
4.9 348×
Watch Price/Availability
Amazfit T-Rex 3 Onyx
Smart Watch with control in English language, heart rate monitoring, sleep monitoring, pedometer, oximeter, barometer, suitable for: running, cycling, yoga, waterproof 100 m (10 ATM), case material: plastic
  6,290,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AMZTrx3o
4.7 137×
Watch Price/Availability
GymBeam Protein Just Whey 1000 g, salted caramel
Protein - whey multi-ingredient, protein: 75 % 33 portions, salted caramel flavour - 30 Kč/portion - from 999 Kč/1 kg
  999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgym399
5.0 1×
Watch Price/Availability
55" Hisense 55E7S
Television - SMART QLED, 139cm, 4K Ultra HD, 50 / 60Hz (50Hz), Direct, HDR10, HDR10+, Dolby Vision and HDR10+ Adaptive, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, WiFi, Bluetooth, game mode, Apple Airplay 2, Vidaa, VESA 200×400, Dolby Atmos, E
+Gift Subscription Antik TV po registraci zdarma with a value of 4,068,-
  10,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: HIS022x9b22
4.6 491×
Watch Price/Availability
Mana Powder Choco Mark 8, 430 g
Shelf-Stable Nutritionally Balanced Food - complete meal, 430 g, vegan, lactose-free, palm oil-free
Great price 319,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmana023
4.5 359×
Watch Price/Availability
Pocketbook 629 Verse Mist Grey
E-Book Reader - 6" backlit touchscreen E Ink display, resolution HD 1024 × 758, internal storage 8 GB, WiFi, micro SD memory card, connector USB-C, 1500mAh battery, custom operating system
  2,849,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MD050i67
4.4 110×
Watch Price/Availability
Xiaomi Redmi Buds 8 Active Black
Wireless Headphones - with microphone, True Wireless, earbuds, hybrid noise cancellation, closed construction, Bluetooth 5.4, track shuffle, call handling, volume control, IP54 rating, frequency range 20-20000 Hz, 14,2 mm driver size, battery life up to 37 h (7 h+30 h)
Amazing Deal 424,- Save 75,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: XIAhe90
4.8 2,100×
Watch Price/Availability
AlzaPower extension cord 230V 3 sockets switch 1.5m black
Extension Cable - with illuminated switch, E/F forks, 3 type E sockets, current load up to 16 A (3 680 W), voltage 230 V AC, child protection caps, wire cross section 1 mm², PVC casing, curved ending, length 1,5 m
Great price 119,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APLV00005
4.7 1,155×
Watch Price/Availability
Logitech G502 Hero
Gaming Mouse up to 25,600dpi, 400IPS, memory for storing profiles, 11 programmable buttons, HERO 25k sensor, Omron buttons, backlit (G lightsync RGB)
Discounted -8 % 1,099,- 1,199,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MG137a6d3
4.7 14×
Watch Price/Availability
Xiaomi Electric Scooter 6 Pro
Electric Scooter , maximum speed: 25km/h, maximum range up to 70km, battery capacity: 10 Ah, load capacity: 120kg, weight: 27,3kg
Great price 13,999,- Save 400,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: MSXI12a22
4.8 108×
Watch Price/Availability
HP W1350A No. 135A Black Original
Printer Toner for HP LaserJet M209dw, LaserJet M209dwe, LaserJet M234dw, LaserJet M234dwe, LaserJet M234sdn, LaserJet M234sdne, LaserJet M234sdw, and LaserJet M234sdwe printers, yield 1,100 pages
  1,329,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SE333c3
4.7 28×
Watch Price/Availability
Rapture BANSHEE, black
Gaming Mouse - wired, optical, 26000DPI, 6 buttons, braided cable, detachable cable and ptfe sliders, cord length: 1.8m, USB-C, black
Great price 789,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RPTGM010a
4.7 141×
Watch Price/Availability
Sonos Era 100 Black
Bluetooth Speaker - active, Bluetooth 5.0, Wi-Fi, Multi-room, AirPlay, multiroom, Spotify, Tidal, Apple Music, control via device with iOS or Android
  5,790,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SON003s2
4.9 608×
Watch Price/Availability
FINISH Rinse & Shine Lemon Rinse Aid 800ml
Dishwasher Rinse Aid - for shine and protection of dishes, with lemon scent - 168 Kč/1 l
  134,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MYC014
 

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches