Product in stock in the store in Praha 4 - Pankrác

This page includes all products that are in stock in our store Praha 4 - Pankrác.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
2,029 Results
4.8 16×
Watch Price/Availability
Bery Jones Beech snack and serving bowl 12 cm
Small Bowl , designation: dessert, müsli, appetizer and snacks, diameter 12 cm, package contains: 1 pc(s), brown colour, design: monochromatic
Great price 279,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_MP_M02
4.9 133×
Watch Price/Availability
LEGO® Wednesday 76784 Black Juliet
LEGO Set for children, suitable from the age of 9 years, theme: Movies and TV shows, Halloween and Flowers, launched in 2025, 358 pc(s)
Buy with code LEGODNY15 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 407,-
Discounted -12 % 479,- 549,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO76784
4.7 149×
Watch Price/Availability
Bery Jones Banana slices freeze-dried XXL 300 g
Freeze-Dried Fruit -, 300 g - 1,097 Kč/1 kg
Great price 329,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery235
4.9 140×
Watch Price/Availability
BrainMax Energy Magnesium®, 200 capsules
Magnesium - malate, capsules, adult, 200 tablets/capsules
  649,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT16460
4.6 141×
Watch Price/Availability
HP W2070A No. 117A Black Original
Printer Toner - for HP Color Laser 150nw, 178nw, 179fnw, up to 1000 pages
  1,369,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SE332a
4.8 189×
Watch Price/Availability
VICHY DERCOS DS Anti-Dandruff Shampoo – For Oily Hair 390 ml
Shampoo - liquid, for oily and normal hair, paraben-free and enriched with vitamins, 390 ml, dermo - 161 Kč/100 ml
  629,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL2755
3.6 15×
Watch Price/Availability
Bery Jones Jerky beef teriyaki 100g
Dried Meat - gently smoked, allergen-free, made in the Czech Republic using traditional drying methods, contains 41g of protein, 100g made from 180g of raw meat, original recipe, great taste and delicate texture, long shelf life, practical resealable zip-lock packaging - 1,790 Kč/1 kg
Great price 179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_DM_00B04
4.9 84×
Watch Price/Availability
HP 6ZD17AE No. 305 2-pack black and colour
Cartridge ink cartridges for HP DeskJet 1200 printers, 2300, 2320, 2720, 2730, 2755, 4100, 4134, 4155, HP ENVY 6020e, 6022e, 6030, 6032, 6052, 6055, 6420e, 6422e, 6430, 6432, 6452, 6455, HP DeskJet 2720e, 2721e, HP DeskJet Plus HP 4120e
  689,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SB320e2b
4.5 93×
Watch Price/Availability
Adventure Menu - Deer ragout with potato wedges
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 622 kJ, weight 400g - 598 Kč/1 kg
  239,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT2586
4.9 16×
Watch Price/Availability
HONOR 600 8GB/512GB Orange
Mobile Phone 6,57" AMOLED 2728 × 1264, 120Hz, processor Qualcomm Snapdragon 7 Gen 4 8-core, RAM 8 GB, internal memory 512 GB, main camera with optical zoom 200 Mpx (f/1,9) + 12 Mpx (f/2,2), selfie camera 50 Mpx, optical (ois) stabilization, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, fingerprint reader in screen, Dual SIM + eSIM, water resistant IP69, unlocked, quick charging 60W, battery 6400 mAh, Android 16
Buy with code 2026ALZAEXTRA20 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 12,392,-
  15,490,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UM350b3
4.7 483×
Watch Price/Availability
TP-Link Tapo C520WS
IP Camera - outdoor, maximum video resolution 2560 × 1440 px, colour night vision with a maximum IR range of 30 m, motoric rotation, detection of motion, glass breakage, tampering, person(s), animal recognition, vehicle recognition and line crossing, built-in microphone, built-in speaker and bidirectional audio, mobile app notifications, light and audio alarm, SD and cloud storage, RJ 45 LAN interface, connection over WiFi 2,4 GHz and ethernet, powered by the mains, control via google Home, manufacturer app, home Assistant and tapo App, IP66 IP rating, holder, assembly material and power cable included, dimensions 12.4 × 12.3 × 10.7 cm (H×W×D)
  1,699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TP23_082
4.0 70×
Watch Price/Availability
AlzaPower Quest 40, black
Bluetooth Speaker - Power 40 W, Bluetooth 5.4 with a range of up to 15 m, AUX in and USB-A input, FM radio, True Wireless Stereo, IP67, up to 22 hours on a single charge, can be used as a power bank, frequency range from 70 Hz to 20 000 Hz, backlight with 3 modes, LED indicator for volume and charging status, microphone (hands-free), the strap, automatic shutdown function, USB-C charging cable included
Great price 1,699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWBTS080b
4.0 13×
Watch Price/Availability
AlzaErgo Chair Cliff 1 dark grey
Office Chair - swivel and ergonomic with synchronous mechanics, load capacity 136 kg, anatomically shaped seat with adjustable depth and height, height-adjustable lumbar support, breathable backrest with 3-position locking (101-123°), 3D armrests (height adjustable, forward/backward and angular), automatically adjusted swing resistance, plastic wheels with a diameter of 6 cm, nylon cross and construction, covering material textile and mesh, class 4 piston, assembly required, weight 15,9 kg
Great price 5,490,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AEO0437
4.7 83×
Watch Price/Availability
Kobo Clara BW
E-Book Reader - 6" backlit touchscreen E Ink display, resolution Full HD 1448 × 1072, internal storage 16 GB, WiFi and Bluetooth, no memory card support, connector USB-C, 1500mAh battery, with web browser, IP rating IPX8, custom operating system
Great price 3,819,- Save 280,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KOBOb27
4.9 1,221×
Watch Price/Availability
VIF Super Petrol Additive 500 ml
Additive Substance - reduces consumption by 5-7% thanks to the lubricant additive, dissolves deposits and ensures gradual cleaning of the fuel system and suction valves, anti-corrosion effect
  229,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPRA3133a
4.2 56×
Watch Price/Availability
Bery Jones Biltong beef original 100g
Dried Meat Beef - 2,490 Kč/1 kg
Great price 249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_DM_100B05
4.9 186×
Watch Price/Availability
AlzaPower LCL-12MCM LED Ceiling Light, slim, 12W, white
Ceiling Light - power consumption 12W, luminous flux 1080lm, adjustable light colour temperature 3000–6500K, light colour warm, cool and daylight white, material polypropylene, very slim design, diameter 225mm, height 28mm, IP20
Great price 399,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: APWLED-0101
4.9 705×
Watch Price/Availability
SILAN Aromatherapy Magic Magnolia 2,77 l (126 washes)
Fabric Softener - characteristics: makes ironing easier and softens laundry, fresh and fruit fragrance, 126 Washes washes, volume of 2772 ml - 1.42 Kč/washing - from 65 Kč/1 l
  179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR2466
4.9 296×
Watch Price/Availability
Philips SPN7040BA/60
Surge Protector - 2m, male connectors: fork Type E, female connectors: 4× fork Type E, shock power capacity: 600 J, maximum current load: 16 A, LED indication, bent connector ends
  699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PHLPpo04
4.7 373×
Watch Price/Availability
BabyOno Baby Safety Silicone Corner Protectors 4 pcs
Child Safety Lock - plastic, serves as for furniture corners, 4 pc(s) in package
Amazing Deal 59,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BABY167101
4.8 4,093×
Watch Price/Availability
Xbox Wireless Controller Robot White
Gamepad - for PC, xbox Series X|S, xbox One, mobile phone and tablet, compatible with Android, Windows 10, wireless connection, 3,5mm Jack (on controller), USB-C (on controller), AA batteries, vibration, analogue stick, white colour
  1,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MXO001SC2
4.5 201×
Watch Price/Availability
Rapture VENOM V2, white
Gaming Mouse - wired, optical, 12000DPI, 7 buttons, braided cable, interchangeable covers and weight, RGB backlighting, cord length: 1.8m, USB, white
Great price 499,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RPTGM011C
4.8 343×
Watch Price/Availability
Bery Jones Pecans 500g
Nuts - natural pecan nut, 500 g - 698 Kč/1 kg
Great price 349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery026
4.8 261×
Watch Price/Availability
STP Diesel Injection Cleaner - 200 ml
Additive Substance - restores engine power, cleans injectors and intake valves
  179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR241057

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches